Jump to content

μ'αρέσει/ δεν μ'αρέσει


tik-tak

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Created
  • Last Reply

Μ'αρεσειιιιιιιιιιιιιιιι............ η ανοιξη....

Μ'αρεσουν τα λουλουδακια που ανθιζουν,μ'αρεσει που οι ορμονες μου τρελαινονται,μ'αρεσει που ερχεται το καλοκαιρι,μ'αρεσει να παιζω τεννις,μπασκετ ή οτι αλλο βρεθει εξω σε αυτο το γλυκο ανοιξιατικο κλιμα

Δε μ'αρεσει......... που πρεπει να διαβασω Χειρουργικη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ αρεσε τρελα που η βιβλιοθήκη ήταν κλειστη και έτσι κάναμε επανάληψη σε καφεναδάκι και στον ήλιο :wub::wub::wub:

μ άρεσε που πάνω που λέγαμε να τα παρατήσουμε εμψύχωνε η μία την άλλη

μ αρεσε που τελικά φτάσαμε στο αμφιθέατρο

δε μου άρεσε που μάλλον κοπήκαμε! :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει που μετά από πολύ καιρό σηκώθηκα πρωί!!! :D

Μ'αρέσει που έχω πολλά πράγματα να κάνω :)

Δε μ'αρέσει που ξαφνικά σήμερα το πρωί δεν έχει νερό.... :blink::blink: πάει το πρωινό μπανάκι :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει που είναι Σάββατο....

Δεν μ'αρέσει να ξεχνάνε ότι είναι Σάββατο και να με ξυπνούν στις 6.30 γιατί θα αργήσω στη δουλειά.... :angry::angry: ( emeleos ρε μάνα!)

φιλιάαααααααα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου αρεσει που εχει ηλιο, που ειναι Σαββατο, που το μεσημερι εχει καφε και το βραδυ παρτυ σε κοτερο στην λιμνη (κουφο ε; ουτε εγω το πιστευα οταν μου το ειπαν).

Δεν μου αρεσει που εχω να κανω ενα σωρο δουλειες γιατι το σπιτι ειναι αχουρι και ειμαι και πιασμενη απο το gym (γεραματα...) :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

-μ'αρέσει η ηρεμία του σπιτιού!

-μ'αρέσει ο λιαράκος (που λέει και η γιαγιά μου)

-μ'αρέσει η μη-εξεταστική περίοδος!!!Είμαι φαν της μη-εξεταστικής περιόδου!!!Λατρεύω τη μη-εξεταστική περίοδο!!!Θέλω συνέχεια μη-εξεταστική περίοδο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ' άρεσε η χθεσινή μέρα!

Δε μ' αρέσει που εξαιτιας της σχεδόν έχασα τη σημερινή....

Μου αρέσει ο απίστευτος ήλιος που βλέπω έξω!

Δε μου αρέσει που πιθανότατα πάλι δεν θα κάνω τπτ να τον εκμεταλλευτώ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει που γυρνάω όλη μέρα....

Μ'αρέσει που στο Orange FM έχει αφιέρωμα στα 80s!!!

Μ'αρέσει ο ήλιος....

Δε μ'αρέσει που στη winny δεν αρέσουν τα σκυλάκια μου... :(

:P:P:P:P:P

ΥΓ. win είπα να κάνω μια αλλαγή.... emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα πάντως μ' αρέσουν τα σκυλάκια σου πιο πολύ από το λαγουδάκι! (τώρα θα μου πεις ποιος με ρώτησε... :huh: )

Επίσης δε μ' αρέσει που πρέπει να κάνω πάλι δρομολόγια πάνω κάτω στην Αθήνα.... α ρε πατέρα.... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει που η 124 ΠΒΕ έχει internet room με τρελή σύνδεση.

Μ'αρέσει που ξαναμπαίνω στο GM μετά από τόσες μέρες, ακόμα κι αν δεν έχω το χρόνο να διαβάσω πολλά πράγματα. Μου λείψατε!

