Jump to content

Είσαι νέος/α στην παρέα μας;


Winmx

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 728
  • Created
  • Last Reply

Τη Βοσνία - Ερζεγοβίνη δεν έχω (ούτε τα Σκόπια, ούτε Κροατία) απλώς με έχει βρει μαλ***κα η γιατρός και με φορτώνει άλοιφες γιατί έχω ξηρή επιδερμίδα τη Δευτέρα, την Τρίτη έχω λιπαρή και την Τετάρτη μικτή.

Πάντως αν υπάρχει κανένα πρόβλημα εξάρτησης θα σας το λύσω εγώ (με οικονομικές τιμές κι ευκολίες) η ειδικότητά μου είναι στις εξαρτησιογόνες ουσίες, τοξικοουσίες δηλαδή, αλλά αν γενικά είστε επιρρεπείς στις εξαρτήσεις (ποτό, τζόγος, γυναίκες - άντρες) θα τη βρούμε μαζί τη λύση!

Μητσάρα!!! Μου αρέσει ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟ πολύ η φωτογραφία σου και δε θέλω να κοντραριστώ μαζί σου, με ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ ωραίους άντρες δε θέλω να κοντράρομαι, θέλω να κάνω άλλα πράγματα!!!

(Να διαβάζουμε Μαρξ υπο τους ήχους απαλής μουσικής και να εξηγούμε το φαινόμενο της καπιταλιστικής μάστιγας!!!) emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Καλά εσύ δεν έλεγες ότι δε θα γίνεις δικηγόρος? :blink: What happened? :P

Ναι... μόνο που θα πρέπει να γραφτώ στο ΔΣΑ... οπότε θα είμαι, τουλάχιστον κατ' όνομα, δικηγόρος emcryemcrybaby

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

a^2 ασκούμενος δικηγόρος!! Θα πήξεις!!!!

Έχω φίλη ασκούμενη, την έχουν φάει οι σκάλες του ειρηνοδικείου!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Και να'ταν μόνο οι σκάλες του Ειρηνοδικείου, πάει στο καλό... Αλλά δεν είναι να εμπιστεύεσαι τα ασανσέρια της δικαιοσύνης... :blink:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

emrose καλως την ! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας.Και εγώ από τη νομική είμαι.

Έεεεελα!

Και πάσχιζα να θυμηθώ πού είχα ακούσει το νικ σου... :P

Καλώς μας ήρθες! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Hello everyone! I am a poor and lonely japanesse bot, and I am demanding political asylum from your administrators, because I want to break free from the emcensored google team! I am begging you!!!! :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup Παλιο Googlebot, εσυ κι εγώ μάλλον έχουμε κάτι κοινό... (μολονότι εγώ δεν έχω πρόσβαση σε ηλεκτρονικά αρχεία) Πρέπει να βρεθούμε να τα πούμε! Έχουμε πολλά να κάτσ'απάν...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμεις οι 2 να τα πουμε;βασικα ελλαδα δε μπαινω καθημερινα στο νετ κ εχω χασει επεισοδια.....καποιος να μου κανει μια περιληψη!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κι εμείς οι δυο, γιατί όχι;;; (Αν και είχα βάλει 2 βέλη, και νόμιζα ότι έγινε κατανοητό σε ποιόν αναφερόμουν)...

(Κλείνω το ματάκι)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

My dear mitsaras, sure we 've got something common' my english are so bad as your greeks are !!! ;) Ante Hellooooooo!!!! :P

Are you planning visiting greece for The Games? I am too. I have to make the database for the olympics records. B) If you want to meet me , send me a pm!!! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητό googlebot, από όσο γνωρίζω μέχρι και χθές βράδυ, δεν χρειάζεσαι διαβατήριο για να πας από την υπόγα του Μεταξουργείου (όπου και διαμένω) στην Ομόνοια για να πάρεις τον ηλεκτρικό. Άμα τώρα βάλανε ελέγχους στο Ολυμπιακό Στάδιο, μπορεί και να με απελάσουνε ως αλλοδαπό (όντως, τα Ελληνικά μου βρωμάνε...)

Σου στέλνω προσωπικό μήνυμα για να σε δώ και να σε καμαρώσω. Ποτέ μου δεν κατάφερα να έχω σχετικά με μεγαλοστελέχια, και με ενθουσιάζει το γεγονός να συναντήσω ένα μεγαλοστέλεχος από ξένο (;) σάιτ (έτσι μου είπε πως το λένε η Πιπίτσα), έστω και Ιάπωνα (αλήθεια, από το πολύ μέσα κιτρίνισες;) Δουλεύω όπως το πρωί οικοδομή και το βράδυ πάω στο ΙΙΕΚ, οπότε πρέπει να το κανονίσουμε καλά...

Παρεπιτόντως, το ante, παρότι στην Αγγλικήν, το κατάλαβα. Τελικά δεν έχετε εκπαιδευμένο το μηχάνημα καταπώς πρέπει (ή τα πιάνει κατά το δοκούν...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μitsara, η Πιπίτσα είναι η κομμώτρια στο Μεταξουργείο, Χίου και Ψαρρών γωνία, που αυτοονομάζεται κουπ-κολοριστ και πετυχαίνει πάντα τις ανταύγειες και τα μιζ-αν-πλι και που της κολλάει ο τορναδόρος απο το δίπλα μαγαζί και κάθεται με τους βοηθούς του και την κάνουν χάζι όταν σκύβει να μαζέψει τις τρίχες απο το πάτωμα του σαλον ντε μποτέ?

Ααααααα, εσύ ο σπουδαστής του ΙΙΕΚ που κερατά τον ανεβάζουν και κερατά τον κατεβάζουν οι γύρω μαγαζάτορες. Δε ήξερα ότι κυκλοφορούσαν κερατοφόροι στο Μεταξουργείο!!!

