Jump to content

τι θέλουν τελικά οι γιατροι?


ira_82

Recommended Posts

Πάντως που έχουν ειπωθεί και εννοηθεί για τους άνδρες γιατρούς, τώρα που μας κυνηγάνε και μας κλείνουν και φυλακή θα γίνουμε ανάρπαστες :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 158
  • Created
  • Last Reply
Το καλαμι ειναι αρκετα μακρυ για ολους... :P:P

Συμφωνώ ο,τι κι αν υπονοείς!!!!!!!!!!! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Ε ας ριξω και μια κακια για τις γυναικες γιατρους...ας αφησουν μερικες το καλαμι στο σπιτι!

Παντα για μερικους/ες μιλαω.

Παντως εχω να πω οτι καλαμι μονο οι Ελληνες/ιδες γιατροι εχουνε.Εχω ξενους φιλους γιατρους και οχι μονο Ιταλους....αλλα αυτη την ψωναρα του στυλ "εγω ειμαι γιατρος"....ε δε την εχουνε.

Τι θελω εγω;Εεε κατι διαφορετικο...απο ολες τις πλευρες.Τωρα αν ειναι γιατρος ή κι εγω δε ξερω....νταξ δε μου αλλαζει τη ζωη τουλαχιστον σ'αυτη τη φαση της ζωης μου.

Winmx, επειδή υποθέτω ότι είμαι από τις μερικές που υπονοείς, αρνούμαι ν αφήσω το καλάμι σπίτι! Είναι φετίχ! :splats::splats::splats: εξάλλου αρκετή αποξίωση υπάρχει για τους γιατρούς άντρες και γυναίκες, λόγω ανεργίας. Ας .εχουμε την ψευδαίσθηση ότι ερωτικά είμαστε περιζήτητοι!!!!!!!! :wub::wub::wub:

Ησασταν σαφεστατη δεσποινις Γουινι :lol: ...

Καταλαβα :D !Αυτο το απροσδιοριστο στις απαιτησεις των γυναικων γενικοτερα απο τους αντρες ηταν ανεκαθεν ο ασφαλεστερος τροπος να οδηγηθει ενας αντρας στο ψυχιατρειο :lol::lol: !!

Αντε κακιες για το αλλο φυλο θα το κανουμε εδω μεσα :D !!

Πες βρε Γουινι οτι τον θες αντρακλα ψηλο,μπρατσονι,κονομημενο,εξυπνο κτλ.!!Δεν ειναι ντροπη emgoal !!

Και γω τη θελω ομορφη,με μεγαλο στηθος και να μη μου τα πρηζει!!Ολα τα αλλα φτιαχνονται :lol: !!

Φίλε μου,δεν ξέρω αν σου έχω πει ότι μια από τις μεγάλες μου αγάπες είναι η Ψυχιατρική. Βλέπω λοιπόν, μια εμμονή με το μεγάλο στήθος κι αναρωτιέμαι.... emeksypnakias μήπως υπάρχει μια καθήλωση στο στομστικό στάδιο ανάπτυξης; :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::blink::splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ ο,τι κι αν υπονοείς!!!!!!!!!!! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Winmx, επειδή υποθέτω ότι είμαι από τις μερικές που υπονοείς, αρνούμαι ν αφήσω το καλάμι σπίτι! Είναι φετίχ! :splats::splats::splats: εξάλλου αρκετή αποξίωση υπάρχει για τους γιατρούς άντρες και γυναίκες, λόγω ανεργίας. Ας .εχουμε την ψευδαίσθηση ότι ερωτικά είμαστε περιζήτητοι!!!!!!!! :wub::wub::wub:

Φίλε μου,δεν ξέρω αν σου έχω πει ότι μια από τις μεγάλες μου αγάπες είναι η Ψυχιατρική. Βλέπω λοιπόν, μια εμμονή με το μεγάλο στήθος κι αναρωτιέμαι.... emeksypnakias μήπως υπάρχει μια καθήλωση στο στομστικό στάδιο ανάπτυξης; :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::blink::splats::splats:

χα χα χα καλό ρανια!!!

