Jump to content

This place is dead


Recommended Posts

Τα κλασικά καλοπιάσματα..Αφού πεινούσα ρε μαμά τι να έκανα;Αν πάθει κρίση περνάς στην επίθεση: εσύ φταις που είχες το σολωμό στο ψυγείο και με προκάλεσες!Για να μην πω ότι ξύπνησα κατάκοπος το βράδυ και δεν βρήκα τίποτα να φάω κλπ κλπ.

Ξέρεις τώρα makis,θα το έχεις ξανακάνει φαντάζομαι!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτα δυστυχως δεν πιανουν εδω...! :(

Ειναι γερμανομεγαλωμενη... μη σου πω οτι εχει κανει και 2-3 τερμινα στα ΕΣ-ΕΣ.... Εχω αναπτυξει αλλες τεχνικες, πιο συνθετες για τη περιπτωση της αλλα ακομη και αυτες καμια φορα αποτυγχανουν... κυριως τα πρωινα που μολις εχει ξυπνησει... Κατι θα βρω ομως, που θα παει... μαθημενος ειμαι τοσα χρονια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωχ!! Κουράγιο.Αναμένουμε τα νεότερα από το μέτωπο,αύριο.Καλή τύχη.Να φορέσεις κράνος καλού-κακού. :P:D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι να μου κανει το κρανος? Με μια της κινηση θα μου το βγαλει! Εχω πανοπλια για τις δυσκολες στιγμες.... Ξερεις απο αυτες τις μεσαιωνικες που φορουσαν οι ιπποτες.... :P

Ελπιζω τουλαχιστον να σηκωθει μετα τις 7 που θα φυγω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τσου... εχω κατι δουλειες κεντρο (ψωνια και τετοια), μετα ραντεβου, μετα καφε, ισως βραδυ cinema....

Τη πεμπτη φευγω για Χαλκιδικη στο χωριο μεχρι τη δευτερα... εσυ δε θα πας πουθενα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για λίγο στο χωριό μου,Κορινθία.Δεν θέλω διακοπές φέτος..θέλω να μείνω στην Αθήνα..Βέβαια δεν ξέρω ποτέ τι θα μου προκύψει ή πως θα μου τη δώσει,οπότε ας μη λέω πολλά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εδω καλα ειναι... αρκει να εχεις παρεουλα και να πηγαινεις που και που για κανενα μπανακι στις περιξ παραλιες ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρέα υπάρχει,ευτυχώς..και ήδη έχουμε αρχίσει τις "διακοπές".

Υ.Γ.τα τσιγάρα τέλειωσαν αλλά ευτυχώς είχα καπνό.Πάλι καλά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτο ειναι.... και χανεις και τις ανεσεις της πολης (χωρις τις οποιες τρελαινομαι)

Εγω εχω παντοτε καβατζα πακετο... και φροντιζω να το αντικαθιστω συχνα... αλλα και αν ξεμεινω καλα να ειναι ο τυπακος στο περιπτερο!!! Τις νυχτες ειναι παντα ο ιδιος εδω και 7 χρονια τουλαχιστον!!!! Πολυ μουρη.... με το που με βλεπει, ξερει τι θα παρω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νύσταξα επιτέλους!!! Makis ευχαριστώ για την παρεούλα (όπως και τους υπόλοιπους βέβαια) μέχρι το επόμενο ξενύχτι,εύχομαι καλή σου μέρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε ευχαριστω κι εγω! Και φυσικα ολους τους υπολοιπους με ειδικη μνεια στον topic starter NM25

Καληνυχτα και καλη ξεκουραση!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν το sometimes in April είναι σαφώς πιο ρεαλιστικό από το Hotel Rwanda.

Νομίζω πως μεταδίδει καλύτερα την φρίκη των γεγονότων.

Αν έχει ανοίξει κανείς κριτική ήδη θα το ψάξω αύριο

Καλημέρα σε όλους και καληνύχτα σε εμένα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωωωω ρε....βλέπω χτες το βράδυ το κάνατε groovy τηλεπαρέα :D

Καλά κάνατε. Εγώ και που ξάπλωσα τι κατάλαβα; Και για να απαντήσω σε προηγούμενη ερώτηση, έχασα 4 κιλά με καθημερινό γυμναστήριο. Πρέπει να χάσω άλλα 8 την emcesnsored μέσα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θες να σε πάμε στο Σουβλατζίδικο του Τζέκου; Και αδυνατίσεις και κάνεις γραμμώσεις;

Και εγώ το βράδυ βρυκολάκιασα, αλλά διάβαζα ένα βιβλιαράκι (αν σας αρέσει ο κόσμος του Dune πάρτε να διαβάσετε τα πρέκουελς είναι φοβερά!!!!!) και απορροφήθηκα τόσο που δεν είδα ούτε τα Παιδιά της Νύχτας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι να πω..είναι πιθανόν.Εγώ πάντως πριν λίγο γύρισα και έχω πάλι αϋπνίες.

Βέβαια το παράξενο θα ήταν να νύσταζα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα καλά πιο εύκολο δε θα ήταν να λέγαμε βλακείες στο IRC;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σίγουρα,αλλά θα απογοητεύσουμε αυτούς που μας διαβάζουν ανώνυμα!! :P:P:P

Να τους αφήσουμε μόνους;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε βλέπω κανέναν. emsly

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπαινω irc να δω τι παιζει

αλλα δε θα κατσω πολυ... πρεπει να κανω νανι σε λιγο μιας και δεν εχω κοιμηθει απο τοτε που τα λεγαμε και το πρωι πρεπει να ειμαι 7:30 αμπελοκηπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο ιρσ δε μένουν αυτα που λες...Ενω εδω,αποτυπώνονται για Π α ν τ α . . .χα χα χα ;)emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατι γλυκο μου ο καλος θεουλης εκανε τα logs? Κρατα αρχειο, η βαλε το google desktop με ρυθμιση να κανει indexing στα txt και... voila!

;):D-_-

Τροποποιήθηκε από makischa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.