Jump to content

ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΔΗΛΩΣΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ


dikaios3

Recommended Posts

Έχω συνάντηση με Μαριλίζα. Εγώ θα πάρω ξεκάθαρες απαντήσεις, δε με λένε Τσούκαλο ούτε Λαοπόδη.

Δωσε χαιρετισματα πολλα.Ρε οτι θελει γραφει ο καθενας εδω μεσα...Η παραπληροφορηση παει συννεφο...Οτι να ναι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 214
  • Created
  • Last Reply

Έχω συνάντηση με Μαριλίζα. Εγώ θα πάρω ξεκάθαρες απαντήσεις, δε με λένε Τσούκαλο ούτε Λαοπόδη.

Δωσε χαιρετισματα πολλα.Ρε οτι θελει γραφει ο καθενας εδω μεσα...Η παραπληροφορηση παει συννεφο...Οτι να ναι...

ο συγκεκριμένος έχει τον τρόπο του αγαπητή Evia...το έχει αποδείξει πολλές φορές εδώ μέσα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω συνάντηση με Μαριλίζα. Εγώ θα πάρω ξεκάθαρες απαντήσεις, δε με λένε Τσούκαλο ούτε Λαοπόδη.

Δωσε χαιρετισματα πολλα.Ρε οτι θελει γραφει ο καθενας εδω μεσα...Η παραπληροφορηση παει συννεφο...Οτι να ναι...

Να δώσω συνάδελφε, γιατί να μην δώσω. Από ποιον όμως είναι τα χαιρετίσματα; Από τον EVIA να πω; Θα καταλάβει η κα Υπουργός;

Εξήγησέ μου σε παρακαλώ ποια είναι η δική μου παραπληροφόρηση και ποια επίσης η δική σου η πληροφόρηση....αν θέλεις φυσικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω συνάντηση με Μαριλίζα. Εγώ θα πάρω ξεκάθαρες απαντήσεις, δε με λένε Τσούκαλο ούτε Λαοπόδη.

Δωσε χαιρετισματα πολλα.Ρε οτι θελει γραφει ο καθενας εδω μεσα...Η παραπληροφορηση παει συννεφο...Οτι να ναι...

Να δώσω συνάδελφε, γιατί να μην δώσω. Από ποιον όμως είναι τα χαιρετίσματα; Από τον EVIA να πω; Θα καταλάβει η κα Υπουργός;

Εξήγησέ μου σε παρακαλώ ποια είναι η δική μου παραπληροφόρηση και ποια επίσης η δική σου η πληροφόρηση....αν θέλεις φυσικά.

Ουσιαστικα, διορθωσε με αν κανω λαθος, περα απο την ενημερωση μιας υπαλληλου σε προεκλογικη περιοδο ,οταν δεν ηταν αρμοδια να απαντησει,οτι δεν υπαρχει υπουργικη αποφαση, αλλη πληροφορηση δεν υπαρχει. Μιλαμε ολοι καθημερινα με υπουργεια και νομαρχιες. Την παρασκευη ειπαν σε εμενα απο το υπουργειο οτι δεν εχει διοριστει ακομα ο αρμοδιος υπαλληλος για να συζητησουν. Εσυ ,μπορεις να κανεις την πλακα σου γιατι το θεμα δεν σε αφορα. Οι υπολοιποι ομως που τους αφορα ειναι ενηλικες με υποχρεωσεις και απο την αποφαση εξαρταται ο προγραμματισμος της ζωης τους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουσιαστικα, διορθωσε με αν κανω λαθος, περα απο την ενημερωση μιας υπαλληλου σε προεκλογικη περιοδο ,οταν δεν ηταν αρμοδια να απαντησει,οτι δεν υπαρχει υπουργικη αποφαση, αλλη πληροφορηση δεν υπαρχει. Μιλαμε ολοι καθημερινα με υπουργεια και νομαρχιες. Την παρασκευη ειπαν σε εμενα απο το υπουργειο οτι δεν εχει διοριστει ακομα ο αρμοδιος υπαλληλος για να συζητησουν. Εσυ ,μπορεις να κανεις την πλακα σου γιατι το θεμα δεν σε αφορα. Οι υπολοιποι ομως που τους αφορα ειναι ενηλικες με υποχρεωσεις και απο την αποφαση εξαρταται ο προγραμματισμος της ζωης τους.

