Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emarup ποιο Μαιο μωρε να πιασουμε;μας δουλευεις;;;πανε 2 μερες που βρεχει ασταματητα σαν π emcensored ς κ εχουμε συνεεεεεεχεια.....μεχρι Τεταρτη emrantingemranting emranting emranting .....κανει και κρυο......!!!!!!!Τωρα τι θα κανω αυριο δε σας λεω γιατι θα πεσουνε πολλα γελια..... emblush
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαλό μήνα.... emdaisy  emdaisy  emdaisy

Που θα πάτε αύριο να πιάσετε τον Μάι???

Μήπως εσύ θα πιάσεις κάτι άλλο μελλοντική-μοναδική μου αγάπη?

Μάι?Μασάι?Πίνει τσάι? :P

Καλό μήνα!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ποιο Μαιο μωρε να πιασουμε;μας δουλευεις;;;πανε 2 μερες που βρεχει  ασταματητα  σαν π emcensored ς κ εχουμε συνεεεεεεχεια.....μεχρι Τεταρτη  emranting  emranting emranting  emranting .....κανει και κρυο......!!!!!!!Τωρα τι θα κανω αυριο δε σας λεω γιατι θα πεσουνε πολλα γελια..... emblush

Να πω εγώ?????????????? embounce8emdribbleembounceembond

Χμ....οκ,θα σας το δείξω.......σήμερα η μπουζουκοκωλαρίνα θα πάει για emweight_lift2 και emweight_lift .

Ναι,ξεκινάει γυμναστήριο!!! :P:splaaaats:emoops

Κομμένα πια τα emicecream ,οι empizza και οι empepsi

Μην το παρακάνεις όμως,γιατί παραμονεύει το emforeio

Καλή αρχή emnoemevlogies

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλό μήνα tik takτάκι!(πρώτα πρώτα οι αδυναμίες!-πού χάθηκε η Lilian ?)

καλό μήνα συνforumιτες!

βάλτε στην καρδιά όλα τα αρώματα και χρώματα της άνοιξης!(και ας παίζει κρυφτούλι με τα σύννεφα και τις βροχές :angry: )

emroseemroseemrose

αν σας αρέσουν τα πανηγύρια να πάτε στη Νέα Φιλαδέλφεια-κάθε χρόνο ο δήμος καλωσορίζει την Πρωτομαγιά με εορταστικές εκδηλώσεις!

εντάξει δε θα είναι και η εμπειρία της ζωής σας αλλά είναι όμορφα αυτό το ανακάτεμα λαων(γιατί κυρίως αλλοδαποί έρχονται) και ο χαβαλές!

επίσης ο Δήμος Αθηναίων άκουσα ότι θα μοιράσει λουλούδια στους δημότες του-σε πολλές πλατείες , συγκράτησα την πλατεία του Αγιού Θωμα και το πεζόδρομο στη Φωκίωνος Νέγρη-συνδυαστε το με περίπατο!

αν απλά έχετε διάβασμα :( οι περισσότεροι ραδιοφωνικοί σταθμοί έχουν αφιέρωμα στην άνοιξη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς καρφάκι ή αλλιώς νταβανόπροκα δοκτορα-x emarright μην αφήσεις τπτ εσύ...όλα να τα πείς...και σε όλους να την πείς... emrantingemdevil:P

Πρός ιταλία μεριά... emarright χιχιχι...καλή αρχή... emkiss

Πρός νοτ... emarright ρε και εγώ νόμιζα πως ήταν όλα ανοιχτά...δεν είχα σκεφτεί οτι είναι πρωτομαγιά σήμερα... emoopsemlookaround

Προς μουα emarleft ...και τώρα απο πού θα πάρουμε cd??? απο που θα πάρουμε ουρσους για το βράδυ??? :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, αγαπητοί συμφορουμίτες, την κάνω για Σπάρτη!!!! Πάω να τσιμπήσω τον άλλο μάστορα!!!

ΣΠΛΑΤΣ λοιπόν και καλή αντάμωση από Δευτέρα...

:withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό μήνα και από μένα!

Άδεια η πόλη που πήγαν όλοι ...που λέει και ο Βασιλάκης...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright εμ λεω κι εγω....τοσο πολυ το'χασα το μυαλο μου που δε θυμαμαι να εγραψα για το γυμναστηριο!!!εχμμμμ ετσι κυρια μου το'ξερες κ με ρωτησες στο πμ αν πιαστηκα .....πονηρουλα emdevil

emarright καλα ρε δοκ-χ ολα στη φορα θα τα βγαλουμε.....ασε και λιγο σασπενς βρε παιδι μου!!!!!Και δε μου λες βρε βλαχο μου....το'χασες παντελως το μυαλο σου που θα κοψω emfoodemicecreamempizza !!!!!Τωρα ειναι που θα τρωωωωω χαχαχαχα......Ειδες ομως ρε γκαντεμη δε ξυπνησα και δε προλλαβα να παω στο Body tone....ασε που ειπαμε ρε......που θα βρω λουκετο για τα αποδυτηρια στο περιπτερο που ειπες χθες να παω και που δε εχουμε στην emitaly

emarright notbad η αληθεια ειναι οτι εδω δε εχουμε ΜΜΜ μεχρι το βραδυ αλλα το γυμναστηριο οι Ιταλοι δε το κλεινουνε!!!!Εμπως καλοκαιρι φτανει.....πως θα βγουν στις παραλιες!!!Τρελα παιδι μου!!!!!

