Jump to content

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Συνδεσμος Φιλάθλων Πειραιώς


Spider

Recommended Posts

emarup Μεγαλε, τι παραληρημα ειν'αυτο ? Σε δικαιολογω παντως. Δεν ειναι λιγο να βλεπεις την ομαδα σου σε τετοια κατασταση.

Βεβαια, δεν μας ειπες τιποτε καινουριο.

Οταν ο Ολυμπιακος παιρνει πρωταθλημα ειναι στημενο.

Οταν δεν το παιρνει ο Ολυμπιακος, το πρωταθλημα σφυζει απο υγεια...

Κατα τ'αλλα ασε μας εμας του καφρους στο κοσμο μας, να χαιρομαστε επειδη πηγαινουμε και βλεπουμε την ομαδα μας στο μονο αξιοπρεπες γηπεδο στην Ελλαδα (οταν μας αφηνουν), επειδη εχουμε εναν προπονητη που δεν εχει παθει ακομη ανοια και επειδη εχουμε στην ομαδα καποια παιχτακια οπως το Τζολε, το Ριμπο, τον Τουρε, τον Ακη, τον Καφε κλπ

Εσυ μπορεις να ελπιζεις σε ενα λαμπρο μελλον με τον προπονητη κλοουν και μαγους της στρογγυλης θεας, οπως ο Μπιδης, ο Βοουτερ, ο Γκεκας, ο Βυντρα και αλλοι.

Α, και οσο για τη διαιτησια, παλι δεν μας ειπες κατι καινουριο. Το ξερουν και οι πετρες πως σας εχει παει πιπα-κωλο ο Σωκρατες. Προσωπικα δεν θα κατσω να σκασω επειδη ειμαι παλιος και θυμαμαι πολυ καλα τι ειχαμε τραβηξει επι δεκα χρονια. Παρ'το χαμπαρι πως γελαει ολη η Ελλαδα οταν μιλατε εσεις για διαιτησια.

Και βεβαια να δηλωσω το θαυμασμο μου για την υγιη αντιδραση του να γιουχαρετε τον Λεοντιου επειδη φοραγε κοκκινα παπουτσια...

tzig_m.jpg

ΤΖΙΓΓΕΡ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΚΑΕ

041204_OSFP_LAGOI5.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 744
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

emarup Βλεπεις την ομαδα σου στο πιο αξιοπρεπες γηπεδο της Ελλαδας...που το χαρισανε οι πολιτικοι στον απατεωνα Κοκκαλη απαντω εγω και οταν βγηκε ο Συριγος να το πει,εστειλε να τον δολοφονησουνε...

Μαλεζανι και Σολιντ ειναι εξισου μαλακες,οταν κατεβαζουνε στα εκτος εδρας με τους ισχυρους των ομιλων αμυνα ζωνης και τους πηδανε για πλακα...Αν θεωρεις τον Σολιντ προπονητη,δε μου κανει καμια εντυπωση...Εδω ειχατε τον Αλεφαντο και τον Κολια,ο Σολιντ σας χαλασε?

Τζολε,Ριμπο στη συνταξη,Στολτιδη 31 χρονων,που δεν παιζει οπως περσι και ειδικα τωρα με το νεο συμβολαιο θα αρααααξει οπως ολοι οι δημοσιοι υπαλληλοι σας...Ξεχασες και τους υπερπαικτες Ανατολακη-Κωστουλα,που τους κανει γιο-γιο οποιοσδηποτε επιθετικος με στοιχειωδη τεχνικη και φυσικη κατασταση...Και βεβαια τον Δοκα,τον Ντανι κτλ.

Χαιρομαι που επαιρεσαι για τη διαιτησια ΣΑΣ!!!Και οτι θεωρεις οτι μας ξεπληρωνετε γραμματια της δεκαετιας του 80...Αυτη ειναι και η αιτια του κομπλεξ οταν παιζετε εκτος στην Ευρωπη,γιατι ξερετε οτι ο διαιτητης εκει σας εχει γραμμενους και δε θα κρατησει καθυστερησεις μεχρι το 105 για να ισοφαρισετε,οπως στο ελληνικο πρωταθλημα...

