Jump to content

μ'αρέσει/ δεν μ'αρέσει


tik-tak

Recommended Posts

Μου αρέσει τρελά που είμαι σε αυτή τη κατάσταση... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Created
  • Last Reply

Μ' αρέσει να πίνω ούζα με πολύ αγαπημένους φιλούς και να μην καταλαβαίνω πως πέρασαν 6 ώρες! emdrunk

Δεν μ'αρέσει να πρέπει να σηκωθώ στις 6:30 για δουλειά την επόμενη μέρα και να διαπιστώνω ότι δεν έχω "ξενερώσει" ακόμα... emoops (δεν μετανώνω πάντως :D )

φιλιάαααααααα :)

Υ.Γ. μ'αρέσει που έρχεται η 31η Μαρτίου... B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ αρέσει η βιβλιοθήκη του οικονομικού (και παιδαγωγικού και ότι άλλο είναι εκεί) γιατί σε προδιαθέτει για διάβασμα

μ αρέσει που επειδή είσαι ήδη κέντρο το βράδυ πας όπου θες χωρίς να σου φαίνονται μεγάλες οι αποστάσεις

μ αρέσει να συναντιέμαι με τους παλιους συμμαθητές και να θυμόμαστε εκείνο το τρελό διαγώνισμα γεωμετρίας emiloveyou

μ αρέσουν τα Σάββατα (από το μεσημέρι και μετά )!

Δε μ'αρεσει που μερικοι ανθρωποι δεν καταλαβαινουν οτι το να εισαι ευαισθητος και να πειραζεσαι και να μελαγχολεις οταν κατι δε σου παει καλα ειναι ανθρωπινο, και το βλεπουν σαν σημαδι αδυναμιας χαρακτηρα και ανωριμοτητας μου.

Δε μ'αρεσει που μετα απο τεραστιες προσπαθειες εκ μερους μου να ξεχασω κατι, και πανω που τα ειχα καταφερει μου το θυμισαν αλλοι με πολυ ασχημο τροπο ψες βραδυ...

ούτε εμένα μ αρέσει Goldie -και δυστυχώς έχει συμβεί στιγμές που ήταν οριακές (έτσι απλά για να επιβεβαιωθεί ο Μέρφυ! υποθέτω ) τι να γίνει -c est la vie! και προχωράμε ... emlookaround και μετά ξαναγελάμε !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ αρέσουν οι ξαφνικές επισκέψεις από ανθρώπους που αγαπώ-'ενα τηλέφωνο και τσουπ μπροστα σου κινητή βιβλιοθήκη και οι εκδόσεις νέων βιβλίων μαζί!

μ αρέσει που κάποιος που εκτιμώ μου είπε ότι είναι καλά μετά από καιρό! emiloveyou

μ αρέσει που αύριο θα πάμε σε συναυλία με μικρά παιδάκια!

δε μ αρέσει που καποιος πρέπει να ξεσκονίσει τώρα-και μετα και να διαβάσει! :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup δεν εννοούσα ακριβώς αυτό !! ;)emcat
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ιουλιετα μου,παιζει να ειναι το ιδιωτικο διεθνες;;;;;;; :P εχω τις διασυνδεσεις μου  :D

Πώς το κατάλαβες???? :lol::lol::lol:

Για πες για τις διασυνδέσεις!!!!!!!!!! emdevilemdevilemdevil

Μ'αρέσει που έχεις διασυνδέσεις!!!!! emiloveyou

Μ'άρεσε Μ'άρεσε Μ'άρεσε Μ'άρεσε Μ'άρεσε ΤΡΕΛΑ το Άργος και το Ναύπλιο!!!! :wub::wub::wub::wub::wub::wub:

Μ'άρεσε που πήγαμε τόσο καλά ώστε μας θέλουν ξανά και σε περισσότερα μαγαζιά!!! emstaremstaremstar

Μ'άρεσε ο πρωινός περίπατος στην παραλία του Ναυπλίου...πόσο υπέροχη είναι αυτή η πόλη!!! emlove1

Μ'αρέσει να δουλεύω και να πληρώνομαι emgreedy

Μ'αρέσει η μυρωδιά της αρμύρας όταν περπατάς δίπλα στη θάλασσα...

Μ'αρέσει να σκάει το κύμα και να σε καταβρέχει :D

Μ'άρεσε που κοιμηθήκαμε όλοι μαζί στο ωδείο!!! Τι πλάκα που είχε!!!

Μ'αρέσει που θα ξαναπάμε emstar

Δε μ'αρέσει που μείναμε μόνο 15 ώρες.... :(

Μ'αρέσει που επιτέλους φεύγει ο χειμώνας..... emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ: Μ'αρέσουν οι απανωτές πρόβες από τη μια άκρη της Αθήνας (και της Ελλάδας πλέον) στην άλλη! Σου θυμίζουν ότι εξακολουθείς να εργάζεσαι και σε κρατάει ζωντανό!!! emlove1emharp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρεσε που χθες επαιξα τεννις στο ιδανικο κλιμα της Ανοιξης και επιτελους με συνεπηρε μαζι της(ειχα αρχισει να ανησυχω)

Μ'αρεσε που καπνισαμε...

