Jump to content

θέλωωωωω....


Mariza

Recommended Posts

emarup Μπρρρρρρρρ emcold:P :P :P:splaaaats:emdevil:bloodomen:

Θέλω η μανόλια να ανεβαίνει μέχρι το παράθυρό μου. Τ'ακούς φάδερ? :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 3k
  • Created
  • Last Reply

Θέλω να κάτσει το Ηρώδειο....έστω και ως κομπάρσα... emplease (αν κάτσει θα αρχίζω να πιστεύω στο θεό...Δία!!! emdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevil )

Θέλω να γίνω ντίρλα ένα βράδυ με την κατάλληλη παρέα :huh:emdrunk

Και θέλω ό,τι κάνω να μην το θυμάμαι μετά... :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να γίνω ντίρλα ένα βράδυ με την κατάλληλη παρέα :huh:emdrunk

Και θέλω ό,τι κάνω να μην το θυμάμαι μετά...  :mellow:

.

emarup ( Μισό να κοιτάξω τι ώρα γράφτηκε αυτό το ποστ...)

01:53...Περίεργες δηλώσεις... B)

Θα ήθελα να επιμείνουμε λίγο στο σημείο, μετά το ποτό...τι εννοείς ότι θα ήθελες να ξεχάσεις; Τα τραγούδια που λέγατε, ας πούμε; :wacko::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αχεμμμμμ.... βασικά όταν μεθάω δεν τραγουδάω.... τώρα η παρέα δεν ξέρω τι θα κάνει... B):P:rolleyes::splaaaats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τι να σε πω.... άμα ήξερα τι κάνω όταν μεθάω, θα μπορούσα φαντάζομαι να το χαρακτηρίσω καλλιτεχνικό :bloodomen::bloodomen::bloodomen:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα θελα οι αγκαλιές να είναι τόσο δυνατές ώστε να ταρακουνιέται η σκόνη στεναχώριας από τις καρδιές όσων αγαπώ και εκτιμώ

θα θελα με ένα μαγικό ραβδάκι να ανθίζουν χαμόγελα

θα θελα να αρκεί ένα έλα για να μπεί από τα παράθυρα το πιο ζεστό αεράκι χαράς

θα θελα να μας πείσω όλους ότι έτσι είναι γιατί έτσι είναι όμορφο να είναι και τα όμορφα πρέπει να κατοικούν στις καρδιές μας

θέλω να χαμογελάσεις έστω για λίγο και μετά ξανά και ξανά μέχρι να βρεθείς στο πάτωμα και να γεμίζουν τα μάτια σου δάκρυα από τα γέλια

θέλω να σου πω πως επειδη δεν έχουμε συναντηθεί ποτέ δε σημαίνει τίποτε

θέλω να σου πω ότι ξεχάσαμε να λέμε σ αγαπω επείδη φοβόμαστε μήπως υποβαθμίζουμε την λέξη και τελικά υποβαθμίσαμε το συναισθημα που κουβαλάει ,αφήνοντας την παραπονεμένη κάπου στις παιδικές μας στιγμές τότε που την ανταλλάσσαμε απλά και αυθόρμητα όπως τη φράση θες να γίνουμε φίλοι...

θέλω να σου πω πως και εγώ τρομαζω όταν τη λέω γρήγορα αλλά τελικά μόνο αυτό μου μένει , η αγάπη δε δοκιμάζεται μόνο από το χρόνο αλλά από την μαγική μας ικανότητα (ποτέ δε μ αρεσε η λέξη ικανότητα )να τη νιώσουμε χωρίς να χρειάζεται να την ορίσουμε και να την ετικετάρουμε

θέλω να σου πω ότι αυτό που είσαι εσυ δεν καθορίζεται από όσα συμβαίνουν έξω ,αλλά από μέσα σου , τα έξω απλά υπάρχουν για να δίνουν ευκαιρία στο μέσα να γίνει ομορφότερο..

θέλω να σου πω πως σ αγαπω και πως όλα θα πάνε καλά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θέλω να σου πω ότι ξεχάσαμε να λέμε σ αγαπω επείδη φοβόμαστε μήπως υποβαθμίζουμε την λέξη και τελικά υποβαθμίσαμε το συναισθημα που κουβαλάει....

η αγάπη δε δοκιμάζεται μόνο από το χρόνο αλλά από την μαγική μας ικανότητα (ποτέ δε μ αρεσε η λέξη ικανότητα )να τη νιώσουμε χωρίς να χρειάζεται να την ορίσουμε και να την ετικετάρουμε.....

θέλω να σου πω πως σ αγαπω και πως όλα θα πάνε καλά...

Aν μ' αγαπάς να μην το πείς άστο βαθειά κρυμμένο

όταν φιλώ τα χείλη σου ν' ανοίγουν να το παίρνω....

(κρητική μαντινάδα )

θα 'θελα να σου πω πόσο πολύ με μαγευουν τα λόγια σου...και αν σκεφτει κανεις οτι τα λόγια ειναι γέννημα ψυχής και ξεκίνημα για τις πράξεις , τότε η μαγεία που εκπέμπεις γίνεται συνώνυμη με την καλοσύνη....

