Jump to content

ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΔΗΛΩΣΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ


dikaios3

Recommended Posts

Οπως βλεπεις,ενω θα μπορουσα να απαντησω με ομοια βρισια σαν την δικια σου δεν το κανω προς σεβασμο στα υπολοιπα μελη του φορουμ.Αφου εχεις προβλημα με εμενα και με βριζεις,ελα σαν αντρας να μου το πεις μπροστα μου.Ειμαι στην Αθηνα απο την Πεμπτη.Θα με συναντησεις η οχι τελικα?Περιμενω απαντηση.

Δε με βρίζεις επειδή σέβεσαι τα υπόλοιπα μέλη....σεβάσου τους λίγο παραπάνω όμως και πες τους τι έμαθες, δε βλέπω πληροφόρηση. Θα απαντήσεις ή όχι τελικά; Περιμένω απάντηση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 214
  • Created
  • Last Reply

Δεν εχω περισσοτερη πληροφορηση προς το παρον.Περιμενω την δικη σου απαντηση στην προσκληση μου.Να μου επαναλαβεις αυτο που μου εγραψες "Το να είσαι ΜΑΛΑΚΑΣ είναι δικαίωμά σου, το να το θεωρείς και προτέρημα το θεωρώ θράσος'' μπροστα μου για να μου το δικαιολογησεις κιολας.Οι αντρες ετσι κανουνε.Ειμαι στην Ν.Ιωνια.Περιμενω απαντηση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε να συναντηθούμε τότε. Περίμενε, είμαι Πτολεμαΐδα, πετάγομαι!

Δεν έχεις πληροφόρηση εσύ; Μα τι έκανες στο Υπουργείο; Γιατί δεν απαίτησες από τους υπεύθυνους να σου απαντήσουν; Τον Θεοδωρίδη ήξερες και τον κατηγορούσες που έλεγε ότι δεν θα εφαρμοστεί ο νόμος την Ξενογιαννακοπούλου που δεν τον εφαρμόζει την αφήνεις στο απυρόβλητο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απλά περιμένω ενημέρωση....

Εγώ απέδειξα πως ότι έγραψα ισχύει....και τα έγραψα τον Σεπτέμβριο.

Συνήθισα παρόμοιες καταστάσεις-συνομιλίες μέσα στο forum. Πίσω από ένα υπολογιστή να κατηγορείτε κόσμο και αρκετές φορές εμένα για τα όσα μεταφέρω. Δε φταίω εγώ για τις πολιτικές αποφάσεις, αλλά κάποιοι βρίσκουν εύκολο στόχο.

Η συνέχεια είναι γνωστή, γίνει δε γίνει η δουλειά τους εξαφανίζονται από το forum. Δεκάδες τα παραδείγματα εδώ μέσα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαλλον θα αναφερεσαι σε ορισμενους που σε εβρισαν και εξαφανιστηκαν.Οπως βλεπεις δεν κανω το ιδιο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε χαρακτήρισα για το ότι κατηγόρησες εμένα. Αυτά.

Βλέπω πως αντί να ενημερώσεις τους συναδέλφους, πράγμα που έκανα και κατηγορήθηκα, κοιτάς να στρέψεις τη συζήτηση σε προσωπική αντιπαράθεση.

Βαριέμαι......Σαββάτο βλέπεις......

Μαλλον θα αναφερεσαι σε ορισμενους που σε εβρισαν και εξαφανιστηκαν.Οπως βλεπεις δεν κανω το ιδιο.

