Jump to content

Είσαι νέος/α στην παρέα μας;


Winmx

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 728
  • Created
  • Last Reply

Λευκαντερε (εχει σχεση με τα αντερα?) ξερεις ποιος ειναι ο Αζραι? Με εντυπωσιαζεις.... Δεν ειναι απο Τολκιν, γιου κνοου....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας...

Ήρθα στη παρέα σας κι εγώ...

4οετής φοιτητής νομικής...

κάποια στιγμή στο μέλλον σκέφτομαι να πάρω πτυχίο, αλλά δεν αγχώνομαι από τώρα για τέτοια ανούσια πράγματα...

Κατά τ' άλλα βρήκα πολλούς γνωστούς μου εδώ μέσα... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εν τω μεταξύ, τώρα που το παρατηρώ, Julliete έχουμε αν και δεν πολύκολλάει

Δεν έχω καταλάβει ακόμα τι σχέση έχει η Ιουλιέτα με τον Τόλκιν.. emstupid

Πάντως να καλωσορίσω μερικά γνωστά παιδάκια και να τους ευχηθώ καλό ποστινγκ!! emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το παρατηρώ το είδες το ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΟΛΛΑΕΙ δε φάνηκε;

Γιατρός είμαι, δεν είμαι χομπιτολόγος-Τολκινολόγος. Ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι... emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Άρα θα μπορούσες -θα μπορούσες λέω- ίσως και να το παραλείψεις?????? Λέω τώρα εγώ!!! :blink:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λευκαντερε (εχει σχεση με τα αντερα?) ξερεις ποιος ειναι ο Αζραι? Με εντυπωσιαζεις.... Δεν ειναι απο Τολκιν, γιου κνοου....

A) Δεν έχει σχέση με τα άντερα (παρά μόνο όταν μου βγαίνουν) και

Β) Ο Azrai είναι από το Brightright (άλλωστε το έχεις και signature :P)

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup Σιγά μην το παρέλειπα...

Α) Ήθελα να ανεβάσω ποστς (γιατί εκεί που έφτασα 150 σε 2 χρόνια, άλλοι φτάσανε 150 σε 2 μέρες...) και

Β) ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΟΜΩΣ, ΕΤΣΙ???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Απάντηξη στο υπό Β) υποερώτημα: ΟΧΙ βέβαια! Γι'αυτό και πέρασα στη σχολή που πέρασα (α ρε Στέλιο τι χάνειςςςςςςςςςςςςς!!! :P )
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

embaaa Μπααα, δε νομίκω ότι είναι απ'αυτό.... Γυναικεία φύσις (μονοφυσιτισμός ο λεγόμενος). Εξού και οι τσιρίδες της Ιουλλιέτας :P Εκτόνωση συσσωρευμένης ενέργειας, ισορροπία... Τρόπος ζωής emgoal
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Με κίνδυνο να μπαχαλέψω το τοπικ, η εκτόνωση συσσωρευμένης ενέργειας δια τσιρίδων λέγεται τραγούδι ιφ γιου νοου γουατ αι μην emgoal Τέχνη u know... :lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε καλά, το ίδιο κάνει και η Βανδή (με επιτυχία, ιδιαίτερα στους άρρενες, οφείλω να ομολογήσω). Μην αναφέρω ότι έβγαλε και την τιμημένη ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ (αλήθεια, πώς θα γίνει να κάνουμε ένα merge και με Πανεπιστημιούπολη μεριά. Καιρός να μιλήσω σοβαρά στον αδμιν...). Το αυτό πράττετε και υμείς (σε κλασσικότερο ρεπερτόριο όμως)?

Σε τι μπαχάλεμα ακριβώς αναφέρεσθε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αγαπητέ μου το αυτό πράττομεν και ημείς σε κλασικό λυρικό ρεπερτουάρ, και αντί της τιμημένης φιλοσοφικής είμαι μια απλή τελειόφοιτος νομικής...(και απόφοιτος εντός μηνός ελπίζω...)

Τι να συγκριθώ εγώ μια ταπεινή υψίφωνος με την ένδοξη Βανδή..τςτςτςτς... μην υβρίζετε αγαπητέ μου! Μην μπερδεύετε τη χτένα με τη βούρτσα και τις τρίχες της emgoal:splaaaats:

Το μπαχάλεμα στο οποίο αναφέρομαι έγκειται στο ότι εδώ είναι τοπικ καλωσορίσματος κι εμείς το κάναμε πριβέ ψιλόβροχο. Όσο κι αν είναι πειρασμός, προηγούμενη κακή εμπειρία μου υπαγορεύει να σοβαρευθώμεν και να υπάγομεν στο οικείον τοπικ (ΝΕΤ μηνυματάκια) για να μην προκαλούμε και δυσαρέσκειες.

