Jump to content

μ'αρέσει/ δεν μ'αρέσει


tik-tak

Recommended Posts

δε μαρεσει που κοτσαρουνε εδω μεσα 2 στρεμματα υπογραφες με κατι φωτογραφιες ναααααα με το συμπαθειο!

μαρεσουν τα φαρμακα(οχι να τα παιρνω)χαχααααααχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Created
  • Last Reply
δε μαρεσει που κοτσαρουνε εδω μεσα 2 στρεμματα υπογραφες με κατι φωτογραφιες ναααααα με το συμπαθειο!

56αράκι μόντεμ έχεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωπααααααααααααα ρε κοστ τι πες τωρα ρε,εξυπνο μεγαλε πολυ!ειμαι και γω στην εποχη dsl οκ?αλλα το σκρολ νταουν μου σπαει τα νευρα μαγκα μου!απο τι κουραστηκες ρε κωστακη δν μας ειπες ,

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωπααααααααααααα ρε κοστ τι πες τωρα ρε,εξυπνο μεγαλε πολυ!ειμαι και γω στην εποχη dsl οκ?αλλα το σκρολ νταουν μου σπαει τα νευρα μαγκα μου!απο τι κουραστηκες ρε κωστακη δν μας ειπες ,

ρε συ μαξιμα οσο κι αν γουσταρω τρελλα τη φωτο με τη γλωσσα που χεις γι αβαταρ κι αν εισαι εσυ αυτη σε παντρευομαι πρεπει να πω οτι με παραξενευει που ενω γιου τζοινντ πριν λιγες μερες μονο,εισαι τοσο ανετη και χαβαλες και καλα και δε συμμαζευεται και κανεις κατα βαση πλακα εδω μεσα δε γραφτηκες για να ρωτησεις κατι πχ και κυριως πρεπει να πω οτι με παραξενευει οταν σε διαβαζω να εκφραζεσαι οπως στο ποστ πανω πχ.σαν μια κακια επιτηδευμενη αποπομιμηση της σηλιας εγω μου μου φαινεται!!

εν τω μεταξυ πηγα στο προφιλ σου τωρα κι ο κοστ σου χει γραψει μην και λεει τη σηλια τι την εχεις;;;σωστοςςςςςςς πρεπει να παραδεχτω οσο κι αν πλακωνομαστε κατα καιρους

και το αλλο του χεβενλι το καλα η μαξιμα απλως κανει το κομματι της δεν υπαρχει,επισης για καποιο λογο το συμμεριζομαι.

λοιπον;;;θα μου λυσεις τις αποριες;;

ελα πες ειναι δευτερο προφιλ και μαλακιζομαι,δεν ειννν κακοοοοοοοοοοο :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εκτος της ευγενειας στις νομαρχιες , μ αρεσει πολυ και η ευγενεια , η πιο αυξημενη απο αυτην που ειχα αντιληφθει μεχρι τωρα, και στην αστυνομια.

ανεξαρτητος βαθμου , ολοι εξυπηρετικοι και ευγενικοι.

να θυμηθω να μην ξαναπω ποτε τη λεξη μπατσος.

ηρα τραβα στο αστυνομικο τμημα ζωγραφου η αμπελοκηπων και θα σου πω γω μετα αν δε γαμωσταυριζεις κωλομπατσους ολη μερα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωπααααααααααααα ρε κοστ τι πες τωρα ρε,εξυπνο μεγαλε πολυ!ειμαι και γω στην εποχη dsl οκ?αλλα το σκρολ νταουν μου σπαει τα νευρα μαγκα μου!απο τι κουραστηκες ρε κωστακη δν μας ειπες ,

ρε συ μαξιμα οσο κι αν γουσταρω τρελλα τη φωτο με τη γλωσσα που χεις γι αβαταρ κι αν εισαι εσυ αυτη σε παντρευομαι πρεπει να πω οτι με παραξενευει που ενω γιου τζοινντ πριν λιγες μερες μονο,εισαι τοσο ανετη και χαβαλες και καλα και δε συμμαζευεται και κανεις κατα βαση πλακα εδω μεσα δε γραφτηκες για να ρωτησεις κατι πχ και κυριως πρεπει να πω οτι με παραξενευει οταν σε διαβαζω να εκφραζεσαι οπως στο ποστ πανω πχ.σαν μια κακια επιτηδευμενη αποπομιμηση της σηλιας εγω μου μου φαινεται!!

