Jump to content

This place is dead


Recommended Posts

Έλα ρε...αφού ήταν ξανθωπός, γοητευτικός και νεότατος γιατί να μην παραδοθείς και συ στο φλερτ; Ευκαιρίες χαμένες...:P

Λες να 'χεις δικιο; Παντως ειχα σοβαρους λογους....... :rolleyes:

Πρωτον, ηταν 9.00 το πρωι και τα σαλιγκαρακια τετοια ωρα δεν εχουν ξυπνησει καλα, -_- δεν εχουν βγει απο το καβουκι τους, τους φταινε ολα :angry: , γκρινιαζουν, emconfused γιατι εχει ξηρασια και δεν μπορουν να κυκλοφορησουν και ολα τα συνεπακολουθα.

Δευτερον, στην Ελλαδα εχει ακομη υψηλες θερμοκρασιες :wacko: και ο κινδυνος για εγκεφαλικα ειναι υψηλος. Δε θα θελα να προκαλεσω κατι τετοιο, γιατι ειμαι και πονοψυχη παναθεμα με. :P

Τριτον, ....................

λες να εχει δικιο ο ΝΜ25;;;;;;; :o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά μην ακούω άλλα Γερμανικά... -_-

Μόλις γύρισα απο γάμο ξαδέρφης απο τη Γερμανία που έγινε στα Τρίκαλα...

Δε καταλάβαινα τπτ... :wacko:

Η πλάκα είναι οταν βάλανε συρτάκι...και οι γερμανοί φώναζαν... Οοοοο Ζόρμπας Ζόρμπας... :P  :lol:

Τελικα παντου τα ιδια κανουνε....

Ε, ρε γλεντια... :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είχα, είχα... :P

Θα μπορούσες να χεις μια ωραία, εξωτική, ερωτική περιπέτεια με τον άγνωστο νεαρό, ο οποίος θα ήταν πλούσιος, μυστηριώδης και γοητευτικός, αλλά θα είχε ένα καλά κρυμμένο μυστικό- την τραυλή/τρελή γυναίκα/μάνα/θεία κλειδαμπαρωμένη στο κελλάρι με τα κρασιά όπως ο κ. Ρότσεστερ...

Ή απλώς θα περνούσατε καλά με αχαλίνωτο σεξ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είχα, είχα... :P

Θα μπορούσες να χεις μια ωραία, εξωτική, ερωτική περιπέτεια με τον άγνωστο

Εξωτικη περιπετεια στην Τυνησια, στη Χαβαη, στην Ινδονησια βρε παιδι μου να το καταλαβω, αλλα στη Γερμανια με τον ηλιο να τον παρακαλας για να βγει ,δε νομιζω......... emno

Επιπλεον στη ζωη μετρα η ποιοτητα :) and that's basic. Αμα εισαι ο,τι κατσει σε οποιοδηποτε τομεα της ζωης σου ,ετσι για να το λες σε φιλους και γνωστους η για να καλυψεις προσωπικα σου κενα, τοτε χαιρετισματα..... :antegeia:

Τελος, τα βιπερ με τον γοητευτικο, :blink: ρομαντικο, δυναμικο :wacko: αντρα με το θεληματικο πηγουνι και το αγριο βλεμμα μεχρι και ο ΑΝΤ1 τα σταματησε........(βλ Λαμψη) Βλεπεις το αντιπαλο τηλεοπτικο δεος αντεληφθη τι κυριαρχει στη ζωη μας και το εκανε σουξε. Δεν ειναι τιποτα αλλο απο ενα κεκαλλυμενο θριλερακι...... :mellow:

Τι να κανουμε , βγηκα εκλεκτικη.... :wub:

ps Αν το κελαρι εχει καλο κρασι , δεν πα να ειναι και ο Φαντομας κλειδωμενος εκει μεσα..... emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κριμα που εφυγα απο τα μικρα χαριτωμενα μυκοπλασματα.... :(

Τωρα λεει πρεπει να επισκεπτω και τον τομεα της εργαστηριακης διαγνωσης, ετσι να εχω πληρη εικονα..... :blink:

Εγω λεω να την κανω για καμια εκδρομουλα, γιατι πολυ σοβαρα γιναν τα πραγματα...... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να'μαι κι εγώ!Επέστρεψα σήμερα το πρωί και είπα να πω μια καλησπέρα στο φόρουμ.Ελπίζω να σας βρίσκω όλους καλά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλως την , καλως την!!!!! :D:D

Πως περασες στις διακοπες σου; :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέλεια!!!Ήταν η πρώτη φορά που κατάφερα να αδειάσω τελείως το μυαλό μου..Δεν σκεφτόμουν απολύτως τίποτα!Χαλάρωσα τόσο που μου φαίνονται όλα παράξενα:η Αθήνα,η πολυκοσμία,το σπίτι μου,η τηλεόραση,ο υπολογιστής,όλα.Αν δεν σας έχει συμβεί αυτό σε διακοπές σας εύχομαι να το πάθετε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμείς με την Αμελίτσα βαριόμαστε να διαβάσουμε όοοοοοοοοοοοοοολες τις σελίδες του τοπικ και απλά ευπειθώς αναφέρουμε ότι καλοπερνάμε στο πρώτο ποδάρι κάτω-κάτω τση Χαλκιδικής :P :P :P

Μάκια μούκια emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 14 years later...

Δεκαπέντε χρόνια πριν, αυτό το ταπεινό thread έγινε η αιτία να γνωρίσω φίλους που είναι ακόμη κομμάτι της ζωής μου παρόλο που σκορπισαμε σε διαφορετικές χώρες. 

Να είστε όλοι καλά εκεί έξω. Και αυτοί που δεν γνώρισα ποτέ από κοντά. 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.