Jump to content

Ευτυχία..!


sunshine

Recommended Posts

Να χτυπάει το τηλ και να ακούω από την άλλη άκρη της γραμμής "έλα κοριτσάκι μου".... :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 279
  • Created
  • Last Reply

Έλα μην ακούω τέτοια. Αν κάνεις σαν τον κόκκορα του Αρκά, θα σου την βγαίνει πάντα το γουρούνι. :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να βλεπω ερμηνειες οπως της Ρενης Πιττακη , της Μπετυς Αρβανιτη , της Μαγιας Λυμπεροπουλου σσε ένα εργο δυσκολο και κατω απο την σκηνοθετικη ματια του τελειομανη Λευτερη Βιογιατζη.

να φτανει στο ταχυδρομικο κουτι μια προσκληση απο καποιον που παντα θαυμαζα και εκτιμουσα βαθια διαισθητικα τυλιγμενη με τη μυρωδια της πιο αγαπημενης μου φιλης και "αδερφης".αγγελε , αρχαγγελε , παραμυθά , το πιο ομορφο τραγουδι της ζωης σου , ειναι απο που αντικρυζεις τα πρωινα μεσα στις θαλασσες των ματιων της.θησαυρε μου , εισαι πλασμενη για το ποιημα της αγαπης .αν οι αγγελοι ποτέ κατεβηκαν στη γη , πηραν μορφη στα ματια σας.

απο τις πιο βαθιες ευτυχιες , ειναι καποιος που αγαπας να ειναι ευτυχισμενος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία..κάτι που δεν μπορεί να το σταματήσει κανείς..!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οραία κοπέλα ήταν στο σχολείο απο τις τόπ μπορώ να πω

και ούτε σνομπαρία ήταν ακόμα και σε εμένα είχε μιλήσει

ήταν όμως αλάνι εντελός σε άλλο πλανίτη απο αυτόν που βρίσκομουν τότε

θα μου πείς που κοιτάω τώρα τόσους αιώνες πριν

κατα τα άλλα δεν υπάρχει ευτυχία που να κόβεται στα 3 στην περίπτωση μας όμως δεν υπάρχει άλλος δρόμος emband

άραγε πόσοι δρόμοι υπάρχουν που μπορεί να ακολουθήσει κάποιος για να ευτυχήσει;

οι γιατροί της παρέας υποθέτω πως θα συμφωνήσουν πως μια καλή αγωγή καταπολέμησης του άγχους της δύστυχίας και της στεναχόριας είναι το σταρχιδίν των 500ml πρωί - βράδυ. Δεν είναι απαραίτητα δρόμος που οδηγεί στην ευτυχία αλλά εξουδετερόνοντας τα αντίθετα δίνεις περιθώρια ανάπτυξης στα άλλα αντιθετα emstarwars.

ο έρωτας πάλι είναι ένας δρόμος πρός την ευτυχία αλλά εδώ πρέπει να είμαστε διατεθημένοι να πάρουμε και τα ρίσκα μας (διασκεδαστικός τρόπος για τζογαδόρους) είναι δρόμος με κάθετα χαντάκια που αν δεν καταφέρεις να τα πηδίξεις θα πέσεις μέσα και μετά θα πρέπει να σκαρφαλώνεις και στο τέλος πάντα υπάρχει και η περίπτωση να βρείς και ένα ωραιότατο γκρεμό που θα είσαι υποχρεομένος να βουτήξεις με το κεφάλι.

ένας τελευταίος δρόμος απο μένα είναι οι ακατάληλες συνθήκες θερμοκρασίας και πίεσης όπου το περιβάλλον που είσαι μέσα είναι τόσο χάλια και τόσο αίσχος που δεν σου δίνει περιθώρια για δυστυχία οπότε το ρίχνεις στην τρελή και όλα καλά όλα ωραία μείναμε ίδια τάξη και είμαστε παρέα.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία........ ομόρφες, γλυκές, μελωδικές φωνές

(εεεεεε οχι σίγουρα δεν τις ακούω μέσα στο κεφάλι μου emhehe)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία........ ομόρφες, γλυκές, μελωδικές φωνές

(εεεεεε οχι σίγουρα δεν τις ακούω μέσα στο κεφάλι μου emhehe)

Ο Μήτσος, καλόμ, ο Μήτσος! :P:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οραία κοπέλα ήταν στο σχολείο απο τις τόπ μπορώ να πω

