Jump to content

μ'αρέσει/ δεν μ'αρέσει


tik-tak

Recommended Posts

Δε μ'αρέσουν οι μπηχτές.

Δε μ'αρέσουν ούτε οι χαρακτηρισμοί, ειδικά όταν γίνονται πισώπλατα, ειδικότερα όταν αφορούν αγαπημένα μου πρόσωπα.

Δε μ'αρέσει η κακία και η χολή που εκτοξεύουν όσοι δεν μπορούν να σε φθείρουν αλλιώς.

Δε μ'αρέσουν οι φαιδροί άνθρωποι.

Δε μ'αρέσει η προεκλογική περίοδος.

Δε μ'αρέσει που προβλέπω ότι τα emardown θα είναι περισσότερα από τα emarup

:(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Created
  • Last Reply

M'αρέσει που θα πάω για καφέ μετά... :rolleyes:

Μ'αρέσει που είναι καρναβάλι... :wub:

Μ'αρέσει που έχει ήλιο... B)

Δε μ'αρέσει που με πονάει το χέρι μου... :angry:

Δε μ'άρεσε το μεσημέρι στα Goodys emdevil .... :P:P:P

Αααααααα και δε μ'αρέσει ούτε εμένα που όλοι πάνε στρατό... :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν μου αρέσουν οι καυγάδες

-//- οι υπουλίες

μου αρέσει όμως και εμένα ο καφές... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ'άρεσε το μεσημέρι στα Goodys  emdevil  ....  :P  :P  :P

:splaaaats::angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'άρεσε χτες στη λυρική.

Μ'άρεσε που πήγα κυρία και με περίμενε πρόσκληση στο γκισέ (ενώ άλλες φορές πάω μεν τζαμπέ χωρίς πρόσκληση, αλλά άμα κάποιος με εισιτήριο έρθει να κάτσει, θα αναγκαστώ να σηκωθώ και πού να ψάχνεις θέση τώρα..... embored )

Μ'άρεσε αυτό το "και στα δικά σου" που άκουσα!!! :wub:

Δε μ'αρέσουν οι παρεξηγήσεις.

Δε μ'αρέσει να μου προσάπτουν κάτι που δεν έχω κάνει <_<

Μ'αρέσει που έρχεται 3μερο (όχι ότι για μένα έχει μεγάλη σημασία... αλλά καλό είναι το χουχούλιασμα χωρίς να έχεις να ΤΟΝ ξυπνήσεις αύριο! B) ) :wub:emlove1emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ’αρέσει που στις 11 Μαρτίου, ώρα 10.00 πρωινή, πρέπει να παρουσιαστεί ο Sov στην 124 Πτέρυγα Βασικής Εκπαίδευσης στην Τρίπολη.Ετσι,θα αισθάνομαι περισσότερο…εθνικά …ασφαλής...χι,χι,χι ;)

δεν μ’ αρέσει ,που παρασυρόμενη από την ωραία περιγραφή της ανατολής που έκανε η pathetic….ξύπνησα πολύ νωρίς σήμερα μόνο και μόνο για να την δω, να την απολαύσω κι εγώ και ….και...είχε συννεφιά!!! Θέλω τον ύπνο μου πίσωωωωω …. emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ αρέσει το κοκκινο :wub:

μ αρέσουν τα τραγούδια που είναι ηχογραφημένα από συναυλίες

μ αρέσουν αυτές οι φατσούλες

μ αρέσει ο Αλκίνοος

μ αρεσουν οι στίχοι του Ζακ Στεφάνου

δε μου αρέσει η Βίσση-το ακούς γειτονάκι?

δε μου αρέσει η γκρίνια και τα γιατί δε με πήρες τηλέφωνο

δε μου άρεσε το φαγητό σήμερα

δε μου αρέσουν οι τόνοι γιατί ξεχνώ να τους βάλω

δε μου αρέσει που σίγουρα έχω πάρει 2 κιλά :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ αρέσει που ο αδερφός μου σταμάτησε να ακούει αυτά τα άγρια ουουουουρλιαχτά και ακούει μπαλάντες-μάλλον ερωτεύτηκε ! :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ αρέσει που ο αδερφός μου σταμάτησε να ακούει αυτά τα άγρια ουουουουρλιαχτά και ακούει μπαλάντες-μάλλον ερωτεύτηκε ! :wub:

αχ,αχ,αχ...τυχερή!!!!!