με κατηγόρησαν, δε με έβρισαν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ακου να δεις.Οταν χαρακτηριζεις καποιον μαλακα να εχεις τα αρχιδια να τον συναντησεις και να του πεις μπροστα του και να του σπασεις τα μουτρα.Διαφορετικα βουλωσε το,κατσε πισω απο τον υπολογιστη σου και τουμπεκι.Εχω οικογενεια και ποτε δεν θιγω στα καλα καθουμενα καποιον.Κατανοητον?Κια μη μου ξαναπευθυνεις το λογο γιατι θα αλλαξω και εγω συμπεριφορα.Μου ειναι πολυ ευκολο να σε αρχισω στα γαμωβρισιδια αλλα προτιμω να τα πω μπροστα σου.Οταν φυτρωσουν αρχιδια στα παντελονια σου και αλλαξεις γνωμη στειλε μου μηνυμα να βρεθουμε απο κοντα.Και να εισαι πρωτα αντρας και μετα γιατρος και να μαθεις να ζητας συγνωμη.ΓΙ αυτο ασε τα βρισιδια και τουμπεκι ψιλοκομμενο σε εμενα τουλαχιστον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την συγνωμη μου στο φορουμ για αυτο που εγραψα,αντι να ασχολουμαι με το θεμα.Απλα περιμενα και καποια αντιδραση απο ολους σας για τον τροπο που μπορει οιοσδηποτε να βριζει τον αλλο απροκαλυπτα.Αυτα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τράβα να δεις αν έρχομαι "μάγκα". Μου τα έχουν πει πολλοί σαν εσένα εδώ μέσα....αλλά εξαφανίστηκαν. Η αναμονή σε έχει πειράξει αρκετά.

Μάθε να μην κατηγορείς για να μην σε βρίζουν. Τώρα το ποιος είναι μάγκας άσε να το κρίνουν αυτοί που μας γνωρίζουν. Πήγες Αθήνα και έχεις την απαίτηση να έρθω να με κάνεις ντα. Να ερχόσουν όταν ήμουν εκεί εγώ. Τώρα απλά θα διασκεδάζω με την "ενημέρωσή" σου.

υ.γ. Όσοι έστειλαν π.μ. πλέον καταλαβαίνουν το λόγο που είπα δεν ενημερώνω δημόσια για το θέμα. Αποφεύγω να γράφω επειδή υπάρχουν κάτι τύποι σαν τον συνάδελφό σας τον Evia.

Άντε γεια..."μάγκα".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την συγνωμη μου στο φορουμ για αυτο που εγραψα,αντι να ασχολουμαι με το θεμα.Απλα περιμενα και καποια αντιδραση απο ολους σας για τον τροπο που μπορει οιοσδηποτε να βριζει τον αλλο απροκαλυπτα.Αυτα.

Ναι, ναι....απροκάλυπτα. Όταν εσύ θα κατηγορείς ανώνυμα έναν που γράφει επώνυμα περιμένεις να σου πω ευχαριστώ. Δε πας καθόλου καλά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περιττό να γράψω πως είναι λίγο άκομψο για να μην το χαρακτηρίσω διαφορετικά να ζητάνε πληροφορίες που ήδη έχουν γραφτεί εδώ μέσα "συνάδελφοι" οι οποίοι ως guest παρακολουθούν καιρό το greekmeds και γράφονται στο forum μόνο και μόνο για να μάθουν μέσω π.μ. νεότερα.

Το forum είναι τα μέλη του....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους,

Αναφόρικά στο ΦΕΚ.1815,ΤΕΥΧΟΣ Β,01/09/2009 τα τελευταία νέα είναι πως ΔΕΝ δεχονται καμία αίτηση μέχρι να συζητηθεί στη Βουλή.

Αυτό που παρέμεινε ασαφές είναι αν οι προηγούμενες αιτήσεις εχουν ακυρωθεί ή όχι...

Μπορεί κάποιος να με βοηθησει σε αυτό καθώς, αν δεν εχουν ακυρωθεί πρόκειται για ΣΚΑΝΔΑΛΟ. Και μην ακούσω "ναι το πρωτο θα είναι κτλ" ειναι το πρώτο που με αφορά άμμεσα και αν ισχύει όντως, θα πράξω τα νόμιμα.

