Jump to content

289 (+446, +κάτι ψιλά) νέες θέσεις ειδικότητας


isis

Recommended Posts

καλησπερα!εχει μαθει κανεις τιποτα για μειωση του χρονου των ειδικοτητων?με το θεμα των 4 το πολυ εφημεριων το μηνα ξερει κανεις αν θα ισχυσει και απο ποτε?κανονικα απο το καινουργιο χρονο πρεπει να ισχυσει!αλλα στη χωρα που ζουμε ολα ειναι ρευστα!το περιεργο παντως ειναι οτι ανοιξαν νεες θεσεις για ειδικοτητα σε νοσοκομεια που δεν ειχαν μεγαλη αναγκη και σε αλλα που εχουν τεραστια αναγκη δεν ανοιξε καμμια!ειναι δυνατον σε νοσοκομεια που οι ειδικευομενοι κανουν λιγες εφημεριες να ανοιγουν νεες θεσεις και σε αλλα που κανουν 10 και 12 το μηνα να μην ανοιγει καμμια?αθανατο ελληνικο κρατος!

τα επόμενα ποστ τα μετέφερα στη σχετική συζήτηση για το θέμα των εφημεριών:

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?sh...mp;#entry227384

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 515
  • Created
  • Last Reply

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

Η Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας Αθηνών ανακοίνωσε τις παρακάτω κενές θέσεις ειδικευόμενων γιατρών:

* Το Π.Γ.Ν.Α «ΑΤΤΙΚΟΝ» αναγνωρίσθηκε ως κατάλληλο να χορηγεί πλήρη χρόνο άσκησης στην ειδικότητα της ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΙΑΣ, για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκαν τρεις (3) θέσεις ειδικευόμενων Ιατρών.

* Το Γ.Σ.Ν. ΑΘΗΝΩΝ «401» αναγνωρίσθηκε ως κατάλληλο να χορηγεί πλήρη χρόνο άσκησης στην ειδικότητα της ΓΕΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ, για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκαν δύο (2) θέσεις ειδικευόμενων Ιατρών.

* Το Π.Γ.Ν.Α «ΑΤΤΙΚΟΝ» αναγνωρίσθηκε ως κατάλληλο να χορηγεί πλήρη χρόνο άσκησης στην ειδικότητα της ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΘΩΡΑΚΟΣ, για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκε μια (1) θέση ειδικευόμενου Ιατρού.

* Το Π.Γ.Ν.Α «ΑΤΤΙΚΟΝ» αναγνωρίσθηκε ως κατάλληλο να χορηγεί πλήρη χρόνο άσκησης στην ειδικότητα της ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΑΣ, για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκαν τέσσερις (4) θέσεις ειδικευόμενων Ιατρών.

* Το Π.Γ.Ν.Α «ΑΤΤΙΚΟΝ» αναγνωρίσθηκε ως κατάλληλο να χορηγεί πλήρη χρόνο άσκησης στην ειδικότητα της ΠΥΡΗΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ, για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκαν τρεις (3) θέσεις ειδικευόμενων Ιατρών.

* Το Γ.Ν.Α «251» αναγνωρίσθηκε ως κατάλληλο να χορηγεί πλήρη χρόνο άσκησης στην ειδικότητα της ΓΕΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ, για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκαν δύο (2) θέσεις ειδικευόμενων Ιατρών.

* Το «Ν.Ν.Α» αναγνωρίσθηκε ως κατάλληλο να χορηγεί πλήρη χρόνο άσκησης στην ειδικότητα της ΓΕΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ, για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκαν τρεις (3) θέσεις ειδικευόμενων Ιατρών.

* Το Γ.Ν. Ν.ΙΩΝΙΑΣ «ΑΓ.ΟΛΓΑ» αναγνωρίσθηκε ως κατάλληλο να χορηγεί πλήρη χρόνο άσκησης στην ειδικότητα της ΚΥΤΤΑΡΟΛΟΓΙΑΣ, για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκαν δύο (2) θέσεις ειδικευόμενων Ιατρών.

* Το ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ» αναγνωρίσθηκε ως κατάλληλο να χορηγεί πλήρη χρόνο άσκησης στην ειδικότητα της ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΝΕΟΓΝΟΛΟΓΙΑ), για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκαν δύο (2) θέσεις ειδικευόμενων Ιατρών.

* Το ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ» αναγνωρίσθηκε ως κατάλληλο να χορηγεί ένα (1) χρόνο άσκησης στην ειδικότητα της ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ, για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκε μια (1) θέση ειδικευόμενου Ιατρού.