εγώ ποτε θα γίνω ...αδερφή ενος ερωτευμένου-ξεαγριοουρλιαχτοακουστή????

αδέλφια χριστιανοι,ακούτε....σας χρειάζομαι...καθότι έχω δυο αδερφούς... αλλά τι λέει ο Χριστός?? ο έχων δυο αδερφούς να δίνει τον έναν...

οπότε,ανοίξαμε και σας περιμένουμε:διαλεχτε ,διαλεχτε...(μήνυμα αυστηρώς για κορίτσια,ε???...προσέχουμε για να έχουμε...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

tik-takτούλα ευχαρίστως να σου δανείσω εγώ έναν

Θελεις κάτι σε μεγαλύτερο ,ωριμότερο ,σοβαρό ,αξιόπιστο που να σε κάνει να αναρωτιέσαι αν τώρα κάνει πλάκα ή μιλάει σοβαρά? που θα σε διορθώνει όταν κάνεις γραμματικά λάθη ,θα πηγαίνει θέατρο και σινεμά ,που θα πατάει γερά στη γη αλλά αν θυμώνει θα το κρατάει μανιατικο?

Ή κάτι σε μικρότερο ,πιο ανεύθυνο ,λίγο στην κοσμάρα του ,με ευαισθησίες που όμως κρύβει καλά ,που θα βάζει δυνατά μουσική τη στιγμή ακριβώς που το πήρες απόφαση ότι θα αρχίσεις διάβασμα ,που τρακάρει και σε παίρνει τηλέφωνο γιατί ξέρει ότι τον έχεις χαιδεμένο και θα το πάρεις ψύχραιμα ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχ,αχ..Ηρα μου...δεν το έθεσα σωστα πριν...εχω και εγω 2 αδερφούς και μάλιστα μικρότερους...ο πιο μικρός ειναι αυτός που απο την ώρα που ερχεται απο το σχολείο ως τα μεσάνυχτα βάζει αυτη τη μουσική?... να την πώ?? και οχι μόνο αυτό , αλλά μου κάνει και τεστάκια με τις εισαγωγές των τραγουδιών ,για να δει αν ξεχωρίζω σε ποιο συγκρότημα ανήκουν...

δεν μπορώ να πώ...εχω αναπτύξει την τακτική ακόυω-δεν ακούω...κάτι σαν νοερά βαμβάκια στα αυτιά και ας ειναι δίπλα η ένταση στο μάξιμουμ...

Ηρά, ας εφαρμόσουμε επιτέλους τη χριστιανική διδαχή και ας μοιράσουμε τα αδέρφια μας στους μη έχοντες....για το καλό του κόσμου θα το κάνουμε, για την...ψυχή μας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ΄αρέσουν τα λακάκια που έχουν ορισμένες κοπέλες εκατέρωθεν της βάσης της σπονδυλικής τους στήλης!!! B)B)B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εκατέρωθεν της βάσης της σπονδυλικής στήλης? :unsure:

εμένα πάλι μ αρέσουν τα λακάκια στο χαμόγελο αλλά όχι τα τεράστια(σαν του Τραβόλτα ).μικρά ,χαριτωμένα που να εμφανίζονται συχνά δείγμα ότι ο κάτοχος τους βρίσκει πολλούς λόγους για να χαμογελά συχνά

tik-tak ναι να μοιράσουμε τα αδελφάκια μας -και ας αρχίσουμε με αυτά που βάζουν δυνατά τη μουσική! emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κορίτσια, υπάρχουν και μερικοί άτυχοι σ'αυτόν τον κόσμο που ο αδερφός τους ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΥΣΙΚΗ!!!! :wacko: (λέγε με Τζουλιέτ)

Υπάρχει άνθρωπος που να μην του αρέσει καθόλου η μουσική? Κι όμως ναι!

