Jump to content

μ'αρέσει/ δεν μ'αρέσει


tik-tak

Recommended Posts

Μ'αρέσει που σήμερα ξύπνησα σαν άνθρωπος στις 9.

Αλλά δε μ'αρέσει που αντί να το εκμεταλλευτώ κάθομαι και αλωνίζω στο γμ emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Created
  • Last Reply

Μ'αρέσει που είδα σήμερα τις πρώτες ανθισμένες αμυγδαλιές.

Δεν μ'αρέσει η γιορτή του Αγιού Βαλεντίνου. emeleos

φιλιάααααααααααααα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τις βλέπω να καίγονται από τα αυριανά χιόνια όμως... :(emsadwalk

Δε μ'αρέσουν τα παλιο-μπιπ που τριγυρίζουν με ύποπτες διαθέσεις νυχτιάτικα τις μηχανές του κόσμου!!! :angry:emfurious

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει που χιονίζει στο Ζωγράφου κι έχει μισο-στρώσει τα αμάξια!!! :wub:

Μ'αρέσει το χουχούλιασμα με το χιόνι!!!! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ'αρεσει το χιονι.........νομιζω οτι το μισω......

Δε μ'αρεσουν οι οπισθοδρομικοι τυποι

Δε μ'αρεσει που ολα δεν ειναι οπως νομιζα οτι ειναι

Δε μ'αρεσει που σε λιγο θα ξεπερασω την κριση μου και θα νομιζω οτι ολα ειναι οπως νομιζα πριν

Δε μ' αρεσει που δε μ'αρεσω...

Δε μ'αρεσει που νοιαζομαι.......

Δε μ'αρεσει που ανησυχω..........

Δε μ'αρεσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρεσει.........ο τελειος,καταπληκτικος αιματολογος που εκανε μαθημα σημερα στους Τεταρτοετεις στον Κατσιλαμπρο.........Ο ανθρωπος ειναι    δ α σ κ α λ ο ς  ....... και ολο το αμφιθεατρο εφυγε με τις καλυτερες των εντυπωσεων....μακαρι να ηταν ολοι ετσι.........Στα βαζουν στο κεφαλι σου χωρις καν να το καταλαβεις.... :wink: ........και βαζουν τα γυαλια σε πολλους αλλους που βαριουνται να διδαξουν........

Καταρχήν ίσως είμαι ο μόνος που δεν μου άρεσε το μάθημα του Παναγιωτίδη. Ο άνθρωπος έπρεπε να πει κάτι κ άς ήταν εντελώς κοτσάνα. Χρησιμοποιούσε πολύ άσχημες λέξεις που πρώτη και τελευταία φορά(πιστεύω) ακούω από καθηγητή και δεί ιατρικής. Ίσως του έχει καρφωθεί η ιδίεα πως πρέπει να έχει χιούμορ sony και καλά&ας μην το πάει το άθλημα. Αφού στο μάθημα του έβλεπα συνεχώς το ρολόι και έριχνα κααααατι χασμουρητα που κόντευε να μου φύγει η κάτω γνάθος.....

Λοιπόν, μου αρέσει: η μπάλα που παίζει ο Παναθηναϊκός

δεν μου αρέσει: η ξεφτίλα του Ολυμπιακού στο εξωτερικό(βλέπε 7-0 στο Ντελε Άλπι!!!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσουν οι 5 πόντοι χιόνι στα αμάξια!!!!!! Και έπεται ολονύχτια συνέχεια!!!!!! emxmas:wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει που είμαστε ντυμένοι στα λευκά!

Δεν μ'αρέσει που παραλύει η πόλη με 10 πόντους χιονι!

Μ'αρέσει που δεν δουλεύω σήμερα!

Δεν μ'αρέσει που θέλω να πάω βόλτα και όλοι κοιμούνται ακόμα! emsleep1embored

φιλιάαααααααααα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ'αρεσει ο αποκλεισμος

Δε μ'αρεσει που ισως χασω τους Tiger αποψε

Μ'αρεσει που ολα αυτα γινονται Παρασκευη και 13,εχει πλακα!

Μ'αρεσει και δεν μ'αρεσει που βαριεμαι να διαβασω.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει το χιόνι...

Μ'αρέσει που έφτιαξα ένα κούκλο χιονανθρωπάκο...

Μ'αρέσει που ανάψαμε το τζάκι...

Δε ξέρω τι δε μ'αρέσει....

:wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ' αρέσουν με τρέλα τα editorials του Τέλη Σαμαντά στο Αθηνόραμα. Πάντα επίκαιρα, πάντα σουρρεαλιστοχιουμοριστικά, πάντα απολαυστικά!

Δε μ'αρέσει η παρουσίαση της χιονόπτωσης από τα κανάλια σαν να πρόκειται για τη μεγαλύτερη εθνική καταστροφή μετά τη Σμύρνη. Ok, δημιουργήθηκαν προβλήματα, αλλά όχι και 10 ώρες σερί πολεμικά ανακοινωθέντα από όλα τα μεγάλα κανάλια! Με κάτι τέτοια το ρίχνεις για δεν το ρίχνεις στη Λαμπιροτατιάννα;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ'αρέσει που λιώνουν τα χιόνια...

Μ'αρέσει όμως που οι σταλακτίτες στο μπαλκόνι μου δεν έχουν λιώσει γιατί ο ήλιος δεν το βλέπει ποτέ!!! :wub:emnewyear

Μ'αρέσει ο μεταμεσονύχτιος χιονοπόλεμος στα πρανή του Ζωγράφου!!

Μ'αρέσει που είμαστε στα μέσα Φλεβάρη και ο καιρός είναι ακόμη γεναριάτικος!!!