Συμφωνώ ο,τι κι αν υπονοείς!!!!!!!!!!! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Winmx, επειδή υποθέτω ότι είμαι από τις μερικές που υπονοείς, αρνούμαι ν αφήσω το καλάμι σπίτι! Είναι φετίχ! :splats::splats::splats: εξάλλου αρκετή αποξίωση υπάρχει για τους γιατρούς άντρες και γυναίκες, λόγω ανεργίας. Ας .εχουμε την ψευδαίσθηση ότι ερωτικά είμαστε περιζήτητοι!!!!!!!! :wub::wub::wub:

Φίλε μου,δεν ξέρω αν σου έχω πει ότι μια από τις μεγάλες μου αγάπες είναι η Ψυχιατρική. Βλέπω λοιπόν, μια εμμονή με το μεγάλο στήθος κι αναρωτιέμαι.... emeksypnakias μήπως υπάρχει μια καθήλωση στο στομστικό στάδιο ανάπτυξης; :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::blink::splats::splats:

χα χα χα καλό ρανια!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το καλαμι ειναι αρκετα μακρυ για ολους... :P:P

Χεχ εξαρτάται γιατί το χρησιμοποιείς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα,ολα αυτα για τα σταδια αναπτυξης της ψυχαναλυσης δεν τα πολυπιστευω,αν και δεν απορριπτω πληρως την ψυχαναλυση :D ....

Απο την αλλη δεν εχω κανενα προβλημα να ομολογησω την αδυναμια μου στα μεγαλα και στητα στηθη emoops ,οπως οι περισσοτεροι αντρες φανταζομαι :lol: ...

Για να ερθω στο θεμα του τοπικ,εγω σα μελλοντικος γιατρος χεστηκα ποσα λεφτα εχει η κοπελα...Ο σωστος ο αντρας δε δεχεται να τον συντηρει η γυναικα του,αντιθετα παλευει με τον κοπο του να την εχει βασιλισσα -_- ...

Και για να γινω πιο συγκεκριμενος τι θελω απο τη γυναικα...Βασικα,αν δω καποια στο δρομο,πρωτα απ'ολα την κοιταω στο στηθος :D ...αν με ικανοποιησει,μετα ριχνω μια ματια στο προσωπο...κανω ενα γρηγορο συνδυασμο-ζυγισμα των δεδομενων στο μυαλο μου(οπου μαλλον περισσοτερα μορια λαμβανει το στηθος,νταξει μην ειναι και καμια σκυλοφατσα :lol: )και αν εγκρινω,τοτε γυρναω το κεφαλι μου για να δω τι λεει αυτη και απο emkwlosemgoal !!Αν λοιπον το τριπτυχο στηθος-προσωπο- emkwlos(με αυτη τη σειρα) ικανοποιουν,τοτε η κοπελα εχει περασει το πρωτο τεστ και μενει η αξιολογηση της προσωπικοτητας,οπου εκει πια κρινονται τα παντα και λογοι κοψιματος ειναι η γκρινια,η μιζερια,το ψωνιο και αλλα πολλα...

Αναφορικα με την ηλικια σαφως προτιμουνται οι μικροτερες,αλλα και μεγαλυτερη κανα δυο χρονια(το πολυ!!) δε μας χαλαει...

Εγω αυτα ειπα και ελαλησα,με ειλικρινεια και θαρρος και τωρα πετροβοληστε οσο θελετε :lol: ...

Προσωπικα πιστευω μετραει πρωτα η εξωτερικη εμφανιση,για να τραβηξει το ενδιαφερον και το πρασινο φως για σχεση θα το δωσει η προσωπικοτητα,οπου οι προτιμησεις ποικιλουν,για αυτο και πιστευω δεν αξιζει τον κοπο να επεκταθω περισσοτερο emcolgate...

Ενα ομορφο προσωπο,ενα σωμα με καμπυλες(δε χαθηκε ο κοσμος να υπαρχουν και μερικα κιλακια παραπανω,δε μ'αρεσουν οι κοκκαλιαρες-σαμαροπάιδα :P ) και,βεβαια,μια ζεστη καρδια ειναι ο,τι χρειαζεται ενα αντρας,και οχι απαραιτητα γιατρος,απο μια κοπελα!!Οσοι ενδιαφερονται για λεφτα,κοινωνικη θεση κτλ ειναι κοινοι απατεωνες και καλα θα κανουν τα κοριτσια να μεινουν μακρια τους...

