Jump to content

Είσαι νέος/α στην παρέα μας;


Winmx

Recommended Posts

Καινουριο φορουμ....καινουρια μελη απο ιατρικη και μη!Αν γραφτηκατε προσφατα και δε ξερετε που να πρωτογραψετε.....εδω ειναι το τοπικ για το πρωτο σας ποστ!Πειτε μας το nick σας....πειτε κατι για εσας...πειτε ο,τι θελετε βασικα :)

Καλως ηρθατε και ελπιζω να περνατε καλα μεσα στους χωρους του ΓΜ!!!

Καλο ποσταρισμα!!!

ΥΓ.Να μη ξεχνιομαστε κιολας....Juliette ευχαριστω για τη βοηθεια συνταξης του θεματος...εμ ξεχασα γραμματικη και συντακτικο η ερμη :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 728
  • Created
  • Last Reply

emarup Τπτ γι'αυτό άλλωστε είμαστε εμείς οι τριτοδεσμίτες!!! emiloveyou

Εμένα δεν είναι φυσικά το 1ο μου ποστ (σαν να μου φαίνεται ότι μ'έχει μάθει ήδη η κομπανία...) αλλά να αφήσω τέτοιο τοπικ ανεκμετάλλευτο???? Ζαμαί!!!! emkiss και καλό μας ποστινγκ!!!

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βομβαρδισμός λέμεεεεεε!!!!

Ψηφίζω magnet, γιατί δεν γράφει post της μίας σειράς και ότι γράφει έχει ουσία.

αααα...

για να μην ξεχνιόμαστε..

Είμαι ο trivialx και είμαι καλά ...αλλά έχω χάσει τους συνάδελφους μου.

emstaremstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ποιοι είναι οι συνάδελφοί σου trivial???? Να σε βοηθήξουμε να τους βρεις αν μη τι άλλο!!!! :D
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα με ξέρετε!!!.... είμαι ο Κων/νος, Ιατρική στο πτυχίο 'Α και θα προσπαθήσω όσο μπορώ να φροντίζω καλυτερα μαζί με όσα παιδιά έχουμε μεράκι αυτόν εδώ το χώρο!!!!

Σας καλωσορίζουμε όλους!!!! :D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ποιοι είναι οι συνάδελφοί σου trivial???? Να σε βοηθήξουμε να τους βρεις αν μη τι άλλο!!!! :D

embored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

???????????? ?????????!!!!

?????? magnet, ????? ??? ?????? post ??? ???? ?????? ??? ??? ?????? ???? ?????.

????...

??? ?? ??? ???????????..

????? ? trivialx ??? ????? ???? ...???? ??? ????? ???? ??????????? ???.

emstar  emstar

emblushemblushemblush See... now you made me blush...

It's prominent members like yourself (and the med fellowship) that get this forum going and inspire us newbies :P:P

I'm magnet and hope I'm not disorienting you with my English. I realise I'm in GREEKmeds, but I have no alternative.

BTW..nice topic winmx... emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι ο Σόβερ, είμαι νέος εδώ (μόλις 598239823 posts) και όνειρό μου είναι να γίνω πιο όμορφος από τον Κωσταντάρας_MD. Επειδή όμως αυτό είναι αδύνατο, στα όρια του γελοίου, θα γίνω κάτι σαν το Σαραβάκο αλλά με λιγότερο κοντά ποδαράκια και καλύτερο χτένισμα. Κι ο Ψάλτης με καλύπτει δηλαδή.

Η ταυτότητα λέει "γιατρός" αλλά μην την πολυπιστεύετε, εγώ τουλάχιστον προσποιούμαι ότι δε με ξέρω καθημερινά.

Εύχομαι (αυτό είναι άλλο topic αλλά nevermind the bullocks) να καταργηθεί ο στρατός μέσα στον επόμενο μήνα, να θυμηθώ όσα έχω ξεχάσει στο πιάνο το οποίο βλακωδώς παράτησα και να αποκτήσω μια φωνή, νταξ τουλάχιστον 2 οκτάβες ψη(ι)λότερη από της Τζούλιας της νομικάριας. Έτσι θα μπορώ να κάνω καριέρα και σε τσίρκο, αλλά και σε πιάνο-μπαρ για τραβεστί.

Φχαστώ πολύ καλοί μου κύριοι που με ακούσατε, μια βοήθεια ζητάω, δε ζητιανεύω, η ανάγκη με οδήγησε, καλή σας μέρα και σε καλό να μας βγει ο Γκονδάλεθ.

Γιούπιχουααααμπιπ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup είναι ο προπομπός της άφιξης. Ζήτω ο BarKingdom!!!! Ζήτω!!!!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emblush  emblush  emblush See... now you made me blush...

It's prominent members like yourself (and the med fellowship) that get this forum going and inspire us newbies :P  :P

I'm magnet and hope I'm not disorienting you with my English. I realise I'm in GREEKmeds, but I have no alternative.

BTW..nice topic winmx... emhehe

;););)

Δίνεις χρώμα...έλεγα...

emstaremstar

Άσε που κάνουμε και εξάσκηση στα αγγλικά μας.

:D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

(μόλις 598239823 posts)

Σιγά ρε... η Γιούλη σε δέκα μέρες θα σε έχει περάσει. emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

173!!!!!

173 new posts!!!!!

173 new posts απο την τελευταια μου επίσκεψη!!!!!

μα καλά....ένα βράδυ βγήκα κι εγω για λίγο έξω....

