Jump to content

[2008] νεες θεσεις ειδικοτητας


vpmichelin

Recommended Posts

Και καλά οι μόνιμοι θαμώνες του φόρουμ που και που να τα χώνουν οκ. Πάει και έρχεται.

Αλλά ρε συ Σαλόνικα, με 6 ποστ σχεδόν όλα να τσακώνεσαι με κάποιον, μάλλον δείχνει ότι τα φόρουμ δεν σου ταιριάζουν και πολύ σα χόμπι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 462
  • Created
  • Last Reply
Και καλά οι μόνιμοι θαμώνες του φόρουμ που και που να τα χώνουν οκ. Πάει και έρχεται.

Αλλά ρε συ Σαλόνικα, με 6 ποστ σχεδόν όλα να τσακώνεσαι με κάποιον, μάλλον δείχνει ότι τα φόρουμ δεν σου ταιριάζουν και πολύ σα χόμπι.

Εχεις δικιο..

Πηγα να το ληξω αλλα το παρατραβηξα και στο τελευταιο post..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οκ χρηστο.ολα καλα,λοιπον.

το θεμα εχει φυσικα ληξει.

να περνας οσο πιο ομορφα μπορεις.

και αν ποτε κατεβεις προς νοτο μερια,κερναω καφεδακι γιατι εδω ειμαστε και φιλοξενοι ανθρωποι :)

ps:αν και καπως εμμεσα εκμαιευσα θετικα σχολια για το μυαλο μου, σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.

μακια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε σαλονικα, μπορει η θεογλυκια πυρπολητρια docev να μην πετυχε διαλεκτικη επιβολη,

σιγουρα, ωστοσο, πετυχε να σε φερει σε διαλεκτικο οργασμο, μεσω της διαλεκτικης

συνουσιας που σου προσεφερε!!!

δειξε λοιπον μεγαλοθυμια στη γενναιοδωρια της κ εκτονωσε τη μεγαλαυχητη ευαισθησια σου

με ενα ανδρειο ευχαριστω προς τη δεσποσυνη μας!!!

docev κολαζεις κ ευθικτους τυπολαγνους με το ανυπερβλητο χιουμορ σου...εισαι υπεροχη!!!

ευχομαι ευδαιμονια σε ολους, καλη Ανασταση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με συγχωρείς πολύ, αλλά κάνει μπαμ από χιλιόμετρα ότι κάνει πλάκα, ακόμη και χωρίς να'χεις διαβάσει τα posts του... :anavwfwties:

πες τα βρε 007!

οσο για τον χρηστη salonica, επειδη δε θα βγαλουμε ακρη και οπως εχω ξαναπει και στο παρελθον σε αναλογες περιπτωσεις, ΒΑΡΙΕΜΑΙ φοβερα να εξηγω τα αυτονοητα εχω να πω μοναχα το εξης: :antegeia:

ps:που εισαι βρε albanian, που για παρτη σου παρεξηγουνται παλικαρια?χαχαχαχαααχχαχα

καλημερα.....τι εγινε πεδακια (χαρητολωγοντας) σας ελιψα??????

καλα εινε δινατον ακομη τσακονεστε!!!!!αμαν αμαν...μπλιετ!...τι εγινε διαβασα καπου οτι ενας αξιοτιμος σιναδελφος αμφιβαλει για την ορθογραφηα μου καλα ειναι δυνατον!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:antegeia: καλα βρεεεεεεεε emofftopic λεμεεεεεεε!!!!!!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emofftopic Ενώ εσείς χαζομαλώνετε για την ορθογραφία κάποιοι άλλοι αποφασίζουν χωρίς εμάς για ΄μας!!Το θέμα μας είναι νέες θέσεις ειδικότητας.Μπαίνουμε μεγάλη Εβδομάδα, όλοι θα ναι στα χωριά τους, όλοι θα γιορτάζουν,ότι πρέπει να ανακοινωθούν οι νέες θέσεις και να μην το πάρουν πολλοί χαμπάρι!!!Όσοι περιμένετε τις νέες θέσεις να είστε προσεκτικοί τις Άγιες Μέρες!

