Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emrose καλημέρα zkw , καλημέρα σε όλους!

έφτιαξε και ο καιρός! B)

άντε να πάμε και στις παραλίες! emkafes

αρχίζω και ονειρεύομαι ξαπλώστρες και καφέδες στα μπαράκια στην άμμο!

Ηρα μαζέψου αμέσως-η εξεταστική τελειώνει Ιούλη!

emkafesemkafesemkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χεχεχε όταν πάω στο Ναύπλιο και το Άργος για συναυλία σε λίγες μέρες θα ανεβάσω φωτό να ζουλέψετε!! :Pemdevil:lol:

Τώρα που το σκέφτομαι θα βάλω και φωτο του Μαϊάμι B)emafro:cool11:embandanaemcool

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup εισαι κακιαααααα;;;;;καντο εσυ και μετα εγω απο το Δεκεμβριο θα σου λεω σε καθημερινη βαση ποσο καλα παει η Σκαλα του Μιλανου emdevilemdevilemdevil ναι ναι ναι....ανοιιιιιιγει!!!!!Κι εσυ θα'σαι μακριαααααααα.....ενω εγω ειμαι 5 στασεις με το μετρο emdevilemdevil:splaaaats::splaaaats::splaaaats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μουχαχαχαχαχα emdevil Λέω να μετακομίσω στα μέρη σας το συντομότερο δυνατόν Μανδάμ!!! Άντε ας περάσει κι ο Γενάρης να τελειώσω με το δίπλωμα και τσακώνω μια εκπαιδευτική άδεια και έρχομαιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ζβιιιιιινννννννννν!!!!!!! embounce8 Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ερχεσαι;;;που ερχεσαι;;; ποιος σε ξερει;; emdevilemdevil γνωριζομαστε κυρια μου;οοοοοοοοοχι :bloodomen:

emarright που'σαι βρε Μαριζακι;Μου'λειψες βρεεεεεε emblushemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τσα...να 'μαι και εγώ...και εμένα μου έλειψες Winnoyla emkiss ...είχα μπλέξει...(ξέρεις εσύ με τι...οικογενειακές υποχρεώσεις!!!) :rolleyes:

Ευτυχώς που αύριο έχουμε εκλογές...να γλιτώσουμε και κανένα μάθημα... :splaaaats::P

Τροποποιήθηκε από Mariza
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats: :splaaaats:

emarup Προς κυρία Μπακογιάννη...

(σορρυ που το λέω και το ξαναλέω, αλλά ήταν ανέλπιστη τέτοια δικαστική νίκη...)

emiloveyouemkiss Σας αγαπώ όλους!!!! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup έτσ έτσ για να μ,η λέτε ότι η Δικαιοσύνη έχει υποταχθεί σε πολιτικά συμφέροντα...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μύνημα στον BLAZE:ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!

ΡΕ ΑΧΤΕΝΙΣΤ'!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχω να δηλώσω ότι δεν μου είναι προφανής η χρησιμότητα του συγκεκριμένου topic αλλά μάλλον θα φταίει η περιορισμένη μου διανοητική ανάπτυξη!

ΡΕ ΑΧΤΕΝΙΣΤ'!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απ'την άλλη,καλό είναι να υπάρχει και ένα εντελώς χαβαλεδιάρικο topic όπου ο καθένας λέει Ό,ΤΙ του κατεβεί στην κάρα!(OW YEAH...)

Τώρα φεύγω γιατί πρέπει να πάω να διαβάσω!Τσίουιουιουι!

ΖΗΤΩ ΟΙ ΑΧΤΕΝΙΣΤ'!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γμτ...δε γινόταν να έφευγα αύριο και να γύρναγα Τετάρτη, αντί για μεθαύριο και επιστροφή Πέμπτη???? emplease Πώς θα βγω στη σκηνή με τέτοιο τζετ λανγκ???? emeleos

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε κοίτα να δεις, που φτάσαμε τα 25,000 posts.... :lol:emcolgate

άντε και στα 50,000 !!!

emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup 500,000 posts???? αμέεε!!!! ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!! :wacko::rolleyes::P:P

Σήμερα ελπίζω να μή γίνεται πανικός στο ΜΣΝ, γιατί λόγω μελέτης το σνομπάρω επιδεικτικά!!!! σε λίγο θα πάω για ύπνο κιόλας..... emcensoredemcensoredemranting γ@μ@ τις εξετάσεις μου..... emboredembored:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γμτ...δε γινόταν να έφευγα αύριο και να γύρναγα Τετάρτη, αντί για μεθαύριο και επιστροφή Πέμπτη???? emplease Πώς θα βγω στη σκηνή με τέτοιο τζετ λανγκ???? emeleos

Πού πας καλέ για συναυλία, στο Broadway???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γμτ...δε γινόταν να έφευγα αύριο και να γύρναγα Τετάρτη, αντί για μεθαύριο και επιστροφή Πέμπτη???? emplease Πώς θα βγω στη σκηνή με τέτοιο τζετ λανγκ???? emeleos

Πού πας καλέ για συναυλία, στο Broadway???

την ακτή την έπιασες!!!!! τώρα πιάσε και την πολιτεία!!!! :D:D:D

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1

2

Με λαμβανετε???

Είμαι στο εργαστηριο προληπτικης...

Άλλαξε κάτι με το φορουμ ή είναι ιδεα μου??? :P

χμ... δε ξέρω τί εννοείς!!! ;):unsure::D

Πάντως άλλαξε και στην ελληνική version του φόρουμ! δεν είχα προσέξει ότι εκεί δεν είχε αλλάξει, γιατί απλα χρησιμοποιώ κλασικά τα αγγλικά!

Άντε καλημέρες!!!

:rolleyes:

ΥΓ. γιατί δεν απαντούσες το τηλ σου? και ήθελα να με γράψεις σε μάθημα επειδή δε μπόρεσα να κατέβω... σνιφ σνιφ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ. γιατί δεν απαντούσες το τηλ σου? και ήθελα να με γράψεις σε μάθημα επειδή δε μπόρεσα να κατέβω... σνιφ σνιφ!

Sorry...

Το γιατί το έμαθες...μη τα ξαναλέω... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.