* Το Γ.Ν.Α «ΛΑΪΚΟ» αναγνωρίσθηκε ως κατάλληλο να χορηγεί έξι (6) μήνες άσκησης στην ειδικότητα της ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΑΣ, για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκε μια (1) θέση ειδικευόμενου Ιατρού.

http://www.cso.auth.gr/Greek/Anakoinosi427_438.gr.htm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπαρχουν και καποιεσ θεσεις που λογω βλακειας δεν θα μαθουμε ποτε θα βγουν

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΜΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤ/ΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΕΝΙΚΗ Δ/ΝΣΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΑΣ & ΥΓΙΕΙΝΗΣ

ΤΜΗΜΑ : ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

Ταχ. Δ/νση: Μοναστηρίου 15

Ταχ. Κώδικας: 54012

Πληροφορίες: Γρ. Ειδικοτήτων

Τηλέφωνο: 2310.525601

FAX: 2310-525646

E-MAIL: dyg@nath.gr

Θεσσαλονίκη, 26-09-2007

Αρ.Πρωτ. Γ2/22412

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ- ΑΚΥΡΩΣΗ ΚΛΗΡΩΣΗΣ

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΑΣ «Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ» Θεσσαλονίκης

Μετά από ερώτημα της υπηρεσίας μας στο Τμήμα των επαγγελμάτων Υγείας του Υπουργείου Υγείας και Κοινωνικής Αλληλεγγύης μας απάντησαν ότι η Μονάδα Εντατικής Θεραπείας του ανωτέρω Νοσοκομείου είναι αναγνωρισμένη με την Α4/3056/25-07-1989 Υπουργική Απόφαση (ΦΕΚ 584/07-08-1989 Τ.Β΄ να δίνει εξάμηνη ειδίκευση στις ειδικότητες τις Παθολογίας, Καρδιολογίας, Πνευμονολογίας, Αναισθησιολογίας και Γενικής Χειρουργικής, η δε Καρδιολογική κλινική του «Γ.Γεννηματάς» δεν έχει αναγνωριστεί για την χορήγηση ειδικότητας Καρδιολογίας.

Λόγω των ανωτέρω η κλήρωση που ανακοινώθηκε από τη Δ/νση Δημόσιας Υγείας και Υγιεινής της Ν.Α. Θεσσαλονίκης για την Καρδιολογία στις 02-10-2007, ημέρα Τρίτη ύστερα από την σύσταση δύο ( 2 ) θέσεων ειδικευόμενων ιατρών με τις υπ’ αριθμ. Υ4α/76387/07/24-08-2007 & Υ4α/89909/05/24-08-2007 Υπουργικές Αποφάσεις ΦΕΚ 1775/05-09-07 Τ.Β ακυρώνεται.

Η νέα κλήρωση θα ανακοινωθεί όταν η Καρδιολογική κλινική του ανωτέρω Νοσοκομείο θα αναγνωριστεί να δίνει ειδικότητα Καρδιολογίας πλήρη ή μειωμένου χρόνου.

Ε. Ν.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια γεια χαρα!!!

επιτελους ως μελος!!!

..αν σας πω πως μολισ τωρα πηρα χαμπαρι για το ανοιγμα των θεσεων!!!

απιστευτο μου φαινεται πω γινεται καποιος να επισκεπτεται καθημερινα την σελιδα αυτη και να μην μυριστει τιποτα...

..ειμαι απο τους τυχερουσ που πηραν αγροτικο....εχει καποιος τις νεες θεσεις(εννοω τις καινουργιες,που αφορουν θεσεις που δεν προυπηρχαν...,αυτες που μπορω να συμμετασχω στην κληρωση για την διεκδικηση τους)...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια γεια χαρα!!!

επιτελους ως μελος!!!

..αν σας πω πως μολισ τωρα πηρα χαμπαρι για το ανοιγμα των θεσεων!!!

απιστευτο μου φαινεται πω γινεται καποιος να επισκεπτεται καθημερινα την σελιδα αυτη και να μην μυριστει τιποτα...

..ειμαι απο τους τυχερουσ που πηραν αγροτικο....εχει καποιος τις νεες θεσεις(εννοω τις καινουργιες,που αφορουν θεσεις που δεν προυπηρχαν...,αυτες που μπορω να συμμετασχω στην κληρωση για την διεκδικηση τους)...

www.nomarxia.gr

http://www.cso.auth.gr/Greek/Drastiriotites.gr.htm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

QUOTE(AMANDA. @ Oct 28 2007, 20:30 ) *

το καλλιτεχνικό της υπόθεσης είναι ότι πέρασε σε φεκ επίδομα 300 ευρώ το μήνα στους υπαλλήλους του υπουργείου υγείας προκειμένου μέσω των υπερωριών να επιταχύνουν τις υπογραφές των διορισμών.

