Jump to content

μ'αρέσει/ δεν μ'αρέσει


tik-tak

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Created
  • Last Reply
Μ'αρεσει που πηρα επιτελους το αυτοκινητο....

Δεν μ'αρεσει που δεν μπορει κανεις να τον παω βολτα λογω διαβασματος  -_-

Έτσι σου είπαν??????????μουαχαχαχαχαχαχαχα

:splaaaats: (ήταν κομψοί....δε λέω! :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ δεν έχω διάβασμα! Ή μήπως έχω; Χμ, τώρα που το ξανασκέφτομαι, έχω ΠΟΛΥ διάβασμα. Όχι, όχι, σίγουρα έχω τρελό διάβασμα, δίνω κάθε μέρα. σόρυ Λιλ, μετά την εξεταστική ίσως. embaaa

Στο κλίμα των παραπάνω, μου αρέσουν με τρέλα τα καινούρια μου ζαντολάστιχα. Επιτέλους το Γκολφάκι μου έχει τα παπουτσάκια που του αξίζουν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λιλλιανάκι μουυυυυυυυυυυ emiloveyou καλορίζικο...καλοτάξιδο...καλο...γενικά....το καινούριο τουτού!!!

Εγώ έρχομαι για βολτίτσα.... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ' αρέσει που ξεμπέρδεψα με το ΙΔΔ...

Δεν μ' αρέσει ο τρόπος που ξεμπέρδεψα...  :angry:

Πώς ακριβώς ξεμπέρδεψες???? Αύριο θα ξεμπερδέψω κι εγώ????? Διά παντός από τα κολαστήρια της Σόλωνος??? emplease emplease empleaseemwish

Μ'αρέσει που από αύριο θα κοιμάμαι χωρίς άγχος... emsleep1

Δε μ'αρέσει που ούτε απόψε δεν μπορώ να κοιμηθώ.... :angry:

ΔΕ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΙΔΔ!!!!!!!!!!!!!!!! emranting emranting emranting emranting emranting emranting emranting emranting emranting emranting

Σορρυ παιδιά μου... παραληρώ και δε μ'αρέσει... emeleosemdontgetit

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μου αρέσει που έχει κίνηση το σάιτ του υπουργείου εσωτερικών και δε μπορούσα να επιβεβαιώσω πού ψηφίζω γιατί έληγε ο χρόνος του σέρβερ.... :angry:

Μου αρέσει όμως που άνοιξα 7 παράθυρα, έστειλα την ίδια εντολή ταυτόχρονα και 7πλασίασα τις πιθανότητές μου κάποιο να περάσει.... όπως και έγινε!! :D:D:D

Είναι ωραίο να είσαι έξυπνος! :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλορίζικο το τουτου Lilian! Άντε τώρα να κάνεις πολλά ταξιδάκια και βολτούλες! :lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ' αρέσει που ξεμπέρδεψα με το ΙΔΔ...

Δεν μ' αρέσει ο τρόπος που ξεμπέρδεψα...  :angry:

Πώς ακριβώς ξεμπέρδεψες???? Αύριο θα ξεμπερδέψω κι εγώ????? Διά παντός από τα κολαστήρια της Σόλωνος??? emplease emplease empleaseemwish

ΔΕ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΙΔΔ!!!!!!!!!!!!!!!! emranting emranting emranting emranting emranting emranting emranting emranting emranting emranting

Ξεμπέρδεψα για τους επόμενους 6 μήνες...

Δε μ' αρέσει που το Σεπτέμβριο θα πρέπει να τα ξαναμπλέξω μαζί του...

Αφού ξέρω ότι αυτή η σχέση δεν οδηγεί πουθενά...

ΤΟ ΙΔΔ ΒΛΑΠΤΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας ευχαριστω πολυ ολους για τις ευχες! emiloveyou

Πισω στο θεμα μας......

Δε μ'αρεσει που δε μ'αρεσει......

Δε μ'αρεσει που ανησυχω συνεχεια

Δε μ'αρεσει που καμμια φορα ειμαι θυμα........

