Jump to content

θέλωωωωω....


Mariza

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3k
  • Created
  • Last Reply

Θέλω να μην τσακωνόμαστε για μαλακίες! γίνεται;

Η hemo το λέει άριστα.

Αυτό! Γίνεται επιτέλους? Την τρέλλα μου μέσα δηλαδή απόψε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...να πυροβολήσω αυτόν το φωστήρα που εμπνεύστηκε την εξεταστική μες το κατακαλόκαιρο. Εδώ ειναι Ελλάδα ρε ηλίθιε και χτυπάει 40ρια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Θέλω ν' ακούω για πάντα αυτόν τον στίχο αφιερωμένο από τα χείλη σου...

" I'm addicted to you,
You're my love my senorita...." emwhistling

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να μάθεις να ακούς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Θέλω το πρωί να ρίχνει μια α π ί σ τ ε υ τ α δυνατή βροχή....κι ένα από τα ονειρα να γίνει πραγματικότητα ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να μου βρει κάποιος τις δοσολογίες των άπειρων φαρμάκων του αλκοολικού, οριακού, αντικοινωνικού, καταθλιπτικού και αυτοκτονικού κυριούλη που υποτίθεται ότι μελετάω.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να μου βρει κάποιος τις δοσολογίες των άπειρων φαρμάκων του αλκοολικού, οριακού, αντικοινωνικού, καταθλιπτικού και αυτοκτονικού κυριούλη που υποτίθεται ότι μελετάω.....

Google is your best friend ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να μου βρει κάποιος τις δοσολογίες των άπειρων φαρμάκων του αλκοολικού, οριακού, αντικοινωνικού, καταθλιπτικού και αυτοκτονικού κυριούλη που υποτίθεται ότι μελετάω.....

Google is your best friend ;)

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...να σε βλέπω να γελάς δυνατά όπως αυτές τις δυο τελευταίες μέρες. Και να ξέρεις πως ΚΑΝΕΝΑΣ και ΤΙΠΟΤΑ δε μπορεί να σε πειράξει. Εγώ είμαι εδώ, να το θυμάσαι!

http://youtu.be/j5deib7AoDA

Όσες κι αν χτίζουν φυλακές
κι αν ο κλοιός στενεύει
ο νους μας είναι αληταριό
που όλο θα δραπετεύει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό είναι μωρό που δραπετεύει ο νους μας, δεν λέω, ήλθε η ώρα όμως να δραπετεύσουν και τα κορμιά μας. Εδώ, αλλού, στην Ευρώπη, σε ενα μικρό ελληνικό νησάκι, σε μια μικρή αγγλική πόλη, σε ένα παραδεισένιο νησί της Καραϊβικής, στη Νέα Καληδονία, στη Γη του Πυρρός, στην Καρχηδόνα, οπουδήποτε τέλος πάντων, αρκεί να δραπετευσουμε μαζί έξω από αυτό το ατέλειωτο και ανούσιο μπάχαλο.

Σ'αγαπάω πολύ, στο είπα? ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι άρρωστη. Θέλω να έρθεις να με γιατροπορεύσεις. Αντεεεεε....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχεις ανάγκη εσύ, μην κάνεις την ψόφια για να δικαιολογήσεις την απουσία στη σημερινή γενική εφημερία....Άσε που, όπου να'ναι περιμένω να εκδηλωθεί η προηγούμενη ίωση που σίγουρα με κόλλησες μωρό! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η προηγούμενη ιωση δεν εκδηλώθηκε σε εμένα, λες να εκδηλωθεί σε εσένα? Study case για συνέδριο μας κόβω ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να αράξω στο κρεββάτι, να διαβάζω "Αγόρι" και τον Τερματοφύλακα-Γιατρό κι εσύ να φτιάχνεις στην κουζίνα γεμιστά με πράσινες-κόκκινες-κίτρινες πιπερίτσες και εκείνο το ωραίο γλυκό με τα αχλάδια που έφτιαξες προχθές ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να αράξω στο κρεββάτι, να διαβάζω "Αγόρι" και τον Τερματοφύλακα-Γιατρό κι εσύ να φτιάχνεις στην κουζίνα γεμιστά με πράσινες-κόκκινες-κίτρινες πιπερίτσες και εκείνο το ωραίο γλυκό με τα αχλάδια που έφτιαξες προχθές ;)

Από την ώρα που σε εξομοίωσαν με τον ξέρεις-ποιόν ;) σα να το πήρες πάνω σου. Μήπως θες να σε φωνάζω Σουλεϊμάν? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορείς να με φωνάζεις απλώς "Prof"....Αλλά και το "Δάσκαλε" νομίζω κάνει, τί λες?:)

Αυτόν εξομοίωσαν μαζί μου βρε και κοπλιμέντο για τα μούτρα του ήταν πως μοιάζουμε οι δυο μας, εγώ ξέρω ποιος είμαι ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Θέλω να μάθω πού να γυρίζεις... emxmm

Ρόκκος Στέλιος - "Πού να γυρίζεις"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.