Jump to content

τι θέλουν τελικά οι γιατροι?


ira_82

Recommended Posts

Στάνταρ οι γιατροί δε θέλουν και τρελά έξυπνες ή δυναμικές γυναίκες, γιατί οι ίδιοι έχουν συνηθίσει την κορυφή (και καλά λόγω σχολής και διαβάσματος.... emeleos υπάρχουν και άλλοι που διαβάζουν) και μια γυναίκα με υψηλό δείκτη νοημοσύνης τους ταράζει τα νερά. Και αν επιλέξουν μια σύντροφο γιατρό, θα το κάνουν για την κατανόηση που δείχνει κρίνοντας εξ ιδίων τα αλλότρια (και επίσης για τις προοπτικές καριέρας) :anavwfwties:

Το ό,τι επιλέγουν τελικά για εγωιστικούς λόγους να ΜΗΝ προχωρήσουν σε σχέση, δε σημαίνει ότι η έλξη δεν υπάρχει ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 158
  • Created
  • Last Reply
Χαχαχαχαχα

θα προσθέσω και ακόμα ποια άλλη θέλω...αααααααααααχ

θεοφανία παπαθωμά...

Απ ότι άκουσα είναι έγκυος απ τον Πασχάλη Τσαρούχα.... Η ΑΤΑΛΑΝΤΗ ηθοποιος!!!!! :splats::splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω παντως συμμεριζομαι τον ενθουσιασμο του baby για τη Θεοφανια,για λογους που καταλαβαινουμε πολυ καλα οι δυο μας :D !

Απο την αλλη,συμμεριζομαι και τις επιφυλαξεις για το ταλεντο της,αν και αυτο ειναι μαλλον δευτερευον :lol: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η πληροφορική έχει μέλλον για τους Ελληνες επειδή δε γίνονται εισαγωγές αλλοδαπών κομπιουτεράδων.

Ο πρώτος που θα φέρει Ινδούς ή Ρώσους προγραμματιστές στην Ελλάδα θα θησαυρίσει.

Θα έχει όμως πολύ σοβαρά προβλήματα με τη νομοθεσία της Ε.Ε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η πληροφορική έχει μέλλον για τους Ελληνες επειδή δε γίνονται εισαγωγές αλλοδαπών κομπιουτεράδων.

Ο πρώτος που θα φέρει Ινδούς ή Ρώσους προγραμματιστές στην Ελλάδα θα θησαυρίσει.

Θα έχει όμως πολύ σοβαρά προβλήματα με τη νομοθεσία της Ε.Ε.

τι τραβάτε και σεις οι γιατροί αλλά και μείς οι γκόμενες των γιατρών....αχχχχχχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ό,τι επιλέγουν τελικά για εγωιστικούς λόγους να ΜΗΝ προχωρήσουν σε σχέση, δε σημαίνει ότι η έλξη δεν υπάρχει ;)
Μα δε μίλησα για έλξη. Μίλησα για σχέση :P

emarright Spergebiet: να και κάτι σωστό που είπες, ωστόσο με όλη μου την εμπειρία από κομπιουτεράδες, δηλώνω ότι από άποψη εργασιακή είναι ευνοημένοι (=ούτε ο κομπιουτεράς είναι αποκλειστικά δικός μας...) Κορίτσια... εγώ επιμένω στο μεγαλο-εφοπλιστή :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω παντως συμμεριζομαι τον ενθουσιασμο του baby για τη Θεοφανια,για λογους που καταλαβαινουμε πολυ καλα οι δυο μας :D !

Απο την αλλη,συμμεριζομαι και τις επιφυλαξεις για το ταλεντο της,αν και αυτο ειναι μαλλον δευτερευον :lol: !!

Αγαπητέ μου φίλε, για τους ηθοποιούς είναι μάλλον πρωτεύον....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, αν κρίνω απ΄όσα γράφονται αυτές τις μέρες, οι περισσότεροι γιατροί, άντρες και γυναίκες, είμαστε ψιλομπακούρια!!!!! :splats::splats::splats: Μήπως κοκορευόμαστε για την πέρασή μας στο αντίθετο φύλο τσάμπα; :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπα...Το στατιστικο δειγμα δεν ειναι καλο,γιατι μπορει πολλοι μη μπακουρια να μη γραφουν ή να μη λενε πως ΔΕΝ ειναι μπακουρια...για ποιο λογο αραγε :lol: ?Απο κει και περα πιστευω οτι οι γιατροι ειμαστε λιγο ιδιοτροποι με το αλλο φυλο.Η μια μας μυριζει,η αλλη μας ξινιζει...Ειμαστε υπερ το δεον εκλεκτικοι :D !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπα...Το στατιστικο δειγμα δεν ειναι καλο,γιατι μπορει πολλοι μη μπακουρια να μη γραφουν ή να μη λενε πως ΔΕΝ ειναι μπακουρια...για ποιο λογο αραγε :lol: ?Απο κει και περα πιστευω οτι οι γιατροι ειμαστε λιγο ιδιοτροποι με το αλλο φυλο.Η μια μας μυριζει,η αλλη μας ξινιζει...Ειμαστε υπερ το δεον εκλεκτικοι :D !