ΥΓ. ιρα_82,ειναι ολες οι φιλες σου ετσι ενθουσιωδεις για γιατρους σαν εσενα :P ??Πες τους να γραφουν στο φορουμ μας και,αν ειναι νοστιμες,καλα κοριτσια,απο 25 χρονων και κατω,τοτε να βγουμε και κανα καφε ολοι μαζι,μην περιοριζομαστε στο απροσωπο του διαδικτυου :lol: !!Περιμενω απαντηση σου συντομα :lol: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα,ολα αυτα για τα σταδια αναπτυξης της ψυχαναλυσης δεν τα πολυπιστευω,αν και δεν απορριπτω πληρως την ψυχαναλυση :D ....

Απο την αλλη δεν εχω κανενα προβλημα να ομολογησω την αδυναμια μου στα μεγαλα και στητα στηθη emoops ,οπως οι περισσοτεροι αντρες φανταζομαι :lol: ...

Για να ερθω στο θεμα του τοπικ,εγω σα μελλοντικος γιατρος χεστηκα ποσα λεφτα εχει η κοπελα...Ο σωστος ο αντρας δε δεχεται να τον συντηρει η γυναικα του,αντιθετα παλευει με τον κοπο του να την εχει βασιλισσα -_- ...

Και για να γινω πιο συγκεκριμενος τι θελω απο τη γυναικα...Βασικα,αν δω καποια στο δρομο,πρωτα απ'ολα την κοιταω στο στηθος :D ...αν με ικανοποιησει,μετα ριχνω μια ματια στο προσωπο...κανω ενα γρηγορο συνδυασμο-ζυγισμα των δεδομενων στο μυαλο μου(οπου μαλλον περισσοτερα μορια λαμβανει το στηθος,νταξει μην ειναι και καμια σκυλοφατσα :lol: )και αν εγκρινω,τοτε γυρναω το κεφαλι μου για να δω τι λεει αυτη και απο emkwlosemgoal !!Αν λοιπον το τριπτυχο στηθος-προσωπο- emkwlos(με αυτη τη σειρα) ικανοποιουν,τοτε η κοπελα εχει περασει το πρωτο τεστ και μενει η αξιολογηση της προσωπικοτητας,οπου εκει πια κρινονται τα παντα και λογοι κοψιματος ειναι η γκρινια,η μιζερια,το ψωνιο και αλλα πολλα...

Αναφορικα με την ηλικια σαφως προτιμουνται οι μικροτερες,αλλα και μεγαλυτερη κανα δυο χρονια(το πολυ!!) δε μας χαλαει...

Εγω αυτα ειπα και ελαλησα,με ειλικρινεια και θαρρος και τωρα πετροβοληστε οσο θελετε :lol: ...

Προσωπικα πιστευω μετραει πρωτα η εξωτερικη εμφανιση,για να τραβηξει το ενδιαφερον και το πρασινο φως για σχεση θα το δωσει η προσωπικοτητα,οπου οι προτιμησεις ποικιλουν,για αυτο και πιστευω δεν αξιζει τον κοπο να επεκταθω περισσοτερο emcolgate...

Ενα ομορφο προσωπο,ενα σωμα με καμπυλες(δε χαθηκε ο κοσμος να υπαρχουν και μερικα κιλακια παραπανω,δε μ'αρεσουν οι κοκκαλιαρες-σαμαροπάιδα :P ) και,βεβαια,μια ζεστη καρδια ειναι ο,τι χρειαζεται ενα αντρας,και οχι απαραιτητα γιατρος,απο μια κοπελα!!Οσοι ενδιαφερονται για λεφτα,κοινωνικη θεση κτλ ειναι κοινοι απατεωνες και καλα θα κανουν τα κοριτσια να μεινουν μακρια τους...

ΥΓ. ιρα_82,ειναι ολες οι φιλες σου ετσι ενθουσιωδεις για γιατρους σαν εσενα :P ??Πες τους να γραφουν στο φορουμ μας και,αν ειναι νοστιμες,καλα κοριτσια,απο 25 χρονων και κατω,τοτε να βγουμε και κανα καφε ολοι μαζι,μην περιοριζομαστε στο απροσωπο του διαδικτυου :lol: !!Περιμενω απαντηση σου συντομα :lol: !!

