Jump to content

μ'αρέσει/ δεν μ'αρέσει


tik-tak

Recommended Posts

μου αρεσει που μου την πεφτουν ολοι οι γκομενοι μαζεμενοι

δεν μου αρεσει οταν υπαρχει περιοδος που δεν μου την πεφτει κανεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Created
  • Last Reply

δε μου αρεσει καθολου να κανουν κολπα με τις σοκολατες. θα επρεπε να υπαρχει αστυνομια σοκολατας για ολους τους επιτηδειους! κυριε μου εγω αγορασα σοκολατακια και μου ειπες οτι ολα ειναι με γεμιση κι αλλη σοκολατα.. και να τρωω το πρωτο και να ανακαλυπτω οτι εχπυν μεσα τους αυτο που μου θυμιζει λαστιχο σαν ζελατινα, και νιωθω οτι με φουσκωνει σαν μπαλονι ετοιμο για απογειωση? ε οχι!! η ειμαστε κυριοι και ειλικρινεις η δεν ασχολουμαστε καθολου με τις σοκολατες! δεν ξερω γιατι να λυπηθω περισσοτερο , για ολα αυτα τα σοκολατακια που δεν μπορω να φαω γιατι με ανακατευουν η για ολα αυτα που ειχα ονειρευτει οτι θα φαω ..ουφ!! emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ' αρέσει το αγριοκέρασο, γλυκό του κουταλιού από τη Φλώρινα! Δεν έχει την υπερβολική γλυκύτητα του κερασιού, ούτε την ξινίλα του βύσσινου. Και το χρώμα του... σαν ματωμένο μπορντώ!

Δε μ' αρέσει ο κατάλογος των ΙΚΕΑ του 2009.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ’ αρέσει που: ξύπνησα πρωί παρέα με τσουρεκάκι γεμιστό με κάστανο κ επικάλυψη σοκολάτας.

Δε μ’ αρέσει που: έπρεπε να υποστώ τον οδηγό του λεωφορείου πρωί πρωί να έχει δυνατά Άντζελα!!!! Έλεος!!!! Γιατίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????? emfurious

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ελα ρε! η λαιδη σχεδον σε νανουριζει!

τι ηθελες? death metal?

:anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

Δε μπορώ πρωι πρωι, μου τη σπάει! Έχω κόλλημα, μου χαλάει η διάθεση!

χεχε ε δε μπορώ χωρίς την πρωινή μου death :D

κ με λάτιν καλά τα πάω οκ...

Επίσης, είναι κ θέμα γωνίας, αν με καταλαβαίνεις :rolleyes::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε γλυκια μου!

δεδομενου του κολληματος σου,απλα σε πειραζω :)

ελαχιστοι ειναι ουτως οι αλλως οι ανθρωποι (και ειδικα εκπαιδευμενοι τολμω να πω)

που αντεχουν να ακουν σκυλαδικα στη διαπασσων με το που ανοιγουν το ματι τους

(εκτος αν δεν εχουν κλεισει ματι,οποτε εμπιπτουν σε αλλη ειδικη κατηγορια)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου αρέσει αυτό που έχει πει ο Λιαντίνης [καλά, πολλά μου αρέσουν από όσα είχε πει]:

Έρωτας είναι η τέχνη του να φεύγεις. Να φεύγεις, αλλά πώς να φεύγεις! Το πράμα θέλει μεγάλη προσοχή. Γιατί ο ορισμός είναι τορπίλη που το παίζει στα χέρια του μικρό παιδί. Το παίζει στα χέρια του και δεν ξέρει τι είναι….

