Jump to content

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Συνδεσμος Φιλάθλων Πειραιώς


Spider

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 744
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

έφερε γκρίνια η ήττα? Να λένε κ ευχαριστώ στο θεό που δεν χάσανε με σκόρ χαντμπωλ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για την ιστορία, μετά από 12 αγώνες Ελληνικών ομάδων στην Ευρώπη φέτος, ο Παναθηναϊκός είναι η μόνη ομάδα που έχει πετύχει νίκη. Καληνύχτα.

μπράβο να βγείτε να πανηγυρίσετε στη ομόνοια και εσύ να πας να τα πιεις στο ναρσις...

emclapemclapemclapemclapemclapemclapemclap

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά λένε ότι ο ολυμπιακός μπαίνεις στη ευρώπη με μέσο κ βγαίνει με την αξία του!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο παναθηναικός έχει γράψει ιστορία στην ευρώπη. αν είναι μάγκας ο γαβρος ας τα καταφέρει το ίδιο. αλλα δεν μπορεί. τι να κάνουμε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟΥΣ 8 ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ ΚΑΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΜΙΑ ΜΕ ΤΗ ΓΙΟΥΒΕ .ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ 96 ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ .ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΜΕ ΜΕΝΑ...ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΤΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ :ΤΗ ΜΙΑ ΜΕ ΠΗΔΗΞΑΝΕ ΣΤΟ ΜΟΝΑΚΟ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΦΑΓΑ 2 ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΑΠΟ ΤΟ 80 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΓΙΝΕ Η ΠΑΠΑΡΙΑ, ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ, ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ 9...ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ

ΦΕΤΟΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ...ΒΟΛΕΨΟΥ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟΝ ΙΤΑΛΟ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΜΠΟΥΛΟΥΤ-ΝΤΑΝΙ-ΜΠΑΜΠΑΓΚΙΤΑ-ΠΑΛΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ ΠΑΣΑΤΕΜΠΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΥΕΦΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε μην τρελαθούμε κιόλας με τους βάζελους!!!

Μέχρι προχτές ήσασταν τρίτοι από το τέλος!

emeleos

Για να μην κάνουμε αναφορά στο γεγονός ότι η Βέρντερ έπρεπε να χώσει για πλάκα 5 γκολάκια στο πρώτο ημίχρονο.

Μην μιλάνε όμως φέτος και οι βάζελοι για Ευρώπη που πέρυσι μαζέψανε το 1/3 των βαθμών που πήραμε εμείς!

Οσο για μπάλα δεν νομίζω να πιστεύει κανείς σοβαρός άνθρωπος ότι παίζει το πράσινο φάντασμα μπάλα!

emeleos emeleos

Τροποποιήθηκε από Spider
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να μην ξεχνιόμαστε, επειδή σε λίγο θα μας πείτε ότι του χρόνου πράγματι θα πάτε στο τελικό:

0-4-22

Έψαξα λίγη ώρα στο uefa.com και δεν μπορώ να βρω άλλη ομάδα με το αξιοζήλευτο ρεκόρ σας. Που γίνεται ακόμα πιο απλησίαστο αν σκεφτεί κανείς ότι πανηγυρίζετε με τις ήττες σας. Μπορεί εμείς να κάνουμε κοιλιά αλλά ποτέ δεν πρόκειται να πανηγυρίσει κανείς για ήττα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν είχαμε περάσει την πόρτο προπερσυ θα σας είχαμε κάνει κομπλεξικούς για πάντα. Αλλά είστε κ τυχεροί. Για εσάς μια καλή πορεία θα θεωρούσατε αν είχαμε σηκώσει την κούπα. Εεε νταξ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετρήστε μέχρι το τέσσερα για να προπονηθείτε από τώρα για το ματς με τη Λυών,γιατί τόσα θα φάτε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετρήστε μέχρι το τέσσερα για να προπονηθείτε από τώρα για το ματς με τη Λυών,γιατί τόσα θα φάτε!