δυστυχώς αριενέ μου οι φίλες μου είναι δεσμευμένες και πάλι δυστυχώς όχι με γιατρούς....όσο για την εμμονή σου στο στήθος να σου δώσω μια συμβουλή?αν βρεις γυναίκα να μην γκρινιάζει και να μη στα πρήζει όπως λές πάρ την κι ας μην μπορείς να ξεχωρίσεις από που είναι το ντεκολτέ μπρος ή πίσω???χα χα

τώρα πάντως με προκαλείς να θέσω κι άλλο θέμα, είναι ψύχωση των γιατρών το μεγάλο στήθος γιατί πρώτη φορά και γώ από τον δικό μου την άκουσα αυτήν την εμμονή κανείς άλλος φίλος μου δεν είχε αυτό το πρόβλημα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Απλα ο φιλος σου και εγω ειμαστε ειλικρινεις,αυτος μεν επειδη τα εχει μαζι σου,εγω δε γιατι μιλαω απο το ιντερνετ :lol: !!Οι αλλοι φιλοι σου σου ελεγαν ψεματα <_< !!Ειμαι κατηγορηματικος :angry: !!Τους προσεξες αν την ωρα που στο λεγανε μηπως σε κοιταζανε στο στηθος :lol: ?Μηπως πουλαγανε φουμαρα οτι ειναι υπερανω,για να σε ριξουνε -_- ?Μηπως δε θελανε να σε φερουν σε δυσκολη θεση emoops ,αν και μαλλον δε θα εχεις τετοιο προβλημα αφου σε διαλεξε ο δικος σου :splaaaats:emstupid:D ?Δεν εχεις ιδεα τι μαλακιες μπορει να πει ενας αντρας για να βγαλει γκομενα :lol: !!Και οπως και να το κανεις ειναι χαλι να εχει ο αντρας μεγαλυτερο στηθος απο τη γυναικα στο ζευγαρι :splaaaats: !!Γιατι το'χω δει και αυτο :huh: !!

Δεν ειπα να ναι και Παμελα η γυναικα,αλλα μην ειναι και κρεμαστρα...αυτο ειπα εγω...

Παντως ιρα_82 εισαι πολυ μοναχοφάισσα :P ...Ολες οι γυναικες πολυ σπανια προθυμοποιουνται να κανουν κονε στους φιλους τους...ακομα και οι ξαδερφες...Τι κακια ζηλια και αυταρεσκεια ειναι αυτη :angry: ?Αμαν emeleos !!Σιγα που δεν εχεις ελευθερες φιλες embaaa !!Απλα ειμαι σιγουρος πως τετοια λες και στο γιατρο σου για να μη τις λιγουρευτει και αντιστροφως :lol: !!Οποιος φυλαει τα ρουχα του εχει τα μισα emcolgate !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλε μου αριανέ, σου χω το απόλυτο θηλυκό: τεράστιο στήθος, γλυκιά φατσούλα, ονειροπόλο βλέμμα ,στόμα έχει και μιλιά δεν έχει και θα σε ταίζει και το γαλατάκι σου κάθε πρωί: Την Αγελαδίτσα της ΦΑΓΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Απλα ο φιλος σου και εγω ειμαστε ειλικρινεις,αυτος μεν επειδη τα εχει μαζι σου,εγω δε γιατι μιλαω απο το ιντερνετ :lol: !!Οι αλλοι φιλοι σου σου ελεγαν ψεματα <_< !!Ειμαι κατηγορηματικος :angry: !!Τους προσεξες αν την ωρα που στο λεγανε μηπως σε κοιταζανε στο στηθος :lol: ?Μηπως πουλαγανε φουμαρα οτι ειναι υπερανω,για να σε ριξουνε -_- ?Μηπως δε θελανε να σε φερουν σε δυσκολη θεση emoops ,αν και μαλλον δε θα εχεις τετοιο προβλημα αφου σε διαλεξε ο δικος σου :splaaaats:emstupid:D ?Δεν εχεις ιδεα τι μαλακιες μπορει να πει ενας αντρας για να βγαλει γκομενα :lol: !!Και οπως και να το κανεις ειναι χαλι να εχει ο αντρας μεγαλυτερο στηθος απο τη γυναικα στο ζευγαρι :splaaaats: !!Γιατι το'χω δει και αυτο :huh: !!

Δεν ειπα να ναι και Παμελα η γυναικα,αλλα μην ειναι και κρεμαστρα...αυτο ειπα εγω...