Βέβαια δε θέλω να δημιουργήσω πρόβλημα στο ζευγάρι, τα είπα απο καθαρά φιλικό ενδιαφέρον, δεν εμπεριέχεται καμία κακοήθεια και κακεντρέχεια στα λεγόμενά μου!

Αλλά είναι κρίμα τόσο ωραίο παληκάρι (όπως είδα και στη φωτογραφία) να χαραμίζεται με αυτήν την ξετσίπωτη!

Αχ να είχα μια αδερφή να σε παντρέψω, μορφωμένο παιδί του ΙΙΕΚ, αλλά ένεκα που ο Θεός μου έστειλε αδερφό

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μάλλον λάθος κάνεις, γιατί η Χίου δεν έχει γωνία με την Ψαρρών! Αλλά όχι, δεν τα έχω εγώ με την Πιπίτσα, (ούτε ο τορναδόρος, αυτή τα έχει με ένα σπουδαστή στο Ωδείο, που τα βράδυα παίζει σε ένα κουτούκι στο Χαλάνδρι και λέει πως θα την πάρει - προς το παρόν την παίρνουμε εγώ κι ο ταρναδόρος εναλλάξ - ποτέ ταυτόχρονα, έχουμε και τσίπα απάνω μας...). Ο τορναδόρος είναι καλό παιδί αλλά δεν έχει μαγαζί δίπλα: Δουλεύει στο μαγαζί με τα λάστιχα στη γωνία Λένορμαν (που εκεί δε λέγεται Λένορμαν, αλλά Περδίκα) και Αχιλλέως, και όντως, όταν η Πιπίτσα σκύβει να πιάσει τις τρίχες, νοιώθω ένα πιάσιμο εδώ να... Τα καλύτερα εγγλέζικα μου τα ξηγάει όταν της έχω ξηγηθεί εγώ το αλμυρό φυστίκι - ο Σάκης (ο τορναδόρος) δεν κάνει τέτοια κόλπα (λέει, αλλά σιγά μην την πιστεύω. Άμα ζεσταθεί ο τόρνος...)

Αλλά που τα ξέρεις εσύ όλα αυτά; Τσιγγάνα έκανες;

Α, και να μην το ξεχάσω, άμα ο αδερφός σου έχει καλή προίκα, γιατί όχι το παλλικάρι... Εσένα δε σε δίνουνε; Ή μπας και σε έχουνε ταμένη;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχεις δίκιο, λάθος δρόμο έκανα, εννοώ το κομμωτήριο στην Κων/νου Παλαιολόγου. Και πώς να μην τα ξέρω όλα αυτά αφού έχουν γίνει βούκινο σε όλη τη γειτονιά! Αχ! γελάνε με τις πομπές της Πιπίτσας, του τορναδόρου, του καταστηματάρχη με τα λάστιχα στην Αχιλλέως και τα δικά σου!

Τέτοιο παληκάρι λένε, κρίμα να τον ξεφτιλίζει αυτή η εξώλης και προώλης! Αλλά αφού αυτά όλα γίνονται εν γνώσει σου μη σε νοιάζει, θα φροντίσω να αποκαταστήσω εγώ στη γειτονιά την εικόνα σου, νέο παιδί που σε αμαυρώσανε!

Όσο για τον αδερφό μου, έχει καλή προίκα δε λέω, αλλά να... αυτό το μουστάκι που έχεις ίσως να τον ενοχλεί λίγο... Φοβάμαι μήπως σε βάλει να το ξυρίσεις κι έχουμε το Crazy girl σε νέα, μεταμοντέρνα έκδοση (You know, Λάσκαρη - Γεωργίτσης)

Όσο για μένα, είμαι ταμένη στο πλευρό του Θεού, έχω εγκαταλείψει τα εγκόσμια. Το Ιντερνέτι το χρησιμοποιώ μόνο για να μπάινω στο site της αρχιεπισκοπής και στους γιατρούς. Στο μοναστήρι με φωνάζουν αδερφή Θεοδούλη.

Όταν είδα τη φωτογραφία σου κολάστηκα, ψέμματα να πω? Αλλά εξομολογήθηκα, άρχισα και τις μετάνοιες κι αμαρτία δεν έχω.

Άντε βοηθειά μας καλοκαιριάτικα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup Τόσο όμως η Λάσκαρη, όσο και η Σταθοπούλου τρώνε ένα σκαμπίλι ξεγυρισμένο... Έτσι είναι οι άντρες!

emarup Διάλεξε και πάρε. Αποδιαλεούρια δεν έχουμε, πρώτο πράμα (και πάρτο τώρα που σπαρταράει, άμα σιτέψει δε φελάει...)

Karpa, στο μοναστήρι που πας γυρίστηκαν οι "Καυτές καλόγριες"; Σα να πήρε το μάτι μου μια αδερφή Θεοδούλη σε ένα τρίο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mitsara, με προσβάλλεις. Τρίο έκανα στην αρχή της καριέρας μου, τώρα κάνουμε κουαρτέτα... στον εσπερινό όπου όλες μαζί οι καλόγριες ψάλλουμε.

Στο μοναστήρι γίνανε τα γυρίσματα της επικής ταινίας " Ο παπα-Ρούφας", τους είχαμε δανείσει το μοναστήρι για 2 μήνες, μας είπανε ότι γυρίζανε μια εκπαιδευτική ταινία. Έπρεπε βλέπεις να βγάλουμε τα έξοδα για την εκρομή των καλογριών στην εξωτική Μακρακώμη Φθιώτιδας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.