Jump to content

Ευτυχία..!


sunshine

Recommended Posts

:P Αλήθεια πόσο συχνά χαμογελάτε και τι σας κάνει ευτυχισμένους??? :D:D:D

Εγώ είμαι ευτυχισμένη όταν..

ξέρω πως με αγαπάνε και θα έχω δίπλα μου ορισμένα άτομα..

έχει καλό καιρό και κάνω μια βολτούλα στα μαγαζιά(και άς μην έχω τα χρήματα για να ψωνίσω)..

απολαμβάνω ένα σουφλέ σοκολάτας..

και πολλά άκομη.. :lol::rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 279
  • Created
  • Last Reply

Λοιπον !

Εχουμε και λέμε...

Ευτυχισμένος είμαι :

1) Οταν πίνω ελληνικό καφέ

2)Οταν παίζω μουσική με τους κολλητους μου

3)Οταν βλέπω μια καλή ταινία στο cinema...εννοείται με καλή παρέα...

4)Οταν κάνω e-shopping!

ΑΥΤΑ!

νομίζω δεν είμαι υπερβολικός! embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον !

Εχουμε και λέμε...

Ευτυχισμένος είμαι :

1) Οταν πίνω ελληνικό καφέ

2)Οταν παίζω μουσική με τους κολλητους μου

3)Οταν βλέπω μια καλή ταινία στο cinema...εννοείται με καλή παρέα...

4)Οταν κάνω e-shopping!

ΑΥΤΑ!

νομίζω δεν είμαι υπερβολικός! embaaa

Καθόλου υπερβολικός και λίγα είπες!!! :P

Όντως σινεμαδάκι!Τι καλύτερο τώρα με τέτοιο καιρό.να πάς να δείς ταινιούλα και να τρώς ζεστά ποπ κόρν! B)

Οσο για τον ελληνικό καφέ θα διαφωνήσω,μα γούσττα είναι αυτά!!!(Προτιμώ φρέντο!) emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαμογελώ πάντα. Βασικά είμαι λίγο χαζοχαρούμενη. Χαμογελώ και όταν δεν πρέπει, πολλές φορές από αμηχανία ή νευρικά. Άμα σβήσει το χαμόγελο σημαίνει ότι είναι σοβαρό (θάνατος, καταστροφή, τραγωδία κλπ).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαμογελώ πάντα. Βασικά είμαι λίγο χαζοχαρούμενη. Χαμογελώ και όταν δεν πρέπει, πολλές φορές από αμηχανία ή νευρικά. Άμα σβήσει το χαμόγελο σημαίνει ότι είναι σοβαρό (θάνατος, καταστροφή, τραγωδία κλπ).

Καλό είναι το να χαμογελάμε..!Το κακό είναι να είμαστε πεσμένοι και να μην μπορούμε να χαμογελάσουμε... :blink: Βεβαίως μαην φτάσουμε και στην υπερβολή διότι μετά θα μας παρεξηγήσουν :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

....Δεν ξέρω guys πάντως εγώ πιστεύω οτι το παν για να είμαστε ευτυχισμένοι είναι τα άτομα που μας περιβάλλουν! Έχετε κάτσει ποτέ με ωραία παρέα και κιθάρες στην παραλία ? Πραγματικά από τις πιο φοβερές φάσεις!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

....Δεν ξέρω guys πάντως εγώ πιστεύω οτι το παν για να είμαστε ευτυχισμένοι είναι τα άτομα που μας περιβάλλουν! Έχετε κάτσει ποτέ με ωραία παρέα και κιθάρες στην παραλία ? Πραγματικά από τις πιο φοβερές φάσεις!!

Άστο!Φοβερή εμπειρία δεν το συζητώ!!!

Και να φυσάει λιγάκι είναι ακόμη πιο ωραία..Σνίφ.. :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...Σε κόβω για τυπάκι που ξέρει να ζει!! Πολύ χαιρομαι...Γιατί δυστυχώς οι περισσότεροι στις μέρες έχουν ξεχάσει τι θα πει καλή παρέα..!... Το ΣΝΙΦ προς τι? Σου θυμίζει παλιους καλούς καιρούς ε? emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...Σε κόβω για τυπάκι που ξέρει να ζει!! Πολύ χαιρομαι...Γιατί δυστυχώς οι περισσότεροι στις μέρες έχουν ξεχάσει τι θα πει καλή παρέα..!... Το ΣΝΙΦ προς τι? Σου θυμίζει παλιους καλούς καιρούς ε? emrockon

Παλιές καλές εποχές,ναι..Που να σου εξηγώ τώρα.. :mellow:

Προσπαθώ να ζώ όσο περισσότερο μπορώ,άν και τώρα τελευταία το έχω ξεχάσει λιγάκι..Δυστυχώς..Σνίφ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...Λόγω των διαβασμάτων? ... Εγώ τι να πω! Μόλις μπήκα στη σχολή και μετακόμισα!Χαίρομαι μεν για το οτι πετυχα αλλά δυστυχώς έχασα φίλους παρέες κλπ και έχω πήξει στη βαρεμάρα μόνος μου τώρα μέχρι να πάω στη σχολή να γνωρίσω άτομα κλπ!Γαμησε τα! embored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...Λόγω των διαβασμάτων? ... Εγώ τι να πω! Μόλις μπήκα στη σχολή και μετακόμισα!Χαίρομαι μεν για το οτι πετυχα αλλά δυστυχώς έχασα φίλους παρέες κλπ και έχω πήξει στη βαρεμάρα μόνος μου τώρα μέχρι να πάω στη σχολή να γνωρίσω άτομα κλπ!Γαμησε τα! embored

Όχι.άσε μωρε που σου λέω..Εσύ είσαι στην καλύτερη σου φάση.πίστεψε με!!!

