Jump to content

Είσαι νέος/α στην παρέα μας;


Winmx

Recommended Posts

emarup Καλά, εκεί κόλλησες; (Μην ξεχνάμε ότι είχα βγάλει την Pathetic άντρα... emhehe ) Εγώ στο ότι είπε ότι θα καταθέσει στοιχεία και διάβασα 5 φορές το post μήπως και δεν τα έβλεπα από την κούραση! emno
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 728
  • Created
  • Last Reply

Εγω ειμαι η Ευτερπη,και καλπαζω απο βουλγαρια σκοπος μου να πριξω τα @@ μερικων εδω μεσα! :P Ειμαι κολοπαιδο ειμαι το παιδι ποθ οι γονεις μοθ δεν θα μαφηναν να κανω παρεα!(ειμαι και ανορθογραφος!ΑΥΤΑ! emranting:angry:emslyemkwlos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup γεια σου βρε ευτερπη με την αλογισια χαιτη σου :P:P:P καπου εδω κυκλοφορει κ ο φιλος σου ο χασαπης :lol::lol::lol: ισως βρεις κ κανα κλειδι :lol::lol::lol:

καλο ποσταρισμα.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω ειμαι η Ευτερπη,και καλπαζω απο βουλγαρια σκοπος μου να πριξω τα @@ μερικων εδω μεσα! :P Ειμαι κολοπαιδο ειμαι το παιδι ποθ οι γονεις μοθ δεν θα μαφηναν να κανω παρεα!(ειμαι και ανορθογραφος!ΑΥΤΑ! emranting  :angry:  emsly  emkwlos

Εσύ είσαι ένα ψωραλογάκι,που μυρίζεις τυρίλας...........καλωσόρισες μωρή Ευτέρπη από τα μέρη μας!!! :D:Pemkwlos

Υ.Γ. Κι όταν είναι να κατέβετε Λιβαδειά,πλυθείτε-πλυθείτε,γιατί θα γ emcensored θείτε! :splaaaats::splaaaats::splaaaats::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δόκτωρα Χι, μαζεύω το ΙΙΕΚ και ανεβαίνω Θερμοπύλες για συμπαράσταση (και μπας και τσιμπίσω κι εγώ κάτι, έστω κι άπλυτο)...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εχμμμ... αχεμ... αυτό το μουστάκι κάτι μου θυμίζει... emxmm

Μητσάρα, σε ποιό ΙΕΚ συχνάζεις? Είναι στην περιοχή Αττικής ή μήπως κάπου λιγάαακι πιο μακριά??? emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αττικής (Γης) και περιχώρων, ΟΛΕ. Δημόσιο είναι (κι ας το λέω ΙΙΕΚ-που λεφτά για ιδιωτικό, γιαυτό μπαινοβγαίνω στα μέρη σας, μπας και βρω καμιά πλούσια γιατρίνα, να τη... βολεύω και να τη βολεύω, μια και οι γιατροί, στη συντριπτική τους πολειοψηφία είναι ξενέρωτοι).

Τη μουστάκα και μπορεί να την έχεις ξαναματαδεί: κυκλοφορεί στα καλύτερα σπίτια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να πω ένα γεια στο φόρουμ,που το παρακολουθώ καιρό τώρα αλλά δεν είχα αξιωθεί να γράψω (μέχρι σήμερα)-και επίσης να δώσω τα θερμά μου συγχαρητήρια στην Εθνική (όχι την τράπεζα...),που χτες το βράδυ μας έκανε όλους υπερήφανους-ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΛΑΔΑ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να γραφεις καλε...γιατι να μη γραφεις;!εχουμε εδω πολλα θεματα...........σοβαρα,διασκεδαστικα,τσακωμους,αγαπες,φιλιες.....μπαχαλεματα!!!

καλο ποσταρισμα!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Ουέλκαμ ντίαρ.

Βασικά εσύ να προσέχεις, περνάμε από καψονάκια τους καινούριους εδώ, όχι αστεία. Επίσης στο τέλος του πρώτου μήνα εξετάζεσαι σε ειδική πρόοδο για όσα έχεις μάθει σε αυτό το διάστημα. Αν αποτύχεις το τίμημα είναι βαρύ: Γίνεσαι σαν τον KonstantinosMD

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γεια σου Νεφελη!

Καλως μας ηρθες κ ελπιζω να μη γινεις σαν τον KonstantinosMD .......φτανει ενας και περισσυει :lol::lol::lol:

Καλο ποσταρισμα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νεφέλη μου καλως ήρθες!

τι ωραίο όνομα!

ναι ναι πρόσεχε μη γίνεις σαν τον MD .είναι λίγο γεράκος :bloodomen:emiloveyouemoops .

καλό ποστάρισμα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ηρουλα , winmx ,sovereign σας ευχαριστω πολυ για την θερμη σας υποδοχη!!

