Jump to content

μ'αρέσει/ δεν μ'αρέσει


tik-tak

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Created
  • Last Reply

Μου αρέσει το Let Go του Paul Van Dyk (πολύ).

Δε μου αρέσουν τα σκουπίδια που βρίσκω (σχεδόν) σε όλες τις ελληνικές παραλίες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου αρέσει που η Έλενα Παπαρίζου είναι τόσο απλή αν και τόσο γνωστή.

Δεν μου αρέσει που έφυγε πριν λίγο από το χωριό μας... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ' αρεσε η παρωδια Grey's Αnatomy& House MD δυο σ' ενα... τρελο γελιο!--->

:lol::lol:

Δεν μ' αρεσει που εμεινα μεσα... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρεσει που σας πρηζω στο φορουμ!

Δε μ'αρεσει που τελειωνει η μπαταρια του pc!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου αρεσει που το μετρο εχει ερκοντισιον

δεν μου αρεσει που ανοιγουν τα παραθυρακια και δεν διατηρειται η ψυξη!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαρεσει,γουσταρω τρελα λεμε που η σηλια κανει κουοτ στον εαυτο της και απανταει η ιδια!

τρελαινομαι ομως! emiloveyou

'

δε μαρεσει που της την λενε ολοι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαρεσει,γουσταρω τρελα λεμε που η σηλια κανει κουοτ στον εαυτο της και απανταει η ιδια!

τρελαινομαι ομως! emiloveyou

'

δε μαρεσει που της την λενε ολοι!

μα δεν απανταω στα κουοτ μου...συμπληρωνω!τα κουοτ μου!ολοκληρωνω τη σκεψη μου,αν θεωρησουμε οτι μπορω και σκεφτομαι :anavwfwties: ο πτωμας διαφωνει επι τουτου :lol:

δε μου τη λενε ολοι μου τη λενε μερικοι

αν μου τη λεγαν ολοι θα γινομουν αφορητα ευτυχισμενη και δε θα το αντεχα ειλικρινα :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει, ψάχνω να βρω τι

Δε μ'αρέσει το γεγονός οτι έχω πηδήξει τα ωράριά μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου αρεσε το αρθρο του τατουλη !! καλα εκανε και τους τα κοπανησε !!! ελεος ποια με την αυτοκρατορια της καλοπερασης!

δεν μου αρεσε το οτι ενας νεαρος μου εφαγε την θεση στο μετρο κ ενω με εβλεπε που κουβαλουσα σακουλες σαν το γαιδουρι!!! να χαρω τροπους αρσενικου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου αρεσει που γραφτηκα, αν κ καθυστερημενα, σε ακομα 1 φορουμ!!

δεν μ αρεσει που στο linguacia δεν εχουν πια την ΤΕΛΕΙΑ γευση γαλαζια λιμνη. λιγο χημικο στο παγωτο δν κανει κακο ρε παιδια,τοσα κ τοσα τρωμε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου αρέσει.....τι αλλό? το ''Naruto'' βέβαια!!!! (manga forever!!)

δεν μου αρέσουν οι ειδήσεις του star και η εκπομπή του Άδονη Γεωργιάδη!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ' αρέσει το τρέηλερ της νέας σειράς του Mega 'L.A.P.D.' ! :) :)

Δε μου άρεσε που όλο το καλοκαίρι στοιχειώσαμε με Ρετιρέ, Χτυποκάρδια στο Mπ. Χιλς, Baywatch, Melrose, Ηρακλή, Ζήνα και άλλες σάχλες. Πάλι καλά που δεν έβαλαν και το Καρουζέλ! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μ αρεσει παρα πολυ η ευγενεια των Σουηδων..απο τα πιο απλα -να πουν οδηγιες στον δρομο παρατωντας τις δουλειες τους και παντα με ευγενεστατο χαμογελο μεχρι την εξυπηρετηση σε δημοσιες υπηρεσιες , τρομερα επεξηγηματικοι και με κατανοηση υπαλληλοι.

μ αρεσει και το οτι δεν ειναι ψυχροι , οπως οι περισσοτεροι απο εμας πιστεουμε-απεναντιας κανουν μεγαλες , χαρουμενες παρεες , γελανε δυνατα , αγκαλιαζονται και φιλιουνται οι ερωτευμενοι στους δρομους ,φλερταρουν διακριτικα .

μ αρεσει που αρχιζει να επαληθευεται μεσα μου μια φραση που μου ειχε πει μια Σουηδεζα για τους ομοεθνεις της-ειναι μεχρι να σε γνωρισουν και να νιωσουν ανετα μαζι σου , μετα σου φερονται σαν δικο τους, δε σε ξεχωριζουν απο Σουηδο.

μ αρεσει η Στοκχολμη ,πολη καθαρη με ομορφα κτιρια.

δε μ αρεσει που εχει τοσο μεγαλη δυσκολια στην ενοικιαση σπιτιου αλλα μ αρεσει που μεσω αυτης της δυσκολιας ενιωσα πολλους ανθρωπους να εχουν την καλυτερη της διαθεσης τους να βοηθησουν .

μ αρεσει που ανακαλυψαμε τα Στοκχολμεζικα Fridays, που γιατι δεν εχουν potato twisters,σνιφ!! emno -και ετσι δωσαμε το επομενο ραντεβου με την γνωριμη συμμορια ''Πινω μαργαριτες στα Fridays'' στο ιδιο μερος .

μ αρεσει να γνωριζω αισιοδοξους καλοκαρδους ανθρωπους .Δημητρηδες σας ευχαριστω πολυ για ολα , και για τις πρακτικες βοηθειες και συμβουλες , και για το ολα θα πανε καλα. :)

μ αρεσει το νετ-η πιο φανταστικη ανακαλυψη!! προσωπικα ποτε δεν ειχα καλες σχεσεις με την τεχνολογια , αλλα τωρα υποκλινομαι στα θαυματα της!! να νιωθεις κοντα σου αυτους που αγαπας! μηπως να βαλει και η γιαγια Skype? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

17.jpg

απιστευτο!

μ αρεσει πολυ αυτο που ποσταρε ο μπιλης

δε μ αρεσει που πρεπει να σφουγγαρισω

ο γιαπ emconfused αν δεν το κανω επιτελους τωρα δε θα το κανω ποτε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει που είμαι σε άδεια

Δε μ'αρέσει που η άδεια τελειώνει την Παρασκευή

Μου αρέσει που τελειώνει η άδειά σου.

Δεν μου αρέσει που τελειώνει τόοοοοοοοοοοοσο αργά :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου άρεσε η επιγραφή που είδα "ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΚΡΥΦΟ ΣΥΣΤΗΜΑ VIDEO" :lol: :lol:

Μου άρεσε η επιγραφή "ΟΔΗΓΟΙ ΜΗΝ ΠΑΡΚΑΡΕΤΕ, Η ΤΑΡΑΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΦΙΑ" στον Εύδηλο της Ικαρίας. emlmfao emlmfao

Δε μου άρεσε που έσβησαν την επιγραφή "ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΜΟΥ" :huh: από τοίχο αποθήκης στο Μαραθόκαμπο της Σάμου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.