Δε μ'αρέσει που τώρα που έχω οίστρο πρέπει να πάω για μαμ emeleos

Μ'αρέσουν οι αγκαλίτσες!! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emstupid  emstupid  emstupid

Μου αρέσει που επιτέλους το παραδέχτηκες!!!

Δε μου αρέσει που χρειάστηκα κόπους ετών για να το πετύχω!!!

emiloveyouemiloveyouemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ'αρέσει να έχει ο άλλος την τελευταία λέξη όταν έχω δίκιο εγώ. <_<

Δε μ'αρέσει να πρέπει να διαβάσω τέτοιες μέρες.... emcry

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μ'αρέσει που δεν μπορώ να διαβάσω με τιποτα!!!

ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΛΛΕΙΨΗ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Welcome to the club!!! ;)

Δε μ'αρέσει που πάντα η εξεταστική πέφτει τις πιο ακατάλληλες εποχές!!! :angry:

M'αρέσει όμως που έχουμε να διαβάσουμε μαζί :wub: :wub: :wub: έστω και για μερικές μόνο μέρες (μετά εγώ θα τελειώσω και συ θα πήζεις...χεχεχε emdevil2 )

emkissemroseemlove1emlove2eminlove

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει να οδηγώ βράδυ αργά στην εθνική, έχοντας για συνοδηγό τις πιο ειλικρινείς μου σκέψεις.

Δεν μ'αρέσει ο τόσο ανεπαρκής φωτισμός της εθνικής οδού.

φιλιάααααααααααααα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει να οδηγώ βράδυ αργά στην εθνική, έχοντας για συνοδηγό τις πιο ειλικρινείς μου σκέψεις.

Δεν μ'αρέσει ο τόσο ανεπαρκής φωτισμός της εθνικής οδού.

φιλιάααααααααααααα :)

Εύχομαι, λόγω του ανεπαρκούς φωτισμού της εθνικής, να αφήνεις τις όποιες δυσάρεστες σκέψεις για εν οίκω επεξεργασία, γιατί... emiloveyouB)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρεσει που πολλοι πιστευουν σε μενα, στις ικανοτητες μου, στη δυναμη μου. :lol:

Δε μ'αρεσει που εγω δεν πιστευω καθόλου στον εαυτο μου. :unsure:

Μ'αρεσει που καθε βραδυ που παω για υπνο σκεφτομαι οτι αυριο ξημερωνει μια καινουρια μερα που μπορει να κρυβει ομορφες εκπληξεις! emcolgate

Δε μ'αρεσει που και η επομενη μερα δεν κρυβει τιποτα εκπληξεις αλλα ειναι και χειροτερη απο την προηγουμενη. emno

Μ'αρεσει που εχω γνωρισει κοσμο τωρα τελευταια που μ'εχει κανει να σκεφτομαι οτι δεν ειναι ολοι οι αντρες ιδιοι... emkiss

Δε μ'αρεσει που υπαρχει ενας ολοκληρος τοιχος υψωμενος μπροστα σ'οτι επιχειρησω να κανω στην προσωπικη μου ζωη emkwlos

Μ'αρεσει που η ζωη ολοκληρη ειναι ακομη μπροστα μου! emstar

Δε μ'αρεσει που εχω καταντησει τοσο απαισιοδοξη πια... emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ' αρέσει κι εμένα να οδηγώ μόνος και βράδυ, κατά προτίμηση σε λεωφόρο μεγάλων ταχυτήτων και να ακούω αγαπημένα κομμάτια στο cd. Σήμερα, κατά το σούρουπο, ήταν για μένα απίστευτη η αίσθηση να κοιτώ τα κατακόκκινα σύννεφα πάνω από τη θάλασσα στην περιοχή της Βούλας και να ακούω το πολυαγαπημένο μου "Believe" των Savatage.

Δε μου αρέσει όμως να τρέχει η pathetic στην Εθνική και χωρίς καλή ορατότητα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.