Να σημειώσω πως απο το νοσοκομείο που περιμένω μου είπαν στο γραφείο προσωπικού πως ΕΊΝΑΙ ΣΕ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΑ 2 ΑΙΤΗΣΕΙΣ που ΔΕΝ εχουν κάνει αγροτικο ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΑΠ'ΕΥΘΕΊΑΣ για Ψ... εκκρεμότητα...Αν όντως έιχαν ακυρωθεί οι αιτήσεις ΠΩς ΓΝΩΡΊΖΟΥΝ στο νοσοκομείο ποιοι είναι κι αν εχουν κάνει αγροτικο???

Για πάρτε τηλέφωνο κι εσεις στα γραφεία προσωπικού εκει που περιμένετε- σας παρακαλω θερμά!

Αυτό ΔΕΝ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα συζητηθεί στη βουλή κάτι που έχει ήδη δημοσιευτεί στην εφημερίδα της κυβερνησης; Ποιος το είπε αυτό; Εφόσον έχει δημοσιευτεί σημαίνει πως ισχύει μέχρι να βγει μια υπουργική απόφαση ή ένας νόμος που να λέει το αντίθετο. Η διευκρινιστική εγκύκλιος σε καμμία περίπτωση δε μπορεί να την αναιρέσει. Και θα μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση να συζητηθεί στη βουλή μια τέτοια λεπτομέρεια (γι'αυτούς λεπτομέρεια, όχι για μας, να το διευκρινίσω).Σου είπαν τέτοιο πράγμα από το υπουργείο;Επίσημα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα σε όλους,

Αναφόρικά στο ΦΕΚ.1815,ΤΕΥΧΟΣ Β,01/09/2009 τα τελευταία νέα είναι πως ΔΕΝ δεχονται καμία αίτηση μέχρι να συζητηθεί στη Βουλή.

Αυτό που παρέμεινε ασαφές είναι αν οι προηγούμενες αιτήσεις εχουν ακυρωθεί ή όχι...

Μπορεί κάποιος να με βοηθησει σε αυτό καθώς, αν δεν εχουν ακυρωθεί πρόκειται για ΣΚΑΝΔΑΛΟ. Και μην ακούσω "ναι το πρωτο θα είναι κτλ" ειναι το πρώτο που με αφορά άμμεσα και αν ισχύει όντως, θα πράξω τα νόμιμα.

Να σημειώσω πως απο το νοσοκομείο που περιμένω μου είπαν στο γραφείο προσωπικού πως ΕΊΝΑΙ ΣΕ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΑ 2 ΑΙΤΗΣΕΙΣ που ΔΕΝ εχουν κάνει αγροτικο ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΑΠ'ΕΥΘΕΊΑΣ για Ψ... εκκρεμότητα...Αν όντως έιχαν ακυρωθεί οι αιτήσεις ΠΩς ΓΝΩΡΊΖΟΥΝ στο νοσοκομείο ποιοι είναι κι αν εχουν κάνει αγροτικο???

Για πάρτε τηλέφωνο κι εσεις στα γραφεία προσωπικού εκει που περιμένετε- σας παρακαλω θερμά!

Αυτό ΔΕΝ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ!!!

copy paste σε όλα τα ιατρικά forum....

Κάποιες αιτήσεις έγιναν δεκτές από κάποιες διευθύνσεις υγιεινής λόγω ύπαρξης του ΦΕΚ. Αυτό δε σημαίνει πως θα γίνουν και δεκτές από το υπουργείο.