Ο Μαλεζανι ειναι παλιατσος και καποιοι παικτες δεν αξιζουν να παιζουν στον ΠΑΟ...Αν ομως θεωρεις οτι και ο Σολιντ δεν ειναι,πες μου ενα(αριθμος 1) παιχνιδι οπου εφαρμοσε ορθα το περιφημο 4-3-3 και δεν κερδισε με συστημα τουρλουμπουκι...

Μου ζητας να απολογηθω για τα μαλακισμενα που εβρισαν τον Λεοντιου,οπως εσυ εκανες για τους καφρους σας που σπανε καθε Κυριακη τα γηπεδα και θεωρεις οτι δεν τρεχει μια...

Δεν ηταν παραληρημα αυτο που εκανα στο προηγουμενο ποστ μου,αλλα φυσιολογικη αγανακτηση,οταν εγω ελεγα ενα σωρο και αντι απαντησης μου λενε "θυμασαι εκεινο το παιχνιδι που ευνοηθηκατε κτλ"...Σαν τα παιδακια που τα εχουν δασκαλεψει τι να πουν,οτιδηποτε και να τα ρωτησεις,ακομη και ασχετο...Αλλα και συ που αποπειραθηκες να απαντησεις κατι διαφορετικο,τι ειπες...πιπα-κωλο στη διαιτησια,πρωταθλημα θα παρουμε μονο με τη βια,μου πασαρες γεροντες για αστερια,ξυλοκοπους για προπονητες,τη μεγαλυτερη απατη και διαπλοκη δημοσιου-Κοκκαλη για γηπεδικο στολιδι...Ειλικρινα,αν αυτα ειναι τα καλυτερα επιχειρηματα των Ολυμπιακων,καλυτερα να αποχωρω απο τη συζητηση σιγα σιγα,γιατι εκτος των αλλων θα κατηγορηθω οτι κλεβω εκκλησιες...

Εγω δεν εχω καμια αμφιβολια οτι το πρωταθλημα θα το παρει ο Θρηνος...Και η Μπαρτσα να ημασταν,στημενο πρωταθλημα δε θα επαιρνε ποτε...Ειμαι ομως και τελειως σιγουρος οτι σε 3 εκτος εδρας ματς στο C.L. του χρονου θα εχετε ισαριθμες ηττες και θα ειστε και εκτος ουεφα...Εσυ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Βρε ναι βρε, ασε μας εμας στην κοσμαρα μας και πηγαινε να δεις το ντιβιντι τωρα.

Οσο για τις απαντησεις που ελαβες και δεν σε ικανοποιησαν, συμφωνω πως ηταν λαθος απαντησεις. Γιατι οταν μιλανε οι βαζελοι για διαιτησια η μονη σωστη απαντηση ειναι το γελιο. Πολυ γελιο.

Και επειδη δεν εχω παρωπιδες και δεν τα βλεπω ολα κοκκινα ή πρασινα ή κιτρινα, σου λεω πολυ απλα πως αυτη τη στιγμη κανενας φιλαθλος μεγαλης ομαδας στην Ελλαδα δεν εχει ιδιαιτερους λογους να πεταει απο τη χαρα του. Οι μονοι ομως που πραγματικα δικαιολογουνται να μην ασχολουνται με την ομαδα τους αλλα με τις αλλες ειστε εσεις.