Συνάδελφε δεν έχω καταλάβει ποιο είναι το πρόβλημά σας όσο αφορά το τι θα κάνω εγώ.

Αν εσείς δεν είστε ικανοί να μάθετε το τι συμβαίνει δε νομίζω να είναι και δικό μου το πρόβλημα.

Το τι με ενδιαφέρει και τι όχι νομίζω είναι καθαρά θέμα δικό μου.

Δύο χρόνια εδώ μέσα δε νομίζω να έδωσα το δικαίωμα σε κανένα μέλος-συνάδελφο να θεωρεί ότι παίζω με τέτοια σοβαρά ζητήματα.

Στο θέμα μας λοιπόν....

Συνεχίζεις να κάνεις αναφορά σε "υπάλληλο που δεν ήταν αρμόδια να απαντήσει" και αναφέρεσαι στην προϊσταμένη του τμήματος ειδικοτήτων η οποία είναι η καθ' όλα αρμόδια για τέτοια θέματα. Εφόσον είναι αναρμόδια όπως εσύ την αποκαλείς γιατί την ρωτάς να μάθεις και δεν ρωτάς έναν αρμόδιο κατά τη δική σου κρίση;

Και επειδή καταλαβαίνω την αγωνία τη δική σου αλλά και των υπολοίπων θα σου μεταφέρω την πραγματικότητα όπως είναι και χωρίς "πλάκες".

Το θέμα θα συζητηθεί στην σύσκεψη της ηγεσίας του υπουργείου η οποία θα γίνει μετά τον ορισμό Γεν.Γραμματέων. Μέχρι τότε δεν θα υπάρξει καμία εξέλιξη. Τώρα το πως εγώ θα γνωρίζω στις 27 του μήνα το τι θα συμβεί πιστεύω πως είναι αποκλειστικά θέμα δικό μου και δε θα απολογηθώ σε κανένα ανώνυμο χρήστη του διαδικτύου.

Εσάς που σας ενδιαφέρει το θέμα δεν είδα να το πήρατε χαμπάρι όταν βγήκε ο νόμος, άλλος τον δημοσίευσε.

Καλά θα ήταν λοιπόν να μην κατηγορείτε άτομα τα οποία δεν γνωρίζετε και που όσο να είναι τα δείγματα γραφής τους εδώ μέσα δεν σας έχουν δώσει αυτό το δικαίωμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η νομαρχια Ιωαννινων δεχεται κανονικα αιτησεις με τη χρηση αυτου του νομου.

σοβαρα μιλας ?

να σε ρωτησω,μηπως ξερεις αν εχουν κατανοησει εκει στα γιαννενα το τριτο σκελος αυτου του νομου? με αλλα λογια, ξερεις αν δεχονται αιτησεις για τις σπαστες ειδικοτητες με προαπαιτουμενο κατω του ενος ετους? προκειται για ενα υποερωτημα -καυτη πατατα που εχει δημιουργησει συγχυση σε παρα πολλους απο εμας που ενδιαφερομαστε και ελπιζουμε για κατι που θα μας βγαλει απο το τελμα της πολυετους αναμονης.

