Jump to content

Διαφορα ηλικιας σε σχεση


Dr Lecter

Recommended Posts

Γλυκό μου mad cow, πως πάει η εξεταστική σου;

Σου απαντάω από δω γιατί δεν βρίσκω τον λόγο να ‘κρυφτώ’ πίσω από ένα πμ. Σ’ευχαριστώ ειλικρινά για το editing, αλλά γενικά έχω μάθει να προστατευτώ μόνη μου από τους μ@λάκες (και σιγά η invitro δεν είναι τίποτα). Επειδή ξέρω πως έχω να συναντήσω πάρα πολλούς τέτοιους στη ζωή μου, προσπαθώ να προετοιμαστώ από νωρίς. :)

Και πάλι ευχαριστώ, είσαι μεγάλη ψυχή, αλλά πραγματικά δεν ήταν ανάγκη. Ασ' την στο delirium της, εσύ μην ασχολείσαι, οκ;

σμουτς emrose

Με χαρακτηρίζεις κάπως ή μου φαίνεται; (Ναι, τώρα το είδα). Να χαρώ εγώ νομική σκέψη και νομικά επιχειρήματα αντιλόγου!

Μία άλλη εικασία που έκαναν οι ειδικοί, είναι ότι τα ζευγάρια στα οποία ο άνδρας είναι πολύ πιο νέος, παραβιάζουν τα κοινωνικά ήθη και συνεπώς υφίστανται υποσυνείδητα κοινωνικές «κυρώσεις» ως τίμημα, με την μορφή αυξημένου στρες στη ζωή τους, που πλήττει κυρίως τις γυναίκες και συρικνώνει το προσδόκιμο επιβίωσης τους.

Εμένα μου φαίνεται απλό το πράγμα, μια γυναίκα για να έχει γκόμενο-άντρα 10 χρόνια μικρότερο πρέπει να λειτουργήσει σαν άντρας, δηλαδή να έχει καλή δουλειά και να τον "πληρώνει" βασικά εκείνη για να βγαίνουν. Κάποια στιγμή λοιπόν αναπόφευκτα η μεγαλύτερη γυναίκα αποδημεί εις Κύριον και μένει ο νεώτερος άντρας με τα φράγκα που του άφησε η κυρία, οπότε ο νέος ζει παραπάνω.

Εξάλλου αυτό γινότανε τόσα χρόνια με τους μεγαλύτερους άντρες και τις νεώτερες συζύγους, γιατί μας κάνει εντύπωση τώρα;

Ασε που από αυτά τα στοιχεία δεν προκύπτει από κάπου ότι οι άντρες με νεαρές συζύγους ζουν παραπάνω από τους άλλους άντρες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 385
  • Created
  • Last Reply

Δεν έχω μοιραστεί την δική μου κοσμοθεωρία ούτε πρόκειται, who cares άλλωστε.

I do especially if you are who I think you are.Exedra roof,long dark hair,ear piercing..........You should share more in general,I can't understand what you really think when you write.For example in this topic.

Anyway, just wanted to let you know that I think I know who you are and you are kavla terastia !!! :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όπα!

ΚΟΡΤΕ ΨΕΥΤΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ !!!

(αλλά το τσερό τσι χάνει)

(να μου λείπει τέτγιο κόρτε αμαν είναι πότε πότε)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάντε τόπο στα νιάτα ρε

Θά'ρθω μ' αεροπλάνο

στο σπίτι σου επάνω

να φύγουμε μωρό μου

ένα βράδυ απ' τη γη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Not flirting.Paying a compliment to a girl that is not only clever and polite, but also very beautiful even though she never mentions her looks.It's not like I wanna get in her pants.In that case I would have approached her via pm.Yet she is hot!!!!It's not a bad thing right?Plus I won't be staying long in this city and this is the only way for me to get in touch with her.