Παντως ιρα_82 εισαι πολυ μοναχοφάισσα :P ...Ολες οι γυναικες πολυ σπανια προθυμοποιουνται να κανουν κονε στους φιλους τους...ακομα και οι ξαδερφες...Τι κακια ζηλια και αυταρεσκεια ειναι αυτη :angry: ?Αμαν emeleos !!Σιγα που δεν εχεις ελευθερες φιλες embaaa !!Απλα ειμαι σιγουρος πως τετοια λες και στο γιατρο σου για να μη τις λιγουρευτει και αντιστροφως :lol: !!Οποιος φυλαει τα ρουχα του εχει τα μισα emcolgate !!

κάτσε τώρα γιατί με προκαλείς ή μου φαίνεται???μοναχοφάισσα???όχι βέβαια φίλη ελεύθερη που όμως θα προτιμούσες να μη στη γνωρίσω αφού είσαι ξεκάθαρος για τα γούστα σου!!!όσο για το ότι κρατάω τις φίλες μου μακριά από το γιατρό δεν είμαι χαζή γιατί να το κάνω αυτό ίσα ίσα θα ήθελα να έχω ωραίες ελεύθερες φίλες να του τα ρίξουν κι όλας και να έβλεπα αν θα πήγαινε μαζί τους γιατί αν πήγαινε απλά δεν θα άξιζε να είμαι μαζί του!!σωστά???

Φίλε μου αριανέ, σου χω το απόλυτο θηλυκό: τεράστιο στήθος, γλυκιά φατσούλα, ονειροπόλο βλέμμα ,στόμα έχει και μιλιά δεν έχει και θα σε ταίζει και το γαλατάκι σου κάθε πρωί: Την Αγελαδίτσα της ΦΑΓΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

α ρε ράνια είσαι όλα τα λεφτά!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλε τι πεσιμο ειναι αυτο που μου κανατε :P ?Οχι βρε ιρα_82,δε στην ειπα :lol: ...Αστειο και πλακα εκανα...

Καλε εγω ειπα καλες και ομορφες κοπελες εκτιμω,δεν μπορει να μην ειναι τετοιες οι φιλες σου,αλλα αφου ειναι δεσμευμενες παω πασο :lol: ...Νταξει ρε παιδια,δεν ειπα οτι θελω και τη Ζιζελ,δεν ειναι και ολες οσες περιεγραψα για τα μουτρα μας :splats: ...

Παντως εισαι πολυ ανωτερη αν δε ζηλευεις το φιλο σου...εμενα ενας κολλητος μου που τα εχει με μια γιατρινα του εχει κανει το βιο αβιωτο,οχι σε φιλες της δεν τον δειχνει,αλλα και οσες απο την ιατρικη γνωριζε τις ξεκοψε τελειως :lol: !!

Ρανια,δεν ειναι κακη ιδεα η αγελαδιτσα της Φαγε :D ...Αν και προτιμω την Κλαρα του "Πολυ την Κυριακη" :lol: !!Οχι μονο προσφερει ολα οσα λες,αλλα επιπλεον καθε φορα που κανει τα κακα της κερδιζεις και ταξιδι :lol::lol::lol: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλε μου αριανέ, σου χω το απόλυτο θηλυκό: τεράστιο στήθος, γλυκιά φατσούλα, ονειροπόλο βλέμμα ,στόμα έχει και μιλιά δεν έχει και θα σε ταίζει και το γαλατάκι σου κάθε πρωί: Την Αγελαδίτσα της ΦΑΓΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αριανέ , αν δε σου κάνει της ΦΑΓΕ υπάρχει και η Κλάρα! Αν σου τη δίνει ο Αρναούτογλου!

:P:P:P:P:splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ααααα...δε με διαβαζεις :angry: ... :D !!Αυτο εγραψα πιο πανω!!Ειναι πιο ομορφη και σου τυχαινουν και δωρα αν μαντεψεις που θα την "κανει" :lol: !!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κλισε αγαπητε μου........ <_<

Ωπ αυτο τωρα το προσεξα :lol: ...

Ααααα....μαλιστα :D !Θα μπορουσατε δεσποινις Νερντανελ να μας πειτε και τι θα θελατε εσεις απο εναν γιατρο να κρινουμε και εμεις την πρωτοτυπια ή οχι των αποψεων σας?Υποψιαζομαι οτι μαλλον δε θα μας εχετε πολυ σε εκτιμηση τους γιατρους,οποτε δωστε μας συμβουλες παρακαλω :P ...