με περισση αγωνια,φιλια απο τον αγχωμενο νοτο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λυπαμαι πολυ για την συμπεριφορα της προισταμενης του τμηματος ειδικοτητων...Σε σημερινη συνομιλια μου, το επιχειρημα της για την μη εφαρμογη του συγκεκριμενου ΦΕΚ,ηταν η αρνηση που της ειχε φερει μια επιτροπη φοιτητων ιατρικης...Εκτος του οτι ειναι αγενεστατη,ειναι δυνατον να την ρωταω για το ποτε θα βγει αποφαση για το συγκεκριμενο θεμα και να απανταει οτι δεν ξερει τιποτε?Αυτη ειναι η προισταμενη του τμηματος ειδικοτητων του ελληνικου ιατρικου συστηματος...?Να την χαιρομαστε ολοι μας...Ειχα πει οτι δεν θα ξαναναφερθω σε ονοματα αλλα δε γινεται...Αφου ο Γιωργος θελει αξιοκρατια,ας ξηλωσει πρωτα τους βολεμενους του πατερα του και μετα να ερθει να μας μιλησει...Οσο δε για τη Μαριλιζα και τη Φωφη πρεπει να ψαξει πολυ καποιος για να δει που κοιμουνται...Κατα τ αλλα το νεο Υπουργειο Υγειας λειτουργει ρολοι τωρα.Ο Αβραμοπουλος εφταιγε για ολα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λυπαμαι πολυ για την συμπεριφορα της προισταμενης του τμηματος ειδικοτητων...Σε σημερινη συνομιλια μου, το επιχειρημα της για την μη εφαρμογη του συγκεκριμενου ΦΕΚ,ηταν η αρνηση που της ειχε φερει μια επιτροπη φοιτητων ιατρικης...Εκτος του οτι ειναι αγενεστατη,ειναι δυνατον να την ρωταω για το ποτε θα βγει αποφαση για το συγκεκριμενο θεμα και να απανταει οτι δεν ξερει τιποτε?Αυτη ειναι η προισταμενη του τμηματος ειδικοτητων του ελληνικου ιατρικου συστηματος...?Να την χαιρομαστε ολοι μας...Ειχα πει οτι δεν θα ξαναναφερθω σε ονοματα αλλα δε γινεται...Αφου ο Γιωργος θελει αξιοκρατια,ας ξηλωσει πρωτα τους βολεμενους του πατερα του και μετα να ερθει να μας μιλησει...Οσο δε για τη Μαριλιζα και τη Φωφη πρεπει να ψαξει πολυ καποιος για να δει που κοιμουνται...Κατα τ αλλα το νεο Υπουργειο Υγειας λειτουργει ρολοι τωρα.Ο Αβραμοπουλος εφταιγε για ολα...

μα δεν καταλαβαινω, με ποια δικαιοδοσια μπορουν να παρεμβαινουν οι εργατοπατερες κατα το δοκουν- και οι λοιπες επιτροπες που απαρτιζονται απο δαυτους σε βαθμο που να επηρεαζουν αρνητικα ΦΕΚ κτλ. τι κ...ελλαδισταν ρε γμτ ειναι αυτο!

και επειδη στοιχηματιζω πως καποιοι "ευαισθητοι" απο δω θα βγουν να γραψουν περι το δικαιο του φοιτητικου κινηματος και τα ρεστα,να τους απαντησω πως στην αθηνα τελειωσα και ξερω τι εστι "απαρτια" τω περιφημων γενικων συνελευσεων της σχολης μας. και στην τελικη τα παιδακια αυτα, (οσα βεβαια απο αυτα δεν εχουν ΗΔΗ τακτοποιημενο το επαγγελματικο τους μελλον ειτε λογω οικογενειακου background ειτε λογω συνδικαλιστικων συνναλαγων,)εχουν πραγματικη επιγνωση των αναμονων ή ζουν σε γυαλινο κλουβι πασπαλισμενο με χρυσοποικιλιτες θεωριες? ΑΙΝΤΕ με τους συνδικαλισταραδες της μεγαλης των Αθηνων σχολη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η νομαρχια Ιωαννινων δεχεται κανονικα αιτησεις με τη χρηση αυτου του νομου.

Και που τις προωθεί; Στο ΥΥΚΚΑ φαντάζομαι ε; Και το αποτέλεσμα αυτής της ενέργειας; Κανένα!

Ας σοβαρευτούν οι ανευθυνοϋπεύθυνοι της Δ/νσης Υγείας της Νομαρχίας Ιωαννίνων επιτέλους, άλλωστε τα δείγματα γραφής κατά το παρελθόν δεν τους επιτρέπουν να ξαναδίνουν δικαιώματα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εκτος του οτι ειναι αγενεστατη,ειναι δυνατον να την ρωταω για το ποτε θα βγει αποφαση για το συγκεκριμενο θεμα και να απανταει οτι δεν ξερει τιποτε?

Η απόφαση του υπουργείου είναι να συζητηθεί το θέμα σε συνεδρίαση που θα παρευρίσκεται και ο Γεν. Γραμ.