Και σε παρακαλω, μη μιλας για Ευρωπη μετα το φετινο. Δηλαδη, Ε-ΛΕ-ΟΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και γιατι να μην εχω αποψη για τις αλλες ομαδες :blink: ?Τοσο καιρο ασχολουνται ολοι οι υπολοιποι με τον ΠΑΟ...Εδω μεχρι και ο ξυλοκοπος σας εχει αποψη για τον ΠΑΟ και κοροιδευει και λεει οτι αυτος κοιτα το παρον και οχι σε 5 χρονια :splats: ...αλλα βλεπεις οταν το ειπε τα 1-3 και 1-4 ηταν παρελθον,αλλιως μπορει και να μιλουσε και αυτος για το μελλον emwhistling ...

Για την ομαδα μου εχω να ασχοληθω και θα γραψω καποια πραγματα...Σε αντιθεση με εσας,που ο,τι αξιολογο(θεωρειτε οτι)εχετε να επιδειξετε,αφορα μονο τον ΠΑΟ :splats: ...Σιγα που δε θα μιλησω για την Ευρωπη...Θα μιλησω και θα πω το εξης:Παιδια,οταν στο παιχνιδι με τη Ρεαλ παλια,ο Ρομπερτο Καρλος απεκρουσε με το χερι τη μπαλα στο τερμα,δεν ηταν αδικια απο το διαιτητη emnono ...ΑΠΛΑ,ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΝΑΠΟΔΟ ΣΦΥΡΙΓΜΑ...Αλλα οταν εχεις μαθει 10 χρονια να στα σφυριζουνε μονα-ζυγα δικα σου,λογικο ειναι να σου κακοφαινεται αυτο και να υποστηριζεις οτι ο αλλος στην Ευρωπη ειναι κωλοφαρδος και εχει παραγκα emeleos !!!

Αυτα και στη διαθεση σας για περαιτερω αποριες :antegeia: ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η πλακα ειναι πως τον "ξυλοκοπο" μας τον κυνηγαγατε να υπογραψει πριν κα'να χρονο. :lol: Τον φωτισε ο Οντιν ομως...

Αντε παιδια, καλο Ουεφα του χρονου και παρακαλατε να'ρθει ο Ντουσαν το καλοκαιρι να σας φτιαξει ομαδα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aν ειναι κατι στο οποιο συμφωνουμε,ειναι στις μαλακιες που εχει κανει η διοικηση του ΠΑΟ τα τελευταια χρονια...Ναι,αφου εφερε Σουμ και Μαλεζανι,ο Σολιντ και η η ποδοσφαιρικη του ιδιοφυια θα τους ξεφευγε...Δε λες παλι καλα που ο αναμορφωτης της ομαδας του Θρηνου δεν εφυγε για Σαλκε?Εκει που παει για πρωταθλημα,θα κατεληγε ακλαυτη στη Β Γερμανιας...

Πιστευω οτι η θεση ομαδων σαν τον Παο και τον Θρηνο ειναι του πρωτου στο Ουεφα,του δευτερου στο κυπελλο Ελλαδας...Αν πιστευεις οτι αξιζουν να παιζουν σε αυτο που τεινει να μετεξελιχθει το C.L. δηλ. σε κλειστη λιγκα λιγων προνομιουχων,δε βλεπεις πολυ μακρια...Και οσο για τον Μπαγιεβιτς,ΜΑΚΑΡΙ!Θυμησου μονο τι μπαλα επαιζε η ομαδα σου περσι στο C.L.,τουλαχιστον στα εντος,και τι επαιξε φετος με τον Σολινταρα με την προσθηκη και ενος Τουρε,που περσι δεν υπηρχε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι να μας πει τώρα ο βάζελος?

Μιλάτε για μπάλα τη στιγμή που μας γαργαλάτε την πλάτη 7 πόντους πίσω???

ΕΛΕΟΣ ΛΕΜΕΕΕ

Για μπάλα μπάλα τι να μας πείτε?Ο καλύτερος τεχνίτης παίχτης σας είναι ο Γκέκας!

