Jump to content

Είσαι νέος/α στην παρέα μας;


Winmx

Recommended Posts

emarup Μαριζα μου ειπαμε....εσυ τους Πατρινους κι εγω το Sorriso-greco.Εκφρασου παιδι μου ελευθερα  emdevil .......μετα θα κανουμε τους λογαριασμους τετ α τετ.....το μανατζερ σου λεω να το αφησεις απ'εξω.....εξαλλου  δε βρισκει καλες λυσεις!

Για εξηγηθείτε κυρία μου....... σας πειράζει προφανώς το ακριβό μας τίμημα? :splaaaats::D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 728
  • Created
  • Last Reply

Μαριζάκι,δε ξέρω τι λένε οι υπόλοιποι,αλλά ο δικός μου καναπές είναι απίθανος!!!! emiloveyou

Τον λάτρεψα ήδη. :wub:

Σ'ευχαριστώ πολύ,φιλενάδα! emthanx

Είσαι αστέρι! emstaremstar

Και μόνη μου θα είμαι,θα ρίχνω κάτι ύπνους..... emsleep1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ΜΟΝΗ;;;τοσα ομορφοπαιδα εχουμε καλε!!!!διαλλεξε εναν και καθηστε αναπαυτικα.... :D

πολλές φορές είναι καλύτερα μόνος σου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ντε!Δε δαγκώνω! :P

Άλλαξα avatar γιατί το χρησιμοποιεί και lady(κοιτάει ο κόσμος μη το χρησιμοποιεί κάποιος άλλος,ε lady!;)emoops

Σωστή επισήμανση, Julliette.Τώρα δε θα έχεις πρόβλημα! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ πολυ! emblush

Χαίρομαι που σας αρέσει!

Η Μαρίζα με έλεγε Μπου.Μου είχε χαρίσει και ένα κουκλάκι Μπου,γιατί λέει μοιάζουμε!

Η αλήθεια είναι ότι στα μάτια ειδικά είμαστε ίδιες! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν,καιρό είχα να μπώ στο gm και επειδή εξαιτίας αυτού αναγκάστηκα να ξανακάνω log in διαπίστωσα ότι το nick μου εχει...ορθογραφικό,λείπει το m...άσχετο,αλλά έπρεπε κάπου να το πώ το άμοιρο μέλος :D :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μάστορα, δε γίνεται να το διορθώσουμε???

Πάντως εγώ νόμιζα ότι η έλλειψη του m ήταν καλλιτεχνική άποψη ;) Οπότε στη θέση σου δε θα το εκλάμβανα ως ορθογραφικό!! emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να καλωσορίσω κι εγώ το συνάφι μου που απ' ό,τι βλέπω είναι ΠΑΝΤΟΥ και να ευχηθώ καλή διασκέδαση με τους γιατρούς, δεδομένου του ότι έχω ρίξει άπειρο γέλιο εδώ μέσα! Καλώς ήρθατε όλοι! emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup που είχες χαθεί βρε Σμόκυ 3 μήνες σχεδόν?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άστα, χρυσέ μου, τι να λέμε τώρα... Πρέπει να πάρω λάπτοπ με ασύρματη σύνδεση για να κρατιόμαστε σε επαφή (επιχορηγεί κανείς;)

Το σπίτι μου σπάνια με βλέπει και αυτό για να ρίξω άπειρες ώρες μεταμεσονύκτιου διαβάσματος και να χρησιμοποιήσω το ίντερνετ για αποκλειστικά ξενέρωτους λόγους (έρευνα για εργασίες). Σας παρακολουθώ, πάντως, και σας έχω από κοντά! Μη μου εξοκείλετε!

emkiss;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαίρετε!Μετά από παράκληση του WinMX είπα να καταθέσω κι εγώ επιτέλους τα στοιχεία μου στο παρόν topic 'να τελειώνουμε μ'αυτή την ιστορία' που λέει και το λαϊκόν άσμα!Άσχετο,ο aivy ποιός είναι;Σωστός πάντως!FUCK THE WORLD,HAIL AND KILL!

ρε αχτενιστ'!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εχμμμμ... έχω μια ερώτηση να σου κάνω: έχεις τσακωθεί με τη χτένα σου? :D

(νο οφφενς)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά από παράκληση του WinMX....

του???

χαχαχα... :lol::P:P:P

Εμ βέβαια... λογικό είναι να λές του...θα σε μπέρδεψε το πιπί στο μωράκι που έχει βάλει στο Avatar... :splats:

χαχαχα...πάντως κοριτσάκι είναι... emarright Η Winmx... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.