B)

Εχω την εντυπωση οτι θα σας μεινει η ορεξη περι καψονιων!! :lol:

Και μην κολατε τοσο στον ΜD! Ειναι λιγο γερος αλλα καλο παιδι! :D

θα τα λεμε συχνα! ;)

Au revoir!! (το γαλλικο με μαρανε!!) :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και μην κολατε τοσο στον ΜD! Ειναι λιγο γερος αλλα καλο παιδι!  :D

δε αντεχω να μη σχολιασω emdevil

Νεφελη γέρος ειπες;χαχαχαχα μη σ'ακουσει .......θα'ρχισει τα βουντου του!!!!!

Κωστα,Κωστακη..........εισαι γερος :splaaaats::splaaaats::splaaaats: ........εγω δε ειπα τπτ emdevil

Αααα ειπες "καλο παιδι".....παει του χαλασες ολο το ιματζ τωρα emdevil

Να τα λεμε πολυ συχνα.........κ αν θες σε περιμενουμε κιολας απο κοντα B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι;;; Η "Δυο μικροί αγγέλοι, γυρεύαν τη..." ξέρει το γεροMD; Απίθανο!

Και ακόμα να αρχίσει να τον αποφεύγει; :D:D:D:lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Είμαι η Karpa, είμαι 24 ετών, απο ιατρική το μόνο που ξέρω είναι ένα γιατρό που γουστάρω τρελά, τον ορθοπεδικό μου που χρόνια ολόκληρα προσπαθεί να μου γιάννει τη χονδροπάθεια, το γυναικολόγο μου που είναι κολλητός του μπαμπά μου και τη δερματολόγο μου που μου γράφει συνεχώς καλλυντικές αλοιφές που κοστίζουν πάντα πάνω απο 150 ευρώ.

Εγώ τους γιατρούς δεν τους συμπαθώ. Ααααα, το δηλώνω!!

Σε κέντρο απεξάρτησης δουλεύω, για τις πρώτες βοήθειες έψαχνα μερικά πραγματάκια γιατί χτες ένα πρεζόνι έπαθε επιληψία κι έπεσα επάνω σας.

Και λέω: "δεν κάνω ένα register στο site των γιατρών να τους τα χώσω λίγο?"

Όχι μόνο μένω Αθήνα αλλά κατάγομαι κι απο Αθήνα (για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους!) κι αν θέλετε να μιλήσουμε για γναθοπροσωπική χειρουργική, να είστε σίγουροι ότι κάτι θα βρω να πω κι εγώ επι του θέματος!!!

Φιλιά!!! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Καλωσήρθες! B)

Αφού δε συμπαθείς τους γιατρούς, ήρθες στο κατάλληλο μέρος...

Μεταξύ μας...κανείς δεν τους πολυσυμπαθεί... B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup εδώ δε συμπαθούμε εμείς τους εαυτούς μας! :) :) :):bloodomen:

Καλωσήρθες!!!!! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Lexotanil?

Τι λες για lebilon? Για Stedon?

Tώρα σας γράφω απο το κέντρο απεξάρτησης που δουλεύω (εδώ φωνάζουν τα παιδιά κάθε πρωί "είμαι ο ...τάδε κι είμαι καλά" η λεγόμενη "κραυγή". Σας το εξηγώ γιατί είδα ότι το χρησιμοποιείτε συχνά αλλά δε μπορεί να σας βοηθήσει, είναι ειδική διαδικασία!) σε λίγο καιρό όμως θα βρίσκομαι στο ΨΝΑ, είμαι σίγουρη ότι για εκεί οδεύω ολοταχώς.

Τι να κάνω γιατρε?? Είμαι σοβαρά?? Έχουν καλό μενού στο ΨΝΑ ή θα παραγγέλνω απο έξω?

Εξάλλου εγώ δεν είμαι γιατρός, είμαι ο ΘΕΟΣ!! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Διαμαρτύρομαι εντόνως!!! Δεν υπάρχει θεός, μόνο μια θεά, εγώ!!! emgoal

(Μαρί Κλαιρ-μια γυναίκα με πάθος)

(σορρυ για το μπαχάλεμα, είχα πολύ καιρό να κάνω λογγ-ιν :P )

Σας ευχαριστώ εκ βαθέων :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Karpa, εγώ σε βάρκα γεννήθηκα, είμαι βλάχος, δεν είμαι γιατρός, είμαι αιώνιος φοιτητής σε ΙΕΕΚ και με λένε Μητσάρα και είμαι εντάξ.

Να πάω στο κρεματόριο από μόνος μου, η μπορείς να κανονίσεις λουξ μεταφορά;

Καλλυντικές αλοιφές 150Euro? Δηλαδή πιο φτηνά σου έρχεται το ιντερνε σε 24ωρη σύνδεση. Τη Βοσνία-Ερζεγοβίνη έχεις πουλάκι μου στη μάπα σου;

Εγώ δε σε καλωσορίζω: Είμαι νέος και τα χώνω. Πάμε κόντρες;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

karpa,

Wellcome... Ούτε κι εγώ είμαι γιατρός!

Βέβαια είμαι δικηγόρος υπό αίρεση... οπότε μάλλον δεν είμαι καλά... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.