Τι να μας πείτε για διαιτησία όταν -επαναλαμβάνω- φέτος έχετε ευνοηθεί ήδη σε 2 μάτς, όταν ο Ολυμπιακός δεν έχει πάρει ούτε ένα πόντο από τα κοράκια!Εκτός αν το πρόβλημα σας είναι πλέον το αεκάκι που βλέπετε ότι σας έχει πάρει ΚΑΙ αυτό τον αέρα και τρέμετε για τα λεφτουδακια του Τσάμπιονς....μάλλον για αυτό ανησυχεί η ηγεσία σας και όχι για οποιαδήποτε άλλη αδικία......... :antegeia::antegeia::antegeia::antegeia::antegeia::antegeia:

Τροποποιήθηκε από Spider
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και δω ερχεται η διαφορα νοοτροπιας των οπαδων των 2 ομαδων...Οι οπαδοι του ΠΑΟ τον γιουχαρουν επειδη χανει στην εδρα του απο την ουντινεζε και του Θρηνου τους αποθεωνουν επειδη κερδισαν 4-0 τη Λαρισα...Η αντιδραση των οπαδων του ΠΑΟ στο παιχνιδι με τον Ηρακλη σφυζει απο υγεια,ενω των γαβρων στο παιχνιδι με τη Λαρισα ειναι αρρωστημενη,που χαιρονται μια ομαδα που φευγει για ακομη μια χρονια με σκυμμενο το κεφαλι απο την Ευρωπη...

Και επειδη το χθεσινο ξεσπασμα του Αρειανου ηταν απολαυστικο, λεω να του ανταποδοσω τη χαρη... τεκμηριωνοντας ενα απο τα "φοβερα" επιχειρηματα του...

DERBY_m.jpg

HXO_m.jpg

Κερδισαμε 3-0 τη βυσσινι θυελλα και ξεχασαμε τον Ογκουνσοτο ? Τα εφιαλτικα βραδια στο CL παρεα με την πρασινη αρμαδα ?

Ας βγαλει ο Τζοκερ τωρα ενα dvd με την τεραστια χθεσινη εμφανιση να'χετε να θυμαστε γιατι σε μια βδομαδα αρχιζει ο νεος κατηφορος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aυξανοντας περαιτερω τον κινδυνο να κατηγορηθω οτι κλεβω φιλοπτωχα ταμεια,θα απαντησω στον συναδελφο Αλεξ,που βλεπει "παραληρηματα" προφανως λογω ελλειψης(για ακομη μια φορα...) πειστικων επιχειρηματων...

Καθεται και μου κοτσαρει πρωτοσελιδα εφημεριδων,εκ των οποιων η μια ειναι τσατσος της διοικησης η δε αλλη ταχα "σκεπτομενη παναθηναικη"...Αυτες τις εφημεριδες δεν τις εχω διαβασει ποτε,οπως και κανεις Παναθηναικος αλλωστε,οπως μαρτυρουν και οι πωλησεις τους,που ειναι τελευταιες(ανεκαθεν),πισω ακομη και απο τις αντιστοιχες παραπληγικες της ΑΕΚ...Σε αντιθεση με το ΦΩΣ και τον ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ,που σπανια χανουν την πρωτια,προφανως γιατι υπαρχουν αφθονοι μπουφοι μεταξυ των φιλων του Θρηνου,που αρεσκονται να τους ταιζουν κουτοχορτο...

Υγιης αντιδραση,φιλε μου,δεν ειναι τα πρωτοσελιδα των εμμισθων δημοσιογραφων της εκαστοτε διοικησης,αλλα τα 5000 εισιτηρια με τον Ηρακλη,οπου οι μισοι οπαδοι τουλαχιστον αποδοκιμαζουν παιχτες,προπονητη και διοικηση,γιατι εχασαν για πλακα απο τη δευτεραθλητρια Γερμανιας...