απ΄ό,τι φαινεται,φετος δεν τηρηθηκε απο το Υπουργειο το εθιμο της Μεγαλης Εβδομαδας για τις νεες θεσεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε σαλονικα, μπορει η θεογλυκια πυρπολητρια docev να μην πετυχε διαλεκτικη επιβολη,

σιγουρα, ωστοσο, πετυχε να σε φερει σε διαλεκτικο οργασμο, μεσω της διαλεκτικης

συνουσιας που σου προσεφερε!!!

δειξε λοιπον μεγαλοθυμια στη γενναιοδωρια της κ εκτονωσε τη μεγαλαυχητη ευαισθησια σου

με ενα ανδρειο ευχαριστω προς τη δεσποσυνη μας!!!

docev κολαζεις κ ευθικτους τυπολαγνους με το ανυπερβλητο χιουμορ σου...εισαι υπεροχη!!!

ευχομαι ευδαιμονια σε ολους, καλη Ανασταση.

Βρε βρε βρε!καλε τι απροσεχτη που ειμαι!πώς μου ξεφυγε τετοιο διαμαντι!

απο που να αρχισω και που να τελειωσω.

καυστικο και διφορουμενο χιουμορ. ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ! (100 points!)

παντως βρε touch, νομιζω πως με εχεις υπερεκτιμησει.εγω ειμαι μια "θεοξινη" ,ανευ χιουμορ,φτωχια πλην τιμια ανεργη υπο διορισμο αγροτικινα που αν οπως λες ειχα τη δυναμη να κολαζω ακομα και ευθικτους τυπολαγνους τοτε η κολαση θα εμοιαζε με...παραδεισο!!!! ;) ασε ασε, βαρετη περιπτωση,σου λεω!

παντως οπως και να εχει σε ευχαριστω!

χρονια πολλα και παλι!

χρονια πολλα στους γιωργους-γεωργιες.

με συγχωρειτε για το emofftopic

και για να επανελθω εντος θεματος...να ρωτησω και εγω το καημενουλι, γνωριζει κανεις για ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΑ τι και πού θα ανοιξει?τηλεφωνησα στο... λατρεμενο, ξερετε , ΥΚΚΑ αλλα αρκετα καθυστερημενα η αληθεια ειναι, οποτε και δε μπορουσαν να μου πουν, γιατι η μαγικη λιστα ειχε ηδη φυγει για υπογραφες.οποτε πολυ σοβαρα τωρα, οποιος ξερει μπορει να μοιραστει μαζι μας τις πληροφοριες του?

ευχαριστω προκαταβολικα.

φιλια απο το νοτο... emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά, μπορώ να κάνω μία ερώτηση, γιατί για να είμαι ειλικρινής, η νομαρχία δεν με φώτισε... Μπορεί κάποιος να κάνει αίτηση για νευρολογία σε κάποιο νοσοκομείο που δίνει ειδικότητα για πρώτη φορά και να μπει στην κλήρωση, αν δεν έχει ακόμα τελειώσει την ψυχιατρική; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.... emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχομαι ευδαιμονια σε ολους, καλη Ανασταση.

και για να επανελθω εντος θεματος...να ρωτησω και εγω το καημενουλι, γνωριζει κανεις για ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΑ τι και πού θα ανοιξει?τηλεφωνησα στο... λατρεμενο, ξερετε , ΥΚΚΑ αλλα αρκετα καθυστερημενα η αληθεια ειναι, οποτε και δε μπορουσαν να μου πουν, γιατι η μαγικη λιστα ειχε ηδη φυγει για υπογραφες.οποτε πολυ σοβαρα τωρα, οποιος ξερει μπορει να μοιραστει μαζι μας τις πληροφοριες του?

δεν γνωρίζω για όλες τις θέσεις.

γνωρίζω μόνο 2 θέσεις επιπλέον στο νος. χατζηκώστα ιωαννίνων όπου αν συμβεί αυτό θα πέσουν πολύ οι αναμονές γιατί όλοι είναι για τμήμα (περισσότερο από ότι εμφανίζει η νομαρχία που κάποιους τους έχει ακόμη σαν πλήρη από πριν την αλλαγή του νόμου)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχομαι ευδαιμονια σε ολους, καλη Ανασταση.

