Jump to content

τι θέλουν τελικά οι γιατροι?


ira_82

Recommended Posts

εμένα πάλι γιατί μ αρέσει μόνο και αποκλειστικά ο γιατρός μου???τόσο ερωτευμένη είμαι.....

θέλει να πάει και εξωτερικό για ειδικότητα τι θα κάνω αν μετά αποφασίσει να μείνει εκεί?

εμένα πάλι γιατί μ αρέσει μόνο και αποκλειστικά ο γιατρός μου???τόσο ερωτευμένη είμαι.....

θέλει να πάει και εξωτερικό για ειδικότητα τι θα κάνω αν μετά αποφασίσει να μείνει εκεί?

για πείτε καμμιά ιδέα....... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 158
  • Created
  • Last Reply

Αφου υπαρχει ο φοβος να μεινει για παντα εκει....πες του πριν φυγει να σου γραψει 3 κουτακια Lexotanil...για παν ενεδεχομενο... :P:splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλει αρετή και τόλμη να συναγωνιστεί κάποια τις Αγγλίδες σε προσφορά.

Νομίζω οτι η αλληλεπίδραση με τη μορφή αυτή του βρεττανικού πολιτισμού,θα αποβεί άκρως ωφέλιμη για τις Ελληνίδες νεοσσούς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμένα πάλι γιατί μ αρέσει μόνο και αποκλειστικά ο γιατρός μου???τόσο ερωτευμένη είμαι.....

θέλει να πάει και εξωτερικό για ειδικότητα τι θα κάνω αν μετά αποφασίσει να μείνει εκεί?

για πείτε καμμιά ιδέα....... emconfused

Oυδείς αναντικατάστατος... :mellow:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...
Συγγνώμη,η απορία σου είναι αν οι γιατροί τις θέλουν πλούσιες και ωραίες;

Γιατί,οι άλλοι πώς τις θέλουν;

φτωχές και άσχημες;

ΧΑΧΑΧΑ σωστός...

συμφωνώ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμένα πάλι γιατί μ αρέσει μόνο και αποκλειστικά ο γιατρός μου???τόσο ερωτευμένη είμαι.....

θέλει να πάει και εξωτερικό για ειδικότητα τι θα κάνω αν μετά αποφασίσει να μείνει εκεί?

για πείτε καμμιά ιδέα....... emconfused

Oυδείς αναντικατάστατος... :mellow:

Ετσι, έτσι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 6 years later...

Πω πωωωωωωωω... Μα που ήταν κρυμένο τόσο καιρό αυτο το ποστ-διαμάντι? Από σημερα και ωρα 15:25 έχει γίνει μακραν το αγαπημένο μου. Τέτοιο γέλιο είχα να κάνω από τότε πήγα μισομεθυσμένη να δώσω Ιστολογία.

ira-82 χαίρομαι πραγματικά που δεν είμαι η μόνη διαγνωσμένη (για άλλους λόγους!) σε αυτη την "παρέα"!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

To anyone who may concern.....I'll be back.....really soon.....forever this time (I hope)....I've made my mind up. (Got a terrible headache, please, don't.....). Never liked London anyway ;) (In case that I've got to leave again, u r more than welcome to join, u know that for Christ's sake....)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Πεθαμένο" topic εδώ και 6,5 χρόνια.....τέλεια ....Σε λίγες εβδομάδες εγώ γυρνάω, άλλος θα αργήσει... emfurious

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.