Jump to content

Greekmeds Messenger


Winmx

Recommended Posts

emarup Εεεεεε..... :blink: Ναι????? :huh: Εγώ από το λίγο που είμαι εδώ, διαπίστωσα πως υπάρχει ως και θέμα για τον γάμο σου! Δεν νομίζω πως αυτό μπορεί να δηλώνει πως τα στοιχεία που παραθέτεις ακριβώς εδώ τώρα είναι αληθινά <_<
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 865
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Λοιπόν λέω Friday's από βδομάδα εκτός αν πάμε την Πέμπτη μετά την Άουλα. Να πάρουμε και το μαεστρο μαζί.... emdevil γκουχ....γκουχ.. στο καλό κάτι στάθηκε στο λαιμό μου :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πέμπτη δεν είναι κακό, με τον μαέστρο; Μου φαίνεται ότι σε τρώει και σένα ο κemcensored ος σου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό. Μετά την πρόβα πάμε και ξεκοιλιαζόμαστε κλασικά, αν και τελικά δε με τρελαίνει το περιβάλλον τα βράδια. Αλλά ξέρεις ότι μεσημέρια πια δεν παίζει...α και μην ξεχνάμε ότι περιμένω λεφτά από ηχογράφηση οπότε δεν είμαι ακόμα στα πολύ χάι μου οικονομικώς.... emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πέμπτη δεν είναι κακό, με τον μαέστρο; Μου φαίνεται ότι σε τρώει και σένα ο κemcensored ος σου!

Είπα εγώ τπτ? Να μας γυρίσει σπίτι, απλά....γιατί στάνταρ ο Jason δε θα έρθει :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νάντια πάω να ετοιμαστώ γιατί έχω πριν το Γκάζι να περάσω κι από Αρτέμωνος......σιχτίρ έχω γίνει το πασπαρτού πλέον....θα συγκαλέσω ΓΣ για προκήρυξη θεσης "βοηθού εφόρου" :splats:

Να μιλήσουμε γιατί αν δεν παίξει καφές με συμφοιτητές αύριο, προτείνω να παίξει αύριο Friday's.

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μισο,ΜΙΣΟΟΟΟΟΟ θα πας εσυ στα Friday's; :huh: Ή ακομα χειροτερα....προτεινεις να πατε Friday's;Στην αμερικανια emusa ;

Μηπως να βαλεις θερμομετρο.....χαχαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Χαχαχαχα όχι ρε συ...η Νάντια το πρότεινε, αλλά εγώ είπα και γιατί όχι.... ναι το ξέρω ότι είναι η ΑΠΟΛΥΤΗ αμερικανίλα...αλλά πλέον νιώθω πολύ γριά για να φέρνω αντιρρήσεις... :lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άργησα να μπω γιατί είχε πλακώσει κόσμος εδώ!

Σε πρόλαβα, ή είσαι αρτέμωνος;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δε με πρόλαβες... ;) Και Τετάρτη όλη μέρα θα λείπω και το απόγευμα θα πάμε Cats... Ααα! Δευτέρα του Θωμά θα έρθεις να μας καμαρώσεις στο φουαγιέ? Θα τραγουδήσουν εξτρα και ο Ζερβ με τη Μάρθα emthumbsup η οποία παρεμπιπτόντως ήρθε σήμερα και κάναμε μαζί το μάθημα :wub: αχχχχχχχχχχ...

Εντιτ: Μόνη μου μόνο Λουτσία. Κατά τ'άλλα θα το ξεσκίσω στα duetti. Μαυρογένης, Φύλλη...α και ο ακατανόμαστος με την τριχωτή γκόμενα :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλο, όχι τέλειο, αλλά τι χορευτικά ήταν αυτά!!!!! :wub: Τι άτομο κι αυτός ο Ram Tam Tiger emlove1 Ααααααααααχ!!!!!!!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ααα... κατάλαβα... Δηλαδή, να προτιμήσω το "Ο Βαφτιστικός"?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Όχι όχιιιιιιιιιιι εκτός αν θες να γελάσεις με τη Θρασιβουλίδου :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Nantia πού είσαι καμάριμ? Λοιπόν θα σου'ρθουμε κατά τις 5 με τη Μορφούλα, κι εγώ θα περάσω πρώτα από Αρτέμωνος να φτιάξω παρουσιολόγια για τον υπόλοιπο μήνα (τι κάνει ο καρμίρης άνθρωπος άμα του τελειώνει το μελάνι και βαριέται να πάει να αγοράσει...)...ε και να χαιρετήσω κάποιες ψυχές emblush:P

emarright Α και κάπου είδα ότι κοπανάς κορώνες με τον καφέ της Ελένης. Άκου κόλπο που κάνει ο Ζερβ: 1 ώρα πριν από κάθε παράσταση πίνει 1 ασπιρίνη. Τούρμπο ο δικός σου. Για να το δοκιμάσουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης :P

Ερωτηση: τα μαγαζιά σήμερα τι ώρα κλείνουν για μεσημέρι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης :P

Ερωτηση: τα μαγαζιά σήμερα τι ώρα κλείνουν για μεσημέρι?

νομίζω στις τρεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemthanx

Ρε δεν έρχεσαι Μέγαρο να δούμε τη Μάρθα? Θα είναι και ο Τασούλης :rolleyes: Έχω προσκλήσεις για 3 άτομα. Μη μ'αφήνετε μόνη μου με τον ακατανόμαστο και την τριχωτή του γκόμεναααααα emcrybabyemplease

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ντάξει, επειδή το έχω παρα...ξηλώσει στα net μηνυματάκια, πιάνω κι αυτή τη γειτονιά τώρα! :P

Αφενός: ο Inliner κουρεύτηκε! Ναι, έχασε αυτήν την πλούσια χαίτη κι έγινε ένας νέος σαν όλους τους άλλους. Αποχωρίστηκε το σήμα κατατεθέν του κι έφτιαξε και σκ@τ@ καφέ!

Αφετέρου: Πρώτη φορά πετυχαινω τον elf μέσα στο ΓΜ...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.