ΥΓ.Παιδια,πλακα κανουμε εδω :lol: ...Ελπιζω να μην παρεξηγηθηκε καμια με οσα εγραψα...Για να σας κανω να αισθανθειτε καλυτερα να σας πω οτι εφαγα μια πολυ ξεγυρισμενη χυλοπιτα απο μια τυπισσα με ελαχιστες καμπυλες,η οποια παρεπιπτοντως τα 'φτιαξε τελικα μ'εναν φιλο μου emangry2 !!Ετσι μου'χει μεινει ενα μικρο απωθημενο οπως βλεπετε :D !Τι να κανουμε ο καθενας κουβαλαει τις ουλες του embrokenheart !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α,ουτε αυτο το ειχα δει emblush ...

Ε,τοτε δε θελει αντρα,τη μαμα μου θελει,αλλα δεν της τη δινω,γιατι τη χρειαζομαι εγω :lol: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να πω ότι κι εγώ έναν τέτοιο θέλω, και επιπλέον να ξέρει και να καρικώνει κανα στρίφωμα, διότι εγώ είμαι ντίβα και δεν δύναμαι να ασχολούμαι με το σπίτι. Α και να είναι και μεγαλο-εφοπλιστής ή μεγαλο-επιχειρηματίας για τα μικροέξοδα βρε αδερφέ :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωπ αυτο τωρα το προσεξα :lol: ...

Ααααα....μαλιστα :D !Θα μπορουσατε δεσποινις Νερντανελ να μας πειτε και τι θα θελατε εσεις απο εναν γιατρο να κρινουμε και εμεις την πρωτοτυπια ή οχι των αποψεων σας?Υποψιαζομαι οτι μαλλον δε θα μας εχετε πολυ σε εκτιμηση τους γιατρους,οποτε δωστε μας συμβουλες παρακαλω :P ...

ΥΓ.Παιδια,πλακα κανουμε εδω :lol: ...Ελπιζω να μην παρεξηγηθηκε καμια με οσα εγραψα...Για να σας κανω να αισθανθειτε καλυτερα να σας πω οτι εφαγα μια πολυ ξεγυρισμενη χυλοπιτα απο μια τυπισσα με ελαχιστες καμπυλες,η οποια παρεπιπτοντως τα 'φτιαξε τελικα μ'εναν φιλο μου emangry2 !!Ετσι μου'χει μεινει ενα μικρο απωθημενο οπως βλεπετε :D !Τι να κανουμε ο καθενας κουβαλαει τις ουλες του embrokenheart !!

Φυσικά και κάνουμε πλάκα! Κανένας δεν παρεξηγεί! :P Τελικά, ίσως θα πρεπε ψυχαναλυτικά να συνδυάσουμε την καθήλωση στο στο ματικό στάδιο κατά τη βρεφική ζωή, με την ερωτική απόρριψη κατα΄την ενήλικη ζωή..... emxmm Φίλε μου, όταν γίνω ψυχίατρος emdoc σε προσκαλώ να γίνεις το πρώτο μου περιστατικό! :splats::splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ αριενε πάντως έχω καμπύλες :P:P (και το να μην έχεις πολύ στήθος δεν σημαίνει δεν έχεις και καμπύλες!) απλά ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί να κρύψεις το φίλο σου από τις φίλες σου λές και αν τον κρύψεις από αυτές ή όσες γυναίκες ξέρεις θα τον εξασφαλίσεις αν ο άντρας ή και η γυναίκα αντίστοιχα θέλει να στη κάνει δεν περιμένει από το ταίρι του να του γνωρίσει κάποιον τον βρίσκεί μόνος του!!σωστά?και είμαι σίγουρη ότι και να λές το σύνολο μετράει ξέρω κοπέλες με πολύ στήθος που είναι άσχημες άλλες που έχουν στήθος αλλά έχουν άλλα ελλατώματα π.χ. στο χαρακτήρα άλλες που τα χουν όλα εκτός από στήθος(όπως εγώ :P:P και έχουν πολλές κατακτήσεις... :P) τώρα να τα βρείς όλα είναι λίγο δύσκολο πάντως εγώ στο εύχομαι, συνήθως όμως όλοι μας κάνουμε συμβιβασμούς γιατί μπορεί να βρούμε σε κάποιον που δεν είναι όπως ακριβώς τον ονειρευόμασταν πάντα το άλλο μας μισό!! :wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup E,σιγουρα εχεις δικιο,αυτο που φανταζομαστε σπανια υπαρχει στην πραγματικοτητα!!Αντιθετως,η πραγματικοτητα καμια φορα ξεπερνα και τη φαντασια μας και ειναι πολυ καλυτερη απο ο,τι περιμεναμε :P !Δηλ.παθαινουμε φλασια με αυτο που βλεπουμε και ολα πανε περιπατο :D !!Σου ευχομαι να εχεις παντα πολλες κατακτησεις και να μην τρως πολυ κολλημα με κανεναν emthumbup !

