Jump to content

τι θέλουν τελικά οι γιατροι?


ira_82

Recommended Posts

emarup Εγώ δεν είπα ότι οι γιατροί υπερέχουν συγκριτικά με τους άλλους άντρες emdevil Διότι η εν προκειμένω υπεροχή δεν έχει σημείο αναφοράς τον επαγγελματικό σας προσανατολισμό: εξάλλου εγώ το'χω πάρει απόφαση ότι ένας σύντροφος γιατρός δε θα'ναι ποτέ ολοκληρωτικά δικός μου <_< (νταξ και μένα ο πρώτος μου και μέγας έρως ήτο και είναι η Τέχνη μου) ;)emharpemkiss
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 158
  • Created
  • Last Reply

Εγώ συμφωνώ σε πολλά από αυτά που λέει ο φίλος μου arianos και όντως μ αρέσουν οι γιατροί και τους θεωρώ πολύ πάνω από το μέσο όρο. Επίσης, όπως είπα πιο πάνω τους την πέφτουν σαν τρελές πολλές, ακόμη και ασθενή έχω δει!!!!!! Για να μη μιλήσω για συγγενείς και συνοδούς ασθενών... Όμως, ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ γιατρούς την πέφτουν πάρα-πάρα πολύ! Ιδίως αν είναι εμφανίσιμες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να αντιστρέψω την ερώτηση:Τι θέλουν οι γυναίκες από τους γιατρούς; Μήπως τελικά είναι μόνο τα λεφτά και το όνομα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να αντιστρέψω την ερώτηση:Τι θέλουν οι γυναίκες από τους γιατρούς; Μήπως τελικά είναι μόνο τα λεφτά και το όνομα;

Το κορμι μας θελουνε φιλε μου Liszt...το κορμι μας... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ το έχω κατάλαβει αυτό φίλε μου αριανέ και το παράδοξο είναι όλες μα όλες :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και οχι μονο αυτο...μα να μη μας αφηνουνε σε ησυχια :D ?Τι λυσσα κακια ειναι αυτη πια :lol: ?Ελεος!!Εχουμε και δουλειες :splaaaats:B) !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να αντιστρέψω την ερώτηση:Τι θέλουν οι γυναίκες από τους γιατρούς; Μήπως τελικά είναι μόνο τα λεφτά και το όνομα;

Το κορμι μας θελουνε φιλε μου Liszt...το κορμι μας... :lol:

Εγώ το έχω κατάλαβει αυτό φίλε μου αριανέ και το παράδοξο είναι όλες μα όλες :lol:

Και οχι μονο αυτο...μα να μη μας αφηνουνε σε ησυχια :D ?Τι λυσσα κακια ειναι αυτη πια :lol: ?Ελεος!!Εχουμε και δουλειες :splaaaats:B) !!

Να φαω τις μπουκλες μου ογκραντεν ή στιφαδο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαρινάτες μπούκλες και ναπολιτάνα σε ίσιο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και βεβαια ειμαστε αντρες ετοιμοι για ολα :lol: !!

Και,ειλικρινα,δεν καταλαβαινω προς τι οι ειρωνειες :D ...

Για ρωτηστε αυτες που ξερουν!!Τζουλ,ιρα_82...Για πειτε στις μικρες και απειρες :D τι αξιζουν οι γιατροι!!

Που περπατανε και τριζουν τα μωσαικα B) ... που οταν το βραδυ ειμαστε με τις αγαπημενες μας ιδρωνουνε οι τοιχοι απο τον ερωτισμο που εκπεμπουμε :lol: ...

Μ@Ν1Ι<,ζητω ενισχυσεις...Μας την πεσανε :lol: ...Που ειναι ο Σπεργκεμπιετ οταν τον χρειαζεσαι emhelp ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οχι βρε

ειμαστε φουλ γραμμωμενοι

απλα τρωμε σιδερα

Φίλε lor, δε σε ξέρω και δε θάλω να σ αμφισβητήσω ,αλλά τόσα χρόνια σ αυτή τη σχολή δεν είδα κανέναν γραμμωμένο!!!! emshowoffemweight_lift2 Λίγο λαπάδες μου φαίνονταν οι περισσότεροι.. ευτυχώς όχι όλοι.Εννοείτε ότι οι γράφοντες στο φόρουμ, εξαιρούνται!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ έχω φώτο και μαρτυρίες που αποδεικνύουν το αντίθετο emsplats:P

Φίλε αριανέ επικίνδυνη η χρήση του σπερ. Απρόβλεπτες αντιδράσεις μπορεί να φέρει

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Οι γιατροί είναι γκομενομαγνήτες και μόνο το καλύτερο αξίζουν :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδί μου,τι να τον κάνεις τον Σκέτο γιατρό??