Μ'αρέσει που έχει αλλάξει το κλίμα και χιονίζει κάθε χρόνο τέτοια εποχή!!! eminclouds

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρεσει που ολη μερα δε σταματησε το τηλεφωνο να κτυπα, με πηραν ολες οι κολλητες να ευχηθουν για τη σημερινη γιορτη emeleos DUH?????? Χασαμε λιγο το νοημα???

Μ'αρεσει που εχω μια μαμα που κατανοει τη χαλια ψυχολογια μου και εμφανιστηκε με μια σακουλα σοκολατες ολων των ειδων και γευσεων και μου ειπε " δικαιουσαι να πνιξεις τον καημο σου"!!!!! Μαζι με τις σοκολατες ηρθαν και περιοδικα φυσικα (απαραιτητο συνοδευτικο)

Μ'αρεσει που ο μπαμπας της κολλητης αγορασε λουλουδια, σοκολατες και περιοδικα στη μαμα της και της εφτιαξε προγευμα το οποιο σερβιρε στο κρεβατι, μαγειρεψε ενα υπεροχο μεσημεριανο και αποψε θα την παρει σε πολυτελεστατο ξενοδοχειο για τα υπολοιπα... Το θεμα ειναι εδω και 30 χρονια γαμου, ανελλειπως γινεται το ιδιο πραγμα απο τον κυριο αυτο προς τη συζυγο... φανταστειτε αγαπη που της εχει... υπαρχουν τετοια φαινομενα? :blink:

Τα δε μ'αρεσει σε αλλο ποστ γιατι ειπα να μην σκεφτομαι αρνητικα σημερα! emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ αρεσει το θέατρο και κυρίως η κουβεντούλα μετά από την παράσταση για να σχολιάσουμε τι μας άγγιξε

μ αρεσουν τα μυτερά γυναικεία παπούτσια-στην αρχή τα μισούσα και τώρα καμαρώνω τα δικά μου σα να μου χάρισαν τον ουρανό με τα άστρα

μ αρέσει ο ουρανός με τα άστρα-κυρίως δίπλα στη θάλασσα αλλά και από το μπαλκόνι μου όταν δεν έχει σύννεφα

μ αρέσει η σοκολάτα... emiloveyou

μ αρέσει να είμαι ερωτευμένη...

μ αρέσει να μου αρέσουν πραγματα και να ενθουσιάζομαι πολύ με το παραμικρό

δε μ αρέσει που όταν εχω τις μαύρες μου :( ξεχνάω πόσα πολλά μου αρέσουν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρεσει που δεν με ξερω....κι εχω πολλα να μαθω ακομα

Μ'αρεσει που δεν με ξερει κανεις.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρεσει παρα παρα πολυ η διαφημιση του ΚΚΕ "γυριζω τις πλατες μου στο μελλον"............τοσο εξυπνη,τοσο χαμηλο κοστος.........Οχι σαν τις πανακριβες κοτσανες των αλλων.........Σε κερδιζει ρε παιδι μου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'άρεσε τρελλλλλλλλλλλλλλά η χτεσινή βραδιά :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νταξ, λίγες βδομάδες υπάρχει ούτως ή άλλως:)

Μου αρέσει η προσπάθεια ανασύστασης καλλιτεχνικών ομάδων που γίνεται από συμφοιτητές μας με ανησυχίες. Επειδή τους γνωρίζω, μπορώ να βεβαιώσω ότι έχουν πραγματικά μεγαλόπνοα σχέδια, που όμως χρειάζονται τη βοήθεια και τη στήριξη όλων μας!

Δε μου αρέσει που στις 11 Μαρτίου, ώρα 10.00 πρωινή, πρέπει να παρουσιαστώ στην 124 Πτέρυγα Βασικής Εκπαίδευσης στην Τρίπολη.

Θητεία SUCKS big time

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μου αρέσει που στις 11 Μαρτίου, ώρα 10.00 πρωινή, πρέπει να παρουσιαστώ στην 124 Πτέρυγα Βασικής Εκπαίδευσης στην Τρίπολη.

Θητεία SUCKS big time

:o:o:o:o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου αρέσει πως από όσα κύρια μαθήματα έχω περάσει, έχω αντιγράψει μόνο σε μισό......

Δε μου αρέσει όμως που δε μπορώ να αντιγράψω

Δε μου αρέσει που δε μπορώ να κάνω σκονάκια

Δε μου αρέσει που δε μπορώ να βγάλω κινητό

Δε μου αρέσει που δε μπορώ έστω να προσαρμόσω ένα hands free στο μπουφάν μου!!!!

Δε μου αρέσει να μην έχω το θράσσος που έχουν άλλοι

emstupidemstupidemstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ αρέσουν οι βόλτες χωρίς σκοπό με το αυτοκινητάκι μου όταν η Αθήνα αρχίζει να σβήνει τα φώτα της

μ αρέσουν οι αμυγδαλιές που είδα το πρωί

μ αρέσει που μια φίλη μου αποφάσισε να παντρευτεί στη Ρόδο και έτσι προέκυψε ταξιδάκι

μ αρέσει τρελά η Σαλονίκη μου :wub: για τις υπέροχες μυρωδιές της και τη φευγάτη φιλοσοφία των κατοίκων της

μ αρέσει που θα μασκαρευτώ

μ αρέσει που έχει ήλιο

δε μ αρέσουν τα σύννεφα

δε μ αρέσει που αύριο δίνω

δε μ αρέσει που για μερικά λαθη δεν αρκεί η συγγνώμη :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρεσει που "Δεν χωριζουν ομως ετσι οι ζωες,των ανθρωπων που αγαπηθηκαν με τοσο κοπο"............. :wub::wub::wub:

Δε μ'αρεσει που πατε στρατοοοοοοοοοο emconfusedemconfusedemconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.