Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Ασχετο:Doctor-x,αυτη η συναυλια "Τρυπες" που λες,μηπως ηταν την  Ανοιξη του 2000;;;;;ΠΕΣ γιατι θα σκασω!

Κάπου κρατούσα τα εισιτήρια ζουμπουρλόμ' emoticon......αλλά δεν τα βρίσκω...σε κλειστό χώρο μιλάμε......σίγουρα κάποιες από αυτές ήταν Νοέμβρη (κάναν τριήμερα κάθε χρόνο),το έχω συνδέσει με κάτι θύμησες του παρελθόντος :wub:

Τροποποιήθηκε από doctor-x
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ολοι με αναμνησεις τα συνδεουν αυτα μαλλον......... Ναι,για το Ροδον μιλαω συγκεκριμενα :wub::unsure:

Τροποποιήθηκε από LILLIAN
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ολιβιτσα,ειχε χαλασει το μοντεμ μου!Επιτελους ομως το εφτιαξα και επανηλθα πορωμενη emoopsemiloveyou:wub:

χχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δεν ξέρω, αλλά ο Σοβυ είναι 1+1 για να μάθουμε!!! ;):P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εντάξει, έχω να δηλώσω ένα μόνο πράγμα...

ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!

Γιατρέ μου καλέ, να'σαι καλά!!!!!!!!

Δεν χρειάζεται να σου πω ότι είσαι υπεράτομο, έβαλες τις αλυσίδες σου και αμάσητος ήπιαμε χάρη σε σένα τον πιο τέλειο θαρρώ καφέ της χρονιάς!!! Όχι σαν τους άλλους όλους τους ξενέρωτους!!! Γι αυτό σε πάω άπειρα!!!!!! Ειλικρινά thanks dear!!!!!! Είχε το άπειρο γέλιο και φυσικά ήταν μοναδική η παρέα σας!!!!!!!! Σου χρωστάω βόλτα με το πολάκι!!!! Είσαι πολύ power άτομο!!!!! Και φυσικά Ο οδηγός που κατάφερες να φτάσεις και Πολιτεία !!!!!!!

THANKS DEAR!!!!!!

emthanxemthanxemthanx

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Βρε Αντωνάκη μου κι άμα βαριόμαστε να πατήσουμε shift+alt???? emdevil:lol:

Γιατί καλή μου, γράφεις αγγλικά και δεν το πήρα είδηση;;; emeek:Pemdevilemcolgate

Το νίκ μου είναι στα ελληνικά και δε χρειάζεται να πατήσεις κανένα shift+alt...

Χεχεχε και τα εμοτικονς πώς νομίζεις ότι τα βάζω? Κάθομαι να περιμένω να φορτώσει όοοοοοοοοοοοοολη η σελίδα? Νο-νο-νο... emnonoemdevil:D:P:lol:B)

Υπάρχουν και βιτσιόζοι... :P:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

40 χρονών άνθρωπος και κάνει παρέα με τον 20χρονο που γνώρισε από το Νετ...Σάββατο βράδυ να θέλει να φτιάχνει το pc και να κάθεται αρμένικη βίζιτα πάνω από 3 ώρες...και να γυρίζει ο άλλος στο τέλος και να σου λέει "Τον έδιωξα"...Άμα ο άνθρωπος είναι αργόσχολος και γελοίος τί θες να κάνει; Θρονιάζεται σε ένα σπίτι, φτιάχνει υπολογιστές, κάνεις σχέσεις μέσα από το Νετ και περνάει "φίνα"!!!!

Κάτι καραγκιόζηδες που υπάρχουν και τους έχει και σε μεγάλη υπόληψη!!! Εμ, όμοιος ομοίω αεί πελάζει!!!

Και να μην μπορώ να πω τίποτε...θα με πνίξει το δίκιο μου!!!

Όλα παρουσιάζονται σαν "θυσία"...

Και δεν κάθεσαι χρυσέ μου με τον κακομοίρη και 50 μέρες;;!! Εσύ θα χάσεις!!!

Πού έχω μπλέξει...

(εγώ φταίω...κανείς άλλος! Καλά να πάθω! )

emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι, δεν έχω γράψει τπτ "εκεί"... Αν είναι θα στο πω, δε θα κάτσω να το γράψω :wub:emlove1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πως τα περασες καλε;ποτε γυρισες;κρυωσες;;;;

Αν μιλάμε για εμένα έχω να δηλώσω οτι γύρισα σήμερα...πέρασα ωραία...είμαι άρρωστη...αυτά...ααα και :wub: ...αυτά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν μιλάμε για εμένα έχω να δηλώσω οτι γύρισα σήμερα...πέρασα ωραία...είμαι άρρωστη...αυτά...ααα και  :wub: ...αυτά...

εμ για ποιον να μιλαω καλε;ποιος αλλος μας μιλαει για το καρναβαλι εδω και 1,5 μηνα;;;

κρυωσες,εεε;;;τα καταφερες;;;

αντε και του χρονου να καρναβαλιστεις!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν αγαπάς αληθινά

έχεις δυο μάτια φωτεινά

και μια καρδιά

παντοτινά ξελογιασμένη.....