Οπότε πως μπορεί να γνωρίζει μία προϊστάμενη τμήματος το πότε θα βγει η απόφαση αφού ακόμα δε γνωρίζουν ποιος θα είναι ο Γεν. Γραμ.;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λυπαμαι πολυ για την συμπεριφορα της προισταμενης του τμηματος ειδικοτητων...Σε σημερινη συνομιλια μου, το επιχειρημα της για την μη εφαρμογη του συγκεκριμενου ΦΕΚ,ηταν η αρνηση που της ειχε φερει μια επιτροπη φοιτητων ιατρικης...Εκτος του οτι ειναι αγενεστατη,ειναι δυνατον να την ρωταω για το ποτε θα βγει αποφαση για το συγκεκριμενο θεμα και να απανταει οτι δεν ξερει τιποτε?Αυτη ειναι η προισταμενη του τμηματος ειδικοτητων του ελληνικου ιατρικου συστηματος...?Να την χαιρομαστε ολοι μας...Ειχα πει οτι δεν θα ξαναναφερθω σε ονοματα αλλα δε γινεται...Αφου ο Γιωργος θελει αξιοκρατια,ας ξηλωσει πρωτα τους βολεμενους του πατερα του και μετα να ερθει να μας μιλησει...Οσο δε για τη Μαριλιζα και τη Φωφη πρεπει να ψαξει πολυ καποιος για να δει που κοιμουνται...Κατα τ αλλα το νεο Υπουργειο Υγειας λειτουργει ρολοι τωρα.Ο Αβραμοπουλος εφταιγε για ολα...

μα δεν καταλαβαινω, με ποια δικαιοδοσια μπορουν να παρεμβαινουν οι εργατοπατερες κατα το δοκουν- και οι λοιπες επιτροπες που απαρτιζονται απο δαυτους σε βαθμο που να επηρεαζουν αρνητικα ΦΕΚ κτλ. τι κ...ελλαδισταν ρε γμτ ειναι αυτο!

και επειδη στοιχηματιζω πως καποιοι "ευαισθητοι" απο δω θα βγουν να γραψουν περι το δικαιο του φοιτητικου κινηματος και τα ρεστα,να τους απαντησω πως στην αθηνα τελειωσα και ξερω τι εστι "απαρτια" τω περιφημων γενικων συνελευσεων της σχολης μας. και στην τελικη τα παιδακια αυτα, (οσα βεβαια απο αυτα δεν εχουν ΗΔΗ τακτοποιημενο το επαγγελματικο τους μελλον ειτε λογω οικογενειακου background ειτε λογω συνδικαλιστικων συνναλαγων,)εχουν πραγματικη επιγνωση των αναμονων ή ζουν σε γυαλινο κλουβι πασπαλισμενο με χρυσοποικιλιτες θεωριες? ΑΙΝΤΕ με τους συνδικαλισταραδες της μεγαλης των Αθηνων σχολη

Πιοι εργατοπατερες και μπαρμπουτσαλα... συγνωμη για την εκφραση..Οι υπαλληλοι ειναι πισω απο ολα αυτα και τα ριχνουν σε αλλους. Με καθε τροπο προσπαθει η προισταμενη να εμποδισει την εφαρμογη του φεκ. Ειναι τοσο προκλητικη η συμπεριφορα της που νομιζω οτι η ηγεσια οφειλει να δωσει εξηγησεις για το ποιος διοικει το υπουργειο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η νομαρχια Ιωαννινων δεχεται κανονικα αιτησεις με τη χρηση αυτου του νομου.

Και που τις προωθεί; Στο ΥΥΚΚΑ φαντάζομαι ε; Και το αποτέλεσμα αυτής της ενέργειας; Κανένα!

Ας σοβαρευτούν οι ανευθυνοϋπεύθυνοι της Δ/νσης Υγείας της Νομαρχίας Ιωαννίνων επιτέλους, άλλωστε τα δείγματα γραφής κατά το παρελθόν δεν τους επιτρέπουν να ξαναδίνουν δικαιώματα.

Τα λογια απο το γραφειο ειδηκοτητων:

"ειναι νομος του ελληνικου κρατους και δεν μπορουμε να μη δεχτουμε αιτησεις...."

δηλωσα σημερα εγω με χαρτι ευδοκιμης και πριν απο μενα ειναι 2 με αναστροφη ψυχιατρικη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και στην Αθήνα δέχτηκαν τον Σεπτέμβριο αιτήσεις, αλλά αποσύρθηκαν.

Και για την άμισθη ειδικότητα δέχτηκαν αιτήσεις, αλλά αποσύρθηκαν.

Τέσπα...καλή συνέχεια σε όλους με το θέμα αυτό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και στην Αθήνα δέχτηκαν τον Σεπτέμβριο αιτήσεις, αλλά αποσύρθηκαν.

Και για την άμισθη ειδικότητα δέχτηκαν αιτήσεις, αλλά αποσύρθηκαν.

Τέσπα...καλή συνέχεια σε όλους με το θέμα αυτό.