:anavwfwties: Μην φας,έχουμε γλάρο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:anavwfwties: Μην φας,έχουμε γλάρο!

Πρόσεχε ,νομίζω ότι γνωρίζεις αρκετά για τη νόσο των πουλερικών....μια μικρή γριππούλα θα πάθεις αν φας γλάρο! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό φίλε Κώστα τι γιγάντιο καλαμάρι...

αλλα

καμμία φώτο με του ΟΚΚΑ το ΠΑΛΑΜΑΡΙ έχεις να μας δείξεις?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω ένα dvd με το Πράσσινο Μίλι , τον Ολιζαντέμπε...Ενδιαφέρεσαι.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι παιχταράς είναι αυτός ο BUSINASS;;;

Τον έβλεπα και περίμενα να δώ τι μα@@@α θα κάνει...

Μα καλα γιατί τον καλεί ο ΟΤΤΟ στην εθνική;;;

emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Το τσίρκο της Ευρώπης τα κατάφερε και πάλι.

0-4-23

ΥΓ: τσούζει? τσούζει, τσούζει, πώς να μην τσούζει... χο χο χο (που θα'λεγε και ο Κόκκαλης)

ΥΓ 2: Για να μην ξεχνιόμαστε, εξώφυλλα (δικό σας ντε, του πρωταθλητή)

post-1545-1129837622.jpg

Τροποποιήθηκε από alexmat
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1) ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.. ο "πύρινος" κόσμος? χχαχααxαααχαχαχα

2) Η ανατομία της εμβομάδας για έναν ολυμπιακό:

α) 30 πόντοι ηδονής μέσα στο ΣΕΦ

β) 1-2 από τον ΠΑΟΚ

γ) άλλη μια ήττα στο cl (πλάκα πλάκα έχετε συνηθίσει πια... ακόμα και η Αρτμίντια έχει πόντους φέτος.. αλλά ο ολυμπικακός που του χρόνου θέλει τελικό, όχι.. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ)

ΥΓ: καλά, σοβαρολογούσες για τον κόσμο? ΧΑΧΑΧΑ

post-1545-1129840178.jpg

post-1545-1129840457.jpg

post-1545-1129840471.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλοι βλεπουν το δεντρο και χανουν το δασος, εσυ βλεπεις τους γαυρους και χανεις το πανο. Μηπως χρειαζεσαι τονοτιλ ?!

Τώρα θέλω να σε ρωτήσω κάτι σοβαρά και δε θέλω παρεμβάσεις από βάζελους. Δεν μπορώ να καταλάβω τι

φταίει ρε γαμώτο. Η ψυχολογία looser? O Σόλιντ? (οι αλλαγές πάντως στο τέλος, που συνηθίζει άλλωστε να κάνει, δεν νομίζω ότι ήταν σωστές. Δεν παίζεις ρε μεγάλε με Ατρόμητο ή Καζακστάν για να χτυπήσεις το παιχνίδι στο τέλος μετά το 1-1! Ας τις έκανε τουλάχιστον στο 65-70 αν ήταν αυτή η φιλοσοφία του). Θέλει ανανέωση η ομάδα? Επίσης θα απευθύνω το κλασικό και χιλιοειπωμένο ερώτημα. Ήταν καλύτερα χωρίς το Ριβάλντο ή χειρότερα? Όσον αφορά τους βάζελους, υπενθυμίζω το 0-2 από την πρώτη αγωνιστική (αυτό κι αν έτσουξε) και θα τους παραδεχτώ μόνο αν καλύψουν τους βαθμούς διαφοράς στο πρωτάθλημα κι αν προκριθούν στο Champions League, αφού τώρα έχουν δύο παιχνίδια εκτός στον επόμενο γύρο. Τότε μόνο να μιλάνε, αν δηλαδή καταφέρουν πιο πολλά από όσα έχει κάνει ο Ολυμπιακός ως τώρα φέτος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.