Αυτό πάντως με τη "συζήτηση στη Βουλή" μου άρεσε.....καλός μαλάκας όποιος στο είπε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω την αισθηση οτι τα πραγματα σε αυτο το θεμα θα αγριεψουν.Ηδη απο οσο ξερω,ετοιμαζονται μερικοι να βαλουν δικηγορους για να διεκδικησουν την εφαρμογη του νομου οσο πιο γρηγορα γινεται (πιθανοτατα καποιοι διαβαζουν και εδω στο φορουμ...).Το ιδιο πιθανον θα κανουν αν ισχυσει και οσα παιδια θιγουν αμεσα απο το μετρο-δηλαδη ειναι τωρα στην Νευρολογια και οταν θα πανε να ξεκινησουν την Ψυχιατρικη τους θα τους εχουν καβαλησει ενα σωρο στη σειρα αναμονης.Αρα παλι θα μας βαλουν να σκοτωθουμε μεταξυ μας,για να ευνοηθουν καποιοι.Για το δικαιο του μετρου δεν το συζηταμε,κοντεψαμε να χασουμε την ψυχικη μας ισορροπια μετα απο τα ατελειωτα χρονια αναμονης κυριως για τη Νευρολογια.Ομως νομιζω το σωστο-αν τελικα περασει η αποφαση- θα ηταν να εχουν προτεραιοτητα ολοι οσοι κανουν Νευρολογια τωρα ή ειναι σε διαδικασια διορισμου στη Νευρολογια και μετα ολοι οι υπολοιποι (βεβαια και παλι καποιοι θα αδικηθουν).Το ρεζουμε της ολης υποθεσης ειναι η (α)σοβαροτητα με την οποια μας αντιμετωπιζει η εκαστοτε ηγεσια και ποσο ευκολα παιζει με την αξιοπρεπεια και την καριερα μας..

υ.γ.ξεκαθαριζω για να μη θεωρηθω οτι μεροληπτω,οτι εγω ειμαι πια στο τελειωμα της ειδικοτητας και δε με ζημιωνει αμεσα ο νεος νομος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απο οσο ξερω ο νομος δεν εφαρμοζεται και αν καποιες νομαρχιες εχουν δεχτει τα χαρτια υπαρχει τεραστια πιθανοτητα να εχουν προβλημα μετα οταν ανοιξουν οι θεσει ςοσοι το εκαναν.

Κατι ακουσα πως μπορεις να κανεις αναποδα τα κομματια αν υπαρχει συνεννοηση μεταξυ διεθυντων κλινικων, αλλα επειδη θα εκνευριστω πολυ δεν θελω να ξερω-να μαθω-να ακουσω ονοματα. Γενικως απο οσο καταλαβει απο το ραδιο αρβυλα μερικοι το εχουν κανει επιτυχως.

Παντως γενικα οταν αλλαζει ο νομος ή γενικα οταν αλλαζει ο,τιδηποτε στο εκπαιδευτικο συτημα καποιοι ζημειωνονται. Δυστυχως ειναι αναποφευκτο. Απο εκει και περα θα πρεπει οι αποφασεις να παιρνονται σωστα κ ολοκληρωμενα, να εφαρμοζονται και να μην πλακωνεται ο ενας με τον αλλο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απο οσο ξερω ο νομος δεν εφαρμοζεται και αν καποιες νομαρχιες εχουν δεχτει τα χαρτια υπαρχει τεραστια πιθανοτητα να εχουν προβλημα μετα οταν ανοιξουν οι θεσει ςοσοι το εκαναν.

Κατι ακουσα πως μπορεις να κανεις αναποδα τα κομματια αν υπαρχει συνεννοηση μεταξυ διεθυντων κλινικων, αλλα επειδη θα εκνευριστω πολυ δεν θελω να ξερω-να μαθω-να ακουσω ονοματα. Γενικως απο οσο καταλαβει απο το ραδιο αρβυλα μερικοι το εχουν κανει επιτυχως.

Παντως γενικα οταν αλλαζει ο νομος ή γενικα οταν αλλαζει ο,τιδηποτε στο εκπαιδευτικο συτημα καποιοι ζημειωνονται. Δυστυχως ειναι αναποφευκτο. Απο εκει και περα θα πρεπει οι αποφασεις να παιρνονται σωστα κ ολοκληρωμενα, να εφαρμοζονται και να μην πλακωνεται ο ενας με τον αλλο.

