Jump to content

Greekmeds Messenger


Winmx

Recommended Posts

Καρβουνάαααααααααα!

Φακέλωμα και άγιος ο θεός! Πνίγομαι- πνίγομαι

τί κάνει ο φον?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 865
  • Created
  • Last Reply

Εχεχεχεχε.....καλό πήξιμο... εμείς έχουμε ρεπό σήμερα και αύριο (δηλ αύριο θα κάνω την τιμή στον Τάσο να έρθω emdevil ) .... Ο φον? Ο ξε-φων θες να πεις :P Μας έχωσε για συναυλία 4/4 στη Λυρική με την δικιά μας την ορχήστρα (να έρθετε θα βάλω και ανακοίνωση) φυσικά με γερμανικό ρεπερτόριο...έλεος δεν αντέχω πια, θα ακούω γερμανικά και θα παθαίνω υστερία....Ούτε Βιέννη δε θα θέλω :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν θυμάμαι αν σου το είπα, αλλά ηχογραφήσαμε κρυφά τη συναυλία σας Brahms & Mendelson. Αν σε ενδιαφέρει.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοβαρά??? emthumbsupemclapsemclapping Το θέλω κάποια στιγμή το ντοκουμέντο γιατί αν μη τι άλλο

1. ήταν καλή συναυλία

2. είχαμε καλούς σολίστ :rolleyes: (την ανθοδέσμη του Χριστόπουλου τόοοοοοοοοοτε ακόμα την έχω :) )

3. μ'αρέσαν τελικά τα έργα και θα'θελα να τ'ακούω πού και πού.

4. μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο δικαστήριο κατά του φον, της Ντόρας και άλλων δαιμονίων :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ακόμα το Tamaboy πεσμένο είναι, θα μου πάθει καταθλιψη και αντικοινωνική συμπεριφορά ο μπούλης μου. Αν και υποπτεύομαι ότι τους έχουν ρίξει κάτι στο φαί και κοιμούνται του καλού καιρού.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αααααααααααααα έτσι εξηγείται που όλη την Κυριακή σερνόμουν από καναπέ σε κρεβάτι και τούμπαλιν.... :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν μας είπες ποιός σε έσερνε από το κρεβάτι στον καναπέ!

(έχω γίνει πολύ κατίνα τελευταία)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:lol: Κανείς :P Μερικά πράγματα μπορούμε και τα κάνουμε και μόνοι μας :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε καρβουνά δεν σε προλαβαίνω, έχω ιδρώσει να κρατήσω μια απόσταση ασφαλείας από σένα! Πολυβόλο είσαι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμ βάλτε κανα σοβαρό λειτουργικό στο κατάστημα.... :P (ναι είμαι είμαι!!! emkiss )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νάντια, την κάνω για Αρτέμωνος-Γκάζι-Ζερβ-Μοντέρνους.... emeleos Αύριο παίζει καφεδάκι το μεσημερο-απόγευμα? (όχι άλλο κάρβουνο-u know emdevil )

Σκέψου το και μιλάμε.... ματς μουτς πάω να καλλωπιστώ γιατί έχουμε απώτερα κίνητρα.... emwhistling

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τι έπαθες καλέ εσυ?

Με πονάει ολόκληρη η σπονδυλική μου στήλη, η μεσούλα μου, διαπίστωσα ξυπνώντας πως έπαθα και το λεγόμενο..νευροκαβαλήκεμα, πονάνει τα ποδαράκια μου, κάθε δαχτυλάκι ξεχωριστά... Αχ και βαχ.. Σαραβαλάκι είμαι. Κανείς γιατρός εδώ γύρω;;; :P Έχω ανάγκη από ξάπλα, ταβανοθεραπεία και ύπνο (υποπτεύομαι...). emdontgetit

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Περαστικούλια emelaela

Την αγωγή που προτείνεις τη βρίσκω σωστότατη..ιδιαίτερα το μέρος για την ταβανοθεραπεία...και θα τη συμπλήρωνα με ένα καλό μασάζ... emwhistling

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Περαστικούλια emelaela

Την αγωγή που προτείνεις τη βρίσκω σωστότατη..ιδιαίτερα το μέρος για την ταβανοθεραπεία...και θα τη συμπλήρωνα με ένα καλό μασάζ... emwhistling

Ναι, αλλά δυσκολεύομαι να βρω τα μαγικά χέρια. Επειδή λοιπόν οι βαρβαρότητες (μόνο κάτι τέτοια έχω υπ' όψιν τελευταία :angry: ) που αποσκοπούν και...σε άλλα... emcensored συνήθως, μάλλον θα βλάψουν την υγεία μου σε αυτή την φάση, οπότε το καλύτερο είναι να περιοριστώ στην ακίνδυνη αγωγή.. emnysta

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ααααααααααααα ... αν θέλεις βοήθεια στο να κόψεις στους απανταχού βαρβάρους τη φόρα..... ξέρω κάποιον που μπορεί να σε βοηθήσει... και να σου δώσει τα φώτα του.... :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχεις κι εσύ, Νάντια, ανάγκη τον ανθρωποδιώχτη; Juliette, τράβηξες την προσοχή μας και όπως αντιλαμβάνεσαι, κρεμόμεθα απ'τα χείλια σου, μη μας κρατάς σε αγωνία! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχεις κι εσύ, Νάντια, ανάγκη τον ανθρωποδιώχτη; Juliette, τράβηξες την προσοχή μας και όπως αντιλαμβάνεσαι, κρεμόμεθα απ'τα χείλια σου, μη μας κρατάς σε αγωνία! B)

Μα εγώ είμαι ο ανθρωποδιώχτης :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.