Ο επιμελητής γιατρός του ΕΣΥ μας ενδιαφέρει πως είναι(κι αν μας κάθεται)!! ;):P:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδί μου,τι να τον κάνεις τον Σκέτο γιατρό??

Ο επιμελητής γιατρός του ΕΣΥ μας ενδιαφέρει πως είναι(κι αν μας κάθεται)!! ;):P:splats:

Σιγά το αξίωμα!!!! Πες καλύτερα ο κλινικάρχης! (τον ερωτευόμαστε και αγύμναστο)!!!!! :wub::P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μη σου πω και με καράφλα!!(οι γκρίζοι κροτάφοι επιβάλλονται)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

arianos να απαντησω εγω αντι για τη Τζουλ και την Ηρα82;Μερικοι γιατροι πρεπει να αφησουν το καλαμι στο σπιτι :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α βρε Γουινι δεν μπορουσες να μην εκσφενδονισεις την κακιουλα σου :Demiloveyou !!

Ε,λοιπον κυριες μου και ωραιοι ειμαστε και γκριζους κροταφους εχουμε,γραμμωμενοι δεν ειμαστε,αλλα ειμαστε αρκουντως αθλητικοι και τα τσιμεντα πεφτουνε στο διαβα μας και ολα :lol:!!

Οι διαφωνιες σας ειναι σεβαστες ,δε μας πειραζουν,αλλωστε ανθρωποι ειμαστε και εμεις οι γιατροι,δεν προλαβαινουμε να τις χορτασουμε και ολες emsplats:lol: !!

Ας αφησουμε να μιλησουν οσες ξερουν να εκτιμησουν το καλο το πραγμα και " σε οσες αρεσουμε,για τις αλλες δε θα μπορεσουμε" empiano !! :P:P:P

Για να σοβαρευτουμε ομως,δεν απαντησε καμια σας τι θελουν οι γυναικες απο τους γιατρους(εκτος απ'τα κορμια μας :D )?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε ας ριξω και μια κακια για τις γυναικες γιατρους...ας αφησουν μερικες το καλαμι στο σπιτι!

Παντα για μερικους/ες μιλαω.

Παντως εχω να πω οτι καλαμι μονο οι Ελληνες/ιδες γιατροι εχουνε.Εχω ξενους φιλους γιατρους και οχι μονο Ιταλους....αλλα αυτη την ψωναρα του στυλ "εγω ειμαι γιατρος"....ε δε την εχουνε.

Τι θελω εγω;Εεε κατι διαφορετικο...απο ολες τις πλευρες.Τωρα αν ειναι γιατρος ή κι εγω δε ξερω....νταξ δε μου αλλαζει τη ζωη τουλαχιστον σ'αυτη τη φαση της ζωης μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ησασταν σαφεστατη δεσποινις Γουινι :lol: ...

Καταλαβα :D !Αυτο το απροσδιοριστο στις απαιτησεις των γυναικων γενικοτερα απο τους αντρες ηταν ανεκαθεν ο ασφαλεστερος τροπος να οδηγηθει ενας αντρας στο ψυχιατρειο :lol::lol: !!

Αντε κακιες για το αλλο φυλο θα το κανουμε εδω μεσα :D !!

Πες βρε Γουινι οτι τον θες αντρακλα ψηλο,μπρατσονι,κονομημενο,εξυπνο κτλ.!!Δεν ειναι ντροπη emgoal !!

Και γω τη θελω ομορφη,με μεγαλο στηθος και να μη μου τα πρηζει!!Ολα τα αλλα φτιαχνονται :lol: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παντως εχω να πω οτι καλαμι μονο οι Ελληνες/ιδες γιατροι εχουνε.Εχω ξενους φιλους γιατρους και οχι μονο Ιταλους....αλλα αυτη την ψωναρα του στυλ "εγω ειμαι γιατρος"....ε δε την εχουνε.

Καλάααααα...... Πού να δεις τις Αμερικάνες όχι γιατρούς, φοιτήτριες 4ο έτος. Από ψώνιο και καβαλημένο καλάμι άλλο τίποτα... Και οι άντρες τα ίδια. Δεν καταδέχονται να μιλήσουν σε ξένο. Δλδ ακόμα και αν σου μιλάνε, το καταλαβαίνεις στο βλέμμα και στο στυλ ότι σε αντιμετωπίζουν ως Αλβανό. Και ΕΙΔΙΚΑ οι Νεουορκέζες (Παιδιά μακριά. Bitches!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.