Jump to content

Greekmeds Messenger


Winmx

Recommended Posts

Μερικοι θα πειτε οτι εχουμε το τοπικ με τα μηνυματακια.....ε λοιπον εδω θα τσαταρετε ανελεητα κ κανενας δε θα σας λεει τιποτα!!!

Ετσι σ'οποιον δε λειτουργει το messenger (ονοματα δε λεμε :splaaaats: κ μη δω κανεναν να emfly !) παρακαλειτε να μπαινει εδω να βγαζει το αχτι του :lol::lol::lol::lol:

Καλο τσατινγκ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 865
  • Created
  • Last Reply

Σιγά μην τσατάρουμε εδώ! Αφού μπορούμε καλλιστα να μπαχαλεύουμε οποιοδήποτε άλλο τόπικ (σπορ και θέαμα...)

Πάνε κανόνες στο μπάχαλο???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να δούμε τι άλλα κόλπα θα κάνετε για να παρακάμψετε το σύστημα.

Άκου "τσαταρετε ανελεητα" ....

:D:D

p.s. Να επαναπροσδιοριστεί η ταυτότητα και οι διαφορές μεταξύ " ΝΕΤ μηνυματάκια" και "Greekmeds Messenger". Όχι τίποτα άλλο αλλά είμαι και περίεργος για το ποιες είναι..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ αναρωτιέμαι :P Mου φαίνεται ότι σαν πολύ αντιγράφουμε το γλου τώρα τελευταία.... :lol:emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον......καπου ειπα να ανοιξω ενα τοπικ για την Ιουλιετα κ το Λευκαδερο αφου γραφουνε σελιιιιιδες για το ποιος την λεει καλυτερα στον αλλο :splaaaats: κ καποια στιγμη χανει η μανα το παιδι κ το παιδι τη μανα.Μετα εχουμε τους διαφορους συμφοριστες που το μσν δε λειτουργει κατα καιρους γιατι εχουν τηλεφωνικο κεντρο ή γιατι κολαει ή γιατι δε ξερουν να το λειτουργουνε (καλα μαθανε να το λειτουργουν μη βαρας emblush ) ή γιατι......Καποτε δε θυμαμαι ποια το'χε πει οταν ειχαν αναψει τα αιματα,οτι εδω μεσα δε ειναι mirc.....οκ κ εγω φτιαχνω το δικο μας messenger

Ιουλιεττα δε αντιγραφουμε....απλα ειναι αναποφευκτο

Εδω κανουμε διαλογο....ο,τι μας κατεβει ενω στο αλλο αφηνουμε ΕΝΑ απλο μηνυμα πχ 40 αποψε εχει την Μπελουτσι,Μαλενα

Χμμμ -_- τωρα τα εξηγω καλα βρε τριβιαλ :rolleyes: ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup εεεεεεεεεεεετς εεεεεεεεεεετς...πές τα χρυσόστομη...

εμ πώς δηλαδή...

ΥΓ. Σόρρυ που δε λέω περισσότερα αλλά είμαι σε προφορουμο-εκλογική περίοδο και δεν κάνει να ανοίγομαι πολύ... :P:lol::P:lol::P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ααααα κ φυσικα οποιος γουσταρει μπορει να μπαινει στη κουβεντα ειτε γνωριζομαστε ειτε δε γνωριζομαστε.καλο το μπαχαλεμα δε λεω....ειμαι η πρωτη που το κανω αλλα καμια φορα χανεται εντελως η ροη του τοπικ......

τι φτιαχνεις εσυ;την εκλογικη σου εκστρατεια; :splaaaats::splaaaats::splaaaats: αααααα και :splats::splats::splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά μωρέ... B)

Μαζεύω ψηφοφόρους για τον πιο δημοφιλή του GM!!! :P:P:P

Κατάλαβες γιατί γράφω στο τόπικ σου εεεε???? :P:P:P

Winny εδώ.... :P:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εντάξει έχει παραπάει το θέμα με την Μαρίζα και τα χαζοχαρουμένα ροζ κουνέλια της που μοιάζουν με μασημένη big babol. Σε προκαλώ αρχόντισσα της φατσούλας σε μια τηλεμαχία (debate άσχετοι όλοι...) όπου θα διαγωνιστούμε στο τραγούδι, χορό, κορίνες, κλακέτες και ερωτήσεις ΜΕΘ για να δείξει η κάθεμια την αξία της.

Μάυρο στον Μαυρογιαλούρο! emiloveyou

Πολύ καλό το θέμα Winny. Δεν το πιστεύω ότι έχουμε και τον ίδιο ωροσκόπο!! Εμ γι αυτό δεν τρελαινόμαστε...βλέπουμε τα ίδια ελαττώματα, τα ίδια προτερήματα και κόβουμε πέρα :D

Επίσης θέλω να πω στο ζεύγος της Αγίας Παρασκευής, ότι καλό είναι που σφάζονται έτσι, μαθαίνουμε και οι νεώτεροι τα καλά του γάμου. emiloveyou too.

Επίσης θέλω να πω στην αδερφή ΄μου να πάει να με ψοφήσει ως πιο δημοφιλή γιατί μερικοί μερικοί (ονόματα δεν λέμε -ροζ κουνέλια δεν θίγουμε) πάνε να μας φάνε λάχανο.

Αυτά.

Υ.Γ.1 Πολύ καλό θέμα indeed

Υ.Γ.2 :wub::unsure::rolleyes::lol::huh::antegeia::D:Pemarleftemarrightemardownemarupemcatembaaaemconfusedemdevilemdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε άμα είναι να ανοιχτεί ειδικό τοπικ για να σπλατσάρω το βλαχοτεξανό, οκ πάσο :Demdevilemfly:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι είναι για να ανεβαίνει η τηλεθέαση και η δημοτικότητά μου :P :P :P Tι, μόνο η κυρία Μαρίζα θα κάνει προεκλογική εκστρατεία δηλαδής? :splats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τη Μπακογιάννη μάλλον εννοεί :P Δεν το'ξερα πως γράφει στο γμου :P Αλλά είναι φαντάζομαι λόγω του προεκλογικού πυρετού που έχει πιάσει τους πάντες emuncleemcolgateemdevil
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ήξερα που να βάλω την ερώτηση μου, αλλά επειδή βιάζομαι δεν έψαξα και πολύ (είναι η αλήθεια?)Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι για τον Λυρίτη τον καθηγητή? Πώς συμπεριφέρεται στους φοιτητές? Θέλω να τον συναντήσω. Πρέπει να πάω σε εκκλησία πρώτα? emkafesemofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ντόρα; ποια είναι η ντόρα; :huh:  :blink:  :D

ηταν μεσα στο φορουμ καποιος με το νικ ntora....τπτ ασχολιαστο ρε παιδι μου :splaaaats:

Δεν ήξερα που να βάλω την ερώτηση μου, αλλά επειδή βιάζομαι δεν έψαξα και πολύ (είναι η αλήθεια?)Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι για τον Λυρίτη τον καθηγητή? Πώς συμπεριφέρεται στους φοιτητές? Θέλω να τον συναντήσω. Πρέπει να πάω σε εκκλησία πρώτα? emkafes  emofftopic

Βαλε την ερωτηση στο αναλογο ετος ή Περι σχολης.....μια χαρα ιντοπικ εισαι καλε :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαι το δίκο μου msn messenger έχει πρόβλημα αλλά το windows messenger είναι μια χαρα!

Σαντυ τελικά θα πας; Είναι δεδομένο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.