Jump to content

θέλωωωωω....


Mariza

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3k
  • Created
  • Last Reply

Θα'θελα να ζούσα σε άλλη χώρα εδώ και τουλάχιστον 3 χρόνια.... :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να γίνω  μπουφετζής

σε τούρκικους μπουφέδες,

νάρχονται οι χανούμισσες

με δίχως φερετζέδες... :antegeia:

χικ???? emdrunkemdrunkemdrunk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

... να μην είχε πάθει τροχαίο η θεία μου τώρα που ήρθα να την επισκευθώ, και να την πάρω αύριο στο σπίτι από το νοσοκομείο :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περαστικά και απο εμένα...

Θα ήθελααααααααααααα να μην υπάρχουν αυτοκίνητα στην Αθήνα για να μη τρώω κάθε μέρα τη ζωούλα μου στους δρόμους... emdevil:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πόσο ....θα ήθελα να ήμουν γνώστρια των ανθρ. δημιουργημάτων , στο πεδίο των γραμμάτων , των τεχνών και των επιστημών, από την αρχαιότητα ως το σήμερα και , γιατί όχι, ως το αύριο ( καημός είναι, όσο θέλω μπορώ να τον προεκτείνω, εε? ) emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελααααααααααααα να μην υπάρχουν αυτοκίνητα στην Αθήνα για να μη τρώω κάθε μέρα τη ζωούλα μου στους δρόμους... emdevil  :antegeia:

Και πώς θα πήγαινες στις δουλειές σου; Με τα πόδια υποθέτω.. emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εμμμμ.... μέσα μαζικής μεταφοράς??? Μηχανάκια??? :wub:

Επίσης να μην κάνεις καμία δουλειά και να κάτσεις μέσα στο κρεβάτι να στρώσεις επιδερμίδα??

:lol::P:Demgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

--ΘΕΛΩ ένα παγωτό Δωδώνη με τρεις μπάλες : μια κρέμα βανίλια,μια φράουλα και μια παρφε σοκολάτα …!!!!!

--ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ένα σκούτερ!!!!

contest_right1.gif

(απο τηλεοπτική διαφήμιση.... :rolleyes: )

>

>

>

>

>

>

emarright Ας καταγράψουμε σε αυτό το τόπικ τα …ΘΕΛΩ μας, τα μικρά ή τα μεγάλα , τα απλά ή τα πολύπλοκα, τα ανήκοντα στο χώρο του υπερρεαλιστικού ή όχι….

ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ….να αρχίσετε να συμμετέχετε , να πάρουν τα πληκτρολόγια σας φωτιά…χι,χι… :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Θέλω να τελειώσω με την ιστορία της ιατρικής :(

emarright θέλω να τελειώσω εξετάσεις :huh:

emarright Θα ήθελα να μην χρωστάω τίποτε για Σεπτέμβρη emplease

emarright θέλω να παίξω τώρα Age of Mythology χωρίς τύψεις emconfused

emarright Θέλω...όλος ο κόσμος να ήταν καλά και να σπούδαζα για πλάκα ιατρική...

"και τι ζητάω, τι ζητάω, μιαν ευκαιρία στον παράδεισο να πάω.." που λέει και το τραγούδι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θελω να περασω Βιοχημεια...(αν και βαριεμαι να τη διαβαζω) embored

Θελω να περασω και φυσιολογια :wacko:

θελω να παω διακοπες τωρα

θελω να παω για μπανιο(στη θαλασσα)

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω διακοπές με δυο ξανθιές.

Θέλω την Ελλαδάρα να σηκώνει το Γιούρο.

Θέλω ο ΗΗΗ να πάρει τον τίτλο και πάλι.

Θέλω να πάρουν τηλέφωνο για βόμβα στα αμφιθέατρα που δίνουμε εξετάσεις.

Θέλω να τελειώσει η εξεταστική.(ναι καλά)

ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω η Τικ-τακ να απαντάει στα ψυχαναλυτικά θέματα που βάζει κι όχι να μας βάζει κάθε φορά να λέμε τι θέλουμε, τι μας αρέσει, τι ονειρευόμαστε κλπ κι αυτή να βγάζει την ουρά της απέξω ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χι,χι,χι....αφου απαντάω βρε....μόνο αν νυστάζω δεν ξεκινώ εγω το θέμα...το ανοιγω για να μην το ξεχάσω (ναι,ναι...μην χαθει μια τόσο ...αξιόλογη και πρωτότυπη και καταπληκτική ιδέα :P ) και απαντω την επόμενη μέρα.....αλλιώς πώς θα ήξερες ...οτι ειμαι κατα 36% γκέυ , οτι θα πεθάνω απο μια τεράστια πάπια του ειδους Προυστ Προυστις , οτι ειμαι "ερωτευμένη " με τον Μπενίνι ,αλλα και με τη Μελίνα, και οτι ειμαι Τοξότης με τη ψυχολογία σκύλου, που της αρέσουν τα παγωτά,αλλά δεν της αρεσει ο καφές??

:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θέλω να πω μια μεγαααααλη καλημέρα σε καποιον που εχτες τον κάναμε να ζηλέψει λίγο και τον είπαμε και λίγο γέρο emblushemiloveyou

θέλω να πάρω ένα αεροπλάνο και να ταξιδέψω στην Λατινική Αμερική αλλά να κάτσω 5 μήνες και πέρα από τα αξιοθεατα , να γνωρίσω την κουλτούρα και τον τρόπο ζωής των κατοίκως της :wub:

θέλω να υπηρχε μια μηχανή που να με ταξίδευε τσακ μπαμ σε όλα αυτα τα μέρη που χαζεύω μέσα από το National Geographic αλλά και σε περασμένες εποχές και θαύματα και στα μυστήρια του σύμπαντος emplease

θέλω να έδινα μία ακόμη αγκαλιά , να έδινα ένα ακόμη φιλί , να έλεγα ένα ακόμη σ αγαπώ (ε και μία τσιμπιά από τις αγαπημένες σου) σε κάποια που είναι μακριά μου :wub:

θέλω να ζήσω εκτός Αθηνων τελικά :(

θέλω όμως εκεί που θα ζήσω , να μετακομίσουν μαζί μου και όλοι , μα όλοι , οι φίλοι μου , και τα θέατρα , τα πολιτιστικά δρώμενα , οι εκθέσεις κλπ :wacko:

θέλω να πάω να πετάξω ένα μαξιλάρι :rolleyes: τώρα , ήρθε η ώρα να ξυπνήσεις... emlookaround

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να βάλουν πολλαπλής στην ιατρική της εργασίας...

Θέλω τα πολλαπλής που θα βάλουν να είναι ίδια με τα θέματα που διάβασα απο τη Κοβάνη...

Θέλω να κλείσω τα μάτια και να τελειώσει η εξεταστική...

Θέλω να ανοίξω τα μάτια και να είμαι στη Πάτρα...

Θέλω να μειωθεί η ύλη της χειρουργικής...

Θέλω να μεταφερθεί η ημερομηνία για πιο μετά...

Θέλω να καταργηθούν οι εξετάσεις...

Θέλω να σταματήσουν να είναι παρεξηγημένοι κάποιοι...

Θέλω να πάω για μπάνιο...

Θέλω να την αράξω σε μια ξαπλώστρα και να κοιτάω τον ορίζοντα...

Θέλω να σταματήσει να έχει πρόβλημα το νετ μου...

Θέλω......

Θέλω....

Θέλω... emoops:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.