θα'θελα να σου στείλω τις εγκάρδιες ευχές μου για να ...σου πηγαινουν όλα καλά!!

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να ξεφουσκώσει το μάτι μου!!! Θέλω να σταματήσω να μοιάζω σαν να'χω φάει μπουνιά... emboxed

Θέλω κι εγώωωωωωωω emcrybaby

Θέλω να σταματήσω να παρεξηγούμαι απλά και μόνο επειδή συμπεριφέρομαι με κάποιον ιδιαίτερο τρόπο emeleos

Θέλω να μου φέρονται όπως φέρομαι emsadwalk

Θέλω να καταφέρνω να κάνω τους φίλους μου ευτυχισμένους eminlove

Θέλω το μικρό χάσκυ που βρήκα να καταφέρω τη μαμά να το πάρουμε σπίτι... emplease

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τζουλιετουλα ειναι και σενα το ματι σου πρισμενο??

Εμενα εχει 10 μερες η ιστορια, μολις που αρχισε να συνεφερνει...

Κανε καθε μερα κομπρεσες με χαμομηλι, βοηθανε πολυ (τσαι χαμομηλι, βουτηξε μεσα βαμβακι και αφησε το πανω στο ματι σου για λιγη ωρα).

Ο γιατρος μου αλλαξε ηδη 2 φορες σταγονες και κρεμα-ζελε που βαζω μεσα και εξω απ΄το ματι.

ειμαι ΕΤΣΙ :blink:

Περαστικουλια μας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Άσε άσε... κι εγώ έτσι... Ναι το ξέρω κομπρέσσες με χαμομήλι... από προχτές... 10 μέρες!?!?!? :o ελπίζω να μη μου κρατήσει τόσο, δε θα το αντέξω! :wacko:

Περαστικά μας emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup Έχεις δοκιμάσει κρέμ-καραμελέ; Κάνει θαύματα σε τέτοιες περιπτώσεις...

Εδώ τα καλά ματζούνια, εδώ τα καλά χαμομήλια, φασκόμηλα και τα τοιαύτα. Ξεμάτιασ,α κανείς;

Παρεπιπτόντως, γιατί σας βγήκε αμφοτέρων το μάτι; Έγινε αυτό που λένε "Θα σου βγάλω τα μάτια" ή μήπως σας βγήκε το μάτι για να μη σας βγει το όνομα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ξεμάτιασμα με τπτις, ντεν πιστεύει σε τέτοια καρντιάμ' :huh:

Χαλάζιο λέει. Φτου! Πάει η συναυλία που σκόπευα να κάνω στο ΟΑΚΑ :P:lol: Πώς θα βγω στα πλήθη με πρησμένο μάτι? Ο λαός μου με θέλει τέλεια, δεν κάνει να τον απογοητεύσω B)

:splaaaats:emsplats

(νταξ συνήλθα απ'το ντελίριο μη βαράτε emcolgate )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άλλες ρίχνουν τα δάκρυα βροχή, εσένα δε σου έκανε η βροχή και τα 'ριχνες χαλάζι; Ανικανοποίητες γυναίκες, τσκ τσκ...

Περαστικά πάντως, και μην υποεκτιμάς τη δύναμη του ξεματιάσματος. Ένα καλό ξεμάτιασμα θα σε πείσει (ακόμη κι αυτό που λέμε "Έλα δω μάνα μου να σου διαβάσω τον αβασκαμό..."), αν και θα εξεγερθεί η Βασίλω με αυτά και με εκείνα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να ξεφουσκώσει το μάτι μου!!! Θέλω να σταματήσω να μοιάζω σαν να'χω φάει μπουνιά... emboxed

γιατί έτσι μπορεί να είναι πιο ωραίο :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Εμενα εχει 10 μερες η ιστορια, μολις που αρχισε να συνεφερνει...

ειμαι ΕΤΣΙ  :blink:

και σας έχω πει.. χαμογελάτε είναι μεταδοτικο!!!!! :D

emarup Άσε άσε... κι εγώ έτσι... Ναι το ξέρω κομπρέσσες με χαμομήλι... από προχτές... 10 μέρες!?!?!? :o ελπίζω να μη μου κρατήσει τόσο, δε θα το αντέξω! :wacko:

Περαστικά μας emiloveyou

πω πω... με την κομπρέσα στο μάτι θα είσαι μία κούκλα emdevil μπουχαχαχα

emarup Ξεμάτιασμα με τπτις, ντεν πιστεύει σε τέτοια καρντιάμ' :huh:

Χαλάζιο λέει.

