Jump to content

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Συνδεσμος Φιλάθλων Πειραιώς


Spider

Recommended Posts

ΤΟ ΣΟΛΙΝΤ ΠΗΡΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ...

Στο όνομα του Γερμανού Τροντ Σόλιντ, όπως όλα δείχνουν, κατέληξε ο Ολυμπιακός και ο Σωκράτης Κόκκαλης. Ο πρόεδρος των ερυθρολεύκων, δεν άντεξε τα τερτίπια του Πωλ Λε Γκουέν, δεν απάντησε ούτε μέχρι της δώδεκα του Σαββάτου και έτσι εκτός συγκλονιστικού απροόπτου θα έχει "γερμανικό τιμονιέρη" στο Καραϊσκάκη. Ο Ολυμπιακός προχώρησε και στη μεταγραφή του Τάσου Κυριακού.

Νορβηγική κατάληξη

Τελικά το όνομα του Τροντ Σόλιντ είναι αυτό που έδωσε στον Σωκράτη Κόκκαλη το τέλος του σήριαλ που έγινε όλες αυτές τις ημέρες. Ο πρόεδρος είδε το Λε Γκουεν να μην δίνει ούτε το Σάββατο απάντηση, αρνητική ή θετική και έτσι "πήρε" τον Νορβηγό τεχνικό.

Ο Σόλιντ μάλιστα είχε μιλήσει από την με τον Κόκκαλη και την Παρασκευή είχαν συμφωνήσει σε όλα, αν δεν ευωδούσε η περίπτωση με το Γάλλο. Όπερ και εγένετο.

Ο Νορβηγός, ο οποίος από την Παρασκευή βρίσκεται για διακοπές στην Ελούντα με την οικογένεια του, αναμένεται να βρεθεί στα γραφεία του προέδρου των κόκκινων την Δευτέρα και να υπογράψει το νέο του συμβόλαιο, που θα είναι κλειστό διετές ενώ οι χρηματικές του απολαβές θα είναι 900.000 ευρώ ετησίως.

Το βιογραφικό του Σόλιντ

Ο νέος, όπως όλα δείχνουν, προπονητής του Ολυμπιακού, δεν είναι το πολύ μεγάλο όνομα στο Λιμάνι, όμως έχει πετυχημένη πορεία στις ομάδες που έχει εργαστεί μέχρι τώρα.

Ο Σόλιντ, γεννήθηκε στις 29 Απριλίου 1959 και έκανε τα πρώτα βήματά του ως ποδοσφαιριστής το 1976 στην ομάδα Μο Ιντρετσλαγκ. Το 1981 πήρε μεταγραφή για τη Βαλερένγκα του Οσλο, όπου αγωνίστηκε μέχρι το 1984, κατακτώντας δύο πρωταθλήματα. Στη συνέχεια «μετακόμισε» στη Ρόζενμποργκ, με την οποία κατέκτησε τρία πρωταθλήματα και δύο κύπελλα και το 1991 πήγε στην Μπόντο Γκλιμτ, όπου τερμάτισε την καριέρα του ως ποδοσφαιριστής, κατακτώντας άλλο ένα κύπελλο. Φόρεσε 15 φορές τη φανέλα της Εθνικής ομάδας και σημείωσε ένα γκολ.

Το 1994 ξεκίνησε καριέρα προπονητή στην Μπόντο Γκλιμτ και το 1996 πήγε στη Ρόζενμποργκ ως βοηθός του Νιλς Άρνε Έγκεν. Το 1998 έγινε πρώτος προπονητής της νορβηγικής ομάδας και κατέκτησε το πρωτάθλημα. Επόμενος «σταθμός» της καριέρας του ήταν το Βέλγιο και η Γάνδη, στην οποία εργάστηκε από το Δεκέμβριο του 1998 ως το Μάιο του 2000, οπότε και ανέλαβε την τεχνική ηγεσία της Μπριζ. Ο Σόλιντ την οδήγησε στην κατάκτηση του πρωταθλήματος το 2003 και στην κατάκτηση του κυπέλλου το 2002 και το 2004. Φέτος, κατέκτησε και πάλι το πρωτάθλημα και μάλιστα με μεγάλη διαφορά από τη δεύτερη Αντερλεχτ. Στο Τσάμπιονς Λιγκ έχει τρεις παρουσίες, μια με τη Ρόζενμποργκ και δύο με τη Μπριζ. Και τις τρεις φορές τερμάτισε στην τρίτη θέση του ομίλου και συνέχισε στο Κύπελλο UEFA.