Μ'αρέσει που είμαστε χαλαρά τις τελευταίες ημέρες, πιο καλά κι από κατασκήνωση. Όπως είπε κι ο νταλικέρης ο Μήτσος χθες βράδυ στο θάλαμο "Τζάμπα τρώμε, τζάμπα κοιμόμαστε, τζάμπα μπάνιο, να χαμε και κανά μ***ί να γαμ****ε καλά θα τανε"

Δε μ'αρέσουν οι κομπλεξάρες σμηνίες αλλά τους γράφω και είμαι μια χαρά από τότε που άρχισα να το κάνω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ αρέσουν τα τραγούδια που έβαλε στον υπολογιστή μου ένας καλός μου φίλος κομπιουτεράς-τώρα ακούω και μουσική! δυστυχώς για κάποιους άσχετους με τους υπολογιστές -οπως εγώ-οι χρήσεις των υπολογιστών τους δεν είναι και τόσο δεδομένες! Τάσο emthanx !!!!

μ αρέσει που τελικά φαίνεται να περνάει καλά ο Sovereign emkafes .

μ αρέσει το amado mio από Pink Martini .

μ αρέσουν τα κυριακάτικα μεσημέρια με παππού και γιαγια ! :wub:

δε μ αρεσει που η γιαγια ξεχνάει!

μ αρέσει που νόμιζα ότι είμαι σοπράνο και ξεκούφανα την φιλενάδα μου στο αμάξι συνοδεύοντας τον Bocelli!

δε μ αρέσει που είχε ανοίξει το τζάμι και έγινα ρόμπα και μετά κόκκινο πατζάρι διπλα σε αμάξι που καθόταν καθηγητής μου! emblushemblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μου αρεσει που μερικοι περιμενουν τυχαιες συναντησεις για να συζητησουν

Εμsorry δε μου αρεσουν αυτα τα σκυλακια βρε Μαριζα emblush ....να σου στειλω κατι κουκλια;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Σοπράνο??? Συναδέλφισσα σε χαιρετίζω!!

M'αρέσει και μένα η επανεμφάνιση του Σοβ :)

Δε μ'αρέσει που τρέχω εδώ και 2 μέρες σε Μεταμόρφωση και Γέρακα....έλεος, δεν είμαι πια 17 χρονών!! emeleos

Μ'αρέσει που θα πάμε Άργος μεσημεράκι και θα κοιμηθώ σαν άνθρωπος! emsleep1

Δε μ'αρέσει που με θυμούνται μόνο όταν με έχουν ανάγκη ή (μάλλον δηλαδή ...) Κ***ΕΣ!!!! emfurious

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει που σε όλους μάλλον αρέσει που ξαναέργαψε ο Σοβυ!!! :rolleyes:

Δε μ'αρέσει που αύριο είναι Δευτέρα... :(

Δε μ'αρέσει που πρέπει να ξεκινήσω πάλι διάβασμα... :(

Μ'αρέσουν τα σκυλάκια μου αλλά επιφυλάσσομαι :mellow: ...της Win μπορεί να είναι καλύτερα... embaaa:P

Δε μ'άρεσε το απόγευμα... -_-

Δε μ'άρεσε και κάτι άλλο.... emplease:wub:

YΓ. και η απόσταση μεγαλώνει???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Sorry....αλλα εσυ γιατι πεταγεσαι;Οποιος εχει τη μυγα  :P  :P  :P  :P  :P  emhehe emhehe emhehe emhehe emhehe

Λοιπόν, ξερασέ τα όλα! Τι καλό συνέβη στη ζωή σου και έχεις τόσα κέφια?? ε?? B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ αρεσε πάρα πολύ το βιβλίο της Βαμβουνάκη-Έρωτας-το γελοίο και το δέος! :wub::wub::wub:

μ αρεσε πολύ το σκοτεινό ποτάμι και η ερμηνεία του Σον Πεν και του φίλου του που υποτίθεται ότι ήταν ένοχος (ποιος ηθοποιος είναι ?)

μ αρεσε που επειδή η ταινία ήταν γροθιά στο στομάχι αποφασίσαμε βολτουλα-μ αρεσε που κάτσαμε Λυκαβηττο!

μ αρεσε η Αθήνα από ψηλά με το νυχτερινο κοστούμι της

δε αρέσει που ο χρόνος κυλλάει πολύ γρήγορα όταν απολαμβάνω κάτι! :(

μ αρέσει που θα σουλατσάρουμε με μαμά στο παζάρι βιβλίων! και θα έχει έναν ωραίο ήλιο να μας βλέπει και θα γυρίσουμε με πολλές τσάντες! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.