I still haven't understood what she really thinks and I'm curious.btw invitro young girls don't need advice.They manage themselves just fine so give them a break.I mean you are married and they are not hence their romanticism is healthy.Plus consider that not all of them have had bad experiences with guys so you'd better lose the attitude.And yes,Κάντε τόπο στα νιάτα!!!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Anyway, just wanted to let you know that I think I know who you are and you are kavla terastia !!! :wub:

Aυτά είναι! lol Γειαα σου ρε καβαλιερε μασκεραααατο! emcolgate

Επί τη ευκαιρία, δε μου στέλνει κι εμένα ένας άγιος άνθρωπος ένα pm να μου πει το ονοματάκι ενός συμφοιτητη του, ψηλού, πανέρμορφου (του πιο ομορφου πλασματος αντιθετου φυλου που παιζει να χω δει ποτε in real στη ζωη μου και στανταρακι του πιο υπεροχου που θα περασε ποτε από τη σχολη της Αθηνας κι απο ολες τι σχολες τις αλλες ,βεβαιως-βεβαιως emzalizomai&svhnw:P) ανοιχτοχρωμου σχετικά, με μαλλιά σπαστά και αρχικά of medium length τα οποία αργότερα έκοψε κανονικοαγορεκοντά κι εκανε κλινικη στο Α.Σοφια το ανοιξοκαλοκαιράκι του '08; Οχι τιποτα αλλο αλλά χωρίς να ξέρω το όνομά του, η πιθανότητα να τον ξανασυναντήσω μπροστά μου στη ζωη μου τυχαια, καταντάει ελάχιστη κι ο καημένος ο ανθρωπος θα χάσει την μεγαλυτερη καταμουτρη καταθεση θαυμασμου που παιζει να να του τυχει ποτε στη ζωη του! Τοτε δε μου κοβε , ημουν στον αυτοι κι ο κοσμος μου, τωρα ομως πρεπει να τον εντοπισω να του καταθεσω το θαυμασμο μου κι ας πεθανω αμεσως μεταvampv.giflaugh.gif.

Σοβαρα τωραbiggrin.gif Αν το διαβασει κανεις το post αυτο που μπορει να ξερει για ποιον μιλαω ας μου στειλει ενα τοσο δα π.μ. με το ονομα του κι εγω στο γααααααααμο του...!!!

rolleyes.gifφχαστω παιδεςbiggrin.gif να στε παααντα καλα!:PPP

Κανας αλλος σειρα;Aν και ειμαστε σε λαθος topic, οεο. Καβαλιερε αλλη φορα να ξομολογεισαι τους θαυμασμους σου ΕΔΩ !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επί τη ευκαιρία, δε μου στέλνει κι εμένα ένας άγιος άνθρωπος ένα pm να μου πει το ονοματάκι ενός

....

Σοβαρα τωραbiggrin.gif Αν το διαβασει κανεις το post αυτο που μπορει να ξερει για ποιον μιλαω ας μου στειλει ενα τοσο δα π.μ. με το ονομα του κι εγω στο γααααααααμο του...!!!

DONE. Η επιθυμία σου, διαταγή

post-1368-003851400 1284154975_thumb.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

just wanted to let you know that I think I know who you are and you are kavla terastia !!! :wub:

Μα ποιος είσαι τέλος πάντων........ο Γαρδέλης ???( 80's greek kamaki )........tongue.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Cavaliere ασχέτως αν είμαι ή δεν είμαι η κοπέλα, αυτό -> emrose για 'σένα επειδή μπήκες στην διαδικασία «να βγεις, να το φωνάξεις, να το πεις». Για 'μένα, η ομορφιά βρίσκεται συνήθως στα μάτια αυτού που κοιτάζει. :)

ΥΓ: Το nickname αναφέρεται στον Ζορό ή τον Berlusconi; :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα ποιος είσαι τέλος πάντων........ο Γαρδέλης ???( 80's greek kamaki )........tongue.gif

Come to δώθε να τη βρεις,

να γλεντήσουμε together

κι η αγάπη μας αυτή

να μας μείνει για forever...