Κάτσε για να καταλάβω αυτό με την συνεννόηση.Τί ακριβώς εννοείς;Μπορώ εγώ πχ αύριο-μεθαύριο να πάω στον Κατσάμπα να τον κεράσω κάναν ουζομεζέ,κάμμιά σφυρίδα και να του πω"Βρε Ανδρέα,σκέφτομαι να δηλώσω να ούμε στο νοσοκομείο σου να κάνω την Δερματολογία αλλά έχω και αυτή την κωλοπαθολογία στην μέση και δεν μπορώ να ανασάνω.Δεν παίρνεις τηλέφωνο στο νοσοκομείο να τους πεις να βάλω τα χαρτιά στο Συγγρός και να πάω σε δαύτους σε κάνα 3αρι χρόνια;"

Λοιπόν η κατάσταση τείνει να γίνει κωμικοτραγική και μάλλον πρέπει σιγά σιγά όλοι να την κάνουμε από αυτήν την χώρα το συντομότερο δυνατόν.Ρε σα να ξέρανε καλύτερα τελικά όσοι πήγανε Ιταλίες,Ουγγαρίες,Ρουμανίες και Βουλγαρίες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μιλαω για τις ειδικοτητες που τις πιανει ο νεος νομος, που εχουν παθολογια κατω απο 1 χρονο. δεν μπορω προσωπικα να καταλαβω ΓΙΑΤΙ δεν εφαρμοζεται ο νομος και γτ ψηφιστηκε στην τελικη. απο οσα εχω ακουσει και καταλαβει απλως εφαρμοζεται για μερικους. απλως δεν εχω ουτε διαθεση, ουτε κεφι να ασχοληθω με την περιπτωση τους. δλδ θεωρει κανεις τυχαιο το οτι υπαρχει ΦΕΚ ειδικα για 2 ειδικοτητες και ω!τι εκπληξη δεν εφαρμοζεται?

για μενα οσοι κινουνται νομικα θα μπορουσαν να κανουν κατι πολυ πιο δημιουργικο και χρησιμο με τα λεφτα και με το χρονο τους. πιστευουν ειλικρινα πως θα βγει ακρη?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασικά το θέμα είναι πως εκτός από τις δυο αυτές ειδικότητες που αναφέρονται σαφέστατα,ο νόμος έχει και μια τρίτη παράγραφο ΠΟΛΥ ΦΛΟΥ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΕ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ.Δεν διευκρινίζεται τί σημαίνει το"Για ειδικότητες ΟΠΟΥ απαιτείται χρόνος ειδίκευσης μικρότερος του έτους".Το ΟΠΟΥ μπορεί να σημαίνει"για τις οποίες ειδικότητες"αλλά και"στις περιπτώσεις που".Εγώ δηλαδή μπορώ να το διαβάσω ως εξής:Έχω κάνει από το αγροτικό,από το στρατό,από το εξωτερικό,από νοσοκομείο που έδινε 6 μήνες ειδικότητας,έστω έναν μήνα παθολογίας.Επομένως για την ειδικότητα μου,την Δερματολογία,απαιτείται πλέον(για μένα)χρόνος ειδίκευσης μικρότερος του έτους.Επομένως θα δηλώσω το ειδικό μέρος και για το γενικό μέρος της ειδικότητας που απαιτείται να κάνω λιγότερο από έτος θα με αποσπάσουν.Άρα στην περίπτωση αυτή έχει να γίνει ακόμα μεγαλύτερο μπάχαλο,για να μην πω θα γίνει Αρμαγεδώνας με άτομα να ξεφυτρώνουν στο ειδικό μέρος σχεδόν σε όλες τις ειδικότητες!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω την αισθηση οτι τα πραγματα σε αυτο το θεμα θα αγριεψουν.Ηδη απο οσο ξερω,ετοιμαζονται μερικοι να βαλουν δικηγορους για να διεκδικησουν την εφαρμογη του νομου οσο πιο γρηγορα γινεται (πιθανοτατα καποιοι διαβαζουν και εδω στο φορουμ...).Το ιδιο πιθανον θα κανουν αν ισχυσει και οσα παιδια θιγουν αμεσα απο το μετρο-δηλαδη ειναι τωρα στην Νευρολογια και οταν θα πανε να ξεκινησουν την Ψυχιατρικη τους θα τους εχουν καβαλησει ενα σωρο στη σειρα αναμονης.Αρα παλι θα μας βαλουν να σκοτωθουμε μεταξυ μας,για να ευνοηθουν καποιοι.Για το δικαιο του μετρου δεν το συζηταμε,κοντεψαμε να χασουμε την ψυχικη μας ισορροπια μετα απο τα ατελειωτα χρονια αναμονης κυριως για τη Νευρολογια.Ομως νομιζω το σωστο-αν τελικα περασει η αποφαση- θα ηταν να εχουν προτεραιοτητα ολοι οσοι κανουν Νευρολογια τωρα ή ειναι σε διαδικασια διορισμου στη Νευρολογια και μετα ολοι οι υπολοιποι (βεβαια και παλι καποιοι θα αδικηθουν).Το ρεζουμε της ολης υποθεσης ειναι η (α)σοβαροτητα με την οποια μας αντιμετωπιζει η εκαστοτε ηγεσια και ποσο ευκολα παιζει με την αξιοπρεπεια και την καριερα μας..

