Jump to content

θέλωωωωω....


Mariza

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3k
  • Created
  • Last Reply
θέλω να πάρω μιά καινούρια ψύκτρα για τον επεξεργαστή μου.....

529834.gif

Τελικά οι ανάγκες μας πορεύονται παράλληλα...!

Ψύκτρες rule... emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emicecream Θέλωωωωω επειγόντως Γιεραπετρίτικο παγωτό καϊμάκι (από το Κορονάτο) που στο εσωτερικό έχει "μαλλιά" καταϊφιού !!

Μετά από το γιγάντιο Γιεραπετρίτικο σουβλάκι!!

Θέλω να μου περάσει η φάση πείνας-υπογλυκαιμίας της χειρουργικής!! emeleos

Θέλω να τα καταφέρω και να κατέβω Κρήτη και να κάνω διακοπές διαρκείας !!!! embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θέλω να δηλώσω δημόσια ότι φορουμαγαπώ τη zkwινα μου πολύ πολύ ! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θέλω να κοπώ αύριο αξιοπρεπώς...

θέλω να ευχαριστήσω την ZKW για το SMS καλής επιτυχίας!!!! emiloveyou

Θέλω να πάω σε ένα βουνό να κάνω τον τσοπάνο... :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης θέλω να τρακάρω αύριο πηγαίνοντας στην εξέταση, να με πάνε νοσοκομείο με σπασμένα πόδια και πλευρά για να μή δώσω εξετάσεις.... :wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης θέλω να τρακάρω αύριο πηγαίνοντας στην εξέταση, να με πάνε νοσοκομείο με σπασμένα πόδια και πλευρά για να μή δώσω εξετάσεις....  :wacko:  :wacko:  :wacko:

Θέλω να αφήσεις τις μαλακίες!!!! emranting

Αρκεί ένας με εξαρθρωμένο λαιμό :(

Καλή σου Επιτυχία! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης θέλω να τρακάρω αύριο πηγαίνοντας στην εξέταση, να με πάνε νοσοκομείο με σπασμένα πόδια και πλευρά για να μή δώσω εξετάσεις....  :wacko:  :wacko:  :wacko:

ε όχι πια MD !

emeleos -το παρατραβάς!

δε φτανει που σε λίγο θα κάνομε φορουμέρανο καθώς η προχωρημένη ηλικία σου θα αρχίζει να βγάζει πολλά προβλήματα , θα μας βάζεις τώρα να τρεχουμε και στο ΚΑΤ να σε επισκεπτόμαστε , να πληρώνουμε πατερίτσες , να σε περιφέρουμε με τα καροτσάκια ... emeleos !

μακάρι όλα να πήγαν καλά ! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε όχι πια MD !

emeleos -το παρατραβάς!

δε φτανει που σε λίγο θα κάνομε φορουμέρανο καθώς η προχωρημένη ηλικία σου θα αρχίζει να βγάζει πολλά προβλήματα , θα μας βάζεις τώρα να τρεχουμε και στο ΚΑΤ να σε επισκεπτόμαστε , να πληρώνουμε πατερίτσες , να σε περιφέρουμε με τα καροτσάκια ... emeleos !

αχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχα...

Πολύ καλό αυτό... :D

Πολύ γέλιο... :lol::lol::lol::lol::lol:

emgoalemgoalemgoalemgoal Ήρούλα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup σιγά καλέ.. αν ήθελα να αυτοκτονήσω δε θα διάλεγα να τρακάρω με το αυτοκίνητο... υπάρχουν καλύτεροι και πιο αποδοτικοί τρόποι..

Προσωπικός αγαπημένος είναι αγοράζεις ένα M16 και ένα MP5 καθώς και 2-3 χειροβομβίδες, μπαίνεις σε ένα πολυκατάστημα, τους τουφεκάς όλους και στο τέλος αυτοκτονείς ή περιμένεις την αστυνομία να σε σκοτώσει...