Κανε συγκριση τωρα εσυ με την αντιδραση των φιλων του Θρηνου,που πανε 45000 στο Καραισκακη στο παιχνιδι με τη Λαρισα για να αποθεωσουν ποιους?Αυτους που αποκλειστηκαν μια αγωνιστικη πριν το τελος των ομιλων και απο την τριτη θεση του ομιλου,απο ποιους?Απο αυτους που τους κερδισαν 1-3 στο Καραισκακη,ενω την ιδια περιοδο ηταν στη τελευταια θεση του "πανισχυρου" πρωταθληματος της Νορβηγιας!!!

Θα σου πω εγω ομως γιατι το εκαναν αυτο...Γιατι απαλλαχθηκαν επιτελους απο το "βραχνα του Τσαμπιονς Λιγκ",οπως ειπε ο Χριστογλου στη SPORTDAY,ωστε να ασχοληθουν επιτελους με αυτο που αρμοζει στο επιπεδο τους,δηλ με το ελληνικο πρωταθλημα,εφαμιλλο μιας Πριμερα Ντιβιζιον...

Το παιχνιδι με τη Λαρισα ηταν λοιπον για τον γαβρο το τελος των δεινων(του C.L.) και η απαρχη μιας "νεας πορειας"(της περιφημης "πωρωσης")...Απο αυτο το παιχνιδι αρχισε να καθισταται και αναγνωρισιμη η αξια του "αναμορφωτη" προπονητη σας,που τοση αμφισβητηση δεχτηκε απο κοσμο και Λατινοαμερικανους παικτες σας...Απο αυτο το παιχνιδι λοιπον και ο φιλος Αλεξ αναγνωρισε την αξια του "Νορβηγικου κομπιουτερ" και αποφασισε επιτελους να βαλει τη μουτσουνα του στην υπογραφη του,στη θεση του Μπαγιεβιτς,που τον ειχε καθολη τη διαρκεια του ομιλου του Τσαμπιονς Λιγκ(σε ενδειξη διαμαρτυριας ισως?)...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτή την αγωνιστική, 3 θα φάτε στην έδρα σας 3 και να καίνε και το μεσαίο γκολ το πιο μακρύ (αφού θα έχει μπει έξω από την περιοχή!!) :bloodomen:

Τροποποιήθηκε από M@N1I<
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με τα χειρουργεια που περασε ο ΠΑΟ φετος ανετα τωρα ηταν πρωτος,αλλα αυτο δεν εχει σημασια...Οση φυματικη μπαλα παιζουμε φετος,αλλη τοση παιζετε και σεις!!!Και δω ερχεται η διαφορα νοοτροπιας των οπαδων των 2 ομαδων...Οι οπαδοι του ΠΑΟ τον γιουχαρουν επειδη χανει στην εδρα του απο την ουντινεζε και του Θρηνου τους αποθεωνουν επειδη κερδισαν 4-0 τη Λαρισα...Η αντιδραση των οπαδων του ΠΑΟ στο παιχνιδι με τον Ηρακλη σφυζει απο υγεια,ενω των γαβρων στο παιχνιδι με τη Λαρισα ειναι αρρωστημενη,που χαιρονται μια ομαδα που φευγει για ακομη μια χρονια με σκυμμενο το κεφαλι απο την Ευρωπη...

Δηλαδη ειστε ευχαριστημενοι απο την μπαλα που παιζει η ομαδα σας?Εκει ειναι το ταβανι των φιλοδοξιων σας?Να βυθισετε τον ΠΑΟ και να βυθιστειτε μαζι του?Ο μεγαλυτερος οπαδος του ΠΑΟ ειναι ο ιδιος ο Κοκκαλης,που και τον Κωνσταντινου ηθελε και τον Νικοπολιδη και τον Μπασινα,ακομα και τον Κονσεισαο,για να δεις τι οργανωση εχει στα μεταγραφικα του,που κοιτα ποιους παικτες θα αφησει ελευθερους ο ΠΑΟ και ποιοι τον ενδιαφερουν...Ο ορισμος της εμπαθειας,του φθονου και της απουσιας προοπτικης!Ολος ο Θρηνος καταντησε να ειναι ο Τουρε και τωρα γλυκαθηκε ο Σωκρατης και νομιζει οτι θα βρισκει 3 τετοιους καθε χρονο,τρομαρα του!!!