εν τω μεταξυ πηγα στο προφιλ σου τωρα κι ο κοστ σου χει γραψει μην και λεει τη σηλια τι την εχεις;;;σωστοςςςςςςς πρεπει να παραδεχτω οσο κι αν πλακωνομαστε κατα καιρους

και το αλλο του χεβενλι το καλα η μαξιμα απλως κανει το κομματι της δεν υπαρχει,επισης για καποιο λογο το συμμεριζομαι.

λοιπον;;;θα μου λυσεις τις αποριες;;

ελα πες ειναι δευτερο προφιλ και μαλακιζομαι,δεν ειννν κακοοοοοοοοοοο :anavwfwties:

Μήπως είναι κλώνος σου;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως είναι κλώνος σου;

λες να με εδινα ετσι;;;; :P

ειπαμε εχω πολλα προφιλ αλλα μερσι

ενα αυτου του ειδους φτανει... :rolleyes:

αν και τωρα που το σκεφτομαι κλωνος με την κυριολεξια της εννοιας αν και λιγο αποτυχημενος,μπορει,τι να πω!

μπορει να με ζηλεψε κανας γενετιστης που διαβαζει το φορουμ και να το κανε το θαυμα του :D:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως είναι κλώνος σου;

λες να με εδινα ετσι;;;; :P

ειπαμε εχω πολλα προφιλ αλλα μερσι

ενα αυτου του ειδους φτανει... :rolleyes:

αν και τωρα που το σκεφτομαι κλωνος με την κυριολεξια της εννοιας αν και λιγο αποτυχημενος,μπορει,τι να πω!

μπορει να με ζηλεψε κανας γενετιστης που διαβαζει το φορουμ και να το κανε το θαυμα του :D:lol:

Εναλλακτικά είσαι εσύ και πλασάρεις το τέλειο άλλοθι, ότι δλδ σε παραξενεύει τόσο αυτή η μίμηση, που σου μπαίνουν ιδέες πως είναι κλώνος σου!

Χοχοχο

Σχωράτε με, ήμουν θάλασσα, και ο απογευματινός ήλιος με χάιδευε για καμια ώρα :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωπααααααααααααα ρε κοστ τι πες τωρα ρε,εξυπνο μεγαλε πολυ!ειμαι και γω στην εποχη dsl οκ?αλλα το σκρολ νταουν μου σπαει τα νευρα μαγκα μου!

εχεις παντα την επιλογη να απενεργοποιησεις τη δυνατοτητα εμφανισης της υπογραφης των μελων

η ενοχληση δικη μας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ 'αρέσει πολύ αυτό το τραγούδι

Πρωτη εκτελεση -Γλυκερια

ΣΕ ΑΥΤΗΝ Γιάννης Βαρδής

Γιάννης Βαρδής-Δύο Τσιγάρα (Δεν έχω πια δικαίωμα)

Δεν εχω πια δικαιωμα στο πλαι μου να σ'εχω

να σε ξυπνουν τα χηλει πρωι με το καφε

δεν εχω πια δικαιωμα φως μου να σε προσεχω

μα στη καρδια μου σ' εκλεισα και δε θα βγεις ποτέ

Δυο τσιγαρα θα καπνισω και τα δυο για σενα

δυο ποτηρια θα γεμισω και θα πιω για δυο

και αν με παρει και δακρυσω απο το νου μου περνα

και τα ματια σκουπησε μου σα να εισαι εδω

Δεν εχω πια δικαιωμα τις νυχτες να σ' αγγιζω

να λιωνω μες τα χηλει σου και να μου λες ξανα

δεν εχω πια δικαιωμα στο ονειρο να ελπιζω

μα στη καρδια μου σ' εκλεισα και αυτο είναι που πονα

Δυο τσιγαρα θα καπνισω και τα δυο για σενα

δυο ποτηρια θα γεμισω και θα πιω για δυο

και αν με παρει και δακρυσω απο το νου μου περνα

και τα ματια σκουπησε μου σα να εισαι εδω

ΑΙΝΤΕ ΠΑΛΙ ΧΩΜΑ ΕΓΙΝΑ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφήστε τα κορίτσια να ξεσαλώσουν emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ αρεσει που εχω πολυ ελευθερο χρονο