Για αυτό emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

την επιτυχία την πετυχαίνεις όσο πιό απλά ζείς

Συμφωνώ..Όσο πιο πολύ αναλύεις και κάνεις διάφορες σκέψεις,τόσο πιο δύσκολο είναι το να είσαι ευτυχισμένος..Αυτό το λέω από πείρα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευτυχία όχι επιτυχία ήθελα να γράψω. το διόρθωσα αλλά φαίνεται το λάθος στο quote της sunshine. Το καταλαβατε πάντως τί ήθελα να πώ.

Έτσι είναι. Όσο γεμίζεις το κεφαλι σου με έννοιες τόσο πιο πολύ απομακρύνεσαι απο την ευτυχία

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό είναι το να χαμογελάμε..!Το κακό είναι να είμαστε πεσμένοι και να μην μπορούμε να χαμογελάσουμε... :blink: Βεβαίως μαην φτάσουμε και στην υπερβολή διότι μετά θα μας παρεξηγήσουν :P

Ας μας παρεξηγήσουν :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ δε μπορώ να προσδιορίσω πότε είμαι ευτυχισμένη... :unsure:

Μερικές φορές είμαι επειδή έχει γίνει κάτι... :anavwfwties:

Άλλες φορές επειδή απλά συνειδητοποιώ κάποια πράγματα...και χαίρομαι... :D

Άλλες πάλι έτσι...χωρίς λόγο!!! emcolgateemblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευτυχία είναι να πιάσεις τζακ-ποτ 10 εκ. ευρώ στο τζόκερ. Εκεί είσαι πραγματικά ευτυχισμένος κ ευτυ-χεσμένος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ δε μπορώ να προσδιορίσω πότε είμαι ευτυχισμένη... :unsure:

Μερικές φορές είμαι επειδή έχει γίνει κάτι... :anavwfwties:

Άλλες φορές επειδή απλά συνειδητοποιώ κάποια πράγματα...και χαίρομαι... :D

Άλλες πάλι έτσι...χωρίς λόγο!!! emcolgateemblush

Τον τελευταιο καιρο αυτο που σκεφτομαι κ παντα φερνει ενα γλυκο χαμογελο στα χειλη κ μια ζεστη στη καρδια ειναι οι ανηψουλες μου!

τα παιδια ειναι η μεγαλυτερη ευτυχια του κοσμου..

σε αγαπανε γιατι απλα ετσι νιωθουν..μια αγαπη που δεν την αλλαζω με τιποτα..Αυτα ειναι ευτυχια.. emiloveyou

emrose

Εγώ δε μπορώ να προσδιορίσω πότε είμαι ευτυχισμένη... :unsure:

Μερικές φορές είμαι επειδή έχει γίνει κάτι... :anavwfwties:

Άλλες φορές επειδή απλά συνειδητοποιώ κάποια πράγματα...και χαίρομαι... :D

Άλλες πάλι έτσι...χωρίς λόγο!!! emcolgateemblush

Τον τελευταιο καιρο αυτο που σκεφτομαι κ παντα φερνει ενα γλυκο χαμογελο στα χειλη κ μια ζεστη στη καρδια ειναι οι ανηψουλες μου!

τα παιδια ειναι η μεγαλυτερη ευτυχια του κοσμου..

σε αγαπανε γιατι απλα ετσι νιωθουν..μια αγαπη που δεν την αλλαζω με τιποτα..Αυτα ειναι ευτυχια.. emiloveyou

emroseemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Άς μας παρεξηγήσουν,συμφωνώ!!!Καλύτερα να είμαστε καλά παρά να μην νιώθουμε ευτυχισμένοι..!!!

emarup Συμφωνώ για τα παιδιά.Είναι από τις μεγαλύτερες και πιο αληθινές χαρές μέσα στη ζωή.. emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ευτυχια ειναι κατι που πολλαπλασιαζεται οταν διαιρειται...(Κοελο)

Ευτια ειναι να συναντησεις την πρωτη χειμωνιατικη νιφαδα μετα απο μια χαλια μερα..

Ευτυχια ειναι να μπορεις μονο ν αγαπας....

Ευτυχια ειναι η αγνοια...(για μενα αυτο!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ευτυχια ειναι κατι που πολλαπλασιαζεται οταν διαιρειται...(Κοελο)

Ευτια ειναι να συναντησεις την πρωτη χειμωνιατικη νιφαδα μετα απο μια χαλια μερα..

Ευτυχια ειναι να μπορεις μονο ν αγαπας....

Ευτυχια ειναι η αγνοια...(για μενα αυτο!)

Λές η άγνοια να είναι ευτυχία???Άν καιι γενικά διαφωνώ, σε μερικές περιπτώσεις δεν έχεις άδικο.. :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενικα ειμαι αυτη που παντα θα πει "θελω να ξερω την αληθεια!!!ο,τι κι αν ειναι"...αλλα μετα απο πικρη δοκιμη ...ευχαριστω δεν θα παρω...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενικα ειμαι αυτη που παντα θα πει "θελω να ξερω την αληθεια!!!ο,τι κι αν ειναι"...αλλα μετα απο πικρη δοκιμη ...ευχαριστω δεν θα παρω...!

Ωχ ωχ ωχ..Διακρίνω απογοήτευση..Πάντως όσο πικρή και άν είναι η αλήθεια,μην ξεχνάς ότι μας ανοίγει τα μάτια...Την έχω πατήσει και γώ έτσι και έλεγα καλύτερα όταν δεν είχα ιδέα,μα και αυτό δεν είναι σωστό.. emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία είναι αυτό που περιμένουμε να ρθει...:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.