Έτσι κάνεις αυτό που λέμε "μπαμ φεύγοντας!" :lol::lol:

Και μετά σε συζητάνε για μέρες, μήνες και χρόνια, γράφουν βιβλία για σένα, γυρίζουν ταινίες ενώ στο μέλλον πολλοι επίδοξοι αυτόχειρες θα σε έχουν θεό και θα σε μιμούνται! ...Άλλοι δουλεύουν σαν ερευνητές όλη τους τη ζωή και τέτοια διεθνή αναγνώριση μπορεί να μή βρουν ποτε!!!!

:bloodomen::bloodomen::D:D:D

emarup το παραπάνω το έγραψα όταν γύρισα σπίτι, αλλά ο σέρβερ του φόρουμ πάλι προβλήματα είχε... @#&(^@#*(&!@ :splaaaats:

Σημείωση: αύριο αν όλα πάνε καλά, θα ζυγιστώ το πρωί κάτω από τα 65 κιλά!!! :D

Τις πατερίτσες τις χορηγεί το ταμείο! :D:D Τώρα για το καροτσάκι, οκ!!! θα έχει πλάκα όμως!!!! θα κάνουμε και ΒΖΟΥΜ ΒΖΟΥΜ ΒΖΟΥΜ!!!! :lol:

Σημείωση 2η: πέρασα.... @#*@&#*@@#(*& emdevil Τέσπα.... τουλάχιστον είμαι -1 και πήρα αρκετές γνώσεις από το διάβασμά μου, που με ενδιέφερεταν και μπορεί να είναι και χρήσιμες!!!

και για το in topic του θέματος... ΘΕΛΩ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟΨΕ... είναι 11 το βράδυ.... μόλις ξύπνησα... προλαβαίνω να κανονίσω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupΑν υπαρχει ορεξη ποτε δεν ειναι αργα αγαπημενε μου γερακο..

Αλλα αντεχεις? Συνηθως ατομα μεγαλης ηλικιας κοιμουνται απο τις 8:00!! :P:P:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup η μεν όρεξη παρούσα, οι δε φίλοι και γνωστοί διαβάζουν ή έχουν εξαφανιστεί ή λείπουν....

Ρε Νίκο..... σταμάτα το διάβασμα ανανγωστήριο γμτ και πάμε για κανά ποτό.... :P Θ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!!!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup πας γυρεύοντας..... :D

περίμενε μερικά λεπτά, θα σου έρθει ένα προσωπικό μήνυμα....

:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

HRA

δε φτανει που σε λίγο θα κάνομε φορουμέρανο καθώς η προχωρημένη ηλικία σου θα αρχίζει να βγάζει πολλά προβλήματα , θα μας βάζεις τώρα να τρεχουμε και στο ΚΑΤ να σε επισκεπτόμαστε , να πληρώνουμε πατερίτσες , να σε περιφέρουμε με τα καροτσάκια ...

στο ΚΑΤ;;;;;καλα αλλα νοσοκομεια δε υπαρχουνε....δε με λυπαστε;;;;καλε ειναι διπλα μου το ΚΑΤ.....οχι οχι....ΘΕΛΩ να διαλλεξετε αλλο νοσοκομειο :lol::lol::lol:

emarright KonstantinosMD Εδωσες βρε κ επανηλθες να μπαχαλευεις τα τοπικ;ΑΙΣΧΟΣ!!!! :lol::lol::lol: πρεπει να δινεις το καλο παραδειγμα βρε ΓΕΡΟ....αχαχαχα ακου γερο :P:P:P:P

Εσυ θες να δεις κοσμο.....ρωτησες αν ο κοσμος θελει να σε δει :bloodomen::bloodomen::bloodomen:emdevilemdevilemdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

- Θέλω να σας επαναφέρω στο θέμα! :P

- Θέλω να πω στην Ήρα ότι σκορπά σταγόνες δροσιάς και γλύκας σε όλο το φόρουμ! :)

- Θέλω να συγχαρώ τον γερο-Kon/o MD! emclapping

(δεν πας καμμιά βόλτα με το καροτσάκι σου να κάνεις βζουμ αντί να τρέχεις για ποτά τέτοια ώρα? :P )

Αρκεί ένας με εξαρθρωμένο λαιμό  :(

- Θέλω να ρωτήσω... Ποιός είναι με εξαρθρωμένο λαιμό???? :huh:

- Θέλω να ευχηθώ περαστικάααααα... emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.