δεν μ αρεσει που υπαρχει ενας διαχυτος αρνητισμος μεσα στο φορουμ,που ειμαστε ετοιμοι να πλακωθουμε με ξενους ανθρωπους κατι που ειναι γελοιο...και που αναγεται σε μαγκια το ακρατο και ακριτο "χωσιδι"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μου αρέσει καθόλου που ο ελεύθερος χρόνος μου είναι περιορισμένος

Μου αρέσει να πλακώνομαι εδώ μέσα.Το μπάχαλο κρατάει ζωντανό το φόρουμ

Μουαχαχχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν μ αρεσει που υπαρχει ενας διαχυτος αρνητισμος μεσα στο φορουμ,που ειμαστε ετοιμοι να πλακωθουμε με ξενους ανθρωπους κατι που ειναι γελοιο...και που αναγεται σε μαγκια το ακρατο και ακριτο "χωσιδι"

ειναι αληθεια,το ομολογω...ορισμενοι ανθρωποι μου προκαλουν μια... ακρατεια! emlmfaoemlmfaoemlmfao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ' αρεσει που πηγα βολτα με μηχανηηηη! :D Ειναι τελειες-τελειες-τελειες! Γτ να φοβαμαι να βγαλω διπλωμα???? :anavwfwties:

Δεν μ' αρεσει που ακουω συνεχεια για κοριτσια με πορτοκαλια... αντεεεε... θελω κι εγω :P [κλασσικος γκρινιαρης ζυγος]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μ' αρεσει που ακουω συνεχεια για κοριτσια με πορτοκαλια...

στην κυτταριτιδα αναφερεσαι? :lol:

οχι :P ... σκασιλα μ' η κυτταριτιδα! οπως λεω σ' οποιον αντρα τολμα να θιξει αυτο το θεμα: "μονο τα τραβελια δεν εχουν κυτταριτιδα... αι τραβα να βρεις κανενα" :anavwfwties:

αχ... ειμαι μελο ρε d..! ακομα δεν το καταλαβες οτι μυριζω μουσελινα και ροζ κορδελακια? :bloodomen: μην σε μπερδευουν τα αι λαινερ-οι πουδρες το κατακαλοκαιρο και τα καρφια ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου αρεσει οταν εχει πολυ ζεστη να κυκλοφορω στο σπιτι μου με το σωβρακο μονο.

δε μου αρεσει που για να το κανω πρεπει να κλεισω το παραθυρο γιατι η πορνογρια που μενει απεναντι με κοιταζει ολη την ωρα και με κανει και ντρεπομαι. emblush

embluesbrother

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου αρεσει οταν εχει πολυ ζεστη να κυκλοφορω στο σπιτι μου με το σωβρακο μονο.

δε μου αρεσει που για να το κανω πρεπει να κλεισω το παραθυρο γιατι η πορνογρια που μενει απεναντι με κοιταζει ολη την ωρα και με κανει και ντρεπομαι. emblush

embluesbrother

έλα ρε, μια φίλη μου έκανε κονέ με κάποιον που κυκλοφορούσε έτσι στο μπαλκόνι του, μην απογοητεύεσαι :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου αρεσει οταν εχει πολυ ζεστη να κυκλοφορω στο σπιτι μου με το σωβρακο μονο.

δε μου αρεσει που για να το κανω πρεπει να κλεισω το παραθυρο γιατι η πορνογρια που μενει απεναντι με κοιταζει ολη την ωρα και με κανει και ντρεπομαι. emblush

:lol::lol::lol::lol::lol:

Μου αρέσει αυτό το forum.. ΤΕΛΟΣ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.