πάντως οι υπογραφές για τις νέες θέσεις των ειδικευομένων θα πέσουν μετά το γενάρη οπότε κάτι αντίστοιχο θα γίνει με τα αγροτικά (άλλο πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα και άλλο πότε θα σταλούν οι διορισμοί)

Aυτό για τους διορισμούς για τις νέες θέσεις ειδικευομένων το έχεις ακούσει από κάπου ΑΜΑNDA,ή απλά το υποθέτεις?Ρωτάω γιατί είμαι υπό διορισμό σε μία από τις καινούργιες θέσεις που ανοίξαν το Σεπτέμβριο με το ΦΕΚ στις 5/9 και το ίδιο υποθέτω και εγώ,ότι θα αργήσει να ερθει ο διορισμός,αλλα δεν εχω ακούσει κάτι συγκεκριμένο από κάποιον.

offtopic_NEW.gif ,Sorry,απλά μιας και αναφέρθηκε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ένας γνωστός μου με άκρες στο υπουργείου του οποίου άνοιξε η θέση στις 700 του απάντησαν ότι ιανουάριο θα υπογραφεί η σύμβασή του... βέβαια γνωρίζω και ένα από τα "δικά μας" παιδιά που δουλεύει εδώ και αρκετό καιρό στην νεοανοιχθείσα θέση του... οι υπόλοιποι από γενάρη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατι τοσο αγχος με το ποτε θα ανοιξουν οι θεσεις?

Αφου τα προγραμματα εφημεριων βγαινουν και θα συνεχισουν να βγαινουν,οπως φαινεται,με το παλιο καλο συστημα των δεκα εφημεριων ανα μηνα και του χρονου...

Οποτε τι θα πιεσει το υπουργειο να δρομολογησει μια επισπευση διορισμων...?

emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η θέση μου ανοιξε το τελευταιο δεκαημερο του σεπτεμβριου (με το καινουργιο φεκ) και μολισ την περασμενη εβδομαδα ηρθε ο διορισμος..ισως σε ολουσ νε ερθουν οι διορισμοι πολυ ενωριτερα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα το Φεκ περασε 5/9, οχι τελη Σεπτεμβριου???

Και στην τελικη αυτοι οι διορισμοι δε θα επρεπε να γινουν ολοι μαζι??Η εστω με διαφορα 1-2 εβδομαδων?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η θέση μου ανοιξε το τελευταιο δεκαημερο του σεπτεμβριου (με το καινουργιο φεκ) και μολισ την περασμενη εβδομαδα ηρθε ο διορισμος..ισως σε ολουσ νε ερθουν οι διορισμοι πολυ ενωριτερα...

Εμένα μου είπαν ότι ο διορισμός μου έχει υπογραφεί και ότι θα πάει για πίστωση. Ξέρεις πότε θα έχω το διορισμό στα χέρια μου;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

από validating member dr. wolf

γεια σας παιδια!

ηθελα να ρωτησω σχετικα με την παθολογικη κλινικη κοζανης και κερκυρας.

αξιζει να κανεις το γενικο μερος παθολογιας σε καποια απο αυτες?

αν εχει καποιος γνωση για αυτες ας με βοηθησει..

ευχαριστω εκ των προτερων!

γεια χαρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η θέση μου ανοιξε το τελευταιο δεκαημερο του σεπτεμβριου (με το καινουργιο φεκ) και μολισ την περασμενη εβδομαδα ηρθε ο διορισμος..ισως σε ολουσ νε ερθουν οι διορισμοι πολυ ενωριτερα...
Εμένα μου είπαν ότι ο διορισμός μου έχει υπογραφεί και ότι θα πάει για πίστωση. Ξέρεις πότε θα έχω το διορισμό στα χέρια μου;;
Είσαι σε καλό δρόμο!μόλις γυρίσει από την πίστωση θα σου βγεί ο διορισμός...υπολόγιζε 2-3 εβδομάδες :rolleyes:
Εχει βγαλει ΚΑΠΟΙΟΣ, ΠΟΤΕ γραμμη στο 5235500 ???????
Είχα δοκιμάσει πολλές φορές(μιλάμε για 50 την ημέρα).Τελικά μπόρεσα να τους πιάσω μόνο παρασκευή πριν τις 9:30.Μετά τις 10 μην δοκιμάζεις,τσάμπα σπαταλάς το χρόνο σου... :D
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γνωστη μου που η θεση της ανοιξε με τις 700+, διοριστηκε σημερα...το γραφω πληροφοριακα γιατι ειδα να γινεται λογος για Γεναρη.

edit: Δεν επαιξε κονέ ή ημετεριλίκι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γνωστη μου που η θεση της ανοιξε με τις 700+, διοριστηκε σημερα...το γραφω πληροφοριακα γιατι ειδα να γινεται λογος για Γεναρη.

edit: Δεν επαιξε κονέ ή ημετεριλίκι.

