Jump to content

Greekmeds Messenger


Winmx

Recommended Posts

Ένα τραγούδι έλεγε: μου το 'πε η αστρολόγος μου η Μαρίνα, θα βρώ καινούργια αγάπη σ' ένα μήνα...(κάτι έγινε και χάλασε το γλυκό και συνεχίζει ο τύπος:) Μαρίνα, Μαρίνα, Μαρίνα, το μέλλον μου μπάζει νερά.... Μαρίνα, Μαρίνα, Μαρίνα, τ' αστέρια τι λεν για όλα αυτά;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 865
  • Created
  • Last Reply

emarup Ένα άλλο τραγούδι λέει όμως:

Μαρίνα πράσινό μου αστέρι

Μαρίνα φως του Αυγερινού

Μαρίνα άγριο μου περιστέρι

και κρίνο του καλοκαιριού

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είπα να προλάβω την αυτοκτονία, μη μου το χαλάς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ρε ψυχή με τρόμαξες, δεν ήξερα ότι είσαι μέσα.

Μην ασχολείσαι με αυτοκτονίες, δε λέει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το παλεύω...αν και πάντα την θεωρούσα πολύ καλλιτεχνική κίνηση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τουναντίον. Είναι κίνηση που υποδηλώνει δειλία και βαρεμάρα να ασχοληθείς με τον εαυτό σου.

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχεις άδικο. Είμαι όμως στην ομάδα υψηλού κινδύνου...

edit: Αν με δείτε πολύ χαρούμενη καμιά μέρα, ξέρετε... :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γι'αυτό σου λέω. Κόψε τις κακές παρέες, άλλαξε γκαρνταρόμπα, βάψ'τα νύχια σου φούξια, γίνε λίγο γαϊδάρα και αναίσθητη, αν βολεύει πάρε κι ένα σάκο του μποξ και βάρα στο ψαχνό... Ααα και επίσης να βρίσκεσαι όσο το δυνατόν περισσότερο σε φυσικό φως. Σεροτονίνη ρουλζ.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τα βλέπεις ρε στρίντζω, κακιασμένη ψωνάρα, φαλτσαδούρα... Υπάρχει και κοσμος που του αρέσουν το όμορφα πράγματα... :splaaaats:

Τα όμορφα χωριά όμορφα καίγονται καρδιά μου emdevil:anavwfwties:

Α πάρε και τη μυγούλα σου, σήμερα νομίζω δε σου έδωσα καμιά emfly

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemthanxemiloveyouemblush Το κατά δύναμιν....

Κάνω λογγ-άουτ προσωρινώς, πάω να δω αν άρχισε το ΑΜΑΝ, και θα επανέλθω αφού φάω τη διαιτητική σαλάτα μου (ο μάνατζερ λέει πως πρέπει να χάσω περίπου 48 κιλά, οπότε οφείλω υποταγή. Και ασιτία).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Πάλι καλά που μου το θύμησες. Να λες συχνά τι θα κάνεις για καμιά ιδέα... emiloveyou κι εγώ.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Έλα καλόμ. Τι έμαθα για τον καφέ? Ζηλεύω αλλά έχε χάρη που πλακώσανε τα σολι. Ο Μαυρογένης δε μας έκανε την τιμή απόψε, αλλά πλακώσανε τα τηλέφωνα emxmm Αύριο πάλι όλη μέρα τρέξιμο...δεν αντέχω άλλο ρε συ...χρειάζομαι διακοπές-ύπνο-όχημα κι έναν μασέρ να με χαλαρώνει από τις λαλακίες που κάνει ο ξε-φων.....ευτυχώς που με συμπαθούν οι διευθυντάδες... :P Δεν παραπονιέμαι όμως... μες στο σορόπι γενικώς και αορίστως..... :D
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

emarright Ψιτ καλέ σεις στην Πάτρα (αλλά και στη Σωτηρία)

ΜΣΝ δεν έχετε? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Γουιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιννννννννννν..... τι έπαθε το ΜΣΝ?? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω μια σολιστική 8 Απριλίου στον Παρνασσό, ένα Μεσολόγγι 17-18 Απριλίου να γιορτάσουμε την έξοδο, κάμποσες πασχαλιάτικες με το Δήμο, παίζει άλλη μια με έργα Μπετόβεν στις 4 ή 14 Απριλίου στη Λυρική, μια με το Ρέκβιεμ Φωραί και Κρατική στις 15 Απριλίου στην Άουλα (Φιλοσοφική)..... προς το παρόν αυτές.... και μια ακόμη σολιστική στις 31 Μαΐου... ουφ.... έχω ήδη τρελαθεί γιατί δίνω και δίπλωμα τον Ιούνιο και η φωνή είναι βραχνή από κούραση... Αααααααα και μια στο Ζάππειο με γνωστές άριες 11 Ιουνίου με Δημοσθενη και Ιάσονα....και μόνο που τις λέω κουράζομαι.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:lol: Ντεν ξέρει ακόμα το ακριβές πασχαλινό πρόγραμμα καρντιάμ' :P Αλλά μόλις με ενημερώσουν (σαν έφορος που είμαι-ψωνάραααααααααα) θα βγάλω ανακοίνωση πάραυτα :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δε θέλω να στενοχωρώ ούτε δευτερόλεπτο κάποιον που δεν το αξίζει. Ξέρω τι γεύση έχει...Εγώ πάντως αντέχω για ένα γύρο(=φορά) ακόμα...

Σιγά μην είναι όλα καλά...Θα ερχόταν η συντέλεια του κόσμου αν συνέβαινε κάτι τέτοιο.

Σε σένα που με ρώτησες πάντως τη σημαντικότερη ερώτηση για μένα έχω να πώ: emroseemstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλίμονο,

αλίμονο,

αλίμονο............................

Έγραφα με τόση όρεξη που ξέχασα να σταθώ στο 666 κείμενό μου και το προσπέρασα χωρίς χαιρετισμό. Και έλεγα μην το ξεχάσω, μην το ξεχάσω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.