Οσο για το Δουρο,οντως ηταν αισχρες οι διαιτησιες του...Αφου δεν ειχε βγαλει με κοκκινες νωρις νωρις τοτε τα δρεπανηφορα Γεωργατο-Καστιγιο...

Όπως και να χει ρε φίλε από την περσινή χρονιά έχει αλλάξει το επίπεδο, μπάλα δεν παίζεται, αλλά όσο κάτω και να φτάσουν ο Γαύρος και ο Βάζελος από άποψη θεάματος,τακτικής γήπεδο και όσο και να επιμένεις με τα κόμπλεξ που σου έχουν περάσει εδώ και μια 10ετία για διαιτησίες - αν παρακολουθείς χρόνια μπάλα θα ξέρεις ότι όταν δεν παίζεται μεγάλη μπάλα ενεργοποιείται αυτόματα ο νόμος του ισχυρού μες στο γήπεδο,

ΓΙΑΤΙ ??? θα μου πεις

ΓΙΑΤΙ αυτό είναι το σωστό ... πρωταθλημα και κυπέλλο στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

O νομος ποιου ισχυρου ομως,φιλε μου ολα?Στο γηπεδο?Η μηπως στο παρασκηνιο?Προσπαθω τα κομπλεξ μου να μη τα δημιουργουν αλλοι,αλλα να αντιδρω με βαση τι βλεπουν τα ματια μου...Και τα ματια μου μονο φετος ειδαν τον Θρηνο στα 2 παιχνιδια που εχασε βαθμους,τον διαιτητη να κρατα καθυστερησεις ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 100ο λεπτο,μπας και βαλει γκολ ο γαβρος,μεχρι που βαρεθηκε και σφυριξε...Την Κυριακη μολις ειδα να σφυριζουν στο 80ο λεπτο τον Μακορ οφ σαιντ,ο οποιος ξεκινουσε πισω(!) απο τη σεντρα,αφηνοντας τις κλανιες του στους αμυντικους του γαβρου κατι χιλιομετρα πισω απο αυτους...αλλα αυτα δυστυχως δεν τα γραφει ο "πρωταθλητης",παρα γραφει μονο τα ωραια συνθηματα σας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εν μεσω νεας "κρισης πανικου" της κοινης γνωμης για την γριπη των πουλερικων, συνεχιζεται η προετοιμασια παικτων και διοικησης του Παναθηναικου για το ντερμπι.

Αρτσι Μητσου :

"Δεν αξίζει να είμαστε σε αυτή την βαθμολογική θέση. Δεν είμαστε τελειωμένοι. Πάμε να δείξουμε στο Καραϊσκάκη ότι δεν είμαστε κότες."

Ασε τα ντιβιντι και πιασ'τα ταμιφλου προεδρε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:anavwfwties: Μετά από τη μπύρα-βάζελινη,το κρασί-παράγκα.

Λίγο πριν το ντέρμπι

Κρασί «Παράγκα» και dvd για τους ανθρώπους με τα μαύρα από την ΠΑΕ Παναθηναϊκός

12/01/06 19:20

Αθήνα«Όταν οι άνθρωποι με τα μαύρα ξεχνούν τον αρχικό τους ρόλο, έτσι παίζεται το παιχνίδι» είναι ο τίτλος του περίφημου dvd που επιμελήθηκε η ΠΑΕ Παναθηναϊκός, θέλοντας να προβάλει τα λάθη των διαιτητών, που θεωρεί, ότι έγιναν εις βάρος της ομάδας της.

Οι «πράσινοι» απέστειλαν το dvd σε περίπου 800 προσωπικοτήτων της πολιτικής και αθλητικής κοινωνίας, συμπεριλαμβανομένων του πρωθυπουργού, Κώστα Καραμανλή και των βουλευτών.