άντε???!!! :blink::blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άδικο έχουμε; emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα συμφωνήσω ότι είμαστε υπερεκλεκτικοί κι ας μας ειρωνεύετε η ήρα. Ξέρετε πού οφείλεται η μπακουρίαση, ε; είναι η μοναξιά της κορυφής!!!!!!!!! :splats::splats::splats::splats::splats::splats::splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα συμφωνήσω ότι είμαστε υπερεκλεκτικοί κι ας μας ειρωνεύετε η ήρα. Ξέρετε πού οφείλεται η μπακουρίαση, ε; είναι η μοναξιά της κορυφής!!!!!!!!! :splats::splats::splats::splats::splats::splats::splats::splats:

Σιγά ρε παιδιά η μοναξιά της κορυφής...!!!τι δηλαδή είστε τόσο καλοί που δεν μπορείτε με τίποτα να βρείτε αντάξιους σας???δεν λέω να πάρετε ότι κι ότι αλλά ο οποιοσδήποτε μπορεί να είναι εκλεκτικός γιατί είμαστε δεν είμαστε γιατροί σχεδόν όλοι έχουμε μεγάλη ιδέα για τον εαυτό μας...δηλαδή πως θέλετε να είναι κάποιος για να τον/την κάνετε ταίρι σας?? emarleft και γυρνάμε στο βασικό ερώτημα του θέματος πάλι :P:P

να ρωτήσω κάτι γιατί αυτή την ιδιοτροπία την έχω προσέξει και μου έχει κάνει εντύπωση όλοι δηλαδή λίγο πειραγμένοι στα νεύρα είστε???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ετσι!!Μονο με την Αντζελινα ειμαστε ενταξει εμεις και οι κοπελες με τον Μπραντ!!Αλλα εχε χαρη που ειμαστε φιλευσπλαγχνοι και αφηνουμε και κοινους θνητους να χαιρονται τις κορμαρες και τους αξιαγαπητους χαρακτηρες μας :splats: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ετσι!!Μονο με την Αντζελινα ειμαστε ενταξει εμεις και οι κοπελες με τον Μπραντ!!Αλλα εχε χαρη που ειμαστε φιλευσπλαγχνοι και αφηνουμε και κοινους θνητους να χαιρονται τις κορμαρες και τους αξιαγαπητους χαρακτηρες μας :splats: !!

για τις κορμάρες εξαρτάται τον γιατρό...για τον αξιοαγάπητο χαρακτήρα σας όμως .... :P:P:lol::anavwfwties:

άσε που η Αντζελίνα και ο Μπράντ είναι ζευγάρι βρέ κρίμα να τους χωρίσετε....... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μερικοί πάντως που είναι στο κουρμπέτι δε δηλώνουν οτι είναι γιατροί.

Αντιθέτως επιλέγουν άλλες ιδιότητες καθιστάμενοι πιο ελκυστικοί.

Οσοι πάλι επιλέξουν να αποκαλύψουν την ιατρική τους ιδιότητα,έχουν το πλεονέκτημα της εκτέλεσης ενδομυικών ενέσεων.

Οπως είναι γνωστό ο πόνος που προκαλούν οι τελευταίες ηδονίζει πλήθος κορασίδων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ετσι!!Μονο με την Αντζελινα ειμαστε ενταξει εμεις και οι κοπελες με τον Μπραντ!!Αλλα εχε χαρη που ειμαστε φιλευσπλαγχνοι και αφηνουμε και κοινους θνητους να χαιρονται τις κορμαρες και τους αξιαγαπητους χαρακτηρες μας :splats: !!

embaaaembaaaembaaa Σιτεψε και ο Μπραντ....... :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

embaaaembaaaembaaa Σιτεψε και ο Μπραντ....... :mellow:

Νάτη! Νάτη! Αυτή γουστάρει τεκνάκια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νάτη! Νάτη! Αυτή γουστάρει τεκνάκια...

emkidemlove1emshy:D (ασε που για τον Μπραντ η πρων αγαπημενη του Γκουινεθ δεν ηταν κ ιδιατερα "γενναιοδωρη" στις περιγραφες :P:P ......και καλα που χωρισε δηλαδη: αχ ο Κρις Μαρτιν.........)

Οχι κ Ορλαντο βρε Τζουλ.....ξενερα ειναι ο τυπας..... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Οκ, εμένα μου αρέσουν συνηθως οι φλούφληδες :P (με 1 μοναδική εξαιρεση) αν και ο Ορλάντο μόνο ξενέρα δεν είναι :wub: Ε και αν είναι ξενέρωτος, μου τον αφήνουν οι άλλες μόνο για μένα ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Οκ, εμένα μου αρέσουν συνηθως οι φλούφληδες :P (με 1 μοναδική εξαιρεση) αν και ο Ορλάντο μόνο ξενέρα δεν είναι :wub: Ε και αν είναι ξενέρωτος, μου τον αφήνουν οι άλλες μόνο για μένα ;)

και μενα οι φλουφληδες.....και οι παππουδες :blink: ...Ενταξει...παω πασο...ειναι ΨΗΛΟΣ ο Ορλαντο! Χαλαλι σου! αν και....οι φημες λενε...οτι το μπογιατιζει το προφιτερολ :P (κανεις δεν ειναι τελειος ομως... :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.