Μ'αρεσει παντα μια σφιχτη αγκαλια που αντικαθιστα τοοοοοοσα λογια και συναισθηματα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ'αρέσει που δε μου κάνει update avatar..... emranting

Μ'αρέσει που μερικοί έχουν αναφάλειες (αν και δε χρειάζεται)....καλό είναι να ενδιαφέρονται!!! :wub:emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ'αρέσει που επιτέλους κοιμήθηκα ως άνθρωπος και που ξεμπέρδεψα με τις εκλογές πανεύκολα φέτος!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ'άρεσαν οι εκλογές φέτος.... <_<

Δε μ'άρεσε που γινόταν χαμός στο δρόμο από τους πανηγυρισμούς και έκανα 3 ώρες (ακριβώς) να γυρίσω σπίτι μου (απαιτώ εμοτικον με ταμπελίτσα που να γράφει "αίσχος")

Μ'αρέσει που (ελπίζω να) έχω ξεμπερδέψει με τη emcensored σχολή και επιτέλους μπορώ να ασχοληθώ με τις πρόβες μου και τη μουσική μου emharp

Μ'αρέσει που μετά από μια βδομάδα κοιμήθηκα 14 συνεχόμενες ώρες-αυτό σημαίνει ότι το είχα ανάγκη! emsleep1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε μου αρεσουν καθολου οι γριφοι.όταμ κάποιος θέλει να μάθει κάτι μπορεί απλά να ρωτάει και όχι να καταφεύγει σε κατασκοπικές ιντερνετικές τακτικές.!τα πήρα πολύ άσχημά-τέλος! :bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και εγώ συμφωνώ απόλυτα με την Ηρα!!!

Δεν μου αρέσει και μένα αυτό!

στα ίσα όλα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ'αρέσει που υπάρχουν στιγμές που η μετακίνηση μου προς στη σχολή με το αυτοκίνητο δεν ξεπερνά τα 12 λεπτά

δεν μ' αρέσει που αυτό γίνεται μόνο απο τις 11μέχρι τις 12 π.μ. και μετά τα μεσάνυχτα...

μ'αρέσει που σήμερα αντίκρισα 2 πολύ μικρά πράσινα φυλλαράκια στο μίσχο του γερανιου , ενδειξη οτι ξεπερνά τα προβλήματα που προκλήθηκαν απο το χιόνι...ουφ, ευτυχώς που δεν το πέταξα!

δεν μ'αρέσει που η εικόνα δεντρόφυτων λόφων και βουνοπλαγιών ειναι πιο μελαγχολική κι απο εκείνη του φθινοπώρου: καφέ , καμμένα απο το χιονιά φυλλώματα.....υπομονή.... κι άνοιξη θα εκφράσει την πράσινη αναγεννητική παντοδυναμία της...

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ξύπνησε ο κουτσομπόλης μέσα σου και αύριο παρουσιάζεσαι? :rolleyes:

Μ'αρέσει που κάθε μέρα ξυπνάω ό,τι ώρα θέλω πλέον.

Μ'αρέσει να απολαμβάνω την προσωρινή ανεργία μου.

Μ'αρέσουν όλα σήμερα :wub:

Μ'αρέσει το πιάνο μου.

Μ'αρέσει ο σκύλος μου.

Μ'αρέσει που έρχεται η άνοιξη-δεν αντέχω άλλο γκρίζο!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε μου αρέσει καθόλου αυτή η αίσθηση ανασφάλειας που με κυριεύει κάθε φορά που ακούω κατι δυσάρεστο

δε μου αρέσει να συμβαινουν δυσάρεστα

να πω σ αγαπώ σε όσους αγαπώ γιατί η ζωή είναι πολύ ρευστή-πολύ ,πολύ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ' αρέσει καθόλου αυτό που έγινε το πρωί στη Μαδρίτη, ο θάνατος 186 ανθρώπων (σίγουρα θα γίνουν περισσότεροι) και η καινούρια εποχή "χτυπώ και μετά ρωτάω". emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'άρεσε τόοοοοοοοοοοοοοοοσο πολύυυυυυυυυυυυ η σημερινή πρόβαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) emharpemlove1

Μ'αρέσει που είμαι πια τόσο ξεκούραστη και κοπανάω τις κόντρες στα ύψη!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει που επιτέλους βρήκα ένα κομμάτι που έψαχνα καιρόοοοοοοοοοοο

:D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol:

Disco Queens - Let's All Chant

emrockonemrockonemrockonemrockonemrockonemrockonemrockon

Τ Ε Λ Ε Ι Ο ! ! !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τι δίνει το ίντερνετ (διαδύκτιο emstupid ) στην ελλάδα... αμάν ποιά!!!!

Τίποτα δε μπορεί να δουλεωει σωστά σε αυτή τη χώρα;;;;; emrantingemrantingemrantingemranting

Και ας μη πω για την microsoft και το msn messenger.... την τύχη μου!!!!!! emeleosemeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.