στη νομαρχια Κερκυρας εγιναν ετσι οπως τα λες.... τις δεχτηκαν και μετα πηραν τηλεφωνα να τις αποσυρουν. Δεν το εκαναν μονοι τους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εκτος του οτι ειναι αγενεστατη,ειναι δυνατον να την ρωταω για το ποτε θα βγει αποφαση για το συγκεκριμενο θεμα και να απανταει οτι δεν ξερει τιποτε?

Η απόφαση του υπουργείου είναι να συζητηθεί το θέμα σε συνεδρίαση που θα παρευρίσκεται και ο Γεν. Γραμ.

Οπότε πως μπορεί να γνωρίζει μία προϊστάμενη τμήματος το πότε θα βγει η απόφαση αφού ακόμα δε γνωρίζουν ποιος θα είναι ο Γεν. Γραμ.;

Εαν το Υ.Υ. Της Ελληνικης Δημοκρατιας εξαρταται απο τον γεν.γραμματεα που θα διοριστει-ποιος ξερει ποτε-τοτε να μαστε υπερηφανοι για το Ελλαδισταν...Και δεν ζητησα να μου δωσει θετικη η αρνητικη απαντηση ,η συγκεκριμενη κυρια.Ζητησα να μου δωσει ενα γενικο χρονικο οριο για το ποτε θα υπαρξει επιτελους μιαν επισημη ανακοινωση.Αλλα ο φανατικος σκυλοκομματισμος της δεν της το επιτρεπει...Πως ειναι δυνατον σε αυτην την καιρια θεση να βρισκεται καποια που βγαζει απιστευτο μισος σε συναδελφους ιατρους...? Και ακομη κατι.Θες να μου πεις οτι η νομαρχια Ιωαννινων δεχεται το νεο ΦΕΚ-που νομικα ορθα πραττει-και το υπουργειο δεν δινει καμια απαντηση...Τοτε μπραβο στην προισταμενη κ στην ιδια την Υπουργο για τις ΄΄καθαρες'' και σαφεις απαντησεις τους...Το θεμα δεν ειναι μια προσωπικη αντιπαραθεση μεταξυ μας.Ειτε το πιστευεις ειτε δεν θελεις να το πιστεψεις,αφορα εκατονταδες ειδικευομενους-εν ενεργεια και υποψηφιους-και ειναι σημειο καθημερινης αναφορας σε πολλα νοσοκομεια αλλα και νομαρχιες της χωρας.Για ενα τοσο σημαντικο θεμα θα επρεπε να επιληφθει αμεσως το νεο υπουργειο...ολα τα αλλα ειναι μικροκομματικες δικαιολογιες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλε skelos οι νομαρχίες δεν μπορούν να αποσύρουν από μόνοι τους αιτήσεις συναδέλφων. Τους ενημερώνουν να τις αποσύρουν. Το ίδιο έγινε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Κοζάνη. Για τις λοιπές νομαρχίες φαντάζομαι έγινε το ίδιο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλε skelos οι νομαρχίες δεν μπορούν να αποσύρουν από μόνοι τους αιτήσεις συναδέλφων. Τους ενημερώνουν να τις αποσύρουν. Το ίδιο έγινε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Κοζάνη. Για τις λοιπές νομαρχίες φαντάζομαι έγινε το ίδιο.

Απο περιεργεια τασο ....

και αν δεν πανε να τις αποσυρουν ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλα ο φανατικος σκυλοκομματισμος της δεν της το επιτρεπει.

Η συγκεκριμένη κυρία δε γνώριζε την ύπαρξη του ΦΕΚ. Ενημερώθηκε μετά τη δημοσίευσή του. Δεν πήρε θέση και το μόνο που μεταφέρει είναι πως δε γνωρίζει το τι θα πράξει η νέα ηγεσία.

Πως είναι δυνατό να κατηγορείται ένα άτομο το οποίο δεν έχει τη δυνατότητα να αποφασίσει; Η ενημέρωσή της είναι πως θα παρθεί απόφαση μετά την ανάληψη υπηρεσίας από το Γ.Γ. Την ίδια απάντηση μου έδωσαν και από το γραφείο της κα Υπουργού.

