Jump to content

Greekmeds Messenger


Winmx

Recommended Posts

  • 8 months later...
  • Απαντήσεις 865
  • Created
  • Last Reply

Τι έγινε τικ τακ;

Σας χάλασε τη σούπα ο Θεοδωρίδης;

Ήταν καλός ο Θεοδωρίδης όσο βοηθούσε και μόλις θεώρησε προσβλητικό το topic που άνοιξες τον spamer του επισυνάπτεις αυθάδεια, ασυδοσία, αναίδεια, αλαζονεία....

Η ανικανότητα να λάβετε μέτρα όπως ορίζονται στους κανόνες του forum έχει καταντήσει το greekmeds το τελευταίο διάστημα "παιδική χαρά".

Αναλάβετε τις ευθύνες σας και μην μάθατε να ρίχνετε τις ευθύνες σε άλλους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προσπαθείς να το κάνεις προσωπικό;

συγγνώμη,μα ποτέ μου δεν φέρθηκα ουτε θα φερθώ ετσι.Εδω ειμαι μια διαδικτυακή προσωπικότητα

και εχω προσωπικές σχέσεις μόνο με λίγα άτομα/μέλη,στα δάκτυλα του ενός χεριού,ούτε τους αντμιν δεν ξέρω.

Το σκεπτικό μου εξαρχής ήταν να μη σχετιστώ με άλλα μέλη για να μπορώ να δρω αντικειμενικά,αν είναιαυτό δυνατόν.

Η προσφορά σου στο φόρουμ δεν ειναι εκούσια; Δεν εχεις λάβει αναγνώριση από ανθρώπους που βοηθάς;

Δεν είναι αρκετά ο Επαινος και τα Ευγε του Δήμου ,ζητά κι άλλα η ψυχή σου;

Γι' αυτό όταν καποιος εχει αντιθετη λογική ή γραφει ποστ με αντιθετη γνώμη, δεν εχεις

την ανοχη και την ευγένεια τουλάχιστον να επιτρέψεις την ύπαρξή τους και θελεις να

γίνουν όπως εχεις στο νου σου;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μου λες ρε Τάσο , τί πρόβλημα έχεις? Λέω κάτι ψέμματα? Γιατί κάνεις σαν το μανιασμένο?? Προσπαθώ να ενημερώσω τον κόσμο για κάτι πολύ σοβαρό που συμβαίνει . Φυσικά και γράφω συχνά για να διαβάζουν το τόπικ μου .Σου είπα εγώ να μη γράφεις συχνά τα δικά σου?Μα τί νόμιζες? ότι δε θα μιλούσε ποτέ κανείς ? έχουν αγορασμένα πτυχία και με τέτοιες αναμονές δε θα έλεγε κανείς τίποτα?? Και είναι και αλήθεια αυτά που λέω. Είσαι απαράδεκτος.

Είχες στην αρχή την ευκαιρία να μιλήσουμε που σου έλεγα να το συζητήσουμε και επειδή είδα απαράδεκτο συμπεριφορά ε λέω και γω θα πω αυτά που ξέρω ως αλήθεια . Γιατί να κρύψουμε την αλήθεια? Γιατί????????????? Η υπηρεσία που προσφέρεις εδώ είναι σημαντική , αλλά όχι να σου χαρίσω την αναμόνή μου των άπειρων ετών και την επαγγελματική μου άρα αποκατάσταση γι'αυτή σου την προσφορά.

Ο κόσμος θα μάθει πως πήραν τα πτυχία στη Ρουμανία κυρίως όταν οι 20 000 θα βγουν στην αγορά εργασίας και τότε θα σφαζόμαστε. Εγώ γι αυτό είμαι σίγουρος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ηεβωδσ ακδσωβλδσβωλσΒΞΔΛ, δεν ξέρω ποιος είσαι, δεν πολυασχολούμαι καιρό τώρα με το ΓΜ, αλλά άμα λες ότι έκανε η τικ-τακ κάτι επίτηδες εις βάρος σου, σόρρυ, αλλά θεωρώ πιο πιθανό να έβαλε αυτή τις φωτιές στο Διόνυσο... Αν ΈΝΑ άτομο στο ΓΜ έχει προσφέρει απίστευτα, όχι με π@π@ριές και χαζο-πόστ, αλλά με ουσιαστικά για τους φοιτητές θέματα, είναι η τικ-τακ και κανείς άλλος. Αυτά.

Φιδάκια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τάσο με κάνεις και έχω τύψεις.Χωρίς πλάκα , παρόλο που μ'έχεις καταβρίσει,που έχω δίκιο κλπ κλπ δεν ήταν ο στόχος μου να φύγεις.

Άλλωστε ίσως σε λίγες μέρες δεν ξαναγράψω για το θέμα , έτσι έλεγα από την αρχή αν θυμάσαι , μέχρι τέλος Αυγούστου. Απλά δεν είμαι σίγουρος γι αυτό. Τουλάχιστον ξαναεπέστρεψε ρε θείο. Άντε έλα και γω θα σε πάω και στο DaCappo.Άντε ρε χαζέε, έλα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Φιλοι μου,καποιες "παραταξεις"και κλικες εδω μεσα εχουν κανει το φορουμ ετσι οπως εχει γινει.Βλεπω οτι ελαχιστοι εδω μεσα βοηθουν πραγματικα και συνεισφερουν ουσιαστικα.Οι υπολοιποι προσπαθουν να βγαλουν τα απωθημενα και τα κομπλεξ τους!Απλα ignore !!Φιλικη μου συμβουλη!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιααααα, μήπως έχετε να προτείνετε κάποιο ωραίο διασκεδαστικό επιτραπέζιο παιχνίδι για παρέα ενηλίκων;

(πέρα από το ταμπού,ζενγκα,τοταλ,τριβιαλ)

υγ:να τα πιούμε;

http://www.youtube.com/watch?v=Nbuga6uFowo&feature=related

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
  • 3 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.