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑnnaX :40 χρονών άνθρωπος και κάνει παρέα με τον 20χρονο που γνώρισε από το Νετ...Σάββατο βράδυ να θέλει να φτιάχνει το pc και να κάθεται αρμένικη βίζιτα πάνω από 3 ώρες...και να γυρίζει ο άλλος στο τέλος και να σου λέει "Τον έδιωξα"...Άμα ο άνθρωπος είναι αργόσχολος και γελοίος τί θες να κάνει; Θρονιάζεται σε ένα σπίτι, φτιάχνει υπολογιστές, κάνεις σχέσεις μέσα από το Νετ και περνάει "φίνα"!!!!

Κάτι καραγκιόζηδες που υπάρχουν και τους έχει και σε μεγάλη υπόληψη!!! Εμ, όμοιος ομοίω αεί πελάζει!!!

Και να μην μπορώ να πω τίποτε...θα με πνίξει το δίκιο μου!!!

Όλα παρουσιάζονται σαν "θυσία"...

Και δεν κάθεσαι χρυσέ μου με τον κακομοίρη και 50 μέρες;;!! Εσύ θα χάσεις!!!

Πού έχω μπλέξει...

(εγώ φταίω...κανείς άλλος! Καλά να πάθω! )

Μετα απο ωριμη σκεψη και ωρες διαβουλευσεων καταληξαμε στο συμπερασμα οτι το συγκεκριμενο post αναφερεται στο δραμα της Αννας η οποια τα ειχε με εναν σαρανταρη που εχει μαγαζι με υπολογιστες και την παρατησε για να τα φτιαξει με εναν εικοσαχρονο που γνωρισε απο τον ιντερνετ...Συμβαινουν αυτα κοπελια...Μην ταραζεσαι :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι???? Πούντοι??? :Pemoops

Φαντάζομαι καθρέφτη έχεις σπίτι σου, ε;

USE IT... και θα τους δεις

:Pemdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετα απο ωριμη σκεψη και ωρες διαβουλευσεων καταληξαμε στο συμπερασμα οτι το συγκεκριμενο post αναφερεται στο δραμα της Αννας η οποια τα ειχε με εναν σαρανταρη που εχει μαγαζι με υπολογιστες και την παρατησε για να τα φτιαξει με εναν εικοσαχρονο που γνωρισε απο τον ιντερνετ...Συμβαινουν αυτα κοπελια...Μην ταραζεσαι :P

Μια και δεν έχω ύπνο, και μια και εντρυφώ στα άδυτα των ιατρικών ψυχών, μετά από ενδελεχή μελέτη των ανωτέρω κατέληξα ότι η ιδιοκτησία του μαγαζιού ίσως είναι άσχετη με το όλο θέμα (εκτός και είναι στις παραμέτρους του προβλήματος). Η επισκευή του εν λόγω πισιού υπήρξε όντως η αφορμή για ενά θερμό και φλογερό έρωτα (που θα μπορέσει κι αυτός να στεγαστεί στους κόλπους -όχι με τη στενή τους ανατομική έννοια- του www.eok.gr όπως προανέφερα σε έτερη ανακοίνωση-το λεγόμενο post). Πολλάκις φαντάζομαι πολλά μέλη αυτής της κατά τα άλλα αξιαγάπητης παρέας θα έχουν αναλώσει βράδυα και νύχτες ολόκληρες (ο βιοπορισμός αποτρέπει την πρωινή ενασχόληση, παρεκτός και έχουμε να κάνουμε με την άλλη συμπαθή τάξη των φοιτητών που έχουν ανάγει το κωλοβάρεμα σε επιστήμη) στην αναζήτηση του κατάληλλου οδηγού (ελληνιστί driver) για τον @#$%$!#$@! τον διαμορφωτή/αποδιαμορφωτή (ελληνιστί modem) σε σπίτι συνανθρώπου που σκαμπάζει σαφώς λιγότερα από το χειρισμό αυτών των μηχανών του διαβόλου.

Και είμαι και άυπνος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup κοιμαμαι νωρις emsleep1 και ξυπναω νωρις :wacko::unsure: Δε παω καλα λεεεεεεμε emexclemexclemexcl Μην πεταχτει κανενας και σχολιασει γιατι οπως λεει και καποιος :splaaaats::splaaaats::splaaaats: και οχι τπτ αλλο σε ενα μηνα θα το θυμαμαι ακομα και θα παρω το αιμα μου πισω emdevilemdevil

Καλο μηνα!!!

Καλη βδομαδα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι???? Πούντοι??? :Pemoops

Φαντάζομαι καθρέφτη έχεις σπίτι σου, ε;

USE IT... και θα τους δεις

:Pemdevil

Ε καλά... έχω κι εγώ ένα βίτσιο με τη Μαρία Κάλλας και θα το βγάλουμε στη φόρα??? :P

Btw ακολούθησα τη συμβουλή σου και κοίταξα στον καθρέφτη κατά τις 9 που ξύπνησα (με 5 ώρες ύπνο και πολλλλλύυυυυυ διάβασμα...) και αυτό που είπα ήτουνε: "Εξ εξ εξ!! Αντίχριστοι βελζεβούληδες!!!!" emdevilemdevilemdevil

:lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.