Πήρε Κυριάκο

Στην απόκτηση του Τάσου Κυριάκου της Καλλιθέας, προχώρησε ο Ολυμπιακός. Το οικονομικό σκέλος δεν έγινε γνωστό, ενώ αύριο ο 27χρονος παίκτης θα βρεθεί στου Ρέντη για να υπογράψει το νέο του συμβόλαιο.

Παίκτης του Ολυμπιακού ο Τάσος Κυριάκος. Ο Γιώργος Λουβάρης και ο Νίκος Σαλευρής τα βρήκαν σε όλα και ο παίκητς μετακομίζει στου Ρέντη, τη νέα σεζόν.

Η ανακοίνωση, :«Η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ανακοινώνει ότι επήλθε συμφωνία με την διοίκηση της ΠΑΕ Καλλιθέα, για την μετεγγραφή του ποδοσφαιριστή Κυριάκου».

ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΚΟΥΛΗΚΙ ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΟΥΣ ΧΙΤΖΑΧ ΣΟΥΜΙ,ΣΚΑΣΝΙ,ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ(ΔΟΞΑ ΣΟΙ ΚΥΡΙΕemevlogies )ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΤΑΛΟ ΤΗΣ ΓΕΝΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 744
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Παίζουμε στο Τσάμπιονς Λιγκ και θα κάνουμε το καλύτερο δυνατό. Είναι όμως μία δύσκολη διοργάνωση και δε μπορούμε να πούμε πολλά"

Μέχρι κι ο πρόεδρας βαρέθηκε να ακούει τον εαυτό του να λέει κάθε χρόνο ότι ο gay-ρος πάει για Ευρωπαϊκή Κούπα και μετά να μην την βγάζει ούτε μέχρι Δεκέμβριο.

Και του χρόνου, Θρύλε των γηπέδων και της Ευρώπης!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προς το παρόν τακτοποιήσαμε κάτι πράσινα "πωπάκια"...τα περιποιηθήκαμε καταλλήλως και βλέπουμε για το μέλλον ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Παίκτης του Ολυμπιακού είναι από το απόγευμα της Τρίτης (05/07) ο Μιχάλης Καψής! Ο Έλληνας κεντρικός αμυντικός υπέγραψε διετές συμβόλαιο συνεργασίας με τους νταμπλούχους, με προοπτική ανανέωσης μέχρι το καλοκαίρι του 2008.

Έτσι, οι "ερυθρόλευκοι" πρόσθεσαν στο έμψυχο δυναμικό τους έναν εξαιρετικό ποδοσφαιριστή για τα μετόπισθεν, πραγματοποιώντας μία σπουδαία μετεγγραφή. Το κόστος της μετακίνησης του διεθνούς άσου από την Μπορντό έφτασε τις 500.000 ευρώ, ενώ οι ετήσιες απολαβές του παίκτη αγγίζουν το ένα εκατομμύριο ευρώ.

"Ερυθρόλευκος" ο Καψής

Ο Ολυμπιακός ολοκλήρωσε την Τρίτη (05/07) μία σπουδαία μετεγγραφή, καθώς ανακοίνωσε την απόκτηση του Μιχάλη Καψή.

Το όνομα του διεθνούς άσου μπορεί να μην είχε ακουστεί καθόλου στην "ερυθρόλευκη" επικαιρότητα, όμως ο πειραϊκός σύλλογος με συνοπτικές διαδικασίες προχώρησε σε μία μεγάλη μετεγγραφική επιτυχία.

Ο Έλληνας κεντρικός αμυντικός πέρασε με επιτυχία το πρωΐ της Τρίτης (05/07) τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις και το απόγευμα βρέθηκε στα γραφεία της ΠΑΕ στην πλατεία Αλεξάνδρας, όπου υπέγραψε το συμβόλαιό του και θα είναι παίκτης του Ολυμπιακού για τα επόμενα 2+1 χρόνια.

Όπως γίνεται αντιληπτό, οι νταμπλούχοι Ελλάδας γίνονται πανίσχυροι στο κέντρο της άμυνας, καθώς εκτός από τον Καψή υπάρχουν και οι Ανατολάκης, Σούρερ, Βάλλας, Κωστούλας και Κουλουχέρης.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της "ερυθρόλευκης" ΠΑΕ:

"Η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ανακοινώνει την μεταγραφή του διεθνή ποδοσφαιριστή Μιχάλη Καψή. Ο ποδοσφαιριστής υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας για 2+1 χρόνια".

