Jump to content

[προκήτυξη αγροτικών] Φεβρουάριος 2009


K.A

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 380
  • Created
  • Last Reply
Μολις μου ειπαν πως θα στειλουν τους διορισμους σε κανενα εικοσαημερο...

Οποτε Πασχα σπιτια μας

εμενα παντως μολις μου ειπαν τελος της αλλης εβδομαδας...

μ΄αρεσει που κρατανε κοινη γραμμη πλευσης....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε;;; Καλα αντε να βγαλεις ακρη.... Εμενα μου ειπε μια κυρια με πολυ σιγουρια πως θα τους στειλουν σε 20 μερες περιπου. Απαντησαν και κατευθειαν κατι που μου εκανε εξισου εντυπωση...Πηρες στο 210 5232952;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε;;; Καλα αντε να βγαλεις ακρη.... Εμενα μου ειπε μια κυρια με πολυ σιγουρια πως θα τους στειλουν σε 20 μερες περιπου. Απαντησαν και κατευθειαν κατι που μου εκανε εξισου εντυπωση...Πηρες στο 210 5232952;

2105235729...Αθανασουλιας

"οι διορισμοι ειναι ηδη προς υπογραφη,πιστευω σε μια εβδομαδα να αρχισει η αποστολη,μια μερα πανω μια μερα κατω"

τωρα κ γω τι να σου πω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε;;; Καλα αντε να βγαλεις ακρη.... Εμενα μου ειπε μια κυρια με πολυ σιγουρια πως θα τους στειλουν σε 20 μερες περιπου. Απαντησαν και κατευθειαν κατι που μου εκανε εξισου εντυπωση...Πηρες στο 210 5232952;

2105235729...Αθανασουλιας

"οι διορισμοι ειναι ηδη προς υπογραφη,πιστευω σε μια εβδομαδα να αρχισει η αποστολη,μια μερα πανω μια μερα κατω"

τωρα κ γω τι να σου πω...

Μερικοί ξέρουν που ρωτάνε.

Αφού θα βγει η επόμενη προκήρυξη πριν το Πάσχα, σίγουρα οι διορισμοί θα σταλούν εντός των επόμενων ημερών.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά δεν είναι κατασταση αυτη!μια ετσι μια γιουβετσι!εγω πηρα τηλ την τριτη και μου ειπαν ή λιγο πριν το πασχα ή λιγο μετα.Μάλιστα της είπα οτι επειδη κατα πασα πιθανοτητα θα λειπω την επομενη βδομαδα απο το σπιτι αν το 10ημερο μετραει απο τη στιγμη που έρχεται η ειδοποιηση ή απο οταν θα το παραλαβουμε απο το ταχυδρομειο και μου λεει αποκλειεται την αλλη βδομαδα να ερθει,εχει δρομο ακομα...ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά δεν είναι κατασταση αυτη!μια ετσι μια γιουβετσι!εγω πηρα τηλ την τριτη και μου ειπαν ή λιγο πριν το πασχα ή λιγο μετα.Μάλιστα της είπα οτι επειδη κατα πασα πιθανοτητα θα λειπω την επομενη βδομαδα απο το σπιτι αν το 10ημερο μετραει απο τη στιγμη που έρχεται η ειδοποιηση ή απο οταν θα το παραλαβουμε απο το ταχυδρομειο και μου λεει αποκλειεται την αλλη βδομαδα να ερθει,εχει δρομο ακομα...ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!

καλα ειπαμε θα τα στειλουν τελος της αλλης εβδομαδας οποτε θα ερθουν κατα αρχες της μεθεπομενης το νωριτερο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιπόν-λοιπόν? πότε πάμε? άντε-άντε!! δε βλέπω την ώρα να πάω εκεί ψηλά στην Αετοράχη μου!!! embounce

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιπόν-λοιπόν? πότε πάμε? άντε-άντε!! δε βλέπω την ώρα να πάω εκεί ψηλά στην Αετοράχη μου!!! embounce

Μην βιάζεσαι....χιονίζει εκεί πάνω ακόμα! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε... ταχυδρομε ! το διορισμό μου...!!!

(Εκ του "Ε πειρατη ...το τοπι μου...!!!!!)

Αφου λοιπον βγαλαν και νεα λιστα αγροτικων με τετοια ταχυτητα , λεω εγω τωρα ,

μηπως δε θελουν να κουρασουν τα ΕΛΤΑ και στειλουν ολους τους διορισμους μαζι????

Ελπιζω μονο οι παππουδες να εχουν καλο στοκ φαρμακων μεχρι να εμφανιστουν οι νεοι ιατροι...!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΣΤΑΛΘΗΚΑΝ ΣΗΜΕΡΑ!

ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ ......ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΟΣΟΙ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΣΤΑΛΘΗΚΑΝ ΣΗΜΕΡΑ!

ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ ......ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΟΣΟΙ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ.

σταλθηκαν?οποτε τους περιμενουμε κατα τεταρτη λογικα εδω στην αθηνα πιστευω...ε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΣΤΑΛΘΗΚΑΝ ΣΗΜΕΡΑ!

ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ ......ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΟΣΟΙ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ.

σταλθηκαν?οποτε τους περιμενουμε κατα τεταρτη λογικα εδω στην αθηνα πιστευω...ε?

αφού μένεις Αθήνα και βιάζεσαι, πας μέχρι την αριστοτέλους τη Δευτέρα και το θέμα τελειώνει εκεί.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αφού μένεις Αθήνα και βιάζεσαι, πας μέχρι την αριστοτέλους τη Δευτέρα και το θέμα τελειώνει εκεί.

τί ώρα ανοίγει το κατάστημα?... θα έχει και καφεδάκι για όσους έχουμε κατασκηνώσει απ'την προηγούμενη?... :rolleyes::withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως μπορεί να θυμήσει κάποιος το χρονικό διάστημα που δίνεται για να

α) πάει κάποιος στο ταχυδρομείο να παραλάβει το συστημένο, απο τη στιγμή που παίρνει την ειδοποίηση απο τον ταχυδρόμο.

β) παρουσιαστεί στο νοσοκομείο απο τη στιγμή που παίρνει την απόφαση απο το ταχυδρομείο. ( 10 ημερολογιακές ; ή κάνω λάθος )

Φχαρστω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αφού μένεις Αθήνα και βιάζεσαι, πας μέχρι την αριστοτέλους τη Δευτέρα και το θέμα τελειώνει εκεί.

τί ώρα ανοίγει το κατάστημα?... θα έχει και καφεδάκι για όσους έχουμε κατασκηνώσει απ'την προηγούμενη?... :rolleyes::withstupid:

8η πρωινή
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ειπα οτι βιαζομαι...να προγραμματισω καποια πραγματα θελω...

δεν ηξερα οτι μπορουμε να τον παραλαβουμε κ απο την αριστοτελους...

'' Η απόφαση τοποθέτησης θα κοινοποιηθεί με απόδειξη σε κάθε ενδιαφερόμενο, ο οποίος θα πρέπει εντός 10 ημερών από την παραλαβή της

να παρουσιασθεί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά στο Νοσοκομείο που εποπτεύει το ιατρείο για ανάληψη υπηρεσίας.''

υπεθεσα οτι παει μονο μεσω ταχυδρομειου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως μπορεί να θυμήσει κάποιος το χρονικό διάστημα που δίνεται για να

α) πάει κάποιος στο ταχυδρομείο να παραλάβει το συστημένο, απο τη στιγμή που παίρνει την ειδοποίηση απο τον ταχυδρόμο.

β) παρουσιαστεί στο νοσοκομείο απο τη στιγμή που παίρνει την απόφαση απο το ταχυδρομείο. ( 10 ημερολογιακές ; ή κάνω λάθος )

Φχαρστω.

α) 15 ημέρες ημερολογιακές

β)καλά είναι να συνεννοηθείς με το γραφείο προσωπικού εάν συμβαίνει να υπηρετεί ο προηγούμενος συνάδελφος κανονικά το δωδεκάμηνό του θα διοριστείς μετά τη συμπλήρωση της υπηρεσίας υπαίθρου από αυτόν. Αν είναι σε παράταση ή είναι κενό έχεις 10 ημέρες εργάσιμες (γράφει στην αρχή της κατάστασης των αποτελεσμάτων) αν δεν κάνω λάθος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τάσο το Υπουργείο έφυγε απο την Αριστοτέλους ή ακόμη εκεί είναι;

Ναι, στην Πλατεία Αριστοτέλους στη Θεσ/νίκη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπεθεσα οτι παει μονο μεσω ταχυδρομειου
όσοι πήραν άγονο μπορεί και να τον παρέλαβαν ήδη....γνωστή τακτική :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΧΙ-ΟΧΙ-ΟΧΙ-ΠΟΤΕ ΤΩΝ ΠΟΤΩΝ!!! Έχουν ήδη παραλάβει τον διορισμό οι άλλοι που έχουν πάρει άγονο κι εγώ ΑΥΤΩΝΩ τα ΑΥΤΑ και πάω βόλτες στον Λυκαβηττό και κάνω τη Κηφισίας μες στο λεωφορείο πάνω-κάτω σαν το γιουφτάκι και ... και ... και ... :anavwfwties::bloodomen:emcensored

φιου-φιου!! Ανάσες Χαλάρωσης θα χρειαστώ όλο στο Σ/Κ, μέχρι τη Δευτέρα!! emcry

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.