Έρωτας είναι η τέχνη του να φεύγεις έτσι, που η σφαγή που θα νιώθεις να είναι πιο σφαγερή από τη σφαγή που νιώθει ο σύντροφος που αφήνεις. Αν εκείνος πονάει τρείς, εσύ να πονέσεις εννιά. Εδώ σε θέλω κάβουρα, που λένε, να περπατάς στα κάρβουνα. Χόρεψες ποτέ σου το χορό του αναστενάρη , χωρίς να σαι αναστενάρης;

Το αφιερώνω και στον SleepWalker που έχει Λιαντίνη στην υπογραφή του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μου αρέσει που στη σχολή μου περνάς χειρουργική με 10 μερες διάβασμα και κόβεσαι βιολογία με 15....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου άρεσε η απρόσμενη και αναπάντεχα ευχάριστη χθεσινοβραδινή παρέα. :)

Δε μου άρεσε... χμμ... ακόμα και η βροχή ήταν ok, οπότε :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ' αρέσει που ξαναβγήκε ο ήλιος, που ξανάλλαξε το πρόγραμμα, που κόλλησε το μυαλό μου, που όλους τους έφαγε η περιέργεια και όχι το ενδιαφέρον...

Μ' αρέσει που όλα τα άσχημα έρχονται μαζεμένα, που είμαι στο πιο δύσβατο κομμάτι της ανηφόρας, που το δωμάτιό μου μοιάζει στοιχειωμένο, που δεν υπάρχει τίποτα άλλο να χαθεί πια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου αρεσει πολυ το μετρο

δεν μου αρεσει οταν μερικοι ανεβαινουν στις κυλιωμενες σκαλες και αναβουν με την μια τσιγαρο χωρις να σκεφτονται τον απο πισω τους που με την μια εισπνεει ολο τον καπνο χωρις να φταιει σε τιποτα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ' αρέσει που όλους τους έφαγε η περιέργεια και όχι το ενδιαφέρον...

μ αρεσει παρα πολυ αυτο που ειπε η βαλ.μεσα σε μια συντομη και απλη φρασουλα μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΣΧΗΜΗ αληθεια.

ασχημη την κανει το οτι προφανως αυτη η περιεργεια δεν ειναι απλη περιεργεια αλλα περιεργεια του τυπου να συγκρινουμε...να νιωσουμε καλυτερα κι ανωτεροι εμεις με τα προβληματα-χαλια του αλλου,να κρινουμε και να κατακρινουμε με ευκολια και φυσικα τρωμε τρελλη ξενερα αν ο αλλος τελικα ειναι-τα παει-περναει καλα!!

δε μ αρεσει(με αφορμη το ποστ της μεντ πεντ) σπαζομαι ΤΕΡΑΣΤΙΑ οταν ειμαστε στο μετρο τοσα μετρα κατω απο τη γη και τοτε θυμαται ο αλλος ο μαλακισμενος η η αλλη η μαλακισμενη να μιλησει στο κινητο!ελεος βρε τουβλα!!!!!περιμενετε δυο λεπτα να βγειτε στην επιφανεια!!!!εγω τι φταιω;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Μου αρέσει που πρώτα πληκτρολογώ τον αριθμό και μετά σηκώνω το ακουστικό.

Δε μου αρέσει που ανακαλύπτω συνεχώς bugs στο pc μου (γ@μώ τα drivers μου μέσα). empc

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου αρέσει πολύ που στα Starbucks δεν καπνίζει κανείς!

Δε μου αρέσει που πολύς κόσμος στο μετρό και στα άλλα ΜΜΕ ξεχνάει τι είναι το rexona !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου αρέσει πολύ ένα δωράκι που μου έκαναν..

Είναι τόσο μικρό και απλό. Ελπίζω να φυτρώσει :)

eggling

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μ' αρέσει η άσκηση (χοχοχο, εδώ γελάνε) στη ΜΕΘ... Μερικές ακόμα χαμένες ώρες, χωρίς κανείς να ασχολείται ή να σου δίνει σημασία. Συνολικός χρόνος κάθε μέρα: 4μιση-5 ώρες, πραγματικά ωφέλιμος χρόνος (μετά από κυνήγι!): 45 λεπτα max

Μ' αρέσει που θα τελειώσει σε μία εβδομάδα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.