Καψής: "Νέα σελίδα"

Στις πρώτες του δηλώσεις ως ποδοσφαιριστής του Ολυμπιακού, ο Μιχάλης Καψής δήλωσε χαρούμενος που θα συνεχίσει την καριέρα του στο λιμάνι.

"Είμαι χαρούμενος που ήρθα στον Ολυμπιακό, σε μια ομάδα που πρωταγωνιστεί. Πλέον, έχω κίνητρο. Η Μπορντό δεν είχε υψηλούς στόχους, δεν με κάλυπτε ως ομάδα, γι' αυτό και μίλησα μαζί τους. Δεν μου στάθηκαν εμπόδιο και τους ευχαριστώ. Το μέλλον του ποδοσφαιριστή ποτέ δεν είναι σίγουρο και σταθερό. Μπορεί από τη μια στιγμή στην άλλη να βρεθεί σε κάποια ομάδα.

Ανοίγεται μία νέα σελίδα στην καριέρα μου. Είμαι ευχαριστημένος που βρίσκομαι εδώ και θα προσπαθήσω να βοηθήσω την ομάδα να φτάσει στους στόχους της. Όλοι ξέρουν ποιος είμαι, δεν θέλω να μιλήσω για μένα. Θα τα πούμε στο γήπεδο. Εκεί έχω μάθει να δουλεύω. Δεν μου αρέσουν τα μεγάλα λόγια, θέλω να μιλήσω με πράξεις στον αγωνιστικό χώρο.

Η οικογενειά μου είναι ευχαριστημένη, γιατί επέστρεψα στην Ελλάδα και θα βρίσκομαι πάλι κοντά τους. Μακάρι να βοηθήσω τον Ολυμπιακό με την εμπειρία μου να πετύχει κάτι σπουδαίο στην Ευρώπη", τόνισε ο 31χρονος αμυντικός.

Τέλος, ο Έλληνας αμυντικός δεν θέλησε να αναφερθεί στο καλοκαίρι του 2004 και στο λόγο που δεν πραγματοποιήθηκε τότε η μετεγγραφή του στον Ολυμπιακό. Επανέλαβε μόνο ότι η Μπορντό πάλεψε για τη σωτηρία της, παρ' όλο που άλλες ήταν οι προσδοκίες στην αρχή της σεζόν που τελείωσε. "Σώθηκε με την ψυχή στο στόμα. Η Μπορντό δεν με κάλυπτε αγωνιστικά", τόνισε χαρακτηριστικά.

Απο το sport24.gr

Ο Μιχαλης δεν ειχε και την καλυτερη σαιζον στη Γαλλια. Λιγο τα προβληματα συνενοησης, λιγο το οτι η Μπορντο ηταν πολυ ασταθης φετος, λιγο η κουραση απο το Γιουρο, ειχαν σαν αποτελεσμα να μην αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις σαν παικτης. Σαν χαρακτηρας παντως, συνεβη το ακριβως αντιθετο και ολοι οι οπαδοι πινουν νερο στ'ονομα του. Ηδη εχει αρχισει η γκρινια για την αποχωρηση του, μιας και ολοι τον περιμεναν πολυ καλυτερο την καινουργια σεζον.

Η ανακοινωση της Μπορντο :

http://www.girondins.com/actualites/archiv...php3?idnum=4755

Το θρεντ με θεμα την αποχωρηση του Μιχαλη στο φορουμ των οπαδων :

http://forum.girondins.com/ftopic3749.php&...52eba95d6e33992

Τροποποιήθηκε από Alex77
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

ΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΖΙΓΚΕΡ ΑΦΗΝΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΜΥΑΛΑ Ο ΑΕΡΑΣ?

Η ΑΤΑΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΣΤΑΘΗΣ ΨΑΛΤΗΣ ΤΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 80...

ΚΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ

giannisfr.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδια ... μα καλα.... τοσα χρονια ο Κωσταντινου ηταν παλτο και ξαφνικα σε μια βδομαδα μεταμορφωθηκε σε Θωρηκτο. Πως εγινε αυτο ??? Και μιας και απεθυνομαι σε γιατρους να μου επιτρεψετε να κανω μια ερωτηση. Δεν προκειται να ρωτησω πως ειναι δυνατον τοοοοσαααα χρονια να μην μπορει να βελτιωθει ο ατιμος και ξαφνικα μολις πηγε στον ΟΣΦΠ εγινε επιθετικος παγκοσμιου βεληνεκους, ουτε στο τι ουσιες μπορει να πηρε σε μια βδομαδα ωστε να μεταμορφωθει απο cinquecento σε Τανκ :P:P:P . Η ερωτηση μου ειναι πολυ ποιο απλη. Μα καλα , τοσο αφελεις (για να μην πω τιποτε αλλο :P ) ειναι πια οι οπαδοι του ολυμπιακου και τρωνε αμασητο το κουτοχορτο που τους πουλανε ???? Φιλικα παντα.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑ 6 ΔΙΣ ΣΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ(ΛΕΦΤΑ ΠΑΙΧΤΗ+ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΗΡΑΚΛΗ)ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΠΑΛΤΟ.ΔΗΛ. ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΟΔΕΦΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ...6ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 800000 ΕΥΡΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΔΗΛ.2,4 ΕΚ ΤΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΗΛ 800000 ΕΚ.ΓΙΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΤΑ ΜΕΓΕΘΗ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΓΚΡΙΤΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΜΕΣΑΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΣΤΟ ΒΑΖΕΛΟ.

ΑΝ ΤΩΡΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΠΑΛΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ...ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΥΣΙ...

Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ:

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΗΡΕ ΦΟΡΑ..

paparazzi_kokkalisprotasi1.jpg

Μετά τον Νικοπολίδη και τον Κωνσταντίνου, ετοιμάζομαι να κάνω κι άλλη πρόταση σε άνθρωπο του Παναθηναϊκού"

paparazzi_tzigkerphone__2.jpg

"Παρακαλώ;"

paparazzi_kokkalistakisphone.jpg

"Γιάννη πόσα θέλεις για να έρθεις στον Ολυμπιακό;"

paparazzi_kokkalisprotasi2.jpg

"Χιχιχι..."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ Ο ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΟ ΣΠΟΡ ΦΜ ΕΙΠΕ ΠΩΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΧΤΗ ΒΑΣΙΚΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΣΜΕΥΕΤΑΙ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emquestionemquestionemquestionemquestionemquestion

Και φαντάζομαι οτι συμπλήρωσε...

Είναι διεθνής Χ φορές, με την Εθνικη της emquestion .......

Ο emquestion ........... που γεννήθηκε τότε, αγωνιζόταν μέχρι πέρυση στην emquestion ......... πέτυχε emquestion .... Γκολ και αναμένεται να κάνει θραύση στον θρύλο empresent

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για Λιουνγκμπεργκ λένε!!!

Το θεωρώ υπερβολικά δύσκολο πάντως ένα τέτοιο όνομα σε σχετικά μικρή ηλικία να έρθει!

Ιδωμεν τις επόμενες μέρες.

Οσο για τον Κωνσταντίνου, εγώ πιστεύω ότι δεν μπορεί να κάνει τη διαφορά στον Ολυμπιακό.Απλά θα βοηθήσει όπως και κάθε άλλος επιθετικός που πιθανώς να παίρναμε, σε περίπτωση που δεν ερχόταν ο Κύπριος.

Και για αυτόν όμως ο χρόνος θα δείξει... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup

Συμφωνώ και στα 2, αν και πιστε΄θω πως παίζουν ακόμα 2 μεταγραφές,ένας δεξιός χαφ(αντι Γιαννακόπουλος)και ένας επιθετικός

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Γιαννακόπουλος δεν ήταν δεξί χαφ.. ήταν δεξί εξτρέμ όπως ήταν ο Γεωργιάδης..

Ο Τζορτζεβιτς και ο καστίγιο είναι αριστερά εξτρέμ και κατα την γωώμη μου ο Νερι δεν έχει δείξει ακόμη αυτά που ξέρει...

Δεξιά έχουμε το πρόβλημα και θα φανεί φέτος, να μου το θυμηθείτε...

Αν και άκουσα οτι παίζει και το όνομα του Καραγκούνη... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για Λιουνγκμπεργκ λένε!!!

Το θεωρώ υπερβολικά δύσκολο πάντως ένα τέτοιο όνομα σε σχετικά μικρή ηλικία να έρθει!

Ιδωμεν τις επόμενες μέρες.