και ούτε σνομπαρία ήταν ακόμα και σε εμένα είχε μιλήσει

ήταν όμως αλάνι εντελός σε άλλο πλανίτη απο αυτόν που βρίσκομουν τότε

θα μου πείς που κοιτάω τώρα τόσους αιώνες πριν

κατα τα άλλα δεν υπάρχει ευτυχία που να κόβεται στα 3 στην περίπτωση μας όμως δεν υπάρχει άλλος δρόμος emband

άραγε πόσοι δρόμοι υπάρχουν που μπορεί να ακολουθήσει κάποιος για να ευτυχήσει;

οι γιατροί της παρέας υποθέτω πως θα συμφωνήσουν πως μια καλή αγωγή καταπολέμησης του άγχους της δύστυχίας και της στεναχόριας είναι το σταρχιδίν των 500ml πρωί - βράδυ. Δεν είναι απαραίτητα δρόμος που οδηγεί στην ευτυχία αλλά εξουδετερόνοντας τα αντίθετα δίνεις περιθώρια ανάπτυξης στα άλλα αντιθετα emstarwars .

ο έρωτας πάλι είναι ένας δρόμος πρός την ευτυχία αλλά εδώ πρέπει να είμαστε διατεθημένοι να πάρουμε και τα ρίσκα μας (διασκεδαστικός τρόπος για τζογαδόρους) είναι δρόμος με κάθετα χαντάκια που αν δεν καταφέρεις να τα πηδίξεις θα πέσεις μέσα και μετά θα πρέπει να σκαρφαλώνεις και στο τέλος πάντα υπάρχει και η περίπτωση να βρείς και ένα ωραιότατο γκρεμό που θα είσαι υποχρεομένος να βουτήξεις με το κεφάλι.

ένας τελευταίος δρόμος απο μένα είναι οι ακατάληλες συνθήκες θερμοκρασίας και πίεσης όπου το περιβάλλον που είσαι μέσα είναι τόσο χάλια και τόσο αίσχος που δεν σου δίνει περιθώρια για δυστυχία οπότε το ρίχνεις στην τρελή και όλα καλά όλα ωραία μείναμε ίδια τάξη και είμαστε παρέα.....

Τι μου θυμίζει....τι μου θυμίζει..... emconfused
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι ναι, μη σου πω εσύ κι εγώ πηγαίναμε στο ίδιο σχολείο... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι ναι, μη σου πω εσύ κι εγώ πηγαίναμε στο ίδιο σχολείο... :splats:

Μπα δεν το νομίζω πρώτον απο μια γρήγορη ματιά στο φόρουμ βλέπω πως είσαι αρκετά μεγαλήτερη μου για να πηγαίναμε μαζί σχολείο ασε που αν πείς στις γυναίκες που αποφοίτησα μαζί τους την λέξη φόρουμ θα σε κοιτάνε σαν εξωγήινο μάλλον για κάποιον άλλο με περνάς. embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία είναι να αγαπάς κάποιον χωρίς να νιώθει εγκλωβισμένος! ;)

Και για σένα και για κείνον... emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Ευτυχία είναι να λες Κούκλα και Τραβιάτα με κόντρα-μι μπεμόλ τενούτα χωρίς ζέσταμα και να μη βγαίνει τσιρίδα!!! emthumbsupemharp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία....???

χμμμ...Let me think about it now.. :splats:

Αααα ναι...να μπορείς να είσαι με κάποιον και να νιώθεις ελεύθερος μα ταυτόχρονα να νιώθεις και τόσο δεμένος μαζί του... :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Ευτυχία είναι να ξυπνάς το πρωί,να βλέπεις τον ήλιο και απλά να χαμογελάς..... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία είναι να ξυπνάς το πρωί,να βλέπεις τον ήλιο και απλά να χαμογελάς..... ;)

Είναι και να κοιμάσαι το βράδυ και όταν ξυπνάς να σου λένε ότι στον ύπνο σου χαμογελούσες ... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία είναι να περνάς ένα μάθημα που διάβαζες 3 ολόκληρα χρόνια. Μεγαλύτερη ευτυχία είναι να περνάς ένα άλλο μάθημα με διάβασμα 3 ωρών :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία είναι ένα τηλεφώνημα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχάι πάντως δεν είναι να διαβάζεις μέχρι αυτήν την ώρα... :anavwfwties:;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.