Jump to content

Ποιά είναι η αγαπημένη σας διαφήμιση;


Recommended Posts

τι νερόβραστο το σημερινό σε σχέση με το αρχαίο ...

Au contraire!I think you ladies are missing the bigger picture!

The coke men (mostly the first one...the second is a bit of a wimp if you ask me) are not without a certain animal charm, but ultimately boorish and unrefined.The sort that only Stella can tolerate long term, but ultimately drives Blanche mad.

MY guy :wub: , in all his waxed and moisturized glory is no less of an eye candy than the hairy construction worker. He may be clearly pussy whipped, his spirit broken beyond repair, but is this not the essence of civilization?Triumph over our baser instincts? He represents the pinnacle of evolution, a state of affairs where women rule the world and men play second fiddle.

*sits back and waits for all hell to break loose.Its just a stupid add, but this doesn't mean we can't tease the boys* :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 268
  • Created
  • Last Reply

Α σιχτιρ ολες σας!Αισθάνομαι βρώμικος στη σκέψη ότι μας βλέπετε σαν κομμάτια κρέας, και με το ζόρι κρατιέστε να μας γδύσετε!Έχουμε και εμείς αισθήματα ρε!Κάθε χρόνο και χειρότερα, τουλάχιστον στο παρελθόν εκτιμούσατε το δασύτριχο στήθος

It's a two-way game babe.

Δασύτριχο στήθος: παρελθόν, παρόν και μέλλον :rolleyes:

@WW

You've been here way too long that you've forgotten little pleasures in life, me thinks. As a friend of mine says (he,he) "Ξέρεις τι είναι να σε στύβει ο ΑΝΤΡΑΣ σα λεμόνι;" emblush

Πάρε παράδειγμα τον Νικολή, δασύτριχο στήθος, άντρας με αισθήματα αλλά και η κουζίνα κουζίνα. Perfect combo. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δασύτριχο στήθος: παρελθόν, παρόν και μέλλον

"Ξέρεις τι είναι να σε στύβει ο ΑΝΤΡΑΣ σα λεμόνι;"

Sodom and Gomorrah έγινε το τόπικ λέμε.....tongue.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tastes vary ma cherie...I guess I do not quite share your sub fantasies.I prefer to be on top.You may want to try it at some point ;)

Its quite liberating, and most pleasurable. :anavwfwties:

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα :rolleyes: I tend to go more for something like that:

By the way ww, if the jumping elephant really represents you, you being on top may not be as pleasurable for someone else :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

By the way ww, if the jumping elephant really represents you, you being on top may not be as pleasureable for someone else :P

A touch of realism.

I am pleased that you've noticed and commented on my luv of elephants. Elephants have a rich symbolic meaning, far and above the school yard taunts for fat kids.

I shan't say more, because I'd like you to sit and reflect on why you would make such a comment. You might learn something about yourself...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

B*tch fght!cool!From where I'm sitting, Wickie is 'on top'... figuratively, of course ;)

Whats the most common symbolism for the blode bombshell in the Gucci vid, I wonder...'easy lay' maybe?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Whats the most common symbolism for the blode bombshell in the Gucci vid, I wonder...'easy lay' maybe?

Κnowing how to enjoy life best my dear, χωρίς ν'αφήνουν τπτ να πάει χαμένο. ;)

Άντε στην κουζίνα σου τώρα :rolleyes: και θα σου πρότεινα και αυτό για το καθάρισμα (για να είμαστε εντός τόπικ) :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=QYXOQnDFSUE

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www.youtube.com/watch?v=qQIOHJxqAUc

Μαι περσοναλ φειβοριτ.

Κοίτα,δεν θέλω να στη χαλάσω τώρα που έχεις πάρει φωτιά με τις προσωπικές επιθέσεις, αλλά... η αλήθεια είναι οτι δεν είμαι ιδιαίτερα ντομεστικειτεντ.Το σχόλιο μου πριν ηταν ειρωνικού χαρακτήρα..αχεμ... :rolleyes: Δεν μπορούσα να διανοηθώ οτι θα με έπαιρνε κανείς στα σοβαρά (το άλλο με την ξανθιά το ξέρεις? )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Δηλαδή για να καταλάβω το να είναι κάποιος domesticated θεωρείται προσβολή?! Πάει έχασα κάθε ελπίδα... emconfused

Α, ρε μανάδες Ελληνίδες...

Εμάς πάντως ο δικός μας 16 μήνων και να τον δεις πως μαζεύει τα πράγματά του θα τρελαθείς (και από μόνος του μάλιστα). Ελπιίζω σε λίγο καιρό να μπορεί να χορεύει όπως και αυτά τα παιδάκια :rolleyes: :

By the way, and not joking και το δικό μας ξέρει να παίζει το CD player μόνος του... ohh, I can't stop talking about him today...

Και όχι δε νομίζω να το ξέρω το άλλο με τις ξανθιές :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ότι δεν είμαι ντομεστικειτεντ (με την έννοια οτι δεν θα κάτσω να τρίψω την κουζίνα με αζαξ emeleos ) ειναι απλά φακτ.Δεν προσβληθηκα , απλά θεωρησα οτι καλό θα ήταν να ξεκαθαρίσω τη θέση μου, γιατί σε δυο ποστ έκανες αναφορά σε θέματα οικιακής οικονομίας σχετικά με εμένα.Νόμιζα οτι το 'μπειμπι μπρειν' είχε οτι δεν υπάρχει, αλλά τα τελευταία πόστα σου δείχνουν ότι ίσως να έχει κάποια αλήθεια.Να τον χαίρεσαι τον μπόμπιρα, αλλά μην ξεχνάς οτι δεν είμαστε όλοι τις ιδίας ιδιοσυγκρασίας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Μερικές φορές χρειάζεται ο κατάλληλος άνθρωπος να μας πει το αυτονόητο για να τον ακούσουμε και να συμμορφωθούμε..

http://www.youtube.com/watch?v=9F4QF_5x6Ew

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.