Φαντάζομαι πως δε γνωρίζεις τη συγκεκριμένη κυρία και την χαρακτηρίζεις λόγω της αδικίας που νιώθεις με τη μη εφαρμογή του νόμου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλε skelos οι νομαρχίες δεν μπορούν να αποσύρουν από μόνοι τους αιτήσεις συναδέλφων. Τους ενημερώνουν να τις αποσύρουν. Το ίδιο έγινε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Κοζάνη. Για τις λοιπές νομαρχίες φαντάζομαι έγινε το ίδιο.

Απο περιεργεια τασο ....

και αν δεν πανε να τις αποσυρουν ?

Εάν δεν ισχύσει ο νόμος, όταν θα σταλεί το αίτημα για τοποθέτηση δε θα γίνει δεκτό.

Εάν ισχύσει ο νόμος, όταν θα σταλεί το αίτημα για τοποθέτηση θα γίνει δεκτό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλα ο φανατικος σκυλοκομματισμος της δεν της το επιτρεπει.

Η συγκεκριμένη κυρία δε γνώριζε την ύπαρξη του ΦΕΚ. Ενημερώθηκε μετά τη δημοσίευσή του. Δεν πήρε θέση και το μόνο που μεταφέρει είναι πως δε γνωρίζει το τι θα πράξει η νέα ηγεσία.

Πως είναι δυνατό να κατηγορείται ένα άτομο το οποίο δεν έχει τη δυνατότητα να αποφασίσει; Η ενημέρωσή της είναι πως θα παρθεί απόφαση μετά την ανάληψη υπηρεσίας από το Γ.Γ. Την ίδια απάντηση μου έδωσαν και από το γραφείο της κα Υπουργού.

Φαντάζομαι πως δε γνωρίζεις τη συγκεκριμένη κυρία και την χαρακτηρίζεις λόγω της αδικίας που νιώθεις με τη μη εφαρμογή του νόμου.

Η συγκεκριμενη κυρια σημερα μου απαντησε οτι γνωριζει την υπουργικη αποφαση εδω και 2 χρονια!!!Για την εφαρμογη του ΦΕΚ η οχι,η δικια μου κριση και το πως αισθανομαι ειναι εντελως προσωπικα κ υποκειμενικα.Φωναζω γιατι ειναι αδιανοητο να υπαρχει ενα τοσο καυτο θεμα και να μην παιρνει επισημη θεση απο το Υ.Υ. κανενας.Τι σοι απαντηση ειναι το δεν ξερω?Δεν πουλαει πατατες στην λαικη αγορα,ειναι προισταμενη του τμηματος ιατρικων ειδικοτητων της Ελλαδας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η συγκεκριμενη κυρια σημερα μου απαντησε οτι γνωριζει την υπουργικη αποφαση εδω και 2 χρονια!!!Για την εφαρμογη του ΦΕΚ η οχι,η δικια μου κριση και το πως αισθανομαι ειναι εντελως προσωπικα κ υποκειμενικα.Φωναζω γιατι ειναι αδιανοητο να υπαρχει ενα τοσο καυτο θεμα και να μην παιρνει επισημη θεση απο το Υ.Υ. κανενας.Τι σοι απαντηση ειναι το δεν ξερω?Δεν πουλαει πατατες στην λαικη αγορα,ειναι προισταμενη του τμηματος ιατρικων ειδικοτητων της Ελλαδας.

Πως είναι δυνατόν να γνώριζε εδώ και δύο χρόνια την υπουργική απόφαση που πάρθηκε την 26η Αυγούστου 2009;

Αν ρωτήσεις στο γραφείο της υπουργού πότε θα διοριστεί ο Γ.Γ. θα σου πούνε δεν ξέρουμε. Πως είναι δυνατό να ξέρει μια υφιστάμενη λοιπόν;

Τέσπα, μέσα στην εβδομάδα πιστεύω πως θα διοριστεί ο νέος Γ.Γ. και μέχρι το τέλος του μήνα θα δοθεί λύση στο πρόβλημα.

Μέχρι τότε τζάμπα συζητήσεις κάνουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέσπα, μέσα στην εβδομάδα πιστεύω πως θα διοριστεί ο νέος Γ.Γ. και μέχρι το τέλος του μήνα θα δοθεί λύση στο πρόβλημα.

Μέχρι τότε τζάμπα συζητήσεις κάνουμε.

Ο νέος Γεν. Γραμ. του Υπουργείου Υγείας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενημερωθηκε ο νεος γεν.γραμματεας για το θεμα ή να περιμενουμε μετα τις Προεδρικες εκλογες τον Μαρτιο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.