Παραλήπτες ενός dvd συνοδευομένου από ένα μπουκάλι κόκκινο κρασί με την ετικέτα «Παράγκα» (!) έγιναν οι πρόεδροι των ΠΑΕ (φυσικά και ο Σωκράτης Κόκκαλης), το ΔΣ της ΕΠΟ και της ΕΠΑΕ καθώς και οι σύνδεσμοι των διαιτητών.

«Με αφορμή τη συμπλήρωση του α' γύρου του πρωταθλήματος, το 'Παναθηναϊκό Τριφύλλι' κάνει flash back στα διαιτητικά λάθη του 2005. Διαπιστώστε ιδίοις όμμασι τι συμβαίνει όταν οι άνδρες με τα μαύρα ξεχνούν τον αρχικό τους ρόλο» αναγράφεται στο οπισθόφυλλο.

Και όλα αυτά λίγες ημέρες πριν το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό στο «Καραϊσκάκη».

Ο Παναθηναϊκός υποστηρίζει ότι έχει χάσει 11 βαθμούς μέχρις στιγμής στο πρωτάθλημα, συγκρίνει τις κίτρινες κάρτες που έχει δεχθεί ο Γκονσάλες με αυτές που δεν έχουν δεχθεί οι Τουρέ, Κατσουράνης αλλά και την αποβολή του Κώτσιου σε παρόμοιες φάσεις από αγώνες του Ολυμπιακού και της ΑΕΚ.

«Η προσπάθεια αυτή έγινε με στόχο να αναδειχθεί το πραγματικό πρόβλημα της διαιτησίας στο εφετινό πρωτάθλημα.

Η παρουσίαση των φάσεων με τα σοβαρά διαιτητικά λάθη δεν έχει καμία περίπτωση σκοπό να αποδώσει ευθύνες στις ομάδες.

» Η καταγραφή και η δημοσιοποίησή τους έγινε μετά τις πρόσφατες δηλώσεις των εκπροσώπων των θεσμικών οργάνων του ποδοσφαίρου, ότι όλα βαίνως καλώς στην ελληνική διαιτησία».

Από την πλευρά του, ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, Γιώργος Στράτος δήλωσε στον «SuperSport FM»:

«Το χιούμορ βοηθά και απενοχοποιεί τις σχέσεις. Τo DVD δεν έχει καμία σχέση με το ντέρμπι».

:splats: Φυσικά όλοι καταλαβαίνουμε γιατί βγήκε αυτό το DVD.Ο βάζελος πάει κατά διαόλου φέτος και σε λίγες μέρες έρχεται και η τσόντα από τον γαύρο,που με τις μαλακίες του Μαλεζάνι και η διοίκηση του ΠΑΟ περιμένει-το αντίθετο θα είναι έκπληξη.Έλα όμως που αν χάσουν ακόμα μια φορά θα τους θωπεύσει το κοινό του βάζελου που έχει δει λιγότερες νίκες επί του Ολυμπιακού τα τελευταία 8 χρόνια από τα δόντια 2χρονου νηπίου...Οπότε προσφεύγουμε στη γνωστή συνταγή:δυναμιτίζουμε το κλίμα εκ των προτέρων,οπότε όποια απόφαση κι αν πάρει ο διαιτητής είναι εγκάθετος και τον καταγγέλουμε και αν είναι τον δέρνουμε κιόλας,κατά το γνωστό βαζελοφέρπλεϋ.

Τροποποιήθηκε από Nievsky
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο συλλογος 2χρονων νηπιων (50 κ. εκ., 11 ιπποι) με εξουσιοδοτησε να επισημανω πως τα μελη του κατεχουν σαφως περισσοτερα δοντακια απ'οσα υπονοει ο συναδελφος... Και οχι ολα μαζι, το καθε ενα ξεχωριστα, ετσιιιι ?

