Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emarup

Sorriso-greco εισαι ψυχη μου κατω απο το αυλακι; B) Για τους Διδυμους δε εχω αποψη ;)

Notbad μαζεμενη;Εισαι σιγουρη; :P:P το'χεις φιλοσοφησει καλα;;;Να σου πω εγω για τους Ιχθυες.... emanakatevomai emanakatevomai εγινα κατανοητη; emdevil Νταξ Μαριζα μου ειπαμε εσυ εισαι εξαιρεση emiloveyou λεμε embounce

Τωρα αν ειμαστε τα καλυτερα ζωδια οι Ζυγοι δε ξερω....αλλα οι παραπανω συμφορουμιστες, Ζυγοι και μη, ειμαστε και ΓΑΜΩ τα παιδια emthumbsup emthumbsup emthumbsup

(το κοκκινο χρωματακι ειναι εξαιρετικα αφιερωμενο στον κυριο Sorriso-greco :rolleyes: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εεεεεεε Μαριζα γιατι αλλαξες εικονα;Δε λεω...καλα ειναι τα σκυλακια......αλλα μου αρεσε το ροζ λαγουδακι.Αληθεια λαγουδακι δε ητανε; :blink:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρθένος rules,τί να λέμε τώρα! :splaaaats:

Διαβάζοντας τα ανωτέρω,μου αποκαλύφθηκαν πολλά....τί να περιμένω από Ζυγούς,έχω και μες στο σπίτι μου,γκαμώ την ατυχία μου γκαμώ! emranting

Πελάτη μου,και πελάτες μας πια ;) ,το καταυλακιώτικο όντως χρήζει δυσμενών σχολίων,ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΔΙΚΑ!

Από εκεί και πέρα,παίζει και η ακριβής τοποθεσία βεβαίως-βεβαίως!

Υ.Γ. Δεν πιστεύω σε ζώδια,υπάρχουν άνθρωποι και ζώα! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα σε όλους!!!!

Να έχετε μια ευχάριστη και δημιουργική μέρα!!!

Έρχεται weekend embounce ώρα για εκδρομούλα!!!! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέεεεεεεεεεερα και καλό π/ σ/ κ!!! emjump

Υ.Γ.1 Θυμίζουμε λίγο Waltons- σε πρωινή έκδοση- ή μου φαίνεται????

Υ.Γ.2 Χμμμμμ... μάλλον δεν θα ξέρετε τους Waltons(ήταν αιώνες πριν)... αποσύρω το αστείο!

Υ.Γ.3 Όχι νταξ... άλλαξα γνώμη... μιας και το έγραψα, θα το αφήσω.

Υ.Γ.4 Ή μήπως όχι??

Υ.Γ.5 Καλά ντεεεεεεεεε, σταματάω... emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ πάντως ξέρω ότι οι Ζυγοί είναι το χειρότερο ζώδιο που ανάκαλυψαν οι αστρολόγοι και πολύ λυπάμαι για αυτό!!!(εξαιρέσεις υπάρχουν αλλά περιορίζονται σε όσα γυναικεία ονόμαυτα αρχίζουν από Σ)

THANKSSSSSSSSSSSSSSSSS

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΕ τοσες ζυγινες μεσα στο φορουμ, δεν το περιμενα. Για την Ιουλιετα ημουν σιγουρη οτι θα ηταν ζυγος, τετοια καραψωναρα (ειλικρινα το λεω με την καλη εννοια και με συναδελφικους χαιρετισμους  emiloveyou ). Για την winny πρεπει να παιζει κατι με τον ωροσκοπο της...πολυ μαζεμενη μας εχει βγει.  :unsure:

Να δωσω λοιπον κι εγω τα φωτα μου και λιγη χαρα στον 7ακο...

Εγω(η αγαπημενη λεξη των ζυγων) οποτε ακουω διδυμο χαιρομαι γιατι...

Καλυτεροι συντροφοι για γυναικες ζυγους :Ζυγοι, Υδροχοοι καιιιιιιιιιιι ΔΙΔΥΜΟΙ!!!!

Χειροτεροι: Σκορπιοι (σωστο), Ιχθυες (δεν εχω ιδιαν πειρα), Παρθενοι (εξαιρειται ο Αλεξανδρος-πολυ μωρο)  emcolgate  emcolgate  emcolgate

Θα συμφωνήσω σε όλα!!! emrockonemiloveyou

Να προσθέσω στους χειρότερους συντρόφους για ζυγίνες τους ΤΟΞΟΤΕΣ!!!! emanakatevomaiemeleos

Όσο για το "εγώ" ένα πολλλλλύ αγαπημένο μου πρόσωπο :wub::wub::wub: με κοροϊδεύει αποκαλώντας με "I never" (εγώ ποτέ...) :lol: και κάποια στιγμή θα το πλακώσω αυτό το πρόσωπο!!! emdevil

emiloveyou

εγώ πάντως ξέρω ότι οι Ζυγοί είναι το χειρότερο ζώδιο που ανάκαλυψαν οι αστρολόγοι και πολύ λυπάμαι για αυτό!!!(εξαιρέσεις υπάρχουν αλλά περιορίζονται σε όσα γυναικεία ονόματα αρχίζουν από Σ)

THANKSSSSSSSSSSSSSSSSS

Θύμισέ μου να σε κεράσω την κρέπα που θα φας την επόμενη φορά!!!! :lol::lol::lol:emrockonemthumbsup

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχαχαχαχα!Οκ Σοφία!

Μα γι'αυτό το είπα και κυρίως να τα ακούει η notbad που μας έβγαλε εμάς τους Παρθένους τα χειρότερα ζώδια!!!

Ακου εκεί!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα ειστε μυγιαγγιχτοι και βρωμοκομπλεξικοι. Δεν φταιτε εσεις, ειναι στο ζωδιο σας. emcolgate:P

Τροποποιήθηκε από notbad
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τικ-τακ τοξοτάκι και εσύ? :D:D έπρεπε να το φανταστώ!

στέλνω τοξοτικούς εγκάρδιους χαιρετισμούς στον α^2. emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ όμως σοβαρολογώ. Θα έρθεις μαζί μου? Θα έρθεις??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επεδή από,τι βλέπω τα μηνύματα του στυλ της μιας λέξης έχουν μεγάλη πέραση σε αυτό το τόπικ ας πω και εγώ ένα:

Γειάααααααααααααααααααααααααααα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελα ρε Μαριιιιζα  :( :( :( σου μιλαγα κι εσυ εφυγες ρε.............που ειιιιιιισαι;;;;;;;;;

Έλα καλέ... :rolleyes:

Πότε??? :huh:

Πού??? :mellow:

Πώς??? emconfused

Μάλλον θα είχα πέσει... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλ τώρα θα πρέπει να ξαναδιαβάσω κερατιάτικα τον Ιούνιο? ΔΕ ΘΕΛΩ! ΒΑΡΙΕΜΑΙ! embored embored embored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup ΕΕΕΕΕ?????

τί σημαίνει αυτό?????????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.