Jump to content

Ποιά είναι η αγαπημένη σας διαφήμιση;


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 268
  • Created
  • Last Reply

εμένα μ'αρέσει η διαφήμιση της vodafone με σκηνές από την καθημερινή ζωή μας και ιδιαίτερα εκεί που δείχνει το Γιαννάκη να προπονεί την Εθνική Ελλάδος και μετά τον πατέρα και τουσ πρωταθλητέσ τησ καρδιάσ του ...

ΖΗΣΕ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!! (γιατί η ζωή μας αποτελείται από στιγμές και είναι τελικά αυτό που μετράει)

Συμφωνώ και με την Clemence για τη διαφήμιση με την αγελαδίτσα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η εκρηξη χρωματων στη διαφημιση της sony Bravia color.like.no.other

oι διαφημισεις της Johnny Walker "keep walking"-παντα καταπληκτικες!

η τελευταια του αxe με τον τυπο που τον κηνυγανε ολες αυτες οι κουκλαρες!(ολοι θα θελαμε ναμαστε στη θεση του)

οι εντυπες της silk cut(κι ας ειμαι αντικαπνιστης!)

θυμαστε μια παλια διαφημιση για καποιο αρωμα νομιζω,που ελεγε "αν δεν μπορειτε να του παρετε μια πιπα(εννοει για δωρο,πονηροι/ες),παρτε τον απο πισω(follow him)"?απαιχτη!!!αποσυρθηκε συντομα λογω αμφισημιας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτες της axe και ολες της nike.

επισης το impossible is nothing της adidas

και δεν ξερω αν θυμαστε μια που ελεγε:

"ηρθε το τελος? ηρθε το τελος!!!!!"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Μου αρεσει εκεινη που δειχνει καποιον που επιχειρει να δουλεψει μαναβικο κι ειναι στις αρχες κι ερχεται καποιος και τον ρωταει αν ο ανανας ειναι ντοπιος!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
Οταν ειδα αυτη τη διαφημιση ειπα ΓΟΥΑΟΥ!Μετα οταν την ξαναειδα ειπα "ωχ καπου τον ξερω αυτον εδω!"

Κυριες μου δειτε το σποτακι και πειτε μου τα σχολια σας για τον κυριο μετα την πλυση!

http://kaospuntoesclamativo.blog.dada.net/...ink/277964.html

Italiana έχεις link και για τη συνέχεια? Μόλις τις έδειξε και τις 2 ο Λαζόπουλος και είναι τέλειες πακέτο :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω με τις διαφημισεις του connex διασκεδαζω πολυ τωρα τελευταια!Νομιζω η καλυτερη ειναι με τους 2 τυπους που κανουν chat!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι δύο διαφημίσεις για επαγγελματικά δάνεια από γνωστή τράπεζα, στις οποίες πρωταγωνιστεί ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος. Στη μία υποδύεται έναν πολιτικό μηχανικό και στην άλλη έναν οπωροπώλη.

Άπαιχτη η φάτσα του Χαραλαμπόπουλου όταν ένας πελάτης "αμολάει" την απίστευτη ερώτηση: "Ο ανανάς είναι ντόπιος;"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

η διαφημιση με τον πατερα που σπευδει να συμπαρασταθεί στην προβληματισμένη κόρη του....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μιας και μιλήσατε για διαφήμιση της mazda δείτε αυτήν... αν και εμάς δε μας συμφέρει.. αλλά τι να κάνουμε...

ΥΓ.Όποια ξέρει να οδηγεί έστω και στο 1/10 απ από την τύπισα της βγάζω το καπέλο... και όποτε θέλει πάμε βόλτα :D:D:D

Mazda 2 (περίπου 400kb)

Περιμένω να μου πεις πότε θα πάμε βολτίτσα...

emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η διαφημιση με τον πατερα που σπευδει να συμπαρασταθεί στην προβληματισμένη κόρη του....

Η διαφήμιση αυτή είναι κορυφή! Ειδικότερα η έκφραση του πατέρα μετά τα λεγόμενα τς κόρης, είναι τέλεια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η διαφημιση με τον πατερα που σπευδει να συμπαρασταθεί στην προβληματισμένη κόρη του....

Η διαφήμιση αυτή είναι κορυφή! Ειδικότερα η έκφραση του πατέρα μετά τα λεγόμενα τς κόρης, είναι τέλεια!

Ναι όντως πολύ καλή...Χθες την είδα για πρώτη φορά και τρελάθηκα στο γέλιο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Live earth....εχει μερικες εξυπνες...ειδικα με την κυριουλα που παει να αγορασει το γαλα,την πλαστικη σακουλα και τα αλληλοχαστουκια με τον πωλητη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Οι διαφημίσεις του τηλεφωνικού καταλόγου της Vodafone, τις οποίες δυστυχώς έχω δει μόνο στον κινηματογράφο...

Αφορούν στα παθήματα ενός απατημένου συζύγου...

Όσοι τις έχουν δει (νομίζω είναι συνολικά 4), σίγουρα θα γέλασαν πολύ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

......μια καταπληκτικη διαφημιση για τα γνωστα χαρτακια....... emcolgate .....δε νομιζω ν' αρεσει στις γυναικες..... :huh:

012bz1.jpg

.........μια απο τις διαφημισεις που δε θα δουμε ποτε στην Ελλαδα....... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.