Jump to content

Ευτυχία..!


sunshine

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 279
  • Created
  • Last Reply

Ευτυχία θα ήταν να τρώς παγωτό και να μην νιώθεις τύψεις..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αααα της ίδιας νοοτροπίας είμαστε!!! :P

Μπορεί να λυσάξω από την πείνα, μα το νιρβάνα παγωτό θα το πάρω μπροστά μου και θα του αλλάξω τα φώτα..!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία είναι να μπορείς να είσαι με τον άνθρωπο που αγαπάς τη στιγμή που το θές.. :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχια ειναι πολυ μικρες στιγμές ζωής, σκορπισμένες σ 'όλα εκεινα τα μικρα και μεγαλα που φέρνουν το χαμόγελό σου και ζεσταινουν τη ψυχή σου. Ξέρουμε όμως να τα δουμε ; Μπορούμε να τα ζήσουμε ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία είναι να έχεις ειρήνη με τον εαυτό σου

emarupemarup Έγραψες!!! B) Αυτό κι αν είναι ευτυχία... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η "ευτυχία" μου είναι πάρα πολυ μικρά πράγματα.

Ενα γερμανικό μπρέτσελ με μπολικο αλάτι.

Ενας καφές tazo chai tea latte από τα Στάρμπακς με μπόλικη κανέλλα που μου καίει το λαίμο.

Η διαδρομή Σκουφά-Χάριτος- Μονή Πετράκη..με φόρμα και ζακέτα..με απλά ρούχα ανάμεσα σε επιτηδευμένες φιγούρες.

Το πρώτο τραγούδι που ακούω κάθε μέρα από τον Μελωδία..μόλις ανοίγω τα μάτια μου και τραβάω τις κουρτίνες.

Η μουσική του Χατζιδάκι..παντού και πάντα.

Τα βραδινά σινεμά στο Ιντεάλ και στο Αστυ, που πάω μόνη μου, όταν θέλω να ακουμπήσω τη μοναξιά μου πάνω στο λευκό πανί του κινηματογράφου.

Κυρίως όμως..τα χέρια μέσα στα χέρια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ευτυχία είναι κάτι πολύ απλό, που επειδή οι περισσότεροι μας την ψάχνουμε και την κυνηγάμε, χάνουμε τα πιο απλά και στη τελική όλα εκείνα που μας κάνουν ευτυχισμένους.. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία είναι μια φλις κουβερτούλα κάτω απ'την κανονική μου, γιατί ο καιρός κρύωσε απότομα και δεν πρόλαβα να καπλαντίσω το πάπλωμα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία είναι μια φλις κουβερτούλα κάτω απ'την κανονική μου, γιατί ο καιρός κρύωσε απότομα και δεν πρόλαβα να καπλαντίσω το πάπλωμα :)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχία είναι να ξυπνάς το πρωί κια να μην έχεις πυρετο..!!! embounceembounce8

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευτυχία είναι να πηγαίνεις για ψώνια και να μην έχεις λεφτά..Διότι άν είχες θα έπρεπε να μπείς στη διαδικασία ποιό να αγοράσω, ενώ τώρα δεν παίρνεις τίποτα!!!(ε ρε τι λέει ο άνθρωπος για να αισθανθεί πιο όμορφα..!!!) :splats::splats::splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Η ευτυχία είναι σαν τη γάτα. Όταν τη φωνάζεις, σε αποφεύγει. Δεν έρχεται ποτέ. Άν όμως δεν της δώσεις σημασία, θα έρθει να τριφτεί στα πόδια σου, θα πηδήξει στην αγκαλιά σου..

William Bennet..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.