Δύσκολα χωρίς "προώθηση" του θέματος να έχει διοριστεί από τους 700+ . Το λέω γιατί έχω 2 παραδείγματα συναδέλφων που στάλθηκαν τα χαρτιά τους από Αυγουστο και ακόμα να διοριστούν (όλο στην ΥΔΕ κάνουν βόλτα αυτοί οι διορισμοί )!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχει βγαλει ΚΑΠΟΙΟΣ, ΠΟΤΕ γραμμη στο 5235500 ???????

Λοιπόν ακου τι θα κάνεις.Θα πας δια της πλαγίας οδου.Το 5235500 το έχουν κατεβασμένο συνέχεια,τουλάχιστον οσες φορές πήρα εγώ.Θα πάρεις μέσω τηλεφωνικού κέντρου 5232821 και θα ζητήσεις το γραφείο διορισμου ειδικευομένων.Δεν απαντάνε ουτε σε αυτό,αλλα αν επιμείνεις ίσως...!Την πρώτη μέρα που τους έβγαλα γραμμή και κράτησε τα στοιχεία μου για να ψάξει,μου είπε να πάρω την αλλή μέρα στις 11 και μιση-12.Την επόμενη μέρα μετά απο πολύ προσπάθεια απο τις 9 το πρωι όντως απάντησε στις 11 και μιση!!! Βέβαια αν κάποιος είναι απο Αθήνα καλύτερα ασ παει μια βολτα απο το υπουργειο γιατι μεσω τηλεφωνων χάνεις σχεδον 2 πρωινα.Good luck

Πληροφοριακα για οσους βρισκονται στην ιδια φάση,η θεση μου ανοιξε στις 700 και μου ειπε οτι εχει υπογραφει ο διορισμος μου και οτι εχει παει για πιστωση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ούτε στο δικό μου επαρχιακό νοσοκομείο έχουν εμφανιστεί οι ειδικευόμενοι που φύαν τα χαρτιά τους από ιούλιο. πιθανόν για κάποια να έχουν πέσει πιέσεις λόγω αναγκών και άλλα να είναι στο τέρμα. όπως τα αγροτικά που οι διορισμοι πηγαν 2 ταχυτήτων ανάλογα με το πόσον καιρό ήταν ήδη αδεια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΓΝ «ΑΤΤΙΚΟΝ»

Ανακοινώνεται ότι το «Αττικόν» αναγνωρίστηκε ως κατάλληλο να χορηγεί δεκαοχτώ (18) μήνες άσκηση στην ειδικότητα της Ψυχιατρικής, σύμφωνα με το ΦΕΚ 1775/5-9-2007/τ.Β.

Για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκαν δύο (2) θέσεις ειδικευόμενων ιατρών.

Η πλήρωση των προαναφερθεισών θέσεων σε πρώτη εφαρμογή και εφόσον ο αριθμός των αιτήσεων των ενδιαφερομένων είναι μεγαλύτερος των αριθμών θέσεων θα γίνει ύστερα από κλήρωση που θα πραγματοποιηθεί στις 18/12/07, ημέρα Τρίτη και ώρα 11 π.μ., στο γραφείο 418, στον 4o όροφο της νομαρχίας Αθηνών (Λ. Κηφισίας 125-127), ενώπιον επιτροπής που θα συγκροτηθεί με απόφαση του νομάρχη Αθηνών και στην οποία θα συμμετέχουν δύο (2) από τους ενδιαφερόμενους ιατρούς.

Στην κλήρωση μπορούν να λάβουν μέρος όσοι πληρούν τις προϋποθέσεις τοποθέτησης πρόσληψης και ειδικότερα:

Ιατροί, οι οποίοι έχουν εκπληρώσει το στάδιο της Παθολογίας-Νευρολογίας και εκκρεμούν αιτήσεις τους στη μερική και πλήρη ειδίκευση της Ψυχιατρικής.