ωχ, πάλι προδίδω την ηλικία μου! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Thx for the rose gorgeous.Now I know it was you,you're cool and friendly with guys not like the ugly agamites Greeks.btw you don't look like a Greek;Brazilian maybe,or Argentinian with Italian class.Anyway what was I say saying?Ah right,that now I can bet all my money it was you.No doubt at all.In fact I would ask you to join me for dinner tonight but I know you'll refuse.So would I if I were you no offence.I'll send you a pm instead cause I'm leaving Rome tomorrow,perhaps you'll dignify me with a cup of coffe if you ever come to Salonica or the US.I agree on the beauty thing but when men turn their heads it must mean that you are pretty and sexy.We are not blind you know.;) My nickname obviously refers to Berlusconi,he's a womanizer and that makes me a huge fan!!!:D

@the next act

great nick btw.You're right but I had forgotten all about it. :rolleyes:

@leviathan

I realize it looks like that but but no english word can reproduce the real meaning of kavla.Hope you agree.:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα ποιος είσαι τέλος πάντων........ο Γαρδέλης ???( 80's greek kamaki )........tongue.gif

Come to δώθε να τη βρεις,

να γλεντήσουμε together

κι η αγάπη μας αυτή

να μας μείνει για forever...

ωχ, πάλι προδίδω την ηλικία μου! :rolleyes:

Αθάνατα 80's!!!

Invitro άκου αυτο...

http://www.youtube.com/watch?v=HS7t6gvDo4k

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@leviathan

I realize it looks like that but but no english word can reproduce the real meaning of kavla.Hope you agree.:)

Μαζί σου man ! wink.gif

@ Amaryllis

....στειλε μου μια φωτο σου με πμ !!!

.....μην πάει το μυαλό σου στο πονηρο, απλώς θέλω να τσεκάρω το γουστο του "Cavaliere" !!! tongue.gif

@ invitro

.....οι ταινιες του Γαρδέλη ειναι cult και πρέπει να τις βλέπουν και τα πιτσιρίκια !!! tongue.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Thx for the rose gorgeous.Now I know it was you,you're cool and friendly with guys 1) not like the ugly agamites Greeks.btw you don't look like a Greek;Brazilian maybe,or Argentinian with Italian class.Anyway what was I say saying?Ah right,that now I can bet all my money it was you.No doubt at all.In fact 2) I would ask you to join me for dinner tonight but I know you'll refuse.So would I if I were you no offence.I'll send you a pm instead cause I'm leaving Rome tomorrow,perhaps you'll dignify me with a cup of coffe if you ever come to Salonica or the US.I agree on the beauty thing but when men turn their heads it must mean that you are pretty and sexy.We are not blind you know.;) 3) My nickname obviously refers to Berlusconi,he's a womanizer and that makes me a huge fan!!!:D

1) Συγγνώμη ρε φίλε, αλλά οι ελληνίδες μόνο άσχημες και αγάμητες δεν είναι! Για αυτούς που δεν τους κάθονται μπορεί, αλλά πίστεψέ με, γιαυτούς που τους κάθονται, μόνο έτσι δεν της χαρακτηρίζεις.

2) Εφηβική προσέγγιση αντίστροφης ψυχολογίας, όντως εποχής Γαρδέλη, κάτι σαν τα πάρτι της εποχής που περίμενε κανείς να βάλουν τα blues για να χορέψει μάυτή που τον ενδιαφέρει.

3) Καθόλου καλή ατάκα και πληροφορία που θέλεις να μοιραστείς με κάποια που σε ενδιαφέρει ερωτικά, εκτός κι αν είναι φόρα βαμμένο κομματόσκυλο χουντικών απόψεων, όποτε καλά να περάσετε!