τόσο ακριβά να το πληρώσωωωωω?????

ετσι όπως πάμε δεν θα'χω πια εξω-φορουμική ζωή....θα κλεισω πια σαν άνθρωπος και σα γυναικα....αφου με...ικανοποιειτε όλοι σας εδώ με τα ωραια σας πόστ :P

emrose καλωσορισατε!!!!! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημερααααα!!!! ειμαι η GoLdIe ισως η μοναδικη στο φορουμ που δεν ειμαι φοιτητρια ιατρικης, ουτε φοιτητρια νομικης!!!!! Ειμαι αυτο που ονομαζουν "ορκωτος λογιστης"... ακουγεται χαλια αλλα σας διαβεβαιω δεν εχω καμια σχεση με τους στανταρτ λογιστες που χαρακτηριζονται ως βαρετοι, στραβοι κι'αναποδοι!

Προφανως ειμαι απο τις "γιαγιαδες" του φορουμ γιατι αποκαλυψα (η χαζη) την ηλικια μου ...24... (Κωνσταντινο ΜD) σου'χω ιδιαιτερη συμπαθεια emiloveyou τωρα που εμαθα πως ειμαστε και συνομοιλικοι... συν του οτι τυχαινει να εχουμε και τη γιορτη μας την ιδια μερα!)

Αντε φιλακια σ'ολους! emkissemkissemkissemkissemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Σιγά μη με πείτε και Γιούλη Μπάρκα! :Pemgoal

Btw ψη(ι)λότερη φωνή και μάλιστα 2 οκτάβες από τη δικιά μου... αχεμ σορρυ αλλά ντεν έχει το κατάστημα. Any other requests sir? emtsirides

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Σιγά μη με πείτε και Γιούλη Μπάρκα! :Pemgoal

Btw ψη(ι)λότερη φωνή και μάλιστα 2 οκτάβες από τη δικιά μου... αχεμ σορρυ αλλά ντεν έχει το κατάστημα. Any other requests sir? emtsirides

Συ ειπας για το Γιουλη Μπαρκα.... νοτ αουρ φολτ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να θυμηθώ όσα έχω ξεχάσει στο πιάνο το οποίο βλακωδώς παράτησα και να αποκτήσω μια φωνή, νταξ τουλάχιστον 2 οκτάβες ψη(ι)λότερη από της Τζούλιας της νομικάριας.

Μήπως είσαι διπλοεγγραφή μου και δεν το ξέρω? :huh:

Και για να μείνω ιν τόπικ, είμαι η Gilraen και είμαι καλά ( emoops ΄συγνώμη αυτό πάει στο γκρουπ θέραπυ... :wacko: ). Ένιγουέι, (όπως καποιοι ήδη υποθέτουν) είμαι στη νομική (αφού έκανα πρώτα τους σχετικούς πειραματισμούς -ας είναι καλά οι κατατακτήριες....) και ανήκω κι εγώ στις "γιαγιάδες" τις υπόθεσης... (ε την αποκάλυψα αλλού την ηλικία μου, δεν είναι ανάγκη να το φώνάζω όπου σταθώ κι όπου βρεθώ... :D:P )

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εν τω μεταξύ, τώρα που το παρατηρώ, Julliete έχουμε (αν και δεν πολύκολλάει), Elf (δικό μας, καταδικό μας έχουμε - όχι όμως και " ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika -olf"), Azrai έχουμε, Gilraen έχουμε (δε θυμάμαι άλλους...)

Ρε συνάδελφοι και συνφορουμίτες, σαν πολύ Τόλκιν και παρεμφερείς δε διαβάζουμε;;; ΑΑΑΑ, ιδέα για topic! Επανέρχομαι Δημήτριος...

ΥΓ: Παραθέτω:

Ο καθένας μπορεί να γράψει σε όποια υπαρκτή γλώσσα θέλει και μπορεί, αλλά όχι σε greeklish...

Γερμανικά δεν μπορεί να γράψει! Καρατσεκαρισμένο! emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαίρεται!!!να μαι κι εγώ!!Καλώς σας βρήκα! Είμαι στο 2ο΄έτος της Νομικής και ελπίζω κάποια στιγμή να καταφέρω να αποφοιτήσω επιτυχώς χωρίς να φάω κανα τούβλο στο κεφάλι... :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με λένε zkw (αλλά- οι φίλοι μου- με φωνάζουν βλάκα). Δεν είμαι νέα(ούτε ελεύθερη, ούτε ωραία). Τα χόμπι μου είναι η μουσική, η ζωγραφική και το ίντερνετ. Γενικά, είμαι μονόχνoτη- μίζερη και γκρινιάρα. Αυτάαααααα. emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...αλλά- οι φίλοι μου- με φωνάζουν βλάκα...

..αρέσει που τσιμπάς γιαυτό σου κάνουν πλάκα...

Είμαι εγώ, ένας από τους λίγους "ατελείωτους" "γεράκους" εδώ μέσα. Όσοι δε με ξέρουν το εύχονται, όσοι με ξέρουν το μετανιώνουν...

Μ' αρέσει η σύσφιξη με το law school αλλά μήπως σημαίνει κάτι;;; Τίιι μου κρύβετε;;; :D

Αισθάνομαι εντελώς emconfused εδώ μέσα...

Όπως εκείνη το βράδυ στην Κυψέλη που πρωτοσυναντηθήκαμε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.