Jump to content

Είσαι νέος/α στην παρέα μας;


Winmx

Recommended Posts

Hello guyz και απο μένα !

Ανοίκω στην παροικία των νομικάριων του site :) (γνωστά παρασιτικά) και αφού δεν υπάρχει ακόμα φάρμακο για μας, πρέπει να μας ανεχθείτε :Ρ

See you on board !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 728
  • Created
  • Last Reply

Γεια σας και απο μένα!!!!

Είμαι από Πάτρα και δεν έχω καμία σχέση με ιατρική..... μηχανολόγος... 5ο έτος και προχωράμε... :D

Μαρίζα τι λές? Εγω χωράω στον καναπέ σας? Η μήπως είμαι πολύ χοντρός?? emblushemblush

bye bye c u all around....

(ασχετο) 'άντε να συγκεντρωθείς και να στρωθείς για διάβασμα μετά το καρναβάλι' :unsure::unsure::unsure:emnoemnoemno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Roadrunner welcome στην παρεα!

Ειμαι κι'εγω απ'τις λιγες στο φορουμ που δεν ειναι της ιατρικης, ετσι μη ντρεπεσαι... οι γιατροι φαινονται απομακροι αλλα αμα τους γνωρισεις καλυτερα ειναι χρυσοι ανθρωποι (και πολυ φιλικοι...δε δαγκωνουν!)

Καλως μας ηρθες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και μονο που σε λενε Roadrunner..... :wub::wub::wub::wub: απο τα αγαπημενα μου!!!!!!!

Μαριζα μηπως να αλλαξουμε καναπεδες....θελουμε μεγαλυτερο σαλονι μου φαινεται :lol::Demcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανένα Κογιότ δεν υπάρχει? Πάντα είχα φαντασίωση να δω το αισχρό αυτό πουλί στο φούρνο με πατάτες!!! Μαζί με τον Τουίτι!!! emdevilemdevil2

:lol:

No offence Mister Roadrunner!!! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλώς μας ήρθες Roadrunner...μωρέ κάπου θα σε στριμώξουμε και εσένα...

Winny αύριο πάμε για καινούριους καναπέδες...δε πάει άλλο...πολλοί μαζευτήκαμε.... emranting

Juliette καλά για το κογιότ αλλά το τουιτίνι τι σου έφταιξε??? :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εγώ πάντα τα είχα απωθημένο τα σκασμένα και τα δύο.Ειδικά αυτό το υπόθετο τον Τουίτι....Γκρρρρ..... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανένα Κογιότ δεν υπάρχει? Πάντα είχα φαντασίωση να δω το αισχρό αυτό πουλί στο φούρνο με πατάτες!!! Μαζί με τον Τουίτι!!! emdevilemdevil2

:lol:

No offence Mister Roadrunner!!! :D

Juliette όλο και κάτι θα κάνουμε... οσο γι'αυτο που ήθελες έχει ήδη γίνει... το ψητό όμως θα αργήσει λίγο.... emdevilemdevilemdevil

Wile E. Coyote

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά δε ξέρω ποιος φταίει αλλά έχει πέσει τρελή παραπληροφόρηση......

1) ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΥΣΩΜΟΣ... emrantingemrantingemrantingemnoemnoemno

2) σας διαβεβαιώνω πως οι γιατροί δε δαγκώνουν (είναι ακίνδυνοι)

3) λέω να εισάγουμε και νέο καναπέ για να μη παραπονιέται κανείς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αναρωτιέμαι αν εκπίπτουν από την εφορία!!! Λειτουργικά έξοδα...??? emdevil
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας και απο εμενα.Καινουργιος οπως καταλαβαινετε.Aπο ιατρικη.Εχετε κανει καλη δουλεια.Συγχαρητηρια.

καλωσόρισες! σε ευχαριστούμε πολύ!

απλά ήθελα να τονίσω το εξαιρετικό σου νικ! ;);)

οπάδος των παιχνιδιών και των 3 ταινιών.....

της κλασικής και των 2 τελευταίων που ήταν άψογες!!! :D:D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας και απο εμενα.Καινουργιος οπως καταλαβαινετε.Aπο ιατρικη.Εχετε κανει καλη δουλεια.Συγχαρητηρια.

καλωσόρισες! σε ευχαριστούμε πολύ!

απλά ήθελα να τονίσω το εξαιρετικό σου νικ! ;);)

οπάδος των παιχνιδιών και των 3 ταινιών.....

της κλασικής και των 2 τελευταίων που ήταν άψογες!!! :D:D:D:D

γι'αυτό να τον κάνεις επίτημο web-master :-))))

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλώς μας ήρθες και άντε γράψε στους νομικάριους του φόρουμ γιατί το τοπικ έχει πάει 3η σελίδα και βάλε!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και εγώ είμαι νέα στο site.......και δεν είμαι γιατρός!!! πόσοι δικηγόροι χωράνε στην παρέα σας;

emkiss

Εντάξει έχουμε μαζέψει πολλούς νομικάριους... :angry:

Θα κάνουμε όμως για άλλη μια φορά τα στραβά μάτια... :blink:

:P

Kαλώς ήρθες... emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομική Αθηνών (μάλλον απόφοιτη αλλά δε λέω τπτ αν δε βγει το μπιπ-μάθημα) και (τώρα είναι το καλό) μουσικός σοπράνο και ευελπιστώ μέλλουσα συνεργάτις της ΕΛΣ, της Σκάλας και της Wiener Hochschule fur Theater und Musik :wub: :wub: emharp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σπουδαστής σε Δημόσιο ΙΕΚ (Ηλιούπολης, γραφικών -τύπων κυρίως), επι πληρωμή αφισοκολλητής (με πλειοδοτικό διαγωνισμό), συνοδός μπάζων και γηραιών κυριών (αυτό από χόμπι), συλλέκτης μαργαριταριών από ιατρούς και δικηγόρους, πρώην αγοραστής ονίων (και νυν διασκεδαστής ψωνίων), κοιλαράς και πτσαράς (που μου το πρόλαβε ένας διευθυντής), ρεβανσιστής δεξιός, αντιπαθής σε ξενέρωτους, ετοιμόλογος και κάτοχος μιας θέσης στο βιβλίο Guiness για το πώς να εφευρίσκετε τρόπυς να χάνετε το χρόνο σας.

Μ'άλλα λόγια, είμαι ο mitsaras!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.