Jump to content

This place is dead


Recommended Posts

Δεν μας έφταναν τα υπόλοιπα,έχουμε και αυτή τη φοβερή ζέστη να μας λιώνει..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ξερω για εσας αλλα εγω τη βγαζω με τον ανεμιστηρα μονο... το a/c δε το εχω αναψει και δε ζεσταινομαι, αν και ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ, ΜΙΣΩ ΚΑΙ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ τη ζεστη! ισως βεβαια ναναι διοτι ειναι ανοιχτα εδω που μενω, και ειμαι ψηλα... οσο ναναι κανει ρευμα... γμτ, το ιδιο προβλημα και παλι.... ΠΕΙΝΑΩ! και δεν εχει και σολωμο! για την ακριβεια δεν εχει τπτ!

και αυτο σημαινει οτι ή θα πεθανω της πεινας (προς εκει οδευω) ή θα βγω στο περιπτερο, ή στη κρεπερι εδω πιο πανω... αλλα αν παω εκει δε θα κοιμηθω... κι αν δε κοιμηθω θα ειμαι χωμα μετα ολη μερα που εχω τρεξιματα και ετοιμασιες για το ταξιδι και κατι δουλειες που μου φορτωσε η πολυαγαπημενη αδερφουλα μου η οποια ειναι διακοπες τωρα!!!!

Αλλα τι σας πρηζω εσας? τι μου φταιτε? σορρυ αλλα καπου επρεπε να τα πω...

ΥΓ πηγα στη κουζινα και πατησα τη σκυλα η οποια ειχε χυθει σαν λουκουμας εκει.... :(:(:( μεσ'τα σκοταδια που να τη δω??? τι τραβαει κι αυτο το καημενο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ούτε εγώ το ανάβω το a/c,δεν το συμπαθώ καθόλου.Πρέπει η κατάσταση να φτάσει στο απροχώρητο για να το ανάψω..

Αποκλείεται να μην έχεις τίποτα να φας..ούτε ένα τοστ,ένα φρούτο,ένα γιαουρτάκι;

Εκτός κι αν θες πάλι κάτι λιπαρό :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι λέτε βρε παιδιά χωρίς a/c εδώ δεν γίνεται τίποτα.

Δεν είναι τόσο η ζέστη. Άντε το πολύ να φτάσει τους 35ο καμία μέρα.

Το πρόβλημα είναι η υγρασία που κάνει τους 35ο να τους αισθάνεσαι 45ο.

Συνεπώς το a/c δουλεύει μονίμως, ακόμα και το βράδυ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και μια και μιλάμε για σκύλους.

Ο δικός μου έχει πλάκα που όταν είναι να πάει βόλτα τώρα το καλοκαίρι του βγαίνει η γλώσσα έξω. Με το που γυρίζει σπίτι την πέφτει στο νερό και μετά στήνεται κάτω από το a/c να παίρνει αέρα.

Αμ πως...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η δικια μου δε βγαινει καν βολτα!!!!!! Κατεβαινει μια φορα τη μερα (κι αυτη με το ζορι) απο τις 3 που βγαινει κανονικα... και μετα απο το 5λεπτο τραβαει να γυρισει σπιτι κι αν επιμεινεις, βρισκει μια σκια, απλωνεται φαρδια-πλατια και δε σηκωνεται παρα μονο αν της πω οτι παμε σπιτι!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι νόμιζες δεν θέλει κι αυτός τις ανέσεις του;Ο γάτος μου όμως είναι πολύ περίεργο ζώο..προτιμά να κάθεται στο σπίτι μου και να ψήνεται αρκεί να είναι μαζί μου,παρά να πηγαίνει δίπλα στους γονείς μου που έχουν μόνιμα το a/c ανοιχτό..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τωρα ειδα τα ποστς της προηγουμενης σελιδας...

Η σκυλα ειναι αγγλικο κοκκερ σπανιελ κανελοκαφε με λευκο στηθος.... οχι επειδη ειναι δικια μου, αλλα ειναι κουκλι!!!!!!!!!!!!! :rolleyes::rolleyes::wub:

Οσο για την υγρασια, usmeds, εχεις δικιο... κανει το ολο σκηνικο κολαση :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι usmeds πες μας τι σκυλο εχεις...

Edit: ειπα mlk στο original post και το πηρα πισω, η αϋπνια συνδυασμενη με τραγικη πεινα ειναι κακο πραγμα... ομως ειλικρινα θελω να μαθω για τον σκυλο του usmeds

Τροποποιήθηκε από makischa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας αποχαιρετώ..Λέω να πάω για ύπνο μια σχετικά λογική ώρα απόψε..

Καληνύχτα ή καλημέρα(ό,τι προτιμάτε) σε όλους..Θα τα ξαναπούμε. embye

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένας κοπριτάκος που τον μαζέψανε κάποιοι φίλοι από μια παραλία και μας τον δώσανε.

Ανάμειξη κανίς με κάτι άλλο.

Έκανε την τύχη του, βέβαια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε ΝΜ τι να κανουμε....ολοι καπου ειμαστε.Εγω βασικα κανω αποτοξινωση απο ιντερνετ,διαβασμα,μαγειρεμα και νοικοκυριο.

Αντε φιλακια σας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπράβο Γουίνυ, καλά κάνεις, αλλά από την άλλη, it's getting kinda lonely in here (for those of us who have NO LIVES)...

Και θέτω το καίριο ερώτημα:

Εμένα ρε κοπελιές, ποιός με έκανε γυναίκα; :P:P

Y.Γ. Ο εθισμός στους "Στάβλους" έχει αρχίσει να φαίνεται επικίνδυνα...

Υ.Γ.2 Cats rule!!!!

