Jump to content

θέλωωωωω....


Mariza

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3k
  • Created
  • Last Reply
Και μετά σε συζητάνε για μέρες, μήνες και χρόνια, γράφουν βιβλία για σένα, γυρίζουν ταινίες ενώ στο μέλλον πολλοι επίδοξοι αυτόχειρες θα σε έχουν θεό και θα σε μιμούνται! ...Άλλοι δουλεύουν σαν ερευνητές όλη τους τη ζωή και τέτοια διεθνή αναγνώριση μπορεί να μή βρουν ποτε!!!!

Ο νέος Ηρόστρατος... emheheemheheemhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να ξανα-ματα-επανέλθει το φορουμ δριμύτερο όσο το δυνατόν γρηγορότερα!!!! emrockon

Θέλω να πέσει λίγο η θερμοκρασία... δεν μπορώ να αναπνεύσω!!! :o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θελω να τον δει η Νεφέλη μου! :wub:

θέλω να κατσω να κανω επανάληψη και να μη χαιρομαι μπροστα στον υπολογιστη :rolleyes:

θελω να αγκαλιασω παλι το Γκολουμ μου που μου κανει τσαλιμακια

θελω να ερθει γρηγορα το αυριο , αλλα να εχω παει καλά γιατι αλλιως θα μου γκρινιάζω :angry:

θελω να πω στον Πατρινό μου καλές διακοπες ! :)

θελω να πω στον MD μπράβο για τη γυναικολογια και ότι πρεπει να κεράσει και τα 819 μελη του φορουμ! :blink:

θελω προδερμ! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θελω να πω στον MD μπράβο για τη γυναικολογια και ότι πρεπει να κεράσει και τα 819 μελη του φορουμ! :blink:

θελω προδερμ! :rolleyes:

και πήγαινε τόσο καλά (είπαμε.... εμφάνιση, αυτοκίνητο) και τώρα διαλύθηκα.... :(:(

Πάνω που είχα ξεπεράσει το βαθμολογικό σοκ..... :wacko::wacko:

Κέρασμα σε όλα τα μέλη επί τη λήψη πτυχίου.... Κέρασμα σε γνωστούς και φίλους όποτε θέλετε..... μετά τις 23 και αν είμαι Αθήνα....

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αμέ!!!

Και για να είμαι ιν-τοπικ: θέλω παρέα στη Ρώμη, ποιος έρχεται μαζί?? :)

(εκτός απ'τον πιανίστα μου που θα'ρθει και τον αγαπημένο μου μάνατζερ που ΔΕ θα'ρθει... ) emdevil:lol::bloodomen:

emarright Roadie μου... ξέρεις πόσο σε προσέχω αλλά ας πρόσεχες.... emiloveyouemkiss

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θέλω να ευχαριστήσω τον KonstantinosMD για τις οδηγίες που μου έδωσε :)

emthanx

(....βέβαια, από κεινην την ώρα με το ένα χέρι πληκτρολογώ και με το άλλο κρατώ το χαρτί με τις οδηγίες....χι,χι...

-ΟΚ , υπερβάλλω--είμαι και τύπος που βαριέται απίστευτα τα προσπέκτους και που ποτέ δεν προχωρά πέρα απο την πρώτη σελίδα.....να'ναι καλά τα πειράματα,αλλά να 'ναι καλύτερα η τυχή μου)

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αμέ!!!

Και για να είμαι ιν-τοπικ: θέλω παρέα στη Ρώμη, ποιος έρχεται μαζί?? :)

(εκτός απ'τον πιανίστα μου που θα'ρθει και τον αγαπημένο μου μάνατζερ που ΔΕ θα'ρθει... ) emdevil:lol::bloodomen:

αφου ειπαμε θα'ρ8ω εγω :D:lol::P ......εμ αφου θα'χω γεννεθλια τοτε να μη το γιορτασουμε emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

.....διακοπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεές

:angry::angry::angry::angry::angry::angry:emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θελω να στο υποσχεθώ για να το κάνω emblush

θελω να δειρω αυτον που έκοψε το Βασιλικουλι μου σημερα

θελω να μην πάω στο αεροδρομιο για να σε αφήσω

θελω να φύγω μαζί σου

θελω να ερθω κοντά σας

θελω να πάμε Αγια Ναπα(μα καλά γιατι δεν μου τα ειχατε περιγράψει νωρίτερα όλα αυτά?)

θελω επιτέλους να μην ανοιξω το στόμα μου emstupid

θελω να πετάξω το κινητο μου emstupid

θελω να κανονισουμε τι θα κανουμε το πρώτο ΣΚ :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α και θελω να σου πω οτι σ αγαπω και ναι θα παψω να ειμαι ανωριμη... emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ηρα θα σ'αρεσει πολυ η Αγια Ναπα... ολο clubs, bars, παραλιες, cafes, εστιατορια, και ατελειωτο ξενυχτι... καλυτερη κι'απ την Ibiza ακουσα! Εν τω μεταξυ ειναι σαν να βρισκεσαι σε αλλη χωρα, καμια σχεση με το υπολοιπο νησι... Εγω οταν πηγαινω νιωθω σαν τουριστας στο εξωτερικο! Ειναι για party lovers! Η Νεφελη θα σε παρει μαλλον στην παραλια Sunrise οπου βρισκονται ολοι οι Κυπριοι exclusively και μετα στο κλαμπ πλην δυο -2!!!

Have fuuuuuuun!!!! embandanaemdribbleemclapemdaisy

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Καλα εχω ξεφυγει..τι δηλωση ηταν αυτη?? :rolleyes::wacko:

Αφου ολο σε παρακαλαω να'ρθεις και ολο μου λες θα δουμε και θα δουμε!! :splaaaats::splaaaats:

Φυσικα Goldie μου και θα παμε στην παραλια και στο club που λες αλλα θα παμε και στο Castle Club!! Ειναι must καθε καλοκαιρι!!!! B):D:Demrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω ένα ποδόλουτρο... :(

Θέλω να ευχαριστήσω τον καλό Θεούλη που έβαλε το χεράκι του σήμερα... :rolleyes:

και ναι θα παψω να ειμαι ανωριμη...

:o:o:o:o:o

Τι εννοείς...???

Τέρμα τα παιδιάστικα??? emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.