όλα είναι θέμα ψυχολογίας.. ακούτε και κανα γέρο :Pεκτός και πέξατε τις μπουνιές και τώρα μας το παίζετε αγίες :rolleyes::lol:emcolgateemhehe

ΛΟΙΠΟΝ.... ότι και αν έχετε α΄πλά ξεχάστε το!!! Δεν αξίζει κανένας και τίποτα να σας στεναχωρεί... το μόνο που κερδίζετε είναι να χάνετε μέρες απο τη ζωή σας.. μα είναι ποτέ δυνατόν να μην γελάτε; τσ τσ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!! emcolgate

Αντί να γυρνάτε έξω και νμα τελαιπωρήτε καναν άντρα κάθεστε μέσα... εμ πως να μην πρηστεί το μάτι :blink:B)

So.. βάζετε ενα ζευγάρι γυαλιά ηλίου και..... βόλταααα άντε άντε

emkafesemkafesemkafes ... πάω να πιω έναν να δώσω και το καλό παράδειγμα :lol:

emiloveyouA L L !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΘΕΛΩ να κάνω ένα ΠΑΡΤΥ και να τα κάνουμε όλα.... emcensored:lol::lol::lol:

Δε θα τελειώσει η εξεταστική; που θα πάει.. θα τελειώσει emheheemheheemhehe

ΖΗΤΩ ΤΑ PARTY

emgoalemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ψιτ εσυ από πάνω μου...

ΘΕΛΩ και εγώ κινούμενη υπογραφή παρόμοια,ε?

ΤΩΡΑΑΑΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Προς μάνατζερ: αγάπη μου, εγώ είμαι κούκλα ΠΑΝΤΑ!!!! :splaaaats: Αλλά με προτιμώ με ξεφούσκωτο :P

emarright "Γέρο"???? B) Χμμμμμμμμμμμμμμμ...! emdevil Μπααααααα θα συνεχίζω να προσανατολίζομαι στα πιπίνια emcensored:antegeia:

emarright Ποια εξεταστική ρεεεεεεεε εσύ δεν την έχεις κόψει γιατί κάνει κακό στην υγεία και στα πρησμένα μάτια? :splaaaats:B)

ΥΓ: Love you non-the-less :Pemiloveyou

ΥΓ2: Γυαλιά ηλίου...κοίτα να δεις...τα δικά μου έσπασαν. Αλλά σου κάνω τη χάρη να μου πάρεις κανα ζευγαράκι....τι μάνατζερ είσαι αν δε φροντίζεις το ίματζ της σοπράνο σου :Demcolgate:rolleyes:

emarright Edit: Θέλω να τραγουδήσω στο πάρτυ που θα κάνεις, μου το υποσχέθηκες, νταξ? B) (δε θα κοστίσει πολύ ακριβά, το συνηθισμένο μου κασέ...) :splaaaats:emstaremstaremstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άλλες ρίχνουν τα δάκρυα βροχή, εσένα δε σου έκανε η βροχή και τα 'ριχνες χαλάζι; Ανικανοποίητες γυναίκες, τσκ τσκ...

Περαστικά πάντως, και μην υποεκτιμάς τη δύναμη του ξεματιάσματος. Ένα καλό ξεμάτιασμα θα σε πείσει (ακόμη κι αυτό που λέμε "Έλα δω μάνα μου να σου διαβάσω τον αβασκαμό..."), αν και θα εξεγερθεί η Βασίλω με αυτά και με εκείνα!

Κι έγινε η βροχή χαλάζι, δεν πειράζει-δεν πειράζει

Κι έγινε η βροχή χαλάζι, δε με νοιάζει-δε με νοιάζει..... emharp

Εμμμμμμμ.... δε θα εξεγερθεί μόνο η Βασίλω... τστστστστσ νεολέρααααααααα emevlogies (αυτό πρέπει να το δει κάποιος αλλά τώρα πού...είναι απ'τα εξαφανισμένα μέλη.... Τομάααααααααρ' πού'σαι ωρέεεεε????) :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι έγινε η βροχή χαλάζι, δεν πειράζει-δεν πειράζει

Κι έγινε η βροχή χαλάζι, δε με νοιάζει-δε με νοιάζει..... emharp

Εμμμμμμμ.... δε θα εξεγερθεί μόνο η Βασίλω... τστστστστσ νεολέρααααααααα emevlogies (αυτό πρέπει να το δει κάποιος αλλά τώρα πού...είναι απ'τα εξαφανισμένα μέλη.... Τομάααααααααρ' πού'σαι ωρέεεεε????) :lol:

Μπα, που το θυμήθηκες αυτό το τομάρι; Καιρό είχε να ακουστεί αυτό το τόσο εύηχο όνομα. Απορώ τι δουλειά έχεις εσύ σε τέτοια μέρη και τέτοιες συναναστροφές... Η αισθάνεσαι την ανάγκη ενός ζώου (ενός βιζόν πχ) να σε αγκαλιάζει τις κρύες νύχτες του χειμώνος;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τα καλά κορίτσια πάνε στον παράδεισο, τα κακά κορίτσια πάνε παντού :bloodomen:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ωχ μας πιάσανε :P

Επανέρχομαι στην τάξη (είχα βγει για λίγο έξω καλέ κύριε.... :lol: )

Θέλω να κερδίσω το Λοττο.

Θέλω να τελειώνει με την εξεταστική γρήγορα ο μικρός για να πάμε κανα εξωτερικό... B)

Θέλω να μην έχουμε ρεπό την 1η Οκτώβρη.... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.