Τροποποιήθηκε από NM25
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

NM25, you're NOT alone, trust me...

Λοιπον, το πρωι τη κανω για χωριο οπου και θα λιωσω στον υπνο. Χαιρετω ολες και ολους σας, σας φιλω σταυρωτα και ισως να ποσταω κι απο εκει πανω τπτ, αναλογως τα κεφια (και τη ποιοτητα των τουριστριων!) :P

keep strong guys!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόλις γύρισα από Θησείο..πολύς κόσμος και ιδιαίτερα νέοι άνθρωποι, ζευγαράκια, παρεούλες...Είχε ένα πολύ αναζωογονητικό αεράκι που σε έκανε να ξεχνάς την ζέστη της ημέρας..

Υ.Γ.Καλά να περάσεις makis...θα τα πούμε,εδώ θα είμαστε. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πώς καταλαβαίνεις ότι το Greekmeds είναι σε θερινή νάρκη:

-Η Τζουλιέτ έχει μόνο 10 ποστς

Τι διάολο πια!!! Όλοι φύγατε για διακοπές! Και γω απέμεινα μόνος (σνιφ!!! :(  ) να βλέπω τους "Στάβλους της Εριέττας Ζαϊμη"...

Η Τζουλιέτ δεν είχε πισί για κανα 2ημερο λόγω αλλεπάλληλων διακοπών ρεύματος :lol:

Διακοπές μετά τις 10/8, ανάθεμα τις συναυλίες μου :angry:

Και δεν κατάλαβα, τι έχουν οι Στάβλοι? Μια χαρά σειρά. Θα προτιμούσες να βλέπεις τα Σύνορα της αγάπης? :P (εγώ το βλέπω όταν δεν είμαι έξω) :rolleyes:

Αυτάααααααααααααα (βασικά δε διάβασα όλες τις σελίδες, πάω να βγάλω εισιτήρια για Σπέτσες :lol::lol::lol: )

emarrightemarright ΚΜΔ, κάπου αυτές τις μέρες γενεθλιάζεις εεε? emblush Χρόνια πολλά να σε χαιρόμαστε, δε θα είμαι να σου ανοίξω γενεθλιο-τοπικ, αλλά θα τηλ για τα σχαρίκια :D

emarrightemarright Καλή συνέχεια εσείς οι υπόλοιποι, και να πω στη Γουιν και στους λοιπούς ενδιαφερόμενους για το LOTR ότι δε θα συμμετάσχω γιατί ο μαέστρος αυνανίστηκε (ας μην το πω όπως ήθελα κι ας μην είμαι προκλητική αυτές τις μέρες :bloodomen: ) και απ'όσο έμαθα είναι εξαιρετικά δύσκολο έως αδύνατο να βρεθεί πρόσκληση ακόμα και για τη γενική προβα. Μέχρι κι εγώ δε θα πάω (σιγά μην θέλω να δω τα μούτρα τους κι από πάνω!) B)

Σας φιλώ γλυκά, με πολλή αγάπη πασπαλισμένη με νοτίτσες από βιολί :wub::wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είπαμε: λατρεύω την πρώτη σεζον των Στάβλων. Το χω κάνει και σιγκ, δε φαίνεται.

Εν τω μεταξύ, σας γράφω από το Μαστιχάρι της Κω, μισή καταγωγή και τόπο διακοπών επί εικοσαετίας. Λόγω περιορισμων πρόσβασης στην τηλεφωνική γραμμή, θα κόψω το ξενύχτι στο ΓΜ, θα γράφω μόνο απογεύματα...

Επίσης, δεν έχω τηλεόραση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εν τω μεταξύ, σας γράφω από το Μαστιχάρι της Κω, μισή καταγωγή και τόπο διακοπών επί εικοσαετίας. Λόγω περιορισμων πρόσβασης στην τηλεφωνική γραμμή, θα κόψω το ξενύχτι στο ΓΜ, θα γράφω μόνο απογεύματα...

Τότε γιατί γκρίνιαζες καλό μου;;; Αφού τελικά εγκατέλειψες την Αθήνα και είσαι διακοπές...

Επίσης, δεν έχω τηλεόραση.

Αυτό πρέπει να είναι μεγάλη συμφορά για σένα! :P:P Εγώ λέω να κοιτάξεις να κάνεις κανένα μπάνιο και να τα πιεις στα μπαράκια και να αφήσεις την τηλεόραση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι και εγώ εδώ.... :)

Καλώς ήρθες Μariza στην παρέα μας...

Ανταπόκριση από τη νυχτερινή Αθήνα (επειδή νυχτοπερπατάω καθημερινώς): Σήμερα πήγα στο γνωστό Verde-είπαμε είμαι downtown freak και δεν ξεμυτάω εύκολα από το κέντρο,αλλά μέχρι εκεί πάω :P ..Λοιπόν,ήταν γεμάτο και μάλιστα είχε και τουρίστες (!)..Η μουσική όπως πάντα καλή και το περιβάλλον ως γνωστόν δροσερό και καταπράσινο.Ό,τι πρέπει για ποτάκι με καλή (πάντα!) παρέα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν πας στο ίδιο μέρος επί είκοσι χρόνια αγαπητή μου, χωρίς παρέα, μόνο με γονείς (και χωρίς τηλεόραση!!!) αυτό δε λέγεται διακοπές. Αυτό λέγεται "τι ωραία που περνάμε εδώ στην εξοχή- by the way, σκορπιός είναι αυτό πίσω σου;"...

Τουλάχιστον πάω για κανα μπανάκι. Πάει και το γυμναστήριο: πώς θα χάσω τώρα και τα υπόλοιπα 7,5 κιλά που πρέπει;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.