2003050100110301.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ ΜΟΥ

ΕΛΑΤΕ ΕΛΑΤΕ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΑΟ

ΚΑΙ ... Γ@ΜΗΣΤΕ ΞΑΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΡΕΙΒΑΤΕΣ

ΑΙ ... Γ@ΜΗΣΤΕ ΞΑΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΡΕΙΒΑΤΕΣ

ΕΙΝΑΙ ΛΑΓΟΙ ΚΑΙ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝ ΤΩΝ ΣΠΡΕΙ ΜΑ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΓΚΕΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΗΝ ΠΙΠΑ HERB ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδες, υπαρχει εκτακτη ανακοινωνση του World Health Organisation αναφορικα με το ντερμπι. Υπενθυμιζει στους φιλαθλους που θα βρεθουν στο Καραισκακη ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΟΥΝ ΤΑ ΨΟΦΙΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ. Υπαρχει σοβαρος κινδυνος θανατηφορου λοιμωξεως...

Τροποποιήθηκε από Alex77
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γαβρακια,ηδη χασατε γιατι

1)Αν χασετε,χασατε

2)Αν ερθει ισοπαλια,παλι ικανοποιημενοι δεν ειστε

3)Αν νικησετε,μονο με τη διαιτησια θα γινει,αρα παλι σουργελα θα ειστε :lol:

Αντε τωρα,καντε το σταυρο σας,γιατι ξερω οτι για σας η ηττα μες στο Καραισκακη ειναι χειροτερη και απο το να εχανε η Εθνικη τον τελικο του EURO...και μετα πως θα σας κοροιδευει ο Σωκρατης να γραφτειτε κι αλλοι μελη...

By the way,τι επαθε ο Τσουκαλας και εβριζε?Του χαλασανε την κουπ :lol: ?

Τροποποιήθηκε από arianos
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ιστορία του ΠΑΟ

kac-bunnyLO.jpg

v.jpeg

hood-green.jpg

12_green_chicken.jpg

grk.jpg

gounes1.jpg

millions2-04.jpg

ss_sports_set.jpg

tanks.jpg

Τη Κυριακή θα τραγουδάτε "λίγο κρασί [PARANGA], λίγο θάλασσα [ΠΕΙΡΑΙΑΣ] και το αγορι μού [ΘΡΥΛΟΣ]....

Τροποποιήθηκε από gor
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

4-1 oι Νεοι του ΠΑΟ τους αντιστοιχους του Θρηνου...

Καλο ειναι να μαθαινουν τα πιπονια απο μικροι :P ...

Ελα Παναθα ξεσκισε τους δολοφονους δημοσιογραφων...

Οσους και αν αποπειραθουν να σκοτωσουν,την ΠΑΡΑΓΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΧΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ ΜΟΥ

ΕΛΑΤΕ ΕΛΑΤΕ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΑΟ

ΚΑΙ ... Γ@ΜΗΣΤΕ ΞΑΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΡΕΙΒΑΤΕΣ

ΑΙ ... Γ@ΜΗΣΤΕ ΞΑΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΡΕΙΒΑΤΕΣ

ΕΙΝΑΙ ΛΑΓΟΙ ΚΑΙ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝ ΤΩΝ ΣΠΡΕΙ ΜΑ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΓΚΕΙ

emdots

Εδω συνάδελφε δεν κάνουμε μισές δουλειές ουτε λέμε ανακριβή συνθήματα...

ΚΑΙ ... Γ@ΑΜΗΣΤΕ ΞΑΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΡΕΙΒΑΤΕΣ

ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΤΕ ΞΑΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΜΟΝΑΧΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ...

ΕΙΝΑΙ ΛΑΓΟΙ ΚΑΙ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝ ΤΩΝ ΣΠΡΕΙ, ΜΑ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΓΚΕΙ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.