υ.γ.ξεκαθαριζω για να μη θεωρηθω οτι μεροληπτω,οτι εγω ειμαι πια στο τελειωμα της ειδικοτητας και δε με ζημιωνει αμεσα ο νεος νομος

Δεν κατάλαβα σε τι αδικούνται αυτοί που κάνουν τώρα νευρολογία, αφού έχουν ήδη δηλώσει Ψυχιατρική και άρα όποιος δηλώσει με βάση το νέο ΦΕΚ θα μπει σίγουρα μετά απο αυτούς. Επίσης, το θεωρώ πολύ λογικό είτε να βάλουμε δικηγόρους, είτε να απευθυνθούμε στο συνήγορο του πολίτη, είτε να κάνουμε κάτι οτιδήποτε τέλος πάντων, γιατί αυτό που κάνει το υπουργείο και οι διευθύνσεις υγείας είναι και παράνομο και παράλογο. Τι παει να πει δε δέχονται αιτήσεις; Στο χέρι τους είναι; Είναι τραγικό να φέρονται με τέτοια αυθαιρεσία κι εμείς να το επιτρέπουμε. Παρεμπιπτόντως, τις αιτήσεις δε μπορούν να μην τις πρωτοκολλήσουν και ούτε ως τώρα τις έχουν απορρίψει, γιατί για να απορριφθούν πρέπει να έρχονται σε αντίθεση με την ισχύουσα νομοθεσία. Απλά αρνούνται να απαντήσουν ξεκάθαρα αν θα γίνουν δεκτές ή όχι και ακόμα κι αυτό το κάνουν μόνο προφορικά και δε δίνουν τίποτα γραπτώς. Νομίζω πως όσο μένουμε με σταυρωμένα τα χέρια, μόνο εις βάρος μας είναι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ζητημα με τα παιδια που κανουν Νευρολογια τωρα ειναι οτι δεν υπαρχει διευκρινηση στο νεο νομο αν μπορουν να παραιτηθουν για να ξεκινησουν την Ψυχιατρικη ενω εχει ανοιξει η θεση τους στο νσοσοκομειο οπου δηλωσαν ή ακομα και να παρουν καποια απο τις κενες θεσεις,που υπαρχουν σε μερικα Ψυχιατρικα τμηματα και στη συνεχεια να κανουν το υπολοιπο της Νευρολογιας (με ενιαια τοποθετηση?).Και βεβαια εκει ειναι και η μεγαλη αντιπαραθεση πιστευω,δηλαδη στις κενες θεσεις.Παντως ειναι γενικα πολυ περιεργη η σταση του υπουργειου αφου εχει περασει τοσος καιρος και ουτε εχει αποσυρθει αλλα ουτε και δινεται εντολη για αμεση εφαρμογη του.Που σημαινει οτι θελει να το περασει αλλα μαλλον εχουν αλλες πιο σημαντικες ασχολιες αυτην την περιοδο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.