Μ'αρεσε που χαρηκες Jul!

Γενικα,εχει αρχισει να μ'αρεσει το πραγμα :):):)

Μ'αρεσει που δινω την Τριτη και μετααααααα ........... Διακοπεεεεεεες!

Μ'αρεσει που περιμενω απο στιγμη σε στιγμη να γυρισει η αδερφη μου μετα απο 1 μηνα,μου ελειψε...

Δε μ'αρεσει..... που θα ξαναφυγει...

Μ'αρεσει που θα παω στο Μοναχο να την επισκεφτω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μου αρέσει που εδώ και 3 μέρες βρέχει λάσπη :splaaaats:

Δε μου αρέσει που είμαι στο υπολογιστικό κέντρο για εργαστήριο και υποτίθεται ότι μας μαθαίνουν AutoCAD.... emrantingemrantingemranting

Μ'αρέσει που τελείωνω μαθήματα την τετάρτη :D διακοπές!!!!! emgoalemgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ'αρέσει που έχασα το κινητό μου κάπου μέσα στο σπίτι μου ΚΛΕΙΣΤΟ και δεν μπορώ να το βρω!!! :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μου αρέσει που εδώ και 3 μέρες βρέχει λάσπη  :splaaaats:

τώρα να σου πώ ότι προχτές το μεσημέρι έπλυνα το ΜΑΥΡΟ μου αμάξι????

φαντάζεσαι πώς είναι τώρα, έτσι????? emcensoredemcensoredemranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε μ αρέσει που καημένο το αμαξάκι είναι σε ένα συνεργείο και προσπαθεί να συνέλθει από σφοδρό τρακάρισμα emcrybaby

μ άρεσε πολύ που είδα μπόμπιρες και μπομπιρίνες να τραγουδάνε Χατζιδάκη γουρλώνοντας τα ματάκια και χαρίζοντας στο κοινό ζεστά χαμόγελα αθωότητας !

μ αρέσει να βλέπω ενήλικες μετά τη δουλιά τους να έχουν κουράγιο να πηγαίνουν σε ωδεία !

μ αρέσουν οι άνθρωποι που γελάνε γιατί δεν χρειάζονται χιλιάδες λόγους για να είναι ευτυχισμένοι! :wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ αρέσει η μουσική που ακούω αυτή τη στιγμή...

Δε μ αρέσει η διάθεσή μου τον τελευταίο καιρό...

Δε μ αρέσει που ακόμα ψάχνω να βρω πού πήγε η αισιοδοξία μου...

Δε μ αρέσει που δε βρίσκω κάτι εποικοδομητικό να κάνω και λιώνω στο νετ...

Δε μ αρέσει καθόλου που έχω τόσα "δε μ' αρέσει" στη λίστα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου άρεσε το παγωτάκι στην πλατεία....

Τί ήθελα κι έλεγα ότι μ'άρεσε το σκασμένο παγωτάκι;;;

Δεν μ'αρέσει που σε συνδυασμό με τις βόλτες μου αυτό το Σαββατοκύριακο,έχω λαιμό κλεισμένο,φωνή νταλικέρη και φοβερό πονοκέφαλο... :wacko:emshy

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μου αρέσει που εδώ και 3 μέρες βρέχει λάσπη  :splaaaats:

τώρα να σου πώ ότι προχτές το μεσημέρι έπλυνα το ΜΑΥΡΟ μου αμάξι????

φαντάζεσαι πώς είναι τώρα, έτσι????? emcensoredemcensoredemranting

εγώ γιατί νομίζεις ότι έχω νεύρα;;;;; ε;;;;; την τύχη μας!!!!!

emrantingemrantingemrantingemrantingemranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ'αρέσει που ξύπνησα πιασμένη και δεν μπορώ να στρίψω το κεφάλι μου με τπτ! (καταραμένη ψύξη!!! emfurious )

Δε μ'αρέσει που αύριο θα λειτουργούν μόνο ταξί και θα πληρώσω τα μαλλιοκέφαλά μου προς και από Μεταμόρφωση!!! emeleos Ουστ ρεεεεεεεεεεε!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει δεν μ'αρέσει θα πρέπει να ξεκινησω διάβασμα σε λίγες μέρες,δηλ. μέσα στο Πάσχα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:wub:

μ αρέσει που όταν αποφασίζω κάτι που θεωρώ καμπή μου δίνει σημάδια ο φύλακας αγγελός μου ότι όλα θα πάνε καλά !σε ευχαριστώ φιλενάδα! :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ουτε σε εμενα αρεσει η απεργια αφου απεργουν μαλλον και τα αεροπλανα emcensoredemrantingemranting emranting emranting Ποιος ειναι ο ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ;;;;

Μου αρεσει που περασαν οι μερες....που ολα πηγαν τζαμι!!!!

Δε μου αρεσει που δε εχω φτιαξει τιποτα και η ωρα ειναι 12 :P:P:P

Μου αρεσουν οι ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.