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ με την προλαλήσασα, αν και αποχωρώ (προσωρινά) για καθαρά βιοποριστικούς λόγους.

Btw Βανδή ρουλς!!!

Ες εσπέρας τα σπουδαία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sorry που διακοπτω τη συζητηση μεταξυ σας παιδια..

Ηθελα να ρωτησω:

ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΑΒΑΤΑΡΣ και σε μενα φαινονται ολα τα ηλιθια;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχμ..........δεν ξέρεις ότι μπορείς να βάζεις και δικό σου αβατάρι εκτός των του site ετούτου? emermm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτο που εχεις τωρα, μια χαρα ειναι, αλλα αν θες, μπορω να σε βοηθησω να βρεις κατι καλο.... πες μου και θα σου στειλω ι-μειλ με οδηγιες....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν και κάποιοι με γνωρίζουν-ονόματα δεν λέμε υπολήψεις δεν θίγουμε...- είμαι ο Γιώργος και είμαι καλά παρόλο που φοιτώ σε μη ιατρική σχολή!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ είμαι η Βασίλω και είμαι μια star (όποιον διαφωνεί θα τον emrantingemrantingemrantingemcensored ) Καλό ξεκίνημα σε όλους τους νέους...Μούτσες!!!(κατά το π.... emgoalemrockonemrockonemoops )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάπου εδώ σε μια γωνίτσα του νέου φόρουμ να παρακολουθώ κι εγώ τα στιχάκια και τα κειμενάκια που σκαρώνετε...

Να κυνηγώ ψήγματα λογοτεχνίας...

Να παιδεύω τους μαθητές μου στο φροντιστήριο...να δουλεύω...να έχω αφήσει τα έδρανα εδώ και λίγα χρόνια...

Να κοιτάω το μεταπτυχιακό μου μέσα σε ένα φάκελο κρυμμένο...να ψάχνω το νόημα σε στίχους του Σεφέρη...να κοιτάω την πτυχιακή μου με θέμα την μνήμη και την αγάπη στον πρώιμο Σεφέρη...

Να εκρήγνυμαι...να τσακώνομαι...να αγαπάω...να μαθαίνω...να κλαίω...να γελάω...

Κι ίσως κάπως έτσι να με "ξέρετε"...

Μόλις 26 χρόνια!

Καλώς σας βρήκα!!!

Κάπου εδώ θα τριγυρνώ και εγώ!!!

(το πρώτο μου πόστ! yes!!! )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας και από μένα. Με λένε Βάσω, το παίζω γιατρός (και γιατί όχι δλδ, αφού το παίζουν τόσοι και τόσοι) και είμαι μία heartless bitch...

Και μία απορία, βρε ζούκου τί απόγινες και έπαψες να είσαι ελεύιθερη και ωραία; Παντρεύτηκες και μετά τράκαρες με τρόλεϋ; :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emjawdrop "Αυτο που εχεις τωρα, μια χαρα ειναι, αλλα αν θες, μπορω να σε βοηθησω να βρεις κατι καλο.... πες μου και θα σου στειλω ι-μειλ με οδηγιες.... "

Azrai μήπως μπορείς να στείλεις και σε εμένα οδηγείες; empleaseemthanx

Α, να μην το ξεχάσω ... είμαι η ΙΝΑ και είμαι καλά (λέμε τώρα!) :wacko: Στον κόσμο λέμε ότι είμαι γιατρός ή μάλλον οτί θα γίνω ... αν και όταν πάρω πτυχίο! emdoctor Βέβαια έχω αρχίσει να προβληματίζομαι γιατί κανείς δεν με πιστεύει και αν κανείς τελικά πιστεί, αρχίζει να χτυπάει ξύλα, να φτύνεται κ.α. και να παρακαλεί το Θεό να μην πέσει στα χέρια μου.... Μήπως πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ;;; emconfusedemquestion Λέτε να με θεωρούν λιγο ... emexetaseis

Anyway,φιλάκια σε όλους, καινούργιους και παλιούς και ... καλή διασκέδαση!!! ;)

emkissemkissemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.