και για να επανελθω εντος θεματος...να ρωτησω και εγω το καημενουλι, γνωριζει κανεις για ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΑ τι και πού θα ανοιξει?τηλεφωνησα στο... λατρεμενο, ξερετε , ΥΚΚΑ αλλα αρκετα καθυστερημενα η αληθεια ειναι, οποτε και δε μπορουσαν να μου πουν, γιατι η μαγικη λιστα ειχε ηδη φυγει για υπογραφες.οποτε πολυ σοβαρα τωρα, οποιος ξερει μπορει να μοιραστει μαζι μας τις πληροφοριες του?

δεν γνωρίζω για όλες τις θέσεις.

γνωρίζω μόνο 2 θέσεις επιπλέον στο νος. χατζηκώστα ιωαννίνων όπου αν συμβεί αυτό θα πέσουν πολύ οι αναμονές γιατί όλοι είναι για τμήμα (περισσότερο από ότι εμφανίζει η νομαρχία που κάποιους τους έχει ακόμη σαν πλήρη από πριν την αλλαγή του νόμου)

σε ευχαριστω πολυ.

μηπως ξερεις ομως και για την αθηνα?βασικα η αθηνα θα με ενδιεφερε να δηλωσω.

παντως οπως και να εχει σε ευχαριστω για την ενημερωση.

καληνυχτα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτά που σου είπα δηλαδή δεν τα πιστεύεις;

τασο μου, σε εμενα αναφερεσαι?

μα ειναι δυνατον να μη σε πιστευω?????

απλα αν θυμαμαι σωστα για τη γυναικολογια δεν επεκταθηκαμε γιατι εξαρχης μου ειπες οτι στην αθηνα δεν ανοιγουν θεσεις αλλα μονο περιφερεια.

εεεεε και τοτε ημουν σε φαση ΠΡΙΝ ανακοινωσης αποτελεσματων αγροτικων (κοινως ημουν εντελως κουκουρουκου με αποτελεσμα να μην ενδιαφερθω εξονυχιστικα για τα της γυναικολογιας (παρα μονο για τα της χειρουργικης).

ομως τωρα που τα δεδομενα αλλαξαν (γιουπιιιιιιι) και συνειδητοποιησα οτι προσεχως καλουμαι να δηλωσω την πολυποθητη γυναικολ, εεε ειπα να αγχωθω και να γινω υπευθυνο κοριτσι. γιαυτο και επανεφερα το θεμα.

ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΕ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΩ,βρε??????????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γωωρίζει κανείς σε τι στάδιο βρίσκεται η ιστορία με τις νέες θέσεις? Έχει κανέις πληροφορίες για καρδιολογία στο Βόλο και στην Λάρισα? Απο το υπουργείο αντιφατικές πληροφορίες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το thread βλεπω να περναει τα 1000 post με ραδιο αρβυλα και πολυ spam

Το χρονικο σημειο που ανακοινωθηκαν οι καινουργιες θεσεις εν μεσω επισχεσεων και διαβουλευσεων για την ΣΣΕ τα λεει ολα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε alex31 από τα 17 post σου τα μισά και είναι πότε θα δοθούν οι νέες θέσεις (ακόμα και στα αγροτικά μέσα ρώτησες :angry: )

άλλο κανένα νέο.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε alex31 από τα 17 post σου τα μισά και είναι πότε θα δοθούν οι νέες θέσεις (ακόμα και στα αγροτικά μέσα ρώτησες :angry: )

άλλο κανένα νέο.....

κατα τα αλλα καλα.εσυ τι νεα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

alex31 το νέο είναι παλιό...

η υπουργική απόφαση είναι ακόμα στο οικονομικών

οπότε μέχρι να φύγει από εκεί να γυρίσει πίσω στο υγείας να πάρει υπογραφή από τον νομικό σύμβουλο της κυβερνήσεως και από τον πρόεδρο δημοκρατίας και να πάει και στο εθνικό τυπογραφείο καταλαβαίνεις....... ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειδα οτι καποιοι μαθατε για καποιες θεσεις ανεπισημα. Πως το μαθατε αυτο? Εγω που πηρα στο Υπουργειο δε μου λενε ανεπισημα τιποτα.

Εχει κανεις πληροφοριες για Γυναικολογια στον Πολυγυρο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.