Ιατροί που έχουν εκπληρώσει το στάδιο της Νευρολογίας και εκκρεμεί αίτηση τους στην Ψυχιατρική με τελική Παιδοψυχιατρική.

Ιατροί, των οποίων δεν εκκρεμεί αίτηση για ειδίκευση και επιθυμούν να ειδικευτούν στην ειδικότητα της Παιδοψυχιατρικής.

Ο ιατρός που θα κληρωθεί χάνει το δικαίωμα που τυχόν απορρέει από προγενέστερη αίτηση του, ενώ το διατηρεί εφόσον δεν αναδειχθεί υποψήφιος από την εν λόγω κλήρωση.

Η κλήρωση αφορά όσους έχουν υποβάλει αιτήσεις, ενώ όσοι από αυτούς δεν αναδειχθούν για κάλυψη θέσης διαμορφώνουν τη νέα σειρά προτεραιότητας με τη σειρά που κληρώθηκαν και με την προϋπόθεση ότι το ενδιαφέρον τους να παραμείνουν στη νέα σειρά το είχαν δηλώσει γραπτώς πριν την κλήρωση.

Το χρονικό διάστημα υποβολής των αιτήσεων είναι από 21/11/2007 μέχρι 04/12/2007.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν γνωριζει κανεις δηλ. για γενικο μερος παθολογιας σε κερκυρα και σε κοζανη?

το ξερω οτι ειμαι εκτος του θεματος σας, αλλα εδω βρηκα ενεργη συζητηση.

επειδη ΕΠΕΙΓΟΜΑΙ πια, θα το εκτιμουσα αν καποιος που ξερει με ενημερωνε σχετικα.

αν λειτουργουν αξιοπρεπως με ενδιαφερει, και αν υπαρχουν καλοι επιμελητες και διευθυντης.

ελπιζω να τυχω ανταποκρισης..

από validating member dr.wolf

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν γνωριζει κανεις δηλ. για γενικο μερος παθολογιας σε κερκυρα και σε κοζανη?

το ξερω οτι ειμαι εκτος του θεματος σας, αλλα εδω βρηκα ενεργη συζητηση.

επειδη ΕΠΕΙΓΟΜΑΙ πια, θα το εκτιμουσα αν καποιος που ξερει με ενημερωνε σχετικα.

αν λειτουργουν αξιοπρεπως με ενδιαφερει, και αν υπαρχουν καλοι επιμελητες και διευθυντης.

ελπιζω να τυχω ανταποκρισης..

από validating member dr.wolf

Η Παθολογικη κλινικη στην Κοζανη ειναι αρκετα αξιοπρεπης και για τα δεδομενα της ελληνικης επαρχιας αρκετα καλη.

Με 6 ειδικευομενους ητανε πολυ ζορι απο λαντζα αλλά έβλεπες πολλα περιστατικα αλλα με 10 πιστευω δεν θα εχει τοσο τρεξιμο.

Με 2-3 χρονια που υπολογιζω να εχεις αναμονη ωστοσο δεν ξερεις ποτε τι γινεται...ενας διευθυντης να αλλαξει ερχονται τα πανω κατω....

Λοιπον η κατασταση εχει ως εξης

τα χαρτια μου εφυγαν απο τη νομαρχια στις 12/9/2007 ( σιγουρο αυτο )΄

Απο κει και περα στο ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ οι αποδοσεις εχουν ως εξης¨

Διορισμος εντος Νοεμβριου σημειώσατε 1 ........3,20

Διορισμος εντος Δεκεμβριου σημειωσατε Χ........3,20

Διορισμος με το Νεο Ετος σημειώσταε 2........2,00

Οι επιλογες που βασικά εχω ειναι οι εξης

α.Κατεβαινω μια βολτιτσα στην Αθηνα στο υπουργειο και χτυπωντας φιλικα τον υπάλληλο στον ωμο σε στυλ τι τραβάς κι εσύ αναλαμβάνω να βοηθήσω την κατάσταση.......

β.Κανω ενα προγραμμα να καλει ο υπολογιστης το 8235500 αυτοματα.

γ.Αρχιζω να την ψαχνω για διορισμο σε Νομαρχια με ειδικοτητα γραφιας-κλητηρας και τα συναφή

δ.Τα α και β.

ε.Ολα τα παραπάνω.

Πάντως το καλυτερο μου το ειπε ενας φίλος¨....

Αφού λέει δεν απαντάνε στο τηλέφωνο στείλε ενα e-mail.......

emofftopicemstupidemstupidemstupidemstupid

Καλά πως δεν το χα σκεφτει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.