Ρανια,θα ηθελα πολυ να εισαι η ψυχιατρος μου,αλλα θα πρεπει να ειμαστε πολυ προσεκτικοι με τα συναισθηματα μεταβιβασης και αντιμεταβιβασης που ενδεχεται να αναπτυχθουν :anavwfwties: !Δεν πρεπει σε καμια περιπτωση να παραβιασουμε την ψυχιατρικη δεοντολογια emoops !!Απο την αλλη,μια και εμενα με ενδιαφερει η ψυχιατρικη,θα μπορουσαμε να μπουμε σε μια διαδικασια διπλης ψυχοθεραπειας,αναλογης με αυτη μεταξυ Γιοζεφ Μπρόιερ και Νιτσε,στο "Οταν εκλαψε ο Νιτσε" και να βγαλουμε βιβλιο,να τα κονομησουμε κιολας :lol: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ιδιότητα του Τομ Κρουζ ως γιατρού στο μάτια ερμητικά κλειστά αυξάνει κατακόρυφα τις επιτυχίες του.

Οι γυναίκες συμπαθούν τους γιατρούς για το ζην επικινδύνως και την αφοσίωση στο επάγγελμά τους.

Πρέπει να ενισχύουμε τα στερεότυπα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ιδιότητα του Τομ Κρουζ ως γιατρού στο μάτια ερμητικά κλειστά αυξάνει κατακόρυφα τις επιτυχίες του.

Οι γυναίκες συμπαθούν τους γιατρούς για το ζην επικινδύνως και την αφοσίωση στο επάγγελμά τους.

Πρέπει να ενισχύουμε τα στερεότυπα.

Ειχε περασει και ο τομ κρουζ πανελληνιες; γιατι αμα εχει παει καμια ρουμανοβουλγαρια δεν εχει τοση αξια, τσαμπα μαγκας :P Και γιατι παρακαλω να κραταμε τα στερεοτυπα, για να νιωθουμε και καλα ανωτεροι απο τους αλλους; Ε βεβαια γιατι αμα δεν παρω γιατρο με τι μουτρα θα εμφανιστω αυριο στην κοινωνια; ενω αμα παρω,θα εχω να τον δειχνω σε φιλους και γνωστους για να σκανε ολοι απο τη ζηλια τους. Θα τον βαλω να κυκλοφορει με τη ρομπα και να δινει παντου επαγγελματικες καρτες,για να φαινεται πως ειναι γιατρος :P

Χωρις πλακα εγω δεν κανω τετοιες διακρισεις,αλλα με γιατρο σαν αυτους που κυκλοφορουν στη σχολη ψωναρες του κερατα και με κατι μυτογκες μεχρι το ταβανι δε θελω με τιποτα. Προς το παρον θα μεινω με τον ηλεκτρολογο-μηχανικο μου και ας νομιζει η μανα μου πως οταν τελειωσει θα αλλαζει λαμπες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ιδιότητα του Τομ Κρουζ ως γιατρού στο μάτια ερμητικά κλειστά αυξάνει κατακόρυφα τις επιτυχίες του.

Ναι, αλλά δε φάνηκε να το βοηθά και ιδιαίτερα μετά, όταν εκείνοι οι "σατανιστές" στη βίλλα ήθελαν να το βιάσουν :P

Προς το παρον θα μεινω με τον ηλεκτρολογο-μηχανικο μου και ας νομιζει η μανα μου πως οταν τελειωσει θα αλλαζει λαμπες.

Πάντως κάτω από 19 βάση δεν πέφτεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.