Μου βγήκε πολύ bitter, αλλά κάτι ο Μπερλουσκόνι, κάτι "τα φεύγω αύριο", κατάντησαν πολύ γραφικά και κέντρισαν τις αριστερές ανησυχίες. Γιαυτό συγγνώμη από πριν για τα παραπάνω (παράλογο αλλά ισχύει).

Αχαχα θα το ομολογήσω, υπήρξα κι εγώ "ερωτευμένη" με Γαρδέλη τόοοοοοοοτε και τον είχα αφίσα στο δωμάτιό μου. emstupid

Όλες έχουν περάσει παιδικές αρρώστιες, γιαυτό μην νιώθεις ένοχη. Άλλωστε ήταν και οι εποχές της Μανίνας και της Κατερίνας που έκαψαν πολύ κόσμο. Σχωρεμένη τέκνο μου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και Μανίνα διάβαζα και Κατερίνα και περίμενα να μπουν τα μπλουζ στα πάρτυ για να μου πει ο "έτσι" που ήθελα να χορέψουμε...

(ναι περιμέναμε να μας πουν τα αγόρια τότε...)

Απαπαπα emstupid

ΥΓ:Δεν απάντησα στον Καβαλιέρε γιατί βαριέμαι να κάνω ελληνοεγγλέζικο διάλογο.

Εξάλλου τα είπε πολύ καλά ο Nomad.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1) Συγγνώμη ρε φίλε, αλλά οι ελληνίδες μόνο άσχημες και αγάμητες δεν είναι! Για αυτούς που δεν τους κάθονται μπορεί, αλλά πίστεψέ με, γιαυτούς που τους κάθονται, μόνο έτσι δεν της χαρακτηρίζεις.

2) Εφηβική προσέγγιση αντίστροφης ψυχολογίας, όντως εποχής Γαρδέλη, κάτι σαν τα πάρτι της εποχής που περίμενε κανείς να βάλουν τα blues για να χορέψει μάυτή που τον ενδιαφέρει.

3) Καθόλου καλή ατάκα και πληροφορία που θέλεις να μοιραστείς με κάποια που σε ενδιαφέρει ερωτικά, εκτός κι αν είναι φόρα βαμμένο κομματόσκυλο χουντικών απόψεων, όποτε καλά να περάσετε!

Μου βγήκε πολύ bitter, αλλά κάτι ο Μπερλουσκόνι, κάτι "τα φεύγω αύριο", κατάντησαν πολύ γραφικά και κέντρισαν τις αριστερές ανησυχίες. Γιαυτό συγγνώμη από πριν για τα παραπάνω (παράλογο αλλά ισχύει).

Excused but I wanna set things straight.

1 You got it all wrong.Not saying that greek girls are ugly,I like them but I won't tell you if I get laid or not cause I have nothing to prove.All I'm saying is that the ugly ones are not cool nor polite to a guy that makes a move.It's a strange thing really but it's true.The more fugly they are,the more rude the way they react to compliments.

2 Yeah right I'm childish and immature.Ever thought that I'm being honest?My flight is tonight.Not to mention that I'm a dude who made a move via forum and my number of posts is practically zero.I wouldn't take me seriously if I were a girl.Neither would you.

3 Still being honest.Don't recall saying anything about his political beliefs.I guess you didn't notice the smiling face which means I'm joking.Not that I don't appreciate a man with a healthy appetite. :lol: I'm a guy,I like girls,I like sex.Take it or leave it.Don't care.I can handle it but why attack Amaryllis.I get it if you're a desperate chick but if you're a guy you're being an ass.Ever read her posts?This girl is anything but stupid!!!!Don't worry.She'll arrive at her own conclusions and hopefully she'll get in touch with me!!!!!!!Hope is the last to die after all!!!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[quote name='Cavaliere Mascherato' date='12 September 2010 - 01:18 PM'