Κοιτα τι λενε οι Σουηδοι για το αν θα παει ο Λιουνγκμπεργκ στον οσφπ. Δεν χρειαζεται να ξερεις σουηδικα για να το καταλαβεις, μονο τον τιτλο κοιτα. http://www.expressen.se/index.jsp?a=408318

Σε ενα πραγμα θα συμφωνησω μαζι σου . Οντως ο Λιουνγκμπεργκ ειναι μικρος για τον οσφπ, μονο 28. Κατσε να πατησει τα 35 και μετα μπορει να ερθει :P:P

Τροποποιήθηκε από made in italy
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πλάκα πλάκα μπήκε αυγουστος και τίποτε σοβαρό δεν έχουμε δει.. emplease

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοιτα τι λενε οι Σουηδοι για το αν θα παει  ο Λιουνγκμπεργκ στον οσφπ. Δεν χρειαζεται να ξερεις σουηδικα για να το καταλαβεις, μονο τον τιτλο κοιτα. http://www.expressen.se/index.jsp?a=408318

Σε ενα πραγμα θα συμφωνησω μαζι σου . Οντως ο Λιουνγκμπεργκ ειναι μικρος για τον οσφπ, μονο 28. Κατσε να πατησει τα 35 και μετα μπορει να ερθει  :P  :P

τουλάχιστον εμείς έστω και στα 32 τους βλέπουμε με τα κόκκινα! ;)

Δεν έχουμε να θυμόμαστε για μεγαλύτερη μεταγραφή μας τον Πάουλο Σόουζα... :rolleyes:;)B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοιτα τι λενε οι Σουηδοι για το αν θα παει  ο Λιουνγκμπεργκ στον οσφπ. Δεν χρειαζεται να ξερεις σουηδικα για να το καταλαβεις, μονο τον τιτλο κοιτα.

Το διαρκείας το πήρες τώρα, ή από τότε που θα 'ρχόταν ο Φίγκο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαγαζί του Ολυμπιακού στα Βουπού ή το Κέντρο παίζει με μεγάλη ποικιλία?

Όχι, δε θα φέρω τους Mad Boys ρίξουν μολότωφ, ένα δωράκι θέλω να κάνω ο άνθρωπος.

Ευχαριστώ όοοολους τους φίλους γάυρους του φορουμ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Στο κεντρο ?! Μπαααα, δε γινονται αυτα τα πραγματα αγορι μου. Γιατι δεν πας σε ενα 5χ5 να δειρεις κα'να γαυρο και να του παρεις τη φανελα ?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί κάνει ζέστη και θα ναι ιδρωμένες: Το δώρο επείγει και πού καιρός για πλύσιμο. Άσε που δεν ξέρω πού έχει βάλει η μαμά το μαλακτικό και χωρίς μαλακτικό δε λέει. Μυρίζει κι ωραία. Στην Αγγλία τα έπλενα χωρίς μαλακτικό και δεν ήταν πολύ άσχημα αλλά δεν ήταν και τέλεια. Βέβαια στην Αγγλία τα πλυντήρια ήταν κάτι ελεεινά, τεράστια πράγματα που το μόνο που είχαν ήταν δύο τρύπες: μία για τα ρούχα και μία για τα λεφτά. Άσε που έβρεχε κιόλας Ιούλιο μήνα. Κατά τα άλλα δεν έκανε κακές μέρες βέβαια, όλοι μου έλεγαν ότι ήμουν τυχερός γιατί τέτοια Αγγλία πού να την ξαναδείς. Βέβαια μετά του βάλανε μπόμπες και δεν την ξαναείδανε ούτε αυτοί. Παλιοκατάσταση.

Σε ευχαριστώ πάντως που ενδιαφέρθηκες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανει ζεστη και θα'ναι ιδρωμενες ?! ΑΧΑ. Αρα ειναι για σενα η φανελα. Αν ηταν για αλλον θα του'λεγες απλα πως την πηρες απο τον παιχτη μετα απο κα'να φιλικο.

Αχαχαχα. I knew it. Ποιο νεο αστερι σε συγκινησε ? Ο Για-Για ή ο Λεμενς ? Φανελα του Μιχαλακη εχεις φανταζομαι. Αχαχαχαααα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν σου πω ότι ποτέ δεν τον πήγα τον εισαιτρέλα δεν θα με πιστέψεις οπότε καλύτερα να πω πως ναι, έχω ξετρελαθεί με τη γιαγιά τουρσί.

Τελικά πήγα Καραϊσκάκη, ο κολλητός να βλέπει τις θυσίες που κάνω ο άνθρωπος! Μέχρι και στο red cafe ήπια φρεντοτσίνο. Χμ, τώρα που το σκέφτομαι κάτι δεν πάει καλά μαζί μου σήμερα :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρασινοι λαγοι και μαϊμού δημοσιογράφοι...

αυτά κάνετε και μετά φταίνε οι γαύροι...που σας κάνουν πρωταθλητές στο τρέξιμο

athlitiki.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.