emarright Μαριζα....ουρσους για το βραδυ;Αρχισες το αλκοολ παιδι μου επειδη εκανες το τεστ θανατου; emdevilemdevilemdevil

Που θα πας πουλακι μου το βραδυ;Με ποιον;Ολο και καποια καβα θα'ναι ανοιχτη βρε!!

emarright KonstantinosMD πας Σπαρτη;Γιουυυυυπι embounce8 το φορουμ ειναι ελευθερο!!!!Λειπουν παιδια οι μαστορες........ ξεσαλωστε!!!!

Καλα να περασεις και μια ευχη απο τα βαθυ της καρδιας μου....... :splaaaats::splaaaats::splaaaats:

:antegeia: και καλο μηνα σε ολους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό μήνα ωρέ emstar

(εγώ δεν πήγα πουθενά να πιάσω το Μάη αλλά αύριο θα περάσω από Ν. Φιλαδέλφεια και ελπίζω να έχει μείνει κανένα ... κοτσάνι!!! :P ) emdaisy

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup πηγαινε μεχρι την Ανθοκομικη εκθεση της Κηφισσιας να πιασεις κι εσυ το Μαη.Εχεις χρονο μεχρι και τις 16 Μαιου.Λειτουργεί από τις 10 το πρωί μέχρι και τις 10 το βράδυ.Η είσοδος κοστίζει 1,50 ευρώ.

Εχεις μπολικο χρονο Γιουλιεττα.......πεταξου μια βολτιτσα....ολες τις πληροφοριες εχεις....τι αλλο θες; :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

«Κατά τη γνώμη μου, ο Ραούλ δεν είναι και τίποτα το φοβερό».

Γκρεγκόριο Μανθάνο

προπονητής της Ατλέτικο Μαδρίτης

Κατά τη γνώμη μου ο τύπος είναι ηλίθιος... :antegeia:emrantingemrantingemrantingemranting

Και ΝΑΙ!!! Τσίμπησα... emblushemstupidemoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup πηγαινε μεχρι την Ανθοκομικη εκθεση της Κηφισσιας να πιασεις κι εσυ το Μαη.Εχεις χρονο μεχρι και τις 16 Μαιου.Λειτουργεί από τις 10 το πρωί μέχρι και τις 10 το βράδυ.Η είσοδος κοστίζει 1,50 ευρώ.

Εχεις μπολικο χρονο Γιουλιεττα.......πεταξου μια βολτιτσα....ολες τις πληροφοριες εχεις....τι αλλο θες; :rolleyes:  :rolleyes:

Κι όμως Σαντουλίνιον δεν έχω πλέον χρόνο γιατί ΞΑΝΑΠΙΑΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ στο Δήμο της Αθήνας :splaaaats:emrockonemcolgate

Άμα με βγάλει ο δρόμος πλέον από/προς Mεταμόρφωση ίσως.... :D Θενκς πάντως!!! emthanx

Πέρυσι πρoσπάθησε κι ο δήμος του ένδοξου Ζωγράφου-σίτυ να καθιερώσει έκθεση λελουδικώνε στο Γουδί, αλλά αποτυχημένα... emdaisy

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1-1000........ emkiss , empresent , emrose , :wub: σε όλους όσους γνώρισα,επικοινώνησα κι αλληλέδρασα εδώ μέσα... emthanx + emiloveyou

Υ.Γ. Έλα μωρή........ γκρίνιαξε τώρα! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup αφου τα καταφερες...παγαινε να παρεις το Νιτρο που'χει δωρο cd με τους Μητσους emdevilemdevil

Χεχεχεεχεχ με ενημερωσε μια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ κοπελα.....που την emthanxemthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όλα έτοιμα για τον επόμενο αγώνα φόρμουλα-1 ! emthumbup

Μέχρι τότε, όμως, έχουμε σοβαρότερες ασχολίες :

Να υποστηρίξουμε : SAKIS!!! :cool05:

Σάκη Καλή Επιτυχία! Είμαστε μαζί σου!!! Για την Ελλάδα, ρε γμτ!

(Καλά, νταξ, και για την ευρωπαϊκή σου καριέρα...!)

emhehe:D

ΥΓ. ΟΚ, τσίμπησα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.