3 Still being honest.Don't recall saying anything about his political beliefs.I guess you didn't notice the smiling face which means I'm joking.Not that I don't appreciate a man with a healthy appetite. :lol: I'm a guy,I like girls,I like sex.Take it or leave it.Don't care.I can handle it but why attack Amaryllis.I get it if you're a desperate chick but if you're a guy you're being an ass.Ever read her posts?This girl is anything but stupid!!!!Don't worry.She'll arrive at her own conclusions and hopefully she'll get in touch with me!!!!!!!Hope is the last to die after all!!!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

All I'm saying is that the ugly ones are not cool nor polite to a guy that makes a move.It's a strange thing really but it's true.The more fugly they are,the more rude the way they react to compliments.

σε καμια περιπτωση δεν εχει να κανει με την ομορφια,σε ποια χωρα ζεις,παιδακι μου;

rude και ακαταδεχτες ειναι ολες εκεινες οι ελληνιδες ειτε ομορφες ειτε ασχημες

που την εχουν δει βασιλισσες μουναρες στις οποιες οφειλετε να υποκλινεστε

κι αυτο γιατι εσεις οι ελληναρες ειστε μουνοδουλοι και κανετε σαν ξελιγωμενοι! με το που δειτε λιγη φυσικη ομορφια η κανα μπουτοβυζόκωλο ανεξαρτητως ποιοτητος πεταμενο εξω και αρα τις δινετε το δικαιωμα

plus κουβαλουν ενα σωρο ελληνικα κομπλεξ στην καμπουρα τους που κατα βαση δημιουργησατε εσεις οι ανωριμοι σεξουαλικα ελληναρες που το κρυφο σας ονειρο ακομη και σημερα εν ετει 2010 ειναι αφου γαμησετε το συμπαν με μανα κ αδερφη αγίες να παντρευτειτε παρθενα και που το νεαντερνταλικο κεφαλι σας ακομη μεταφραζει τον αντρα που γαμει αβερτα σε γνησιο αρσενικο ενω τη γυναικα με εντονη σεξουαλικη ζωη σε ευκολη κι αρχιπουτανα

και που η πρωτη φραση που θα πειτε για μια γκομενα που δεν ειναι των κυβικων σας, που δε σας εκατσε η που σας εκατσε και μετα σας παρατησε , ειναι αντε μωρε την πουταμπιπ,την καριομπιπ κλπά αθανατα,ελληνικα κοσμητικα,ακρως εμετικα οταν ειπωνονται εκτος σεξουαλικης πραξης:D

smile.gif

εν τω μεταξυ αυτοι οι ελληναρες στους οποιους αναφερομαι εχουν δημιουργησει και τον ορο ελεεινιδα...

τα παντα ειναι δουναι και λαβειν αγαπητοι μου ελληναρες,

οι γυναικες σε αλλες χωρες ειναι πιο χαλαρες και λιγοτερο απαιτητικες επειδη και οι αντρες ειναι ετσι και τουμπαλιν

offtopic_NEW.gif

edit: καβαλιερε,κουβεντα να γινεται ηταν το ποστ με αφορμη μια φραση σου, δεν απευθυνομαι σε σενα ντε και καλα, ελπιζω ειναι προφανες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

3 Still being honest.Don't recall saying anything about his political beliefs.I guess you didn't notice the smiling face which means I'm joking.Not that I don't appreciate a man with a healthy appetite. :lol: I'm a guy,I like girls,I like sex.Take it or leave it.Don't care.I can handle it but why attack Amaryllis.I get it if you're a desperate chick but if you're a guy you're being an ass.Ever read her posts?This girl is anything but stupid!!!!Don't worry.She'll arrive at her own conclusions and hopefully she'll get in touch with me!!!!!!!Hope is the last to die after all!!!!! ;

Ζήτησα συγγνώμη εκ των προτέρων γιαυτά που έγραψα πιο πάνω και δεν έχω καμμία εμπάθεια για κανένα, ούτε φυσικά για τη συνάδελφο ιατρό. Αλλά με κέντρισαν ρε γαμώτο κι αυτά που έγραψες για το μ@#&%λάκα τον Μπερλουσκόνι και τα πήρα. Τι τα ήθελες καημένε μου κι εσύ αυτά; Anyway, καλά να περνάτε :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

plus κουβαλουν ενα σωρο ελληνικα κομπλεξ στην καμπουρα τους που κατα βαση δημιουργησατε εσεις οι ανωριμοι σεξουαλικα ελληναρες που το κρυφο σας ονειρο ακομη και σημερα εν ετει 2010 ειναι αφου γαμησετε το συμπαν με μανα κ αδερφη αγίες να παντρευτειτε παρθενα και που το νεαντερνταλικο κεφαλι σας ακομη μεταφραζει τον αντρα που γαμει αβερτα σε γνησιο αρσενικο ενω τη γυναικα με εντονη σεξουαλικη ζωη σε ευκολη κι αρχιπουτανα

ΧΑΧΑΧΑ, τέλειο!!! :lol: Τα είπες όλα σε 2 σειρές :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@Clem

that was difficult,I had it translated.:P You material girl I like you cause you know what you want!!!!!That's a huge plus.

@the next act

no offence taken.Yet you have a girl's point of view.Trust me for guys it's not like that at all.True that when we see flesh we get blinded and confused.That's why I'm impressed that a really beautiful girl is cool and modest.I mean check out what she wrote about beauty.It's not that common you know.I doubt if she's aware of her strength and that's new to me!!!I even think that this whole conversation could be embarassing for her but I can't help it.I'm having a huge crush here!!!!!Don't know if someone actually met her in person.If so they'll confirm that I'm not exagerating.She's mounaros and way out of my league that's why if she doesn't send me an e-mail it won't make her a bitch.On the cotrary I don't think she should settle for less.It's not αντίστροφη ψυχολογία,ok?It's realism.

Remember what MD wrote?

if a key opens lots of locks, then it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, then it's a shitty lock. That shut her up

Unfortunately it's true.Nothing wrong with you girls living your sexuality but you're girls,you can't allow entrance to every guy on the planet!!!After all we have to chase you and not the other way around.No shitting that everyone is confused nowadays!!!!

@Nomad

Salonikis are well known for their sense of humor.Can't help it it's in my DNA.:P Sorry you misunderstood.Hope we're cool now.Cheers,take care of yourself as well and best of luck.

@Leviathan

man we have excellent taste when it comes to women.Trust me on this one!!!!;)

Anyway it's been great talking to you guys.Take care!

Amaryllis........................ax k vax! :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

plus κουβαλουν ενα ασωρο ελληνικα κομπλεξ στην καμπουρα τους που κατα βαση δημιουργησατε εσεις οι ανωριμοι σεξουαλικα ελληναρες που το κρυφο σας ονειρο ακομη και σημερα εν ετει 2010 ειναι αφου γαμησετε το συμπαν,με μανα κ αδερφη αγίες, να παντρευτειτε παρθενα

και που το νεαντερνταλικο κεφαλι σας ακομη μεταφραζει τον αντρα που μαμει αβερτα σε γνησιο αρσενικο ενω τη γυναικα με εντονη σεξουαλικη ζωη σε ευκολη κι αρχιπουταμπιπ

Ακόμα γελάω με σένα, μπράβο κορίτσι μου! Πολύ καλά τα λες! emiloveyou

ΥΓ: υποψιάζομαι ποια είσαι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Amaryllis........................ax k vax! :wub:

γω παντως (αν και εχω κενα στο ολο στορι ) στηριζω καβαλιερε μασκερατο στον αγωνα του!

εμπρος κοσμε στο πλευρο του καβαλιερε να παρουμε την πολη! laugh.gif:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.