Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emarup Εσύ να πήγαινες στην Πάτρα 2 μέρες αργότερα!!!! emdevil:splaaaats:

Παρόλα αυτά επιφυλλάσσομαι για καφεδάκιον τη βδομάδα μετά το Πάσχα που θα έχω τελειώσει όλες τις υποχρεώσεις μου-καλλιτεχνικές τε και οικογενειακές!!! :Pemkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οκ θα αναμένομεν με αγωνία για το καφεδάκιον και για την ολοκλήρωση των υποχρεωσεων...

Τζον που είσαι ρε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sof... χρωστάω καφέδακι...το θυμάσαι ε; (Βέβαια το χρωστάω από τα χριστούγεννα...αλλά τουλάχιστον το θυμάμαι)

Κατά τα λοιπά:

Καλό Πάσχα σε όλους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ααααααααα ναι!!! :rolleyes: Με το που γυρίσω από του χουριό φύγαμε!! emkafes

Παιδάκια μου...

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΨΙΔΙΑ!!!!

emkissemlicklipsemfood

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup βρε αδερφε μπηκες γραφτηκες...εβαλες κ το κατσουλι μας για αβαταρ.....ολο το σοι εδω μεσα!!!!

εχμμμ το παραπανω ποστ το'γραψα εγω αλλα δε ειχα δει οτι ειχε κανει λογκ ιν ο αδερφος....νταξ οικογενειακες ευχες κανουμε :P:P:P:P:P:P

Καλο πασχα κ παλι!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή επάνοδο όσοι είχαμε φύγει και περαστικά Σαντουλίνι!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικα εχει ενα καλο που επεσα αρρωστη.............αλλαξα το εισητηριο emdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevil αααααααααα και οτι η μαμα φτιαχνει τουρτα emheheemheheemheheemhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικα εχει ενα καλο που επεσα αρρωστη

Τί λές βρέ????????? Θα σε μαλώσω. Άκου έχει ένα καλό. Γρρρρρρρρρ

Δε μου λές? Το αρνί σας το ψήσατε σε εσένα πάνω? Με 40 πυρετό θα το σιγοέψηνες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να'ναι καλα ο φουρνος της γειτονιας....λαμαρινα-κληματοβεργες και το αρνακι!!!Καλο ειναι οτι φευγω αργοτερα και οτι στο ψυγειο υπαρχει μια τουρτα με μπολικες φραουλες και σαντυγι,επισις ενα κεηκ....χμμμμμ καλα τα επιχειρηματα μεχρι τωρα;

Ααααα να μην ξεχασω.... ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ ο Δοκτορ-7 που αργησαμε.....αδικα εφαγε το ξυλο.....εγω εφταιγα emblushemblushemblushemblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ααααα να μην ξεχασω.... ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ ο Δοκτορ-7 που αργησαμε.....αδικα εφαγε το ξυλο.....εγω εφταιγα  emblush  emblush  emblush  emblush

Μα είναι γνωστό τοις πάσι - δηλαδή και οι πέτρες το ξέρουν... - ότι είμαι το 2ο πιο συνεπές άτομο που γέννησε αυτός ο γαλαξίας...

Και γνωστή πατρινόφιλη του φόρουμ έσπευσε να με πατάξει...εγώ της είπα: "Πάταξον μεν, άκουσον δε!" , αλλά οι εκκλήσεις μου δεν εισακούστηκαν!...

emeleos

Κλείνοντας θα προσθέσω ότι αυτά που μου έκανες θα έπρεπε να τα κάνεις σε γνωστό αγροτικό και γουεβμάστορα, ο οποίος μαθαίνω ότι από το πρωι κόβει σε cdάκια κάποια έκτροπά που μαγνητοσκόπησε, ενώ συνέβαιναν μεθ' υμών, σε κάποια κρύα τουαλέτα στην Πλάκα...Ουαχαχαχαχαχαχαχα!!!! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟ: ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ, ΕΤΩΝ, ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΚΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ. ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ???????? :huh:emnoemboredemboredembored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν λέμε 8 είναι 8...εντάξειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι 7up??? :angry:

Έκτροπα????ουαχαχαχαχα εγώ...!!! :lol::lol::lol::lol:

Έλα βρε smartdoc...που εξαφανίστηκες???Για πες κανα καινούριο κουτσομπολονέο εσύ που είσαι και μέσα στα κόλπα!!!

Τροποποιήθηκε από Mariza
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαριζάαααααακι....παρουσιάσαν σημερα στην Μπιλιω το βιβλίο απο τη σειρα "Μια πολη στη λογοτεχνία", εκδ. Μεταιχμιο,το αφιερωμένο ..που αλλού???... στην Πατρα :rolleyes: .

Προσφέρει μια διαφορετική ματιά στην πόλη μεσα απο μονοπάτια λογοτεχνίας.

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κατεβάσε ενα πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνων από τη διεύθυνση :

http://www.irfanview.com/

με αυτό θα μπορεις να κάνεις resize τη φωτο που ηθελες να βαλεις...

ή βαλτην σαν συνημμένο αρχειο στο μήνυμά σου (file attachment )

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mιας και δεν έχω υπομονή να βρω το κατάλληλο topic...

ΠΑΓΩΤΟ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΟΤΣΑΡΗ (ΠΑΤΡΑ